Jump to content

Tom_22

 • פרסום הודעות

  14,008
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

47 נייטרלי

8 עוקבים

אודות Tom_22

 • דירוג
  כותב הרבה. מאוד.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בעיקר שם

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היצרן/יבואן יכול תמיד להשתמש בהתקנה שלא בוצעה דרכו כעילה לביטול אחריות. מעשית, בהקשר של התקנת מערכת אודיו, זה כנראה לא יקרה. בטח אם לא מדובר בתקלה שקשורה למערכת החשמלית של הרכב. בכל אופן, מומלץ לבצע את העבודה אצל בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו שלא יבצע נזק.
 2. לפי החוק (תקנה 365א) - אם הרכב תוכנן ללא מקום לגלגל חילופי, האלטרנטיבה לקיומם של צמיגי אל-תקר היא קיומה של ערכת ניפוח (מדחס וחומר לסתימת תקרים). כמובן שזה לא יעזור במקרה של כשל טוטאלי של הצמיג. נראה שמעטים מאוד צמיגי האל-תקר שנמכרים במידה הזו (ולא רק בישראל). הייתי שוקל לחיוב, במוקדם או במאוחר לעבור לצמיגים רגילים (ורכישת ערכת ניפוח, אם זו לא קיימת). זכורים לי מספר שרשורים בפורום שיפורים לגבי כאלו שעשו את ההחלפה וטענו לשיפור בכל תחום (נוחות, אחיזה וכיוצב').
 3. https://www.android.com/auto/compatibility/ תלחץ על Stereos ועיין באפשרויות האלחוטיות (אלו עם כוכבית לידן). יחד עם זאת, אפשרי שהרשימה לא מלאה וכן חלק מהדגמים מיועדים לשוק מסויים (כנראה בעיקר אמריקאי). אתר כמו Crutchfield (שוב, שוק אמריקאי) נותן גם אפשרויות למיין למכשירים תומכים. וכן, זה עדין לא נפוץ כל כך. בטח לא במחוזות הארץ.
 4. אילו תגובות שליליות שמעת על ה-ZE310 וממי? לגבי הריקן, אולי יהיו בסדר. קשה למצוא ביקורות מקיפות לגבי הדגם המדובר. עוד צמיגי ביניים שאולי אפשר לברר לגביהם - קלבר דינקסר HP3 SUV (או אם יש HP4 כבר), נקסן NFERA RU1 או Blue HD.
 5. Too Much Information, על השפשפת... השרשור המדובר: @_boo
 6. חוקית, רק המידות המלאות המוזכרות בהוראת הרישום. למעט ענין קוד העומס והמהירות שיכולים להיות גבוהים יותר מהמצוין שם. אבל בכל מקרה יש לך צמיגים זמינים במידה. למשל: http://www.tireclub.co.il/catalog.html#cat=4%2C5%2C6&diameter=16&profile=70&width=245 https://www.itire.co.il/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&widthTire=245&heightTire=70&koterTire=16C ובדוק גם באתרים אחרים כמו Tires4u, Autotire, Tiredeal וכן הלאה (וודא סינון מתאים לפי קטגוריה).
 7. Tom_22

  נפח מנוע

  למה אתה סתם? אסטון מרטין DB11, מרצדס S560/GT/C63 AMG, פורשה 911 GT3, בנטלי פליינג ספור, פורד מוסטנג במחירון של יד2 לאחר הזנת כמה קריטריונים כללים, אפשר לסנן לפי נפח מנוע מדוייק.
 8. כל מקום יתמחר את עצמו באופן אחר ויסכים לתנאים אחרים. גם איכות ההתקנה תשתנה בין הצעה כזו או אחרת. אין לך ברירה, אלא לבצע סקר שוק. רק הודעה לאחרונה בנושא.
 9. המידות תואמות למופיע בהוראת רישום משה"ת, שאולי זה הוא הקיים אצלך: http://car.mot.gov.il/ORIL/2017/5/17-0101.pdf מידות מאושרות אינן משנות לרוב את קוטר הגלגל הכולל בצורה משמעותית. הן גם לא יגרמו לשינויים דרסטיים ביציבות וכד'. במקרה שלך מעבר למידה הגדולה יותר יגדיל את הקוטר ב-1.4 ס"מ (הגבהה תאורטית של 0.7 ס"מ). יחד עם זאת בשל חתך נמוך יותר, מאחר ותהיה קצת פחות שקיעה של דופן הצמיג, אולי זה יראה קצת יותר. # יחד עם הנאמר מעלה, באופן תמוהה מבחינתי, הפער בין המידה הקטנה ביותר לזו הגדולה עצום במובנים אלו ועומדת על כ-8 ס"מ. למרות שהצגת את הדרישה העיקרית שלך לענין גובה הרכב, כמו בצמיגים לרכב פרטי, גם הבחירה בצמיגים לשטח תעשה הבדל. ואני מציע לבחון מה אפשרויות הדגמים במידות השונות. קח בחשבון, שהתקנת צמיגים יעודיים לשטח, יקטינו את רף האחיזה והבטיחות בכביש. הגבהה ככל שתהיה, תשנה את מרכז הכובד של הרכב וחושפת אותו בגדול לסיכוי גבוה יותר להתגלגלות/התהפכות. אולי @kompy יוכל להוסיף מידות מאושרות ו/או לייעץ בתחום ההגבהות המותרות במסגרת החוק.
 10. אחד המנהלים יכול אולי להעביר חזרה להודעת המקור. תודה קרדיט כמובן ל- @Moti - Miata R
 11. לא מדובר בחיבור אוזניות אלא בחיבור 4 ערוצים (סביר ש-אודיו שמאל, אודיו ימין, אות וידאו ו"אדמה"). יכול להיות שהם התחברו ליחידת "מוח" שהיה לה חיבור כפול לשני המסכים. השאלה היא גם לאן אתה מנסה לחבר אותם?
 12. תן לינק ונראה אם מצויין משהו במפרט. לא יודע להמליץ על מוצר ספציפי, אבל לדעתי לא צריכה להיות בעיה למצוא מסכים שישכפלו את הנצפה בהם. השאלה היא אם זה באמת מה שאתה צריך או אולי מסך נפרד לכל ילד עם אוזניות ושישימו מה שהם רוצים (כמובן תלוי בגילם). אפשר לקחת את זה גם עוד צעד קדימה (ויקר) ולקשר בין מולטימדיה ברכב למסכים מאחור (בתנאי שיש לה יציאות מתאימות), ואפילו בדגמים יקרים יותר לפצל בין הנצפה במסכים מאחור לבין מה שעובד מקדימה (שליטה מקדימה על שניהם)
 13. הגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס עדין נמכר, למרות שיצא דגם 2 שלו שלא הגיע לארץ עדין לידיעתי. קלבר התעדכנו וכעת נמכר דגם HP4. פאלקן ZE310 זה העדכון ל-ZE914. מישלין גם עידכנו וכעת נמכר הפרימסי 4 (מניח שוולאד ימליץ עליו ). בגדול, המחירים ירדו קצת מלפני 3 שנים.
×
×
 • Create New...