Jump to content

pasat04

 • הודעות

  4,214
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי pasat04

 1. לא התכוונתי לשם, או כינוי, אלא לפחות לרמז לאיזה רכב נבחר. בסדר, הבנתי לפי התמונה. ושוב, מברוק, תהנה בכל רגע.
 2. קודם כל, תתחדש. אני ציפיתי כבר כמה רכבים ברמת גן, אצל sunfilm, עם xpel שהוא סיפק. לא יודע איזה עובי, אבל עושה עבודה טובה. ודבר שני, מזכירים כלה, ולא מספרים איך קוראים לה?
 3. מישהו צריך לממן את הנהג שלוקח ומחזיר.
 4. איפה ממוקמת המצלמה ובאיזו מצלמה מדובר? מברוק על ההזמנה. לפי הנתונים, משקל הרכב יחסית גבוה, 2,075 ק"ג. אני משווה את זה לקארוק של אישתי, מעט יותר מ-1,300 ק"ג. מאיפה נובע ההפרש העצום הזה? אל תספרו לי שזו הסוללה. האם שאר הג'יפונים החשמליים שוקלים גם סביב המשקל הזה? מכפיל החניה העתידי שלי מוגבל ל-2 טון.
 5. pasat04

  עדכון מפות לnavngo

  ליאור, תבדוק אם המפות הן של 2020.06 או 2021.06.
 6. כמו שכתבתי, הוא טוב, אבל אני מעדיף שהרכב יהיה מוגן גם בשכבת הגנה של ווקס נטו.
 7. בעידן הטלפונים החכמים והאינטרנט, אין חשיבות למיקומים. כבר שנים לא פגשתי פנים אל פנים את הסוכנת שלי (לי מצורי ביטוח).
 8. לדעתי, זה קשור לתוכנה שאתה מריץ, האם היא Igo או Primo? ולפי התמונה, האם מדובר על מכשיר ייעודי, עם מערכת הפעלה winCe? ראית את הדיון לגבי גרסאות המפות שלא עובדות, שהתקיים תחת הקישור שהעליתי בפוסט למעלה? אם אתה על מכשיר ייעודי, ולא סמרטפון, הייתי ממליץ לנסות להתקין במחיצה נפרדת את גרסת ה-Primo.
 9. הקישור לא נכון, אבל אם הכוונה לשמפו הצהוב שהזכיר @carHooked, הוא בסדר גמור, אני משתמש בו כבר כמה שנים על שני רכבים. אבל אני לא מוותר על מריחת ווקס 3-4 פעמים בשנה. פעם אחת מתוך הארבע, זה אחרי שימוש בפלסטלינה.
 10. מעט חומץ על מטלית מיקרופייבר עושה את העבודה. אח"כ שטיפה עם מים, ניגוב, ומריחה של ווקס.
 11. אני לא יודע לאיזה רכב אתה מכוון. אני ביטחתי בתחילת השנה גולף GTI פרפורמנס, שנת 2019, חובה 1,080, מקיף 4,200. שני נהגים מעל גיל 50, עבר ביטוחי נקי. מחיר טוב? סוכנות "צורי" בירושלים, באמצעות הסוכנת לי. אחלה שירות.
 12. אני לא בטוח שיצאה גרסה מעודכנת יותר למזדה, שהופצה כבעבר והייתה זמינה להורדה חופשית. מפות תואמות Igo (לא ספציפית למאזדה, ללא קובצי sgn) שהופצו מאוחר יותר, לא עבדו עם כל תוכנה. אתה מוזמן לנסות, אבל גם לקרוא קצת בשרשור הרלוונטי.
 13. ולא פחות חשוב, שניה לפני שנפרדים לשלום, להתקשר למספר, ולוודא שזה המספר הנכון. אם לא, עדיין יש הזדמנות להתעקש לקבל "מספר אחר" ולוודא באותה הדרך.
 14. מצאתי אצלי קבצים שמתאימים למאזדה מ-2019.07 (יולי 2019). ברור שהם לא עדכניים, אבל כנראה עדיף על מה שיש אצלך, אם אתה מעדיף להמשיך להשתמש במערכת הזו. תוכל להוריד את החבילה (קובץ rar) מכאן. תעביר את המחיצות בהתאמה לכרטיס שלך במקום המחיצות שקיימות שם כרגע. ולפי מה שכתב @m3x7r3m3, לא אמורה להיות עם זה בעיה.
 15. הבת שלי ואח שלי ביצעו החלפת ריפוד גג גם אצל רטרו קאר בחולון, ודווחו על עבודה ברמה גבוהה. גם המחיר היה סביר. אצל אח שלי זה כלל חלון בגג.
 16. בהתנעה קרה בבוקר, זה גם איך שאני נוהג. בהתנעה חמה, יוצא כמעט מיד. בכיבוי, מאחר ובד"כ הנסיעה עד הבית/היעד מתבצעת ברוגע, כמעט ולא ממתין לכיבוי. וזה בניגוד להתנהלות ברכב הטורבו הראשון שלי, ב-2008, שאיתו הייתי ממתין דקה בסרק לכיבוי.
 17. pasat04

  מקדחה/מברגה חדשה

  אם אני מפריד בין המשימות, נשמע לי שהמברגה הזו תהיה over killing בשבילי, לא? אולי אני יכול להסתפק בפשוטה יותר (ועדיין עם סוללת גיבוי)? אגב, מה המשמעות של אימפקט? אשמח ואודה לקישור/ים, בין אם זה למברגה למשתמש ממוצע מינוס, וגם למקדחה/פטישון מדבקה שיעשה את העבודה. תודה רבה
 18. pasat04

  מקדחה/מברגה חדשה

  השרשור הזה הוקפץ עבורי ממש בזמן. במהלך בניית הסוכה, המברגה העתיקה שלי שבקה חיים. אנצל את ההזדמנות כדי לרכוש כלי משולב, מקדחה+מברגה. אני לא משתמש כבד (קצת קירות, לפעמים מבטון [דרוש אפקט פטישון?] לתליית תמונות, פרוק והרכבה של ארון/שולחן, בניית סוכה) אבל אשמח לכלי שיתן עבודה כשצריך (בעוד כשנתיים נכנס לדירה חדשה). האם הכלי שבקישור יעשה את העבודה עבורי?
 19. מריח לא טוב (תרתי משמע). לפי הסימפטומים שציינת, כנראה הבריכה (מנהול) הקרובה אליך כבר מלאה, או כמעט מלאה. כדי להבין באיזו נקודה יש בעיה, סתימה כנראה, יש לפתוח סדרתית בור אחרי בור, עד שתמצא את הבור הריק הראשון, ואז, הסתימה בינו לבין המלא שלפניו. אין חכם כבעל ניסיון... שכנים או לא, אין ברירה, אתה חייב לפעול מהר. עריכה: זה שאפשר להוריד שוב מים אחרי כמה זמן, זה בגלל שהסתימה לא מלאה, וקצת מים כן מצליחים לעבור במורד המסלול. אבל זה מספיק חמור כדי לטפל ללא דיחוי.
 20. לפני כחודשיים הייתה לי התלבטות זהה, ברכב שעל המיכל רשום G13 ירד מפלס הנוזל קרוב לקו המינימום. בהתייעצות טלפונית עם רון מ"מוסך רון" הוא אמר שניתן להוסיף G12evo למיכל עם G13.
 21. לפי מה שמצויין בתשריט, מדובר על חניה ב"רמת שרות 1". אצרף למטה את הנחיות התקן הרלוונטי. כן, ברור שחניה 4-5 עדיפה מבחינת המרווח. יש שם 10 ס"מ נוספים, מעבר למה שהתקן מחייב. לגבי התקן, מדובר על 3 חניות צמודות, שנמצאות בין שני קירות. אתיחס לשורה הראשונה בהנחיות. חניה 4-5 צריכה להיות 2.70 מ', בפועל יש 2.8 מ'. חניה 6-7 צריכה להיות 2.40 מ'. חניה 8 צריכה להיות 2.70 מ'. האם ידוע לך מה שם החברה שמיצרת את חמכפילים? במתקן שיותקן אצלי, המשטח העליון נמצא תמיד בגובה הקרקע, כך שיותר נוח לכניסה ויציאה. אבל אצלי כל המתקן שלי, כך שלאשתי יהיה נוח בעליון, ואני שץאוכל להחביא את הרכב שלי מתחת לאדמה. ראו תמונה וסרטון בפוסטים 2-3 בתחילת השרשור. במקרה לי, בחרתי בחניה בודדת בין שני קירות, קיבלתי חניה ללא שכנים צמודים שיפתחו עלי דלת, וגם חניה הכי רחבה, 3.0 מ'.
 22. עצה חכמה. לפני כ-30 שנה, כשבנו את הדירה הנוכחית שלי, צילמתי (עם ליווי כמובן) המון שלבים של הבניה. התמקדתי בצנרת שהונחה ברצפות ובקירות. כעבור כ-20 שנה, כשהחלו בעיות צנרת (בעיקר במתכת) אצל השכנים ובהמשך אצלי, ידעתי להצביע במדויק על המיקומים והפיצולים, דבר שהקל מאוד על האיתור ועבודת ההחלפה. זה הוכיח את עצמו, ולכן אעשה זאת גם עכשיו, בזמן בניית הבניין החדש שבו אגור בעוד כשנתיים.
 23. כנראה שפיספסתי את השרשור הזה, כי השבוע ראיתי בניו יורק כמה וכמה אטלסים, והתלהבתי. אז אם הם כבר בארץ, אז התמונות אולי פחות אטרקטיביות.
 24. בניו יורק, מישהו זרק לנו טיפ, שבגלל התחרות, המוניות הרשמיות זולות יותר מאובר. זה היה נכון, משמעותית, וגם בניו ג'רזי.
 25. תנסה לפי הסרטון הזה. זה לשנתון 2011, אולי זה זהה.
×
×
 • תוכן חדש...