Jump to content

pasat04

 • הודעות

  4,214
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

4 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ירושלים
 • איזה רכב יש לך?
  VW Golf GTI Performance 2019

צפיות אחרונות בפרופיל

6,282 צפו בפרופיל

הנקודות של pasat04

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

240

מוניטין

 1. לא התכוונתי לשם, או כינוי, אלא לפחות לרמז לאיזה רכב נבחר. בסדר, הבנתי לפי התמונה. ושוב, מברוק, תהנה בכל רגע.
 2. קודם כל, תתחדש. אני ציפיתי כבר כמה רכבים ברמת גן, אצל sunfilm, עם xpel שהוא סיפק. לא יודע איזה עובי, אבל עושה עבודה טובה. ודבר שני, מזכירים כלה, ולא מספרים איך קוראים לה?
 3. מישהו צריך לממן את הנהג שלוקח ומחזיר.
 4. איפה ממוקמת המצלמה ובאיזו מצלמה מדובר? מברוק על ההזמנה. לפי הנתונים, משקל הרכב יחסית גבוה, 2,075 ק"ג. אני משווה את זה לקארוק של אישתי, מעט יותר מ-1,300 ק"ג. מאיפה נובע ההפרש העצום הזה? אל תספרו לי שזו הסוללה. האם שאר הג'יפונים החשמליים שוקלים גם סביב המשקל הזה? מכפיל החניה העתידי שלי מוגבל ל-2 טון.
 5. pasat04

  עדכון מפות לnavngo

  ליאור, תבדוק אם המפות הן של 2020.06 או 2021.06.
 6. כמו שכתבתי, הוא טוב, אבל אני מעדיף שהרכב יהיה מוגן גם בשכבת הגנה של ווקס נטו.
 7. בעידן הטלפונים החכמים והאינטרנט, אין חשיבות למיקומים. כבר שנים לא פגשתי פנים אל פנים את הסוכנת שלי (לי מצורי ביטוח).
 8. לדעתי, זה קשור לתוכנה שאתה מריץ, האם היא Igo או Primo? ולפי התמונה, האם מדובר על מכשיר ייעודי, עם מערכת הפעלה winCe? ראית את הדיון לגבי גרסאות המפות שלא עובדות, שהתקיים תחת הקישור שהעליתי בפוסט למעלה? אם אתה על מכשיר ייעודי, ולא סמרטפון, הייתי ממליץ לנסות להתקין במחיצה נפרדת את גרסת ה-Primo.
 9. הקישור לא נכון, אבל אם הכוונה לשמפו הצהוב שהזכיר @carHooked, הוא בסדר גמור, אני משתמש בו כבר כמה שנים על שני רכבים. אבל אני לא מוותר על מריחת ווקס 3-4 פעמים בשנה. פעם אחת מתוך הארבע, זה אחרי שימוש בפלסטלינה.
 10. מעט חומץ על מטלית מיקרופייבר עושה את העבודה. אח"כ שטיפה עם מים, ניגוב, ומריחה של ווקס.
 11. אני לא יודע לאיזה רכב אתה מכוון. אני ביטחתי בתחילת השנה גולף GTI פרפורמנס, שנת 2019, חובה 1,080, מקיף 4,200. שני נהגים מעל גיל 50, עבר ביטוחי נקי. מחיר טוב? סוכנות "צורי" בירושלים, באמצעות הסוכנת לי. אחלה שירות.
 12. אני לא בטוח שיצאה גרסה מעודכנת יותר למזדה, שהופצה כבעבר והייתה זמינה להורדה חופשית. מפות תואמות Igo (לא ספציפית למאזדה, ללא קובצי sgn) שהופצו מאוחר יותר, לא עבדו עם כל תוכנה. אתה מוזמן לנסות, אבל גם לקרוא קצת בשרשור הרלוונטי.
 13. ולא פחות חשוב, שניה לפני שנפרדים לשלום, להתקשר למספר, ולוודא שזה המספר הנכון. אם לא, עדיין יש הזדמנות להתעקש לקבל "מספר אחר" ולוודא באותה הדרך.
 14. מצאתי אצלי קבצים שמתאימים למאזדה מ-2019.07 (יולי 2019). ברור שהם לא עדכניים, אבל כנראה עדיף על מה שיש אצלך, אם אתה מעדיף להמשיך להשתמש במערכת הזו. תוכל להוריד את החבילה (קובץ rar) מכאן. תעביר את המחיצות בהתאמה לכרטיס שלך במקום המחיצות שקיימות שם כרגע. ולפי מה שכתב @m3x7r3m3, לא אמורה להיות עם זה בעיה.
 15. הבת שלי ואח שלי ביצעו החלפת ריפוד גג גם אצל רטרו קאר בחולון, ודווחו על עבודה ברמה גבוהה. גם המחיר היה סביר. אצל אח שלי זה כלל חלון בגג.
×
×
 • תוכן חדש...