Jump to content

pasat04

 • פרסום הודעות

  4,111
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

176 טוב

4 עוקבים

אודות pasat04

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ירושלים
 • איזה רכב יש לך?
  VW Golf GTI Performance 2019

צפיות אחרונות בפרופיל

5,360 צפו בפרופיל
 1. תבדוק באתר justcarpet, תחת לשונית material. לא מופיע שם מס' קטלוגי, אך הם כותבים שניתן להזמין מגומי. מצאתי ב-eBay שטיחים יחודיים שאמורים להתאים, תבדוק. שם המוכר lospfurros. שטיח1 שטיח2 אם תיאור המוצר נכון, זה אמור להתאים רק לדגם etsi. בתאור מופיע גם מספר קטלוגי, אבל אני לא יודע אם הוא של היצרן או של המוכר.
 2. שומה זה לא משהו שמומלץ להסיר בניתוח? 🤔 ע"ע קיה שומה.
 3. כשכיוונתי לנושא ה"נחת", לא לקחתי את זה לקצה, כיוונתי יותר לאירועים "שגרתיים", סיום תיכון, גיוס, סיום קורס מכי"ם/קצינים, שחרור מהצבא, תחילת/סיום לימודים אקדמאים ו/או רכישת מקצוע, חתונה (לא חייב ברבנות) וכו'.
 4. אגואיסטי? אולי. כמו שכתבתי קודם, מעולם לא שאלנו ולא רמזנו. שיעשו מה שמתאים להם. אבל מהצד שלי, זה חבל, שלא אוכל לראות אותם גדלים ומתפתחים, ולא להיות לצידם ברגעים המאושרים (והפחות מאושרים) בחיים שלהם. לדעתי, זה חלק מחיי משפחה (מורחבת)
 5. ממש לא טענתי את זה. ברור שההורים מאושרים לראות את ילדיהם מצליחים ומאושרים, אבל גם שמחים לראות אותם מקימים משפחה, ודור המשך. זו ה"נחת" שכתבתי קודם. אבל זה כמובן לא מיועד למי שחי מתוך מחשבה רק על עצמו ונוחיותו. איש באמונתו יחיה, על כל המשתמע מכך, וזה לא נכתב כהתרסה או כתוכחה. אני מעסיק את עצמי מצויין בפנסיה, גם ללא התעסקות עם נכדים. אבל חבל, כי יכלתי גם לגרום להם הנאה, ולהנות בעצמי, וגם לתרום מעצמי, כדי להקל על הילדים כשדרוש. מעולם לא שאלנו או רמזנו להם "מה קורה?" אנחנו ממש מכבדים את רצונם ואת סדרי העדיפות שלהם בחיים.
 6. "ילדים קטנים בעיות קטנות, ילדים גדולים בעיות גדולות", אמר מי שאמר.
 7. אני חוגג 60 בעוד 4 ימים. הספקתי הרבה דברים בהיותי צעיר (אבל לא טיול אחרי צבא), כולל יציאה לפנסיה ביום ההולדת של גיל 57. הילדים שלי בני 37, 32 ו-26. רק האמצעית נשואה, שנתיים, ומגדלים כלב. לפני כמה ימים יצא לי לעשות חשבון, והסקתי שאני כנראה לא אלווה את נכדיי ללשכת הגיוס (לא בגלל השלום במזרח התיכון), וכנראה גם לא אעמוד לצידם בחופה שלהם. תתחשבו גם בהורים שלכם, שהשקיעו בכם את כל מה שיכלו. תעשו להם נחת.
 8. עיינתי קצת בקובץ התקנות שהעלה @MiG בפוסט לפני כשני עמודים. כתוב שהחקיקה לא תחול על בניינים שיש בהם מתקני חניה אוטומטים (מכפילי חניה), מאחר ושם כבר יש תשתית חשמלית בחניון. נראה לי שזה פותר בעיה רצינית. בבניין המדובר מדובר על מכפילי חניה מהדגם הזה.
 9. כן, ירושלים. מעניין איך זה מרגיש בארוע שלג, כמו אמש.
 10. את האמת, הופתעתי לגלות במפרט 40x3, אבל נראה לי שזה כדי לתת מענה לחימום התת-רצפתי, ולא מחשבה קדימה לטעינת רכבים. צריך רק לבקש העברת צנרת לכיוון החניון, כדי שבעתיד ניתן יהיה למתוח כבילה.
 11. את האמת שחלק (רוב) המונחים הטכניים לא הבנתי, אבל אם אתן לבעל מקצוע לקרוא, זה יהיה ברור לו, וזה מה שחשוב. תודה רבה!
 12. אין לי מושג מה ארצה לעשות, או מה יתאפשר, אני בשלב של משא ומתן על דירה (בשלב חפירת יסודות), ולכן היה העיתוי של השאלה. כיום, המונה הדירתי שלי ממוקם בחדר המדרגות, בסמוך לדלת הדירה. האם בבניה חדשה המיקום נשאר זהה, או מרוכז במקום ייחודי בבניין? מה כדאי לנסות לבקש מהיזם, במינימום הוצאה מבחינתו, אבל עדיין יאפשר לדיירים להתארגן על עמדות טעינה בעתיד, במינימום כאב ראש והוצאות. האם התעלות שהזכרת, במידה והמונה הדירתי ממוקם בסמוך לדירה, אמורות להגיע מכל דירה ודירה לכיוון החניון?
×
×
 • תוכן חדש...