Jump to content

Fazer

 • פרסום הודעות

  1,806
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

17 נייטרלי

אודות Fazer

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)
 1. לא יודע איך זה בסניק 3, אבל בסניק 2 היה איזשהו פטנט לשחרור בלם היד בצורה מכאנית מתא המטען - השחרור היה חד פעמי, כלומר שאחרי השחרור היה צריך להחליף במוסך את מנגנון השחרור בחדש. זה התהליך בסניק 2, לא מצאת את המקבילה שלו בסניק 3.
 2. לזוגתי יש ג'אז 2016, שהחליפה אצלינו ג'אז 2010, ואני יכול להגיד שזה אוטו מדהים עם מנוע מחפיר. הרכב הבא שלנו לא יהיה ג'אז כיון שאפילו זוגתי, שכל קשר בינה לאהבת נהיגה לא קיים, טוענת שהאוטו מרגיש כמו צב עצלן. מלבד זאת: מרווח מאוד, מספיק לשני ילדים (6 ו 8 ) בלי שום בעיה, חסכוני, אמין, כל מה שאמרו. אבל המנוע, אוי המנוע...
 3. Fazer

  דרכון פורטוגלי

  שימו לב שעל פי מה שאני שמעתי, הפורטוגלים בדרך לסגור את הפרצה הזו - החל מעוד שנה וחצי (עד כמה שאני שמעתי, אל תתפסו אותי במילה, ט.ל.ח) יוכלו לקבל אזרחות פורטוגלית רק כאלו שיגורו שנתיים בפורטוגל, מה שלמעשה יגרום ל 99.9% לוותר על התהליך. אם זה נכון, אז מי שרוצה שווה להתחיל כמה שיותר מהר את התהליך ולקוות לסיימו בזמן.
 4. Fazer

  סיוט ושמו חניה משותפת

  אם אתה בעשור השני לחייך אז אתה אמור להיות תלמיד תיכון... אם אתה בן 20 פלוס אתה, למעשה, בעשור השלישי לחייך. ולגבי הרכב: מבין את התסכול, אבל שווה לבדוק שאתה לא מוציא קצת דברים מפרופורציה, ולאחר מכן למצוא אזור חניה מוצלח יותר, גם בשכונות רעות יש אזורים טובים יותר וטובים פחות, לפעמים זה אומר לחנות במרחק הליכה קצר מהבית.
 5. בהתלבטות דומה אני קניתי טראק Marlin 6 - בלמים הידראוליים (לא הייתי מוותר עליהם), רכיבים מעט טובים יותר, ובסה"כ אופני מתחילים מצויינים, ואני סופר מרוצה מהם.
 6. Fazer

  בידוד/איטום רעשים לחדר.

  לי יש דלת רגילה, לא שמתי לב שיש להם גם אקוסטית.
 7. Fazer

  בידוד/איטום רעשים לחדר.

  לי יש דלת הרמטיקס, התקנו אותה לפני 7 שנים במסגרת שיפוץ שעשינו לדירה, והיא מדהימה - אבל לא חושב שהיא מבודדת קול יותר מדלת רגילה. מצד שני, איכותית, מרגישה מאוד Solid כשפותחים וסוגרים אותה, שירות לקוחות מוצלח, וכמובן המבחן המפורסם מכולבוטק.
 8. לנוחות הקריאה ולהבנה טובה יותר תיקנתי לך את הטקסט. ממליץ בחום על sculpt, לא זז בלעדיה.
 9. לי אפילו אין מושג איך מחדשים את הרישיון - חשבתי על זה כמה פעמים, אבל לא באמת עשיתי עם זה משהו מעבר ללעקוב אחרי עמוד הפייסבוק של IARC פה ושם. 4X6YR
 10. תגדיר "עשה את שלו" - לי יש ג'אז 2016 עם S&S, לפני שנה וחצי המצבר התחיל לצעוק שנמאס לו והוא שוקל לצאת לפנסיה (סימול בלוח השעונים). מבירור במוסך של הונדה ברעננה הבנתי שכשהמצבר לא מספיק חזק בשביל ה S&S הוא מתחיל לצעוק ומבטל עצמאית את פעולת המערכת - אבל שום נזק לא נגרם לרכב. קיצורו של דבר, כבר שנה וחצי אנחנו נוסעים עם אותו מצבר והכל טוב, מלבד זה שה S&S לא עובד, שזה רק יתרון מבחינתי.
 11. Fazer

  אופנועי URAL בישראל

  אתה מתיחס לזה כמו כלי רכב, אבל זה לא - זה צעצוע לעשירים ש"בא להם" צעצוע כזה, לא מעבר.
 12. Fazer

  האם נהגי מוניות שכירים

  לא בהכרח חברה = תחנה. בנסיעה האחרונה שלי לנתב"ג נסעתי עם נהג שסיפר לי שיש לו חברה להשכרת מוניות, יש לו מספר מוניות (לא זוכר אם אמר 10 או 15) והוא משכיר אותן מעבר לזה שהוא נוהג באחת בעצמו.
 13. תמיד ידעתי שגלידה אמריקאית זה די זבל, אבל המשפט "אני משתמש בגלידה מג'ריקן" הוריד לי סופית מהדבר הזה.
×
×
 • Create New...