Jump to content

Alkash

 • פרסום הודעות

  1,479
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

Alkash שיחק אותה בתאריך מאי 24

התכנים של Alkash היו האהובים ביותר!

מוניטין

36 נייטרלי

אודות Alkash

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Alkash

  פסולת שנזרקת לדירת גן

  תראה יש המון פתרונות מארץ האגדות, אבל פועל יש לך 2 אופציות שכן יעבדו, 1. לעבור לשוויץ 2. להתקין גגון או ברזנט בחלק שבו אתה נמצא / יושב הכי הרבה בדירת גן שלך כדי לא לקבל שום דבר בראש.
 2. אל תחשוב אפילו על לשים WD40. כל החדר שלך יהיה בשמן הזה בהפעלה הראשונה.
 3. Alkash

  תיקון גלקסי S9+

  1. אתה לא מקבל מכתב כזה גם עם טלפון חדש. וגם אם אתה מכתב איזה פתקית שכתוב עליה IP68 היא שוות ערך לנייר טואלט. 2. אין אחריות לשום נזק מים גם ככה, אז בשביל מה אתה אומר לו לבקש את זה? 3. בגישה הזאת, למה שלא יבקש גם מכתב אישי, בכתב יד, ממנכ"ל סאני ישראל שהוא מבטיח לו שהכל יהיה בסדר עם הטלפון שלו? אתה יכול לבקש עד מחר כל מה שאתה רוצה, הילד בן ה20 בחנות של סאני יגיד לך שהם לא עושים את זה ואתה מוזמן לעשות עם המכשיר התקול שלך מה שאתה רוצה. 4. ובכללי אני לא מבין למה ללכת כ"כ חזק עם הראש בקיר, כבר טעית כמה פעמים בנושא הזה, והתחלת עם זה שהצהרת בפה מלא שאין אטימות אחרי שום תיקון, מה שכמובן לא נכון. הם אוטמים את המכשיר מחדש עם מכשיר מיוחד שעושה את זה, סמסונג העולמים משתמשת בו בכל התיקונים שלה בכל העולם. 5.לבן אדם יש מכשיר תקול במסגרת האחריות, אין סיבה לא ללכת לתקן אותו. תכף הוא יצא מאחריות, התקלה תחמיר עד למצב שאי אפשר יהיה להשתמש בטלפון ואז כל מה שישאר לו לעשות זה לזרוק אותו לפח, כי סאני לא נתנו לו איזה מכתב מונפץ על אטימות מחדש לפני כמה חודשים.
 4. לי זה נשמע כמו להכין גוש קרח עם כל מה שיש במקרר. ומרקם של גוש קרח זה לא מרקם של גלידה. אבל כנראה שעל טעם ועל ריח...
 5. Alkash

  תיקון גלקסי S9+

  איזה מכתב אתה רוצה? אין אחריות על אטימות גם בטלפון חדש מהניילון.
 6. Alkash

  תיקון גלקסי S9+

  זה לא נכון, סאני אוטמים את הטלפון מחדש והם היחידים בארץ שיש להם את המכשירים לזה. בגלקסי S7 שלי לאחר חצי שנה החליפו לוח אם בסאני. הדביקו אותו מחדש והוא עובד נהדר כבר 3 שנים, כולל הרטבה שלו. לא שחיתי איתו אבל הייתי איתו בגשם והפלתי אותו כמה פעמים לכל מיני מקומות רטובים בעבודה. אני הייתי פונה לממש אחריות.
 7. Alkash

  איך מחליפים שקע?

  ובצדק, גרימת מוות ברשלנות זה לא מעט שנים בכלא.
 8. Alkash

  איך מחליפים שקע?

  אני לא מבין אותכם, מצד אחד כולכם חכמים גדולים פה, "תענו לבן אדם על מה שהוא שואל". מצד שני אתם ממליצים לבן אדם שלא יודע מושג בסיסי בחשמל שלא יכול אפילו לחפש בגווגל מה זה פאזה להחליף שקע לבד בבית? ואז מה? ואז כשהוא יחשמל את עצמו למוות, או כשהוא יעשה עבודה מרושלת שתגרום לאחד מבני משפחה להתחשמל למוות, אתם תפתחו פה נושאים של "אם אתה לא יודע אל תגע"?
 9. Alkash

  איך הרכב שלך הגיב בשרב?

  בשבוע של השרב יצא לי לסוע ב108. אחרי שהרכב עמד בשמש כמה שעות טובות, המוביילי כרגיל ניתק את עצמו בדקות הראשונות של הנסיע, המערכת המקורית לא התחברה לבלוטוס במשך איזה 10 דקות עד שהרכב התקרר. חוץ מזה חווית הנסיע הייתה כרגיל.
 10. רציתי לחלוק איתך מתכונים עוד אז, ולצערי הבנתי שכל המכתונים שאשיתי השתמשה בהם הם ברוסית. האם אתה או אישתך דוברים את השפה במקרה?
 11. בשביל 900 שקל לקילו, אני מצפה מזה שבעל האטליז ישן עם הפרה באותה מיטה עד היום שהיא נשחטה.
 12. Alkash

  שכונות מומלצות באשקלון

  נשמע כמו לחיות את החלום, על מה אתה מתלונן?
 13. אם זה לא תואר כבד ורציני כמו הנדסה/מדמ"ח וכו' לא הייתי עובד יותר מאולי איזו עבודה מזדמנת של משמרת אחת בסופ"ש. אם זה תואר במדעי הרוח אתה יכול לעבוד גם במשרה מלאה.
 14. Alkash

  שכונות מומלצות באשקלון

  לא כ"כ הבנתי את הגישה הזאת לעניין, זה כמו ללכת בבית קברות ולהסתכל רק לשמיים ולטעון שאין שם קברים כלל.
 15. Alkash

  שכונות מומלצות באשקלון

  די נו באמת כפר גבירות שכונה בעייתית? אם כפר גבירול היא שכונה בעייתית אני באמת ממליץ לא לעבור לאשקלון. האוכלוסיה של הרחוב הכי בעייתי בכפר גבירול זה הסטנדרט של כל האוכלוסייה באשקלון.
×
×
 • Create New...