Jump to content

bohad

 • פרסום הודעות

  28
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות bohad

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מודיעין
 • מקצוע
  היי-טק
 1. הגעתי השבוע להחליף שמשה קדמית. השירות שקיבלתי היה עלוב: מעשנים במשרד, מתייחסים בזלזול ונותנים תחושה שהם עושים טובה ללקוח. נשארו זכוכיות ברכב, ולא טרחו אפילו לנקות את השמשה. כנראה שזה מה שקורה כשאתה מונופול והלקוח הוא לקוח שבוי של חברת הביטוח. לכל מי שלא חייב להשתמש בשירותים שלהם מומלץ לא להתקרב!
 2. מעוניין להחליף מערכת מקורית בסיטרואן c8 למערכת שתומכת ב bluetooth. אשמח להמלצה על מתקין אמין באזור המרכז או השפלה. תודה.
 3. mattrixx תודה - פגעת בול! בינתיים לא זיהיתי פלואנס באזור שלי, בטח לא אחת עם פנס שבור... לצערי גם אין מצלמות. לא נורא.
 4. עוד דבר - הפגיעה הייתה באזור גבוה יחסית, מה שמוביל אותי לחשוד שאולי מדובר בכלל ברכב מסחרי.
 5. אין שום טקסט, או מק"ט - בדקתי בכל מקום...
 6. בקשת עזרה או חידון קצר: אתמול בלילה רכב לא ידוע פגע ברכב שלי. מהרכב הפוגע נשאר על הכביש הפנס שבתמונה. גם אחרי חיפוש ממושך לא הצלחתי לזהות את סוג הרכב הפוגע. מי יוכל לעזור בזיהוי?
 7. שלום, בביקור בפנצ'ריה לצורך בדיקת צמיג, ניסה הפנצ'ראי לשחרר את הגלגל אך לטענתו אחד הברגים לא ניתן לפתיחה, ולכן שלח אותי למוסך. האם נשמע לכם הגיוני?
 8. תודה לכולם! אתחיל באמת בבדיקת המצבר. אם אין לי רב-מודד, האם יש דרך אחרת לברר מה מצב המצבר? אני מניח שאם אגיע לחשמלאי רכב הדיאגנוזה תהיה החלפת מצבר בכל מקרה...
 9. בפוקוס שלי (שנת 2006) ההתנעה לאחרונה מלווה ב"שיעול" - כלומר בסיבוב מתג ההצתה מתחילים לשמוע את הסטרטר, אבל אז יש הפסקה של שבריר שניה, והמנוע מניע. הייתי מניח שמדובר בבעיית מצבר, אבל התופעה המוזרה היא שלהתנעה מתלווה גם הבהוב של האורות הקדמיים, גם כאשר מתג האורות כבוי. למישהו יש רעיון לגבי מקור הבעיה? תודה!
 10. הרכב (פורד פוקוס 2006) היה היום בטיפול במוסך מורשה. בנוסף לטיפול הרגיל הוחלפו משולש ימין ושמאל (מפרד זרוע תחתונה), תושבת מנוע ובלמים. בסיבוב הראשון שבו נהגתי (לא אני אספתי את הרכב מהמוסך) הבחנתי שההגה לא חוזר למרכז בצד אחד (אבל כן בצד השני). כמובן שאחזור למוסך, אבל אשמח לדעת האם למישהו יש רעיון לגבי הבעיה. וגם - האם ניתן לנהוג למוסך במצב זה? תודה!
 11. אני מחפש בעלי רכב מסוג מיני-ואן המעוניינים להפחית את התשלום שהם משלמים עבור ביטוח חובה לרכב שלהם. סביר להניח שכיום חלק מבעלי רכב כזה משלמים ביטוח חובה עבור רכב "מסחרי" כאשר למעשה הרכב מסווג כ"פרטי". אני צריך מספיק אנשים כדי שאוכל לפעול לשנות את הסיווג ולהפחית את עלות ביטוח החובה (מדובר על כ-600 ש"ח בכל שנה!). לא מדובר בהשקעת זמן מצד הפונים. מי שמעוניין מוזמן לפנות אלי בפרטי. (כמובן שאני לא סוכן ביטוח או מנסה למכור לכם משהו!). אוהד
 12. מחפש בעל מקצוע שיכול לתקן וילונות אינטגרליים נגללים ביסטרואן c8 שלי. אשמח לקבל המלצות (אני לא ממש יודע באיזה כיוון לחפש).
 13. פיג'ו 406 סטיישן שנת 1998 2000 סמ"ק אוטומטית. 7 מקומות ישיבה מקוריים (כולל חגורות בטיחות). יד שניה בלבד, שמורה ומטופלת רק במוסך מורשה (יש קבלות מלאות). תא מטען ענק. נהדרת לנהיגה! למכונית בקרת שיוט, גלגלי מגנזיום, אופציה למוטות ותיבת מטען לגג. לפרטים: אוהד 6590105 054
 14. מחפש 306 1.6 ידנית, 5 דלתות, שנתון מאוחר ככל האפשר (מעל 1998). אוהד 6590105 054
 15. מתוך רשימת תפוצה של דוברי אנגלית במודיעין (ושוב, אני לא המוכר): We are selling our 1971 Volvo 145 station wagon. We've had it in the family since my dad bought it new, in November 1970. It has around 430,000 km on it, and has passed the test every year. The original gas, oil and water pumps were first replaced after 19 years! It still drives amazingly. It is not in the best of condition right now, but doesn't need a lot in order to drive it. It was supposed to pass the test on May 22nd, but we didn't take it in to be tested. It needs 4 tires, and a breaks cable before it can be put into the test. It does need some body work. The car is sitting in a kibbutz near Bet Shean at the moment. We are asking only 2000 NIS for the car, as is. This money will be donated to a hospital, once we have sold the car. It has given us amazing service for the past 37 years. If you know about this model, you'll understand this is a great deal! Contact me if you are interested. Larry larry_f @ zahav.net.il
×
×
 • Create New...