Jump to content

amosbmw

 • פרסום הודעות

  1,589
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

90 נייטרלי

אודות amosbmw

 • דירוג
  Bosch diagnostic

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לכל אלה ש"חייבים" את המראה הפנורמית, שמתם לב שבשום ארץ בעולם לא רואים את השיקוץ הזה חוץ מבארצינו? אתם באמת יותר חכמים מנהגי כל העולם? גם אם זה מיוצר בסין, הם צוחקים שם על האנשים שקונים את זה.
 2. הדור האחרון של המערכת ההידרופנומאטית זאת המערכת מתלים הטובה ביותר שפותחה עבור רכב פרטי. By far. מול כל הטכנולוגיות האחרות. (קראתי את זה בספרות מקצועית, זאת לא דעתי הפרטית בלבד). מאוד חבל שהיא נזנחה בשביל לחסוך כמה שקלים. ליצרן, לא ללקוח.
 3. לפי מה שנאמר לי במפעל הטבעה, מספרים של 8 ספרות עם הפונט הצר בלבד מספרים של 7 ספרות עם הפונט הרחב הישן בלבד. אלה שעשו בכל זאת מספר 7 ספרות עם הפונט הצר, זה גם לא יפה בעיני.
 4. כשראיתי את הכותרת חשבתי על רנו שבמשך עשרות שנים בכל הדגמים עדיין לא מצאו איך לעשות אדמה לפנסים האחוריים... עוד לא ראיתי רנו בת יותר משנתיים עם תאורה אחורית (בלימה ואיתות) שעובדת באופן תקין.
 5. הנה תמונה של העוכר שצילמתי בלטרון ב2006. הוא נכנס אצלי לאותה קטגוריה של ווגנר - עוכר רציני אבל זאת לא סיבה לא לשמוע את המוזיקה הטובה שלו. את ההחרמות נשאיר לו. וכדי להישאר על הנושא - נסעתי להופעה בE30 אספנות שלי, שב2006 עדיין לא היתה אפילו רכב מיושן. דרך כביש אשתאול, ופקק של שעה מצומת נחשון. הבן שלי, שהיה בן שנתיים ב2006, רוצה לנסוע איתי ב2021 בעזרת השם להופעה של גילמור ב2021. מקווה שזה יתאפשר.
 6. ברור, אבל גגון הוא מתחת למידות האלה. קניתי גגון מקורי לכל רכב שיש לי ושלחתי בדואר.
 7. אני לא נכנס לניתוחים פוליטיים ושיקולי בחירות. זה לא מעניין אותי. אבל עולם שבו ניתן לטוס עם דרכון ישראלי בסעודיה וליותר ארצות מעניינות, הוא עולם יותר טוב. השתתפתי בטיסה המתוקשרת שיצאה לאבו דאבי ב31 לאוגוסט, ואני יכול להגיד שקבלת הפנים הייתה חמה באמת. הם מעוניינים בקשרים איתנו לא רק משיקולי רווח והפסד כלכליים או פוליטיים, אלא הם באמת רוצים להיות חברים שלנו. אנחנו עולם נסתר ומסקרן מבחינתם בדיוק כמו שהם בשבילנו. במעלית במלון פגשתי אזרחית כווית שאמרה שגם הם משתוקקים לרגע שיתאפשר להם לכונן איתנו יחסים ולבקר. עכשיו כבר יש דיבורים על הזרמת נפט מהמפרץ לאירופה דר
 8. לא הבנתי, זה גגון למטען או גג חדש לקבריולט? עברתי הרבה פעמים בנתב"ג עם חלקי רכב גדולים, נדרשתי רק להציג מסמך על סכום הרכישה אבל לא היתה שום בעיה מעבר לכך. פעם הבאתי ארגז חפצים ענק שמתקינים על גג הרכב וניגשתי למסלול האדום. המוכס אפילו היה נחמד ודאג לסווג את הפריט כ"ציוד ספורט" ולא כאביזרים לרכב, כדי שאשלם פחות. גגונים רגילים זה מהדברים הקטנים שלקחתי בטיסות בעבר. ניתן לשלוח גגון גם בדואר בלי שום בעיה.
 9. הזמנתי את הערכה המקורית מאמזון גרמניה לפני איזה שנתיים. הצינור מאריך, הזרבובית הארוכה, והראש לריפודים שימושיים ביותר. מבחינתי נותן תמורה לכסף. את השני סמרטוטים שמסופקים בערכה לא הוצאתי עד היום. ב2 המברשות גם לא השתמשתי.
 10. אסור בשום אופן להעביר ילדים לסבתא. לא יודע מה שוטרים אומרים על זה, אבל אחד המטרות בסגר היא למנוע מפגש בין דורי של אנשים שלא גרים באותו בית. חוץ מזה, מי שרוצה לצאת לנהוג לעולם רוצה לנסוע לבד. בין היתר, כדי לברוח מהילדים. אחלה שיר. הוא אמנם נכתב על ידי עוכר ישראל ווטרס, אבל בהופעה בשנת 1994 שנשמעת בPulse הוא לא המבצע כי הוא כבר מזמן לא היה בלהקה. הביצוע שם הוא של גילמור, שתרם הרבה גם למוזיקה בגירסה המקורית. לשאלת פות"ש, מבין אותך לגמרי. אני חושב שהסגר חשוב אבל אם אתה רק נוהג, ולא יוצא מהרכב, אתה לא פוגע במטרות הסגר. אני לא רוצה להמליץ לתחמן בתירוצים, אבל יש
 11. היה לי סיפור כזה. הזמנתי משהו קטן מעליאקספרס וקיבלתי מספר מעקב. אחרי 3 חודשים אני רואה שהחבילה מיועדת למסירה בראש פינה. ביקשתי עם הקשרים שלי בדואר שיבדקו, והחבילה בראש פינה אכן הייתה מיועדת לנמען שגר שם והוא אסף אותה. המוכר בעלי החזיר את הכסף בפעם השלישית שביקשתי.
 12. כשאני עולה על רכב לא שלי ויש כזאת אני מפרק. לא מעניין אותי מה יגיד הבעלים. אני מכיר רק יוצא דופן אחד, נכה שלא מסוגל לסובב את הראש וברישיון הנהיגה שלו מצויין שהוא חייב מראה פנורמית. אני חושב שמקור הבעיה הוא שמורי הנהיגה מתקינים כזו כדי שהם יוכלו לראות יחד עם התלמיד, במקום להתקין מראה נוספת. ואז התלמיד, הנהג לעתיד, מתרגל לזה.
 13. אם כל הכבוד למיצובישי, הם אף פעם לא עיצבו משהו שמישהו טרח לדבר עליו או לחקות אותו. אודי הוציאו את הsingleframe המזעזע בשנת 2004 על הA8 W12. ולמרות שאני ועוד הרבה הקיאו הם העבירו את זה בהמשך לכל הדגמים שלהם. הם תירצו את זה בכך שזה דומה למכוניות מירוץ של הAuto Union משנות ה30, אבל בשנות ה30 היו עוד הרבה יצרנים עם גריל כזה מסיבות טכניות יותר. אחרים צחקו על אודי שהם העתיקו מהDodge LHS מודל 1999. בפועל הגריל של אודי השפיע על הרבה חקיינים ורואים את זה על הרבה מכוניות היום. כולל BMW לצערינו הרב.
 14. בגלל ההכרזה הזאת, המחירים של הE30 יעלו עוד יותר עכשיו...
×
×
 • Create New...