Jump to content

Fazer

 • פרסום הודעות

  1,822
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

25 נייטרלי

אודות Fazer

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מיני, מהקלאסיות (לא אלו של BMW).
 2. גם חברות טיפה יותר גדולות מ CF הבינו שאם מחרימים את המתחרים הם לא נעלמים, אז הם מכירים במתחרים ובתחרות.
 3. חייב להגיד ששרשור המשאית הזו, והשרשור הקודם של המשאית והטיול, הם מהשירשורים היותר מעוררי הערכה והשראה בפורום. מרתק ומרשים, אני עוקב ומאחל לך שתסיים את הבניה במהרה ושהטיול הבא יהיה מוצלח אף יותר מהקודם.
 4. אני מאוד אוהב את הבטא קופה, והנה דוגמה מושלמת למכירה - מחוץ לטווח המחיר שלי, ויש לי כרגע דברים אחרים על הכוונת, אבל אם מישהו קונה אותה.... אני רוצה סיבוב 😁
 5. כן - יש באנגליה מכוניות עם הגה במיקום הנורמאלי, ויש ביבשת מכוניות בריטיות עם הגה לנוסע ליד הנהג.
 6. היתה MG Metro אחת במרוצי אשקלון - לא זוכר מי הריץ אותה, זוכר שהמיתולוגיה סביבה היתה שהיא נבנתה בחו"ל בסדנה מקצועית והגיע לארץ מוכנה למרוצים.
 7. בסימולטור יש לכם גם דימוי של ATC, או שמדובר רק על דימוי של ההטסה עצמה/נהלים/חירומים?
 8. אתה מכיר אותי לא מאתמול, זה לא צריך להיות חדש לך 🤣 בסניק הקודמת הממוצע היה בין 7.5-8.5 אם אני זוכר נכון (מקווה שלא טועה), אבל פרופיל הנסיעות שלי היה שונה לגמרי - פקקים של כביש 5 לדרום ת"א בבוקר, חזרה להוד השרון בשעות אחה"צ המאוחרות בפקקים של איילון - כך שלא ממש יכול להשוות. לדעתי המחיר ירד עם הזמן בכל מיני עסקאות אפס ק"מ למיניהן, או שהרכב ישאר מחזה נדיר על הכבישים. מבחינת עיצוב זה עניין של טעם, אבל בהחלט משחק לרעתו (אצל רוב האנשים) שהוא לא ג'יפון. מעבר לזה החישוקים המוגזמים לא מדברים אלי אישית.
 9. כל הכבוד על ההתנהלות - מהתחלה ועד הסוף נשמע שנהגת ברגישות הראויה ובאיכפתיות. איפה חנות האופניים שלך? שנדע...
 10. האמת היא שהסתכלתי עליה באולם התצוגה בלבד, עדיין לא עשיתי נסיעת מבחן, ואינטואיטיבית התחושה שלי היתה ש"זה לא זה" - היא יקרה מדי בשביל מה שהיא מציעה, והיא לא מציעה מספיק בשביל להיות ברמות המחיר שלה. לא זוכר בדיוק מה ספציפית הפריע לי כיון שזה היה כבר די מזמן, אבל התחושה שהיא היתה קצת underwhelming, ואת זה אומר מישהו שמאוד מאוד רצה לאהוב את הסניק החדשה. הסניק שלי, במחיר המחירון הרשמי שלה בזמנו (179 אלף) היתה עומדת באולם התצוגה וצוברת אבק, אבל קרסו תמחרו אותה במעט יותר מ 145 על הכביש, מחיר שהוא מעט מאוד מעל זה של משפחתית סטאנדרטית, וזה כבר מחיר שהפך את ה VFM שלה מהקצה לקצה.
 11. הסניק הקודמת שלי היתה 2 ליטר בנזין (דור 2), והדיזל אכן מושלם לאוטו הזה - הוא אומנם מרעיש יותר בסרק מאשר הבנזין, אבל לי אישית לא מפריע הגרגור של הדיזל, וכשמתחילים לסוע לא שומעים אותו. מצד שני, הגמישות שלו ממכרת.
 12. אז הנה אני שוב - 4 שנים (וכמה ימים) עברו להן, והגענו לזמן העדכון השנתי. קילומטראז': 49,500 ק"מ (ממוצע של קצת מעל 12K ק"מ בשנה). פרופיל נסיעות בשנה האחרונה: עמידה בחניה מתחת לבית ונסיעות עירוניות באזורי הגן/בי"ס/חוגים. צריכת דלק ממוצעת לפי המחשב: 7.5 ליטר ל 100 ק"מ (קצת יותר מ 13 ק"מ/ליטר). חייב לציין שכשקניתי דיזל ציפיתי לראות צריכת דלק טובה משמעותית, באזורי ה 20 ק"מ/ליטר, אבל אני מניח שלפרופיל הנסיעה שלי יש השפעה מהותית של הצריכה. מצד שני, כשעשיתי עכשיו טיול לדרום וחזרה לא ראיתי את המחשב משנה את התצרוכת הממוצעת לאיזשהו כיוון. תקלות: אפס בשנה האחרונה (טפו טפו טפו, חמ
 13. https://he.wikipedia.org/wiki/החרם_הערבי רק אומר...
 14. למבורגיני עם מובילאיי, M2 עם מובילאיי, איזה עוד שיקוצים נראה...? אני אומנם אומר את זה רק כי אין לי, וכנראה לעולם גם לא יהיה לי, את סכומי הכסף האלו להשקיע ברכב - אבל מבחינתי ברכב כל כך יקר וכל כך מתוחכם, כל מה שלא הותקן על פס הייצור הוא דיל ברייקר...
×
×
 • Create New...