Jump to content

amosbmw

 • הודעות

  2,065
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

amosbmw שיחק אותה בתאריך מאי 6

התכנים של amosbmw היו האהובים ביותר!

מוניטין

452 טוב

צפיות אחרונות בפרופיל

3,240 צפו בפרופיל
 1. כל מה שמיוצר בסין - אני מזמין מעליאקספרס. עכשיו הזמנתי מדחס מזגן אוניברסלי. מחירם בארה"ב קרוב ל$200 (מתוצרת סין) לפני משלוח. בעלי עלה $57 ועוד $90 משלוח בdhl. קניתי לאחרונה מפתח רטיטה 300 ניוטון בוש כחול בעלי. מקורי לחלוטין. מטענים של Anker מהחנות הרשמית בעלי - לא זול, נשלח מסינגפור די לאט, אבל משלוח זול ומוצרים מקוריים לחלוטין.
 2. amosbmw

  טויוטה סיינה

  אפשר להגיע בנסיעה, אין צורך בגרירה.
 3. אם אני זוכר נכון, במזדה 323 שהייתה נפוצה כאן בשנות ה90 (לפני הדור שנקרא לנטיס) הייתה התראה לאור בלם שרוף בלבד. בגולף יש החל ממרק V.
 4. קניתי פעם מלחם גז של signet, לא בגלל השכנים אלא משום שאני מתעצל לפרוש את התוף חשמל בשביל הלחמה אחת. אבל לא הצלחתי להלחים איתו שום דבר, הוא שוכב באיזו פינה במחסן. רוב הדברים שצריך באוטו אפשר לפתור עם מחברי crimp וצבת לחיצה ייעודית. רדיו דיסק אני נוהג להתקין עם מחברי "שוקולד". נוח ואמין. אבל לפעמים אין ברירה וצריך להלחים, אז אני מוציא את התוף. אותו דבר לשאיבת אבק, גרניק, מקדחה, מטען מצברים או או כל דבר אחר. אם לא נאה לשכנים - תלבש חליפת איומים. או תעבור לדגם רכב שחביב על עבריינים. וברצינות, אם לא נאה למישהו שאתה מוריד חשמל מהחלון, תסביר לו שאתה סופר מתחשב שאתה לא מתחבר לחשמל הציבורי בקומת הכניסה כדי שהחשמל לא יהיה על חשבון כולם. כמו כן אתה מתחשב שאתה לא משתמש בקומפרסור עם כלי אוויר.. צריך לשים לאנשים גבולות לפעמים.
 5. קיים בדגמי BMW החל משנת 1981, בהתחלה בחלק מהדגמים ובהמשך בכולם ובאמת זו עצלנות של נהגים שגם לא בודקים לחץ אויר, שמן ומים באופן קבוע.
 6. amosbmw

  רכב אספנות ביטוח צד ג

  חמדה פעילה ונותנת מחירים מצויינים. אכן הניסיון מראה שסוכנים ללא ניסיון עם רכבי אספנות משיגים מחירים פחות טובים.
 7. amosbmw

  שטיפת מנוע

  שמן לא ממלאים לשום מיכל אלא לתוך המנוע עצמו. אם משאירים את המכסה פתוח נכנס אויר לא מדוד למנוע וזה ישבש את ייצוב הסרק שלו לחלוטין. לא מבין איך אפשר לנסוע ככה יום וחצי בלי להרגיש, אבל ניחא. כשהמנוע קר, קח סמרטוט עם דלי מים, ותנקה את כל מה שאתה יכול להגיע אליו. בפעם הבאה שתגיע למוסך (אין צורך ללכת במיוחד) תבקש מהמכונאי לשטוף את המכלולים התחתונים שאתה לא יכול להגיע אליהם.
 8. amosbmw

  breaker bar

  הx לא שוות כלום. תשים בפח. זה גם מסביר למה היה לך כל כך קשה. תחפש בפירוק רכב את המקורית.
 9. amosbmw

  צריכת דלק - גגון

  בדיוק, הרעש משגע אותי ומזכיר לי לפרק מיד אחרי השימוש. נוסע הרבה עם חלונות ו/או סנרוף פתוח, אבל שומעים גם עם חלונות סגורים. אם אני יודע שאצטרך בקרוב להשתמש בגגון פעם נוספת, לוקח בנתיים את האוטו השני..
 10. amosbmw

  breaker bar

  כן. עד כמה שזכור לי ידית כוח עולה כ100 שח, קניתי לפני שנים. בוקסה עמוקה עוד איזה 25. אם תסגור עם הידית המקורית של הרכב בכוח הידיים בלבד, הגעת למומנט הנכון.
 11. amosbmw

  מנוי למגזין רכב מחו"ל

  א. לשאלתך, הכי אוהב את הcar האנגלי. ב. אני מנוי על מגזינים מגרמניה (בעיקר של קלאסיות, מכוניות חדשות זה די משעמם). עד לפני כ7 שנים הייתי מקבל בדואר את העותק הפיזי וזה הכי כיף. אבל בזכות דואר ישראל זה מגיע לאט, מגיע באיחור או נעלם. גם התשלומים לגרמנים לא תמיד עברו חלק. אז מרגע שהגרמנים נערכו לזה, אני מנוי על כל המגזינים בפורמט דיגיטלי ומקבל אותם בpdf. היתרון: חצי מחיר מגיע ביום ההוצאה אין פיספוסים. האיחסון של חוברות קודמות לא תופס עשרות מדפים בבית. ניתן לעשות חיפושים בpdf למצוא מאמרים קודמים. החיסרון הגדול - צריך לקרוא על מסך, וזה ממש לא כיף כמו מגזין אמיתי. אבל בכל זאת כמה רמות מעל סתם כתבות שטחיות מפוזרות באינטרנט. אוסיף ואומר, שבכל נסיעה לאירופה בשביל העבודה (כמה שלא תהיה קצרה) אני נכנס לחנות מגזינים בתחנת רכבת, ויוצא עם איזה 10 כותרים שונים. כזה כיף כשיש מבחר גדול ב3-8 אירו לחוברת.
 12. לא יכול לעזור לך הפעם, אבל בפעם הבאה תשתמש בכתובת באורגון או פלורידה ותהיה פטור ממיסים מקומיים. באירופה אין דרך להתחמק, כשאתה שולח לכתובת מקומית לעולם תשלם מע"מ מקומי.
 13. amosbmw

  breaker bar

  יש בארץ ידיות כח של 60 ס"מ להשיג במקומות שמוכרים כלי עבודה כמו ל.כ. פותח בקלות ברגי גלגלים, אבל אין צורך להחזיק את זה קבוע ברכב. המפתח המקורי אמור להיות מספיק בשביל תיקון לצד הדרך. לברגים שזה לא מספיק (אין הרבה כאלה ברכב) אני מלביש את הידית צינור של ג'ק הידראולי על הידית כח.
 14. יש לי רכב בערך 10000 שח, התוספת לביטוח מקיף (ללא נהגים צעירים ועם עבר נקי) היא 1635 שח. אני מקבל החזר מלא על פרמיית הביטוח ממקום העבודה לכן יש לי מקיף. אם לא היה החזר כזה, בוודאות לא הייתי מבטח במקיף.
 15. איזו כותרת. מי יישמע, בלי טלוויזיה אי אפשר לחיות? יקר לך - אל תראה טלוויזיה. אישית הפסקתי לפני 12 שנה, ולא בגלל המחיר הכספי. באוויר לנשימה, אין אופציה לא לנשום.
×
×
 • תוכן חדש...