Jump to content

yoav911gt2

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  11,049
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

yoav911gt2 שיחק אותה בתאריך אוקטובר 20 2020

התכנים של yoav911gt2 היו האהובים ביותר!

מוניטין

200 טוב

אודות yoav911gt2

 • דירוג
  מוביל דעה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  סנדרו
 • תחביבים
  מכוניות , מוזיקה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש סיכוי שמדובר בחוטי הצתה, מניסיון עם אותה תקלה בפולו מאותה שנה עם אותו מנוע.
 2. אבל הוא היה יותר מיקרוואן ופחות מסחרית. לזה התכוונתי במחליף, הייתי צריך לכתוב מחליף ישיר.
 3. לפניו היה את היאריס ורסו, שלא זכה לדור המשך אחרי הדור הראשון והאחרון שלו. כנראה עקב חוסר הצלחה בעולם והעובדה שהוא פחות פרקטי בהשוואה לברלינגו. אין מרווח המחיה שיש בטנדרונים האלה אי אפשר למצוא בג'יפונים או מיניוואנים קומפקטיים. אולי במיניוואנים אמריקאים ומעלה. גם לי היה ברלינגו דור ראשון במשפחה, בין קנגו דור ראשון לקונקנט, לקנגו דור שני והלאה.
 4. אם צריכת דלק היא לא שיקול אז אין לך למה לחכות, אמנם כנראה תתווסף מערכת תיקון סטייה מנתיב שתפטור את הרכב ממובילאיי, אבל זה לעומת גיר פחות פופלארי וביצועים פחות טובים.
 5. ישבתי בעצמי בשורה השלישית של שניהם. יותר מקום לרגליים ויותר מרווח מחיה בכללי.
 6. הסורנטו מציע שורה שלישית מרווחת יותר משניהם באופן מורגש. אבל.הוא גם יותר גדול.
 7. לגבי נוחות מושב זה סובייקטיבי, אישית לא הרגשתי אי נוחות מבחינת מושב לאחר נהיגה של שעתיים בסוזוקי קרוסאובר. מה שכן הפריע לי זה כיול מתלים מרושל, הרכב לא מרוסן כמו שצריך ומתנדנד עליהם בצורה מציקה. תוסיף לזה את מיעוט מערכות הבטיחות (אם אני זוכר נכון, בשנה שעברה קיבל בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית) , את האבזור בהתקנה מקומית (מעלה את הסיכוי לקרקושים בצורה משמעותית) ותקבל רכב לא אטרקטיבי בכלל ב2021. אין לי ניסיון עם האוקטביה החדשה לגבי נוחות. מצטרף להמלצה על נסיעת מבחן בכל מקרה.
 8. או אנשים שסימנו את הדגם הלא נכון, או דגם שהגיע לארץ בייבוא אישי/מקביל.
 9. איפה קיבל ציון כזה? לא קיים בכלל ביורו n קאפ. ואם לו מערכות בטיחות הוא לא יכול לקבל חמש כוכבים.
 10. מקווה שהקונספט לא יחלחל למכוניות עממיות יותר. מסך כזה גדול, שיתיישן מאוד מהר, במושב שישאר גם ככה ריק רוב הזמן,הרי מדובר על גרסה חשמלית ל-S קלאס, רכב שהדגש בו הוא על הנוסעים במושבים האחוריים.
 11. איך הGE3 עונה לדרישה של בטיחות מירבית?
 12. טנדרי חד קבינה היו פופלריים יותר בעבר, השימוש הכי בולט שלהם בשנים האחרונות היה לדעתי בשימוש של עיריית ראשון (בדרך כלל דימקסים בצבע ירוק או כתום).
 13. כן על המחודשת לאחר מתיחת הפנים, ולא ,פשוט לא מסכים איתך. הפיקנטו מרגישה יותר אוטו ויותר מוצקה. שברולטים אף פעם לא היו חזקים בקטע של איכות חומרים, למרות שבחלק מהדגמים היקרים שלהם מתחילים לראות יישור קו. לא בספארק.
 14. בעקרון מאחר ולא ציינת תקציב אתה מסתכל על כל הספטקרום. יש את הקטנות יחסית - קורסה, 208 , זואי, 2008, ZS (יש את המיני היקרה שמגיעה ללא מערכות גם ולכן גם פסולה). כמו כן יש את האופציה של המשפחתית בדמות ניסן ליף או יונדאי איוניק.
 15. זה הרבה יותר מחופש בכמה פלסטיקים אבל זה רק חלק קטן ממערכת השיקולים של מי שקונה את האוטו.
×
×
 • תוכן חדש...