Jump to content

amosbmw

 • הודעות

  2,155
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

amosbmw שיחק אותה בתאריך מאי 6

התכנים של amosbmw היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

3,573 צפו בפרופיל

הנקודות של amosbmw

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

512

מוניטין

 1. אני בכלל לא מבין את ההורים משני המינים שחייבים להוריד את הילדים בפתח בית הספר. ואחר כך לחסום אחד לשנייה את הצומת הקטנה בכניסה, שיש בה גם רכבי הסעות, וכולם עושים פרסה וצופרים אחד על השני במשך דקות ארוכות. אני מביא את הילדים ברגל ומגיע הרבה יותר מהר מהם. אני לא צריך לצפור על אף אחד. מקסימום לצעוק על אלה שעושים רוורס על מעבר חציה. וככשגרתי רחוק יותר ונאלצתי להביא את הילדים ברכב, פשוט חניתי במרחק 2 רחובות מבית הספר.
 2. amosbmw

  Volvo זה רכב יוקרה?

  לא מבין את ההגיון של מה שכתבת. אם אתה קונה רכב משומש ולא חדש, שוק חלש זה יתרון מבחינתך.
 3. למה לחטוף גם את השירשור הזה לרכב חשמלי? יש אנשים שאוהבים מכוניות ישנות ומעוניינים לשמר אותן. להלן - אספנים. ויש תוכניות, שמתישהו בעשור הבא ימכרו רכבים חשמליים בלבד. אין קשר בין הדברים, חוץ מזה שזאת אולי זאת עוד סיבה טובה לשמר מכוניות מתקופת הבנזין. כי לא יהיו עוד חדשות.
 4. אחת הסיבות הטובות לטפל ברכב לבד. חוסך את כל הקטע של להביא ולאסוף את הרכב מהמוסך. אישית הכי מבאס אותי שאין פנצ'ריות בערב. מרפי עושה שתגלה פנצ'ר ב1900 בערב כשאתה צריך לצאת למחרת ב600 לנסיעה ארוכה..
 5. אחלה ברזים hansgrohe. אבל אם אתה מחפש זול, אין שום בעיית תאימות לארץ בברזים מעליאקספרס.
 6. תתחדש ותהנה. אני זוכר את השירשור שלך https://carsforum.co.il/topic/669457-השתגעתי-לגמרי-גרמניה-מתיישנת-כרכב-דיילי-w210-e39-e34/#comments טוב לראות שהקורונה נגמרה ומצאת כלה מתאימה.
 7. הייתי אומר, תחליף עלוב ויקר למה שאתה צריך. קונה שם רק במידה ואני תקוע באמצע עבודה רחוק מהבית בשעות הערב. (חנויות לאנשי מקצוע נסגרות מוקדם בדרך כלל)
 8. יש לי סט דומה במידות אינצ'יות, תוצרת אנגליה. בן לפחות 50 שנה. לא ידעתי שזה נדיר. אכן עובד מעולה אבל אני לא נזקק לו הרבה. חשבתי בכלל שאתה מתכוון למשהו אחר. המקדח בתמונה הוא האחרון שנשאר לי מסט שלם של wolfcraft שנרכש בגרמניה לפני יותר מ20 שנה. זה ממש גאוני. קודח חור בקוטר של ציר הבורג ומכין מיידית שקע לראש של בורג שוקע. מארצות הניכר בהחלט, מחוץ למזוודה בארגז כי זה הרבה יותר מדי גדול.
 9. אין לי חשק להיכנס לדיון פוליטי, רק אציין 2 דברים לא נכונים: אגרת הטסט לא נועדה לאשר שהרכב תקין. בשביל זה אתה משלם 96 ש"ח למכון רישוי. זה דווקא מחיר זול ומפוקח. האגרה היא מס על שימוש ברכב, ולכן גם רכב חדש חייב בה. דבר שני, המדינה היום (לצערי) מעודדת בניה צפופה במגדלים, ככה ששטח הגגות לא זמין לרוב האוכלוסיה. כמו שכבר ציינו כאן, מערכות סולאריות פועלות רק בחלק מהיממה, לכן הן לא פיתרון לאספקת אנרגיה רציפה.
 10. אם אתה אומר לפקידה להפשיר זאת פעולה אחת. להפוך לאספנות זאת פעולה שנייה. היא לא אוטומטית. תיאורטית יש לך אפשרות להשאיר כרכב מיושן, שחייב בבדיקת מעבדה, 2 טסטים בשנה, אגרה וביטוח מלאים אבל זכאי לנסוע בין 7 ל9 בבוקר.
 11. הפשרה והעברה לאספנות אלה 2 פעולות שונות, ניתן לעשות אותן בבת אחת. מבחינת השמירה על הרכב. כיסוי ברמה של undercover. סדינים יעופו בסערה הראשונה ויקרעו וגם לא עוזרים הרבה. מיכל דלק מלא עד הסוף. לרסס ספריי סיליקון על כל גומיות הדלתות, החלונות והצנרת גומי. את המצבר להוציא מהרכב לחלוטין. הכי טוב, אם אפשרי לנסוע פעם בחצי שנה סיבוב במושב, שהרכב יגיע לטמפ' עבודה. כמובן בזהירות כי אתה עם צמיגים יבשים ובלי רישוי וביטוח. אם ניתן להשאיל לוחיות "במבחן" - מצוין. העמדה על בלוקים נועדה לשמור על הצמיגים, אבל אחרי 9 שנים במילא תצטרך לזרוק אותם. אז לא.
 12. אם הג'אנט שייך, נאמר, לדור אחד קדימה או אחורה של אותו רכב, האופסט והרוחב נכונים, והוא יפה בעיני, אז אפשרי. כמובן אם הוא מקורי ולא רפליקה.
 13. תכתוב מאיפה אתה בארץ, אולי חבר פורום יוכל להשאיל לך מטען. תטעין עכשיו ואולי תוכל לחסוך את החלפת המצבר. שלא תדע עוד צער.
 14. השאלה כללית אבל התשובה לא. יש יצרני רכב שקטלוגי החלקים המלאים שלהם ניתנים בגישה חופשית באינטרנט. ויש כאלה שלא. יש אתרים שמוכרים בתשלום עותק פרוץ של קטלוגי חלקים שלא זמינים בחינם.
×
×
 • תוכן חדש...