Jump to content

Tom_22

 • הודעות

  14,199
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Tom_22 שיחק אותה בתאריך ספטמבר 23

התכנים של Tom_22 היו האהובים ביותר!

8 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בעיקר שם

צפיות אחרונות בפרופיל

2,034 צפו בפרופיל

הנקודות של Tom_22

כותב הרבה. מאוד.

כותב הרבה. מאוד. (12/14)

123

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. טוב להתחיל בספר הרכב (עמוד 173-174 של הקובץ): במקרים האלה, הפונקציה עשויה להיות מוגבלת או לא זמינה: ◀ שדה הראייה של החיישן מוגבל עקב שמשה מלוכלכת, מכשול או רכב הנוסע לפנים. ◀ אם תנאי מזג אוויר קשים נמשכים. ◀ הרכב נע דרך עיקול חד. ◀ הרכב נוסע על כביש נוטה או בכביש מחורץ. ◀ הרכב נע בנתיב צר מדי. לא התעמקתי מספיק כדי להבין אם החיווי אצלך מעיד על הנ"ל או אכן על תקלה.
 2. אם נעביר כל שרשור לפרטי, לא ישאר פורום. אנא פרט באיזה רכב מדובר, מה התקציב והאם מתכוון לבצע את כל ההתקנה לבדך, סוג המוזיקה וכיוצב'. כמו כן לא מזיק לבצע חיפוש מקדים לגבי המלצות נפוצות במסגרת התקציב.
 3. ידוע לך זרם האלטרנטור (אולי רשום עליו, או לפחות מק"ט שאפשר לחפש ברשת)? ידועה לך קיבולת המצבר? ובן כמה הוא? ואני עדין עם שאלה בכיוון אחר - המעבר לדאבל 8. אתה כרגע עם סאב 12 בודד עם פחות משליש ההספק. בדקת פעם איך נשמעים סאבים 8? איך נשמע דאבל סאב? לפני שאתה קופץ בכלל לכיוון הזה? ולא שבהכרח אפשר להכליל את כל הדגמים, אבל בכל זאת ישנם הבדלים בדר"כ.
 4. לא יודע עד כמה רלוונטי/מעודכן, אבל: https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2018/MC-10138342-9999.pdf
 5. אופציה 1, לשמור על האיזון הטבעי של הרכב בכביש ציבורי. אופציה 3, כשתנאי הכביש פחות מתאימים לשילוב לא מאוזן, עשויה להפתיע אותך when you least expect it.
 6. ניתוק הצפצפה לא יעזור כנראה לתיאור שמערכת האזעקה תקולה ומופעלת לאחר 20 דקות ללא סיבה מוצדקת. יחד עם הצפצפה אני מניח שגם האורות מהבהבים, מה שאם ימשך לאורך זמן, עשוי לרוקן את המצבר. מציע לעשות בדיקה אצל חשמלאי/מתקין מערכות ולבדוק מה הבעיה כדי לתקנה, בלי קשר לענין הצפצפה.
 7. עקרונית, אין לך צורך בשני המגברים, מאחר וזה של לייטנינג אודיו הוא 5 ערוצים. החיבורים הנוספים מאחורי המערכת הם לפונקציות נוספות (דוגמה). אם אין לך את הצמות המתאימות, לא בטוח שרכישה של משהו גנרי תתאים. וכן, את ה-RCA הבודד של הסאב מהמערכת רצוי לפצל בשביל הכניסות המתאימות במגבר.
 8. המגבר עם פיוז 80A. הוא יתן לך 1800W RMS בחלום בלילה. אתה יכול לראות סרטון של אחיו הגדול שמוציא פחות מחצי מהמוצהר ב-1 אוהם. אני מציע שתרשום דגמים מדוייקים של מה שקיים היום, תקציב לשיפור, איזה שיפור אתה מנסה להשיג ותן זמן לחברי הפורום להציע הצעות בנידון.
 9. לא מתמצא באפליקציה המדוברת, אבל מחיפוש קל - האם ישנה הגדרה לגבי ה-Output? אולי היא משתנה עם המעבר לאיכות אחרת? משהו בכיוון של Settings > Streaming > Sound output.
 10. ראה אם רלוונטי אצלך: http://www.mazda6info.net/auto_lock_unlock_function-74.html יש הליך דומה בספר רכב אמריקאי לשנתון 2013, עמוד 106.
 11. ראיתי בכותרת ובתוכן. ספר ההוראות תקף לשני הדגמים, אך יש פונקציות שרלוונטיות רק לדגם 5050 וזה יהיה מצוין בסוגריים או בכוכבית.
 12. https://www.pioneer.com.au/wp-content/uploads/2017/08/DEHS5050BT-Instruction-Manual-QRD3495A.pdf ראה עמוד 19 Illumination Settings, מה שרלוונטי למכשיר.
×
×
 • תוכן חדש...