Jump to content

yoav911gt2

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  10,814
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

yoav911gt2 שיחק אותה בתאריך אוקטובר 20

התכנים של yoav911gt2 היו האהובים ביותר!

מוניטין

153 טוב

אודות yoav911gt2

 • דירוג
  מוביל דעה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  סנדרו
 • תחביבים
  מכוניות , מוזיקה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אין לי ניסיון עם הקאמיק אבל יש לי ניסיון על שני המנועים בקארוק הכבד יותר. קודם כל יש לך שלוש שנות אחריות (צריך להוסיף אלפייה בשביל שנה שלישית בסקודה, אני מתייחס לזה כחלק מהמחיר של הרכב). יש שיפור מהותי בתיבה, אמנם היא לא מושלמת ושומעים מדיי פעם על החלפת מצמדים בק"מ נמוך אבל לא באותה כמות או תדירות של פעם, ולרוב זה מוחלף באחריות. בידוד הרעידות במנוע הליטר מוצלח יחסית והן לא מורגשות כמעט, אבל צריך לשמוע חווד מאנשים שצברו אלפי ק"מ על מנוע כזה.
 2. במקרה של PSA הוא דיי צודק, ב.מ.וו חריגים מהבחינה הזו עם המשחקים שלהם עם האפל קאר פליי.
 3. יש פוקוס סטיישן ידני , לא מנוע 2.0 (יש כמה ST סטיישן אבל בספק מאוד רב אם ייכנסו בתקציב).
 4. למיטב זכרוני היו פורסטרים ב0 ק"מ. אולי כרגע אין מלאי , אולי מחכים לאיזה שינוי, אולי משנים אסטרטגיה ולא מוסרים לאפס ק"מ. מצאתי כתבה עם עדכון שבפברואר 2020 המלאי של האפס ק"מ הסתיים. יכול להיות שמחכים לאיזה שינוי, או שיש משלוח שטרם הגיע לארץ. בחול הפורסטר קיבל החודש אופציה למנוע 1.8 טורבו.
 5. ארבע שנים לאחר הצגתה ומאתיים אלף מסירות בעשרים ואחת מדינות, רנו מחדשת את הגרנד קופה (או מגאן סדאן כפי שהיצרן מכנה אותה בפשטות), באמצעות יישור קו טכנולוגי בתחומי הבטיחות, הנוחות והטכנולוגיה. על מנת לזהות את הדגם המחודש, הגריל הוחלף לאחד עם אלמנטי כרום לאורכו, הפגוש קדמי מציג עיצוב ספורטיבי וכולל בנוסף מסיטי אוויר לבתי הגלגלים, לטובת אווירודינמיות משופרת. נוספה גם תאורה לידיות הדלתות על מנת להקל על מציאתן בשעות חשוכות. להיצע הצבעים הקיים נוסף כעת צבע אפור חדש ומוצעים גלגלים בעיצובים חדשים, בגדלים הנעים בין 16 ל-18 אינץ'.
 6. ארבע שנים לאחר הצגתה ומאתיים אלף מסירות בעשרים ואחת מדינות, רנו מחדשת את הגרנד קופה (או מגאן סדאן כפי שהיצרן מכנה אותה בפשטות), באמצעות יישור קו טכנולוגי בתחומי הבטיחות, הנוחות והטכנולוגיה. על מנת לזהות את הדגם המחודש, הגריל הוחלף לאחד עם אלמנטי כרום לאורכו, הפגוש קדמי מציג עיצוב ספורטיבי וכולל בנוסף מסיטי אוויר לבתי הגלגלים, לטובת אווירודינמיות משופרת. נוספה גם תאורה לידיות הדלתות על מנת להקל על מציאתן בשעות חשוכות. להיצע הצבעים הקיים נוסף כעת צבע אפור חדש ומוצעים גלגלים בעיצובים חדשים, בגדלים הנעים בין 16 ל-18 אינץ'.
 7. נראה כבר שהשיווק של הI20 החלק בשווקים אירופאים גדולים (בריטניה, גרמניה).
 8. אותו מנוע וגיר כמו בספורטאז' GT , למרות ששם אין הנעה כפולה. דווחו כאן כמה מקרים של התחממות גיר, זכור לי בעלים אחד לא מרוצה. חפש בפורום הטכני לגבי הטוסון ולגבי הספורטאז'.
 9. להוציא כמה שיותר אבנים מהצמיגים , אחרת הן עפות לכל עבר בכביש. תחשוב שבלי זה המשאיות עולות על הכביש ומעיפות אבנים קטנות לכל עבר, כולל על מכוניות.
 10. מי ביבואן? נציגי מכירות תפקידם למכור, ולא חסר פה פוסטים של נציגים שמפריחים טענות באוויר.
 11. פותש, לא ציינת אם מדובר בחדש או משומש או לחלופין מה התקציב. הייאס כבר לא נמכר, הוחלף על ידי הפרואייס שהוא פשוט גמפי עם סמל של טויוטה.
 12. מאמין שהתא מטען לא שונה בהרבה אם בכלל מהתא מטען שיש לך היום, מינוס המקום שהמושבים הנוספים תופסים כמו כן יש גרסה דומה לפולקסווגן קאדי, ולאופל קומבו (שזה פחות או יותר ברלינגו עם סמל שונה) אם התא מטען בהם לא מספיק לך ,כנראה שצריך לעלות קטגוריה.
 13. לא יודע איך הבנת את זה. יש כאן אנשים שמוצאים מאיוניק ונירו 1-22 בנסיעה בינעירונית, הכל שאלה של איך אתה נוהג.
 14. יש גרסת שבע מושבים לברלינגו, אותה פרקטיות מוכרת עם אופציה לשבע מושבים.
×
×
 • Create New...