Jump to content

yohai71

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  3,113
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  8

yohai71 שיחק אותה בתאריך פברואר 14

התכנים של yohai71 היו האהובים ביותר!

מוניטין

507 מעולה

1 עוקב

אודות yohai71

 • דירוג
  מוביל דעה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  כדור הארץ

צפיות אחרונות בפרופיל

2,486 צפו בפרופיל
 1. וואלה צודק, גדלתי בחדרה בשנות השבעים והשמונים וגם שם בתי הרכבות ביוספטל לא היו איזה מקום לשאוף אליו (אם כי היו שכונות גרועות יותר).
 2. אצלי התדלוק נהיה כרוך בנסיבות, ולא אם המיכל קרוב לסוף או לא (למרות שכנראה לא אכנס לתחנה לפני שהמחוג מגיע לחצי). לדוגמא, אם אני צפוי לנסיעה בינונית\ארוכה בסופ"ש, אעדיף למלא את המיכל יום-יומיים לפני, בבוקר בדרך לעבודה כשהתחנות פנויות לחלוטין (אני יוצא מוקדם, בשש) מאשר לעצור בין כל המטיילים\נוסעים אחרים. כבר יצא שמילאתי אפילו רק חצי מיכל בגלל זה, אבל זה לא משנה עבורי- מעדיף לתדלק בנוחיות שלי (ובדרך כלל, בלי ילדים קטנים שתקועים באוטו בזמן שזה קורה). לגבי לחיצות על האקדח כדי למלא עוד איזה ליטר, או "לעגל" שקלים- השתגעתי? למה זה טוב? כשהאקדח קופץ, מוציאים אותו. ממילא התשלום הוא בכרטיס אשר
 3. yohai71

  כיסא למחשב

  קבל: זאת תמונה(ות) שצולמה ב-2015 אצל אחי בווינה, אבל הכסאות עצמם "נבנו" בתחילת שנות התשעים באנגליה, עוד כשהתגורר שם ועבד בשיפוץ מכוניות. מימין, כסא "ב'" של פורד סיירה. באמצע ובשמאל, הטופ של הטופ- כיסא מתוך וולבו (לא זוכר אייזה אבל שנות השמונים). כמובן מעור אמיתי... הכסאות נוחים כמו במקור, וודאי זה של הוולבו. הבעיה היא בסיסי הגלגלים שהם סטנדרטיים, וקשה להם להתמודד עם המשקל הגבוה יחסית לכסא משרדי. זו לא בעיה להתהפך לאחור אם אתה לא שם לב מה אתה עושה. אבל כן, הרעיון ישן ובוצע מספיק פעמים. צריך להשקיע גם בייצור בסיס מתאים ולא רק להלביש כיסא רכב על משהו קיים.
 4. אז גם אני ביקרתי שם אתמול בצהריים, לפני הבחירות (אגב, בבוקר היינו בפארק הקטר באלרואי...). הכלי הזה הוא חתיכת כלי נדיר- האמבר 4X4. היחידי בישראל וממש לא נפוץ מחוצה לה. הנה שלט: בחוץ מצאתי מנוע של המקלארן הראשון: 😝
 5. שוב- אתה מודד את זה בקריטריונים שלך, בהם אתה מתייחס למה חשוב לך עבור נהיגה יומיומית. ואני חוזר על הדוגמא הקודמת; יוליאן חטף המון אש על הבחירה בספייס-סטאר, שהוא כמה רמות מעל לאלטו. אז יוליאן לא חובב רכב? כי במקרה הספייס-סטאר, הגבול מספיק גבוה עבורך? (לא ספציפית עבורך מני אלא כל אחד אחר). כמובן, האלטו הוא רק דוגמא- יש מספיק פחונים בלתי-ראויים עבורי שראויים בהחלט עבור מישהו אחר, שרואה עצמו כ"חובב רכב". לא אני אקבע למי יש זכות להקרא כך. אבל כאמור, זה לא המקום ובאמת לא אמשיך לחטוף את השרשור. מזל"ט, יוליאן.
 6. ^ התכוונתי הפוך; אתה בהחלט יכול להיות חובב רכב וגם להתנייד בספייס-סטאר (או באלטו). אפשר לתת שלל דוגמאות נוספות, למשל (בעבר) הקמת מועדון יונדאי גטס, שבשרשור האמור עשו מהם צחוק ולעג, שלא בצדק ( @EliC25, אתה גם היית חלק מהיוזמים של המועדון ההוא, לא?). בקיצור, הכל מקובל (או לפחות אמור להיות).
 7. ^ זה לא שייך, יש חובבי רכב שיסעו באלטו דווקא בגלל שהוא פחון. חפש ביוטיוב את הערוץ של HubNut, שהסלוגן שלו הוא Celebrating the ordinary. ובכלל, ברגע ש"החלטנו" שלא מגדירים חובב רכב כאחד כזה או אחר, אי אפשר לקבוע שמי שנוסע באלטו הוא לא כזה, רק משום שהוא נוסע באלטו. אגב, נדמה לי ש @yulianx בעצמו ספג ביקורת לא קטנה על כך שבחר במיצובישי ספייס-סטאר בזמנו, ואיך אפשר שחובב רכב יסע בדבר כזה. בקיצור, לכל אחד יש את נקודת הגבול שלו. בשבילך זו אלטו, בשביל מישהו אחר זה תיבה ידנית חובה, בשביל שלישי זו BMW M2 פרפורמנס (או איך שלא קוראים לדבר הזה), וכן הלאה.
 8. זה חדש לך? שאזכיר לך איך עוד בסגר הראשון הוא התרברב שהזמין אנשים שהוא "סומך עליהם" אליו הביתה לאירוח? נבצר מבינתי איך אתם עדיין מנהלים דיונים איתו, כאילו יש איזו תוחלת לזה.
 9. ופה בדיוק הבעיה. כשאתה* רוכש רכב אוטומטי, אתה מצפה ממנו שהוא ינהל את העברות ההילוכים ולא אתה- כי בשביל מה רכשתי אותו אם לא בשביל ההתנהלות בפקקים? וכן, הוא אוטומטי ולא "רובוטי", כי ההתייחסות היא לפעולה ולא לטכנולוגיה. והפעולה- החלפת ההילוכים- היא אוטומטית. * לא אתה dorsht או אני yohai71 או רוב משתמשי הפורום, שהם מודעים למוטוריקה ומוכנים לעשות את הפעולות המתאימות כדי לשמור על הגיר. אני מדבר על שאר (רוב) האוכלוסייה הנוהגת שלא מעניין אותה מה זה DSG ואיך הכי נכון לתפעל אותו. אף אחד לא אמור לצפות מסבתא שנוהגת בסיאט ארונה או הייטקיסט שנוהג בסקודה אוקטביה שיתחילו לנהוג במצב ספו
 10. ממשיך להקפיץ עם כל צפייה של פלואנס:
 11. אני אשכח את ההסבר, אבל תודה! 😄
×
×
 • תוכן חדש...