Jump to content

GTאי

 • פרסום הודעות

  304
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות GTאי

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אם הנסיעות קצרות והנוסע הנוסף הוא ילד, שים בוסטר וכיסא לא מאוד גדולים ואז כל פוקוס ושות תתאים. לא צריך לחפש רכב מיוחד בשביל 15 ק"מ שהם כנראה כמה דקות לכל כיוון ביום.
 2. בגדול אם משהו מתקלקל - זה אחריות יצרן (נניח פנס לד הפסיק לעבוד בלי סיבה, צופר לא עובד, רמקול תקול וכו') אם משהו נשבר - זה בעיה שלך (נניח חלון שנשבר, חור בריפוד) ותמיד יש דברים שהם בתחום האפור (נניח ידית פנימית של דלת נשבר, אתה תגיד בלאי (התקלקל) והיבואן יכול להיות להגיד פתחו באלימות (שבר))
 3. 3008 בגרסת בסיס מגיעה עם חלק מהמערכות, בפרימיום עם מערכות כמעט מלאות אני מניח שNCAP בחן את הדגם הבסיסי
 4. כי אתה יכול לקבל PP במחיר של GTI רגילה. בנוסף, יש הרבה רכבים שהקדמה דווקא לא עושה להם טוב. אישית התא הנוכחי של הגולף נראה לפחות לי מתאים יותר לרכב ספורטיבי מאשר התא הבא.
 5. זה לא הוגן להעלות תמונות כאלו לפורום ישראלי 😵
 6. השוואת את כל תנאי הפוליסה? גובה של הגבלת אחריות? הגנה משפטית? כיסוי למהומות? תיקון במוסך הסדר ועוד? לא אומר שצריך את כל אלו, אבל בבדיקה שעשיתי בWESURE המחיר אכן היה זול יותר אבל כלל פחות כיסויים כך שהיה קשה להשוות תפוחים לתפוחים.
 7. תעשה חשבון עם כל התוספות שצריך שם (אגרת רישוי, חבילה מורחבת ב 30 ש"ח, הגבלת ק"מ ומקדמה) ותראה שהמחיר דומה לכל עסקה אחת של פרטי תפעולי
 8. לאחרונה ראיתי רק C5 דיזל גרסת FEEL. לא ראיתי שיין פק
 9. אתה יכול לקבל אותו עכשיו חדש בכ 5000-7000 ש"ח הנחה (5,000 זה המבצע הרשמי). אם זו הגרסה של 185K ואתה מקבל הנחה של 22K זה משקף בערך 12%. אם תוריד 5000 ש"ח מהמבצע שלהם זה יוצא אפילו פחות. מה שכן, אין כמעט פרימיום 0 ק"מ, יש רק את האקטיב, אז אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב שנים ארוכות זה כנראה משתלם בכל זאת
 10. גם אני שנה עם הרכב. אף פעם לא חשתי שיש בעיה עם המראות. לגבי עלות הרכישה, אני שאלתי את עצמי עם ברכב של 230K אני מוכן להפסיד 5,000 ש"ח בשנה אבל לנהוג ברכב שאני באמת רוצה ולא להתפשר... אם כבר לשים כסף ולקנות מהלב בסכומים האלה, לא חושב שזה מה שצריך לשבור אותך. מה שכן, תבדוק מחיר מכירה אחרי שנה\שנתיים ותראה שאתה לא באמת תפסיד. לגבי היוקרה, אני ירדתי מ AUDI לGTI PP. זה לא מרגיש AUDI אבל בסך הכל מרגיש טוב מאוד, אני מדבר ספציפית על ה PP עם העור וכו'. מנגד, הפער לעומת הקופרה מאוד גדול
 11. ליסינג תפעולי הוא לא משתלם. אלא אם יש לך דרך לעשות הרבה אחוזים בשנה על הכסף שלך (ואז אשמח אם תגלה איך). התפעולי נותן לך פתרון של נוחות + פתרון מימוני ועולה לך כ 500-700 ש"ח יותר לחודש בהשוואה לרכב חדש. ההפרש גדול יותר ביד ראשונה 0 ק"מ וכן הלאה אם הרכב משומש. מבין הרכבים.. הם שונים ורבים אז באמת קשה לתת עצה. כנראה שנירו היברידית תעשה את העבודה (אם היא נחשבת "גדולה וגבוה"
 12. הרשימה שלך נכונה (חוץ מהמראות צד בקופרה, לא הבנתי מה הבעיה בגולף). שני הרכבים דומים אך שונים. כל אחד נותן תמורה עדיפה בתחומים אחרים. אם אתה יותר בקטע הספורטיבי אז כן, הקופרה תיתן לך תמורה עדיפה. כיוון שהוא נשחקת במחירון יש מצב ששווה לך לחפש אחת בת שנה ולחסוך לא מעט. אישית פחות התחברתי לתדמית של הקופרה, ובפנים היא הרגישה מאוד זולה כך שבמקרה שלי היא נפסלה די מהר והלכתי על ה PP. על הנייר הביצועים לא נחותים "דרמטית" למרותה הספק השונה, מה גם שבGTI שיא המומנע מגיע מהר יותר (סל"ד נמוך יותר) וכנ"ל ההספק המירבי כך שמעשית ההבדל בתאוצה הוא 0.2 שניות (על הנייר). ההרגשה שונה (סאונד, בולמים למרות שלדעתי זה לא כזה משמעותי) והקופרה מרגישה יותר ספורטיבית בסיכום הכללי.
 13. GTאי

  פולקווגן T-Cross ו-DSG7

  עכשיו היא ב5000 ש"ח הנחה. על הכביש 123K + 2K לאגרה הכוונה כמובן ל 2008 שהוצעה במקור
 14. טוב, מראש אני משער שאין מתכון מנצח ותשובה חד משמעית. אבל בכל זאת, מה כן אומרים/מה לא אומרים? אסטרטגיית משא ומתן (רכישה איטית או מהירה), האם לשחק אותה לא מבין כלום או דווקא להראות שאני מכיר את עולם הרכב טוב? ואולי, לא משנה מה אני אעשה - בסוף איש המכירות אוכל אנשים כמוני לארוחת בוקר וההנחה שלי תסתכם תמיד ב 1,000 ש"ח בשביל לסמן V על הסעיף של ההנחה. ברור כמובן שהתוצאה הסופית תלויה ברכב/מדיניות היבואן/מלאי שצריך להיפטר ממנו ומה לא. אבל בסוף בסוף אני בטוח שיש כמה אלפים של גמישות אצל רובם המוחלט של הנציגים. בואו נניח שאני לא רוצה מימון ולא צריך טרייד. נטו משא ומתן. מה אומרים?
 15. התזמון בטוח לא מקרי... בטח טסלה סגרו איתם קמפיין השקה ומשרד יח"צ קיבל אפשרות לדחוף ידיעות
×
×
 • Create New...