Jump to content

pasat04

 • פרסום הודעות

  4,149
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

200 טוב

4 עוקבים

אודות pasat04

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ירושלים
 • איזה רכב יש לך?
  VW Golf GTI Performance 2019

צפיות אחרונות בפרופיל

5,597 צפו בפרופיל
 1. מבחינה מכנית, זה המצב האידאלי, אבל בארצנו הקטנטונת, עם נהגים חסרי סבלנות, יהיה לפחות נהג אחד שיחתוך לתוך המרווח שפתחת.
 2. pasat04

  הדרך לאילת בטוחה?

  מי שלח אותו ליו"ש? ומה הבעיה לנסוע דרך ירושלים? לא שלחתי אותו לשיך ג'ראח או לשער שכם. מכביש 1 או מ-443 עולים לכיוון הגבעה הצרפתית (בכביש המוביל לרמת שלמה), ומשם לכביש 1 היורד למעלה אדומים וים המלח. אם המחוזיאדה לא תתבטל בגלל טילים לכיוון אילת, אבדוק את מסלול הנסיעה הזה ביום שלישי.
 3. pasat04

  הדרך לאילת בטוחה?

  זו לדעתי הדרך הכי טובה. סע דרך ירושלים, ומשם לים המלח וכביש הערבה.
 4. פולו 2007, קומפורטליין 1.4. יד שלישית, רק 150k ק"מ. מטופלת רק במוסך "רון", מצב מכני מצויין, ספר טיפולים מלא מיום העליה לכביש (לפני כן טופלה רק במורשה יבואן). טיפול אחרון בוצע ב-7/2020. מצבר חדש עם אחריות ל-10 חודשים. טסט עד ינואר 2022. ריפוד גג חדש. מחירון משוקלל לוי יצחק - 13,400 ₪, מחיר מבוקש - 12,000 ₪. הילה (הבת שלי) 0523 שש, שבע, חמש שלוש, חמש, חמש
 5. הצעת מחיר ניתן לנסות לקבל טלפונית, אבל לא כל מקום יהיה מוכן לתת. הצעת המחיר תכלול את הרכיבים הרגילים שמחליפים בשוטף (טיפול קטן/גדול), כמו שמן, פילטר שמן, פילטר מזגן. יש לך תעוד של כל הטיפולים שהרכב עבר עד היום? הקילומטראז' נמוך, אבל אולי בגלל סגנון נהיגה הוחלפו כבר בלמים? הוחלף נוזל בלמים כל שנתיים, לפי הנחיית היצרן? מה לגבי רצועת תזמון (טיימינג)? לסיכום, הצעת מחיר תכלול דברים בסיסיים, ובעת טיפול/בדיקת הרכב, יוחלט מה עוד יש לבצע לפי הצורך. אם אתה ממרכז הארץ, מוסך מומלץ לטיפול ברכבך הוא מוסך רון, ברחוב ב"ק 18 בתל אביב, לא מורשה יבואן, אבל מומחה לרכבים אלו.
 6. pasat04

  הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

  המספר הצליח לבלבל אותך, המספר הנכון הוא 202 56556
 7. pasat04

  הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

  מה זיכה אותך בהנחה?
 8. pasat04

  הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

  צבע לבן, גם מהסיבה שלא רצו להוסיף (עוד) כסף עבור צבע.
 9. אני לא מכיר את הרכב המדובר או את מערכת המולטימדיה שלו, אבל הייתי מתחיל בניסיון לאתר איפה במערכת יש כרטיס זיכרון. סביר שהכל שם. אם תמצא, הדרך לפתרון קצרה, ומתוארת בפורום בשרשור יעודי. בגדול, יהיה צורך להחליף את האפליקציה עצמה, כי יש לה רישיון רק למפות שהיא סופקה איתם. מפות חדשות לא יעבדו איתה. המפות העדכניות שיצאו, לא עובדות עם Igo8, ולכן מומלץ להחליף את האפליקציה (התוכנה) ל-Primo. להוריד מכאן. שים לב להנחיה לגבי קובץ השפה.
 10. לא בטוח שמעניינת אותו הסטוריה לרכב ישן. מצד שני, מה כבר אפשר ללמוד מזה, מתי עלה על מובילית, מתי עלה לאוניה, באיזה נמלים עבר? לדעתי, מידע פחות רלוונטי. אם רוצים לדעת מתי יגיע לארץ, צריך למצוא את האוניה שמובילה את הרכב.
 11. pasat04

  הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

  עזבו אתכם, 15 יום, 21 יום, והרכב כבר בארץ... אתם יודעים מה השעמום עושה לבן האדם, כשצריך לחכות 4 חודשים (הזמנה מיוחדת בגלל צבע ריפוד בהיר)? חיפשתי את האוניה שמובילה את הרכב שלי.
 12. לפני הרבה שנים, כשזקני החל לצמוח, שקלתי לגדל זקן לניסיון בזמן ספירת העומר. ואז אבי ז"ל שאל אותי את השאלה הזו. ויתרתי, וחוץ מאשר ב"שבעה" שלו, לא גידלתי זקן. גם כי זה מגרד.
 13. pasat04

  הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

  הבת שלי קיבלה מספר רישוי, vin ותאריך מסירה משוער: 19/5/2021.
 14. pasat04

  הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

  לא, ממש לא. אין שום סיבה להתקין את המערכת הזו. למה לסרס את ה-AA שעובד כל כך טוב? למה לאפשר לצ'מפיון, בשיתוף עם איתוראן, לאסוף עליך נתונים? ושלא לדבר על זה שזו התקנה מקומית, שלא מומלצת בכלל.
 15. pasat04

  הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

  ממה שהבנתי מהבת שלי, שהזמינה שבוע שעבר אטקה xp (הרכב בארץ), שהעיכוב הוא בגלל עומס במסירות. גם אצלה אין התקנות מקומיות. גם אצלה מופיע 14 יום, אבל בע"פ אמרו 21.
×
×
 • תוכן חדש...