Jump to content

Be roo

 • הודעות

  3,904
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

Be roo שיחק אותה בתאריך נובמבר 30 2021

התכנים של Be roo היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Be roo

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

1.7 אלף

מוניטין

 1. לא סביר, יש צל תואם. אלא אם ממש השקיעו.
 2. מיקום הפגיעות תומך בגרסה שלו. מהתמונה ברור שיש מקום לשני רכבים בלי בעיה, אפילו לא צפוף. הרכב שלך נפגע רק מלפנים, מכאן שהוא חלף על פני רוב הרכב שלך בלי מגע, ואז מישהו מכם סטה ונוצר מגע. רוב הסיכויים שזה אתה. אז אתה אשם בסטיה מנתיב, הוא אשם בעקיפה מימין. אם תגיעו למשפט, ככל הנראה האשמה תחולק בינכם. כמה כמה? אין לדעת. תחסכו לשניכם טרטור וכסף אם תסגרו את זה בהסכמה.
 3. לפי התמונות, אם אין רכבים חונים בצד שמאל, נראה שיש מספיק מקום לשני רכבים לעבור זה לצד זה. אז נשאלת השאלה האם אכן זה המקרה, ואתה התחלת לסטות חזרה שמאלה מעט, או שהתמונה מטעה ואין מקום. אם אין מקום, הוא אשם גם בעקיפה מימין וגם בנסיון להדחף במקום צר מידי. אם יש מקום, הוא אשם בעקיפה מימין בלבד, ואין לנו דרך לדעת אם אתה סטית חזרה לימין או לא. צרף תמונות של הפגיעות בשני הרכבים, אולי זה יעזור.
 4. תזכיר חוק הוא טיוטה ראשונה לחוק שרוצים להעביר, אין לו שום משמעות מעבר לכך. הליך החקיקה הזה לא הושלם מעולם ולכן אין שום חובה לשלוח סמס על עבירות. כאמור, אתה יכול לדרוש מהם הוכחה לכך ששלחו הודעות בדואר רשום לכתובת הרשמית שלך, ואם לא, תוכל להתחיל בהליך משפטי אורך ומיגע כדי לקבל את כספך חזרה.
 5. חניה במקום המותר לתושבים בלבד אינה מופיע בסייגים שאסורים לחניה בחוק חנית הנכים, ולכן לנכה מותר לחנות שם. שים לב שכחול אדום זה סימון שלא מוגדר בלוח התמרורים, בכל עיר יש סימון שונה לחניה לתושבי האיזור. בחלקן זה כחול לבן רגיל ורק שלט שמוצב ברחוב מבהיר זאת. אחרות משתמשות בכל מיני צבעים להדגשה. נסה לחפש בקהילות של אנשים עם מוגבלויות, אולי מישהו שם ריכז רשימה.
 6. נראה לי כמו הפתרון האידאלי. המזמינים זוכים למגוון נקודות איסוף נוחות, העסקים זוכים בעוד תעבורה של לקוחות (בהרבה מקרים יוצא לקנות עוד משהו על הדרך...). מבחינתי לגמרי עדיף נקודות איסוף כזו מאשר בסניף הדואר עם השעות המעצבנות שלו והצורך לקבוע תור שאף פעם לא מתקבל בזמן. שלא לדבר על זה שמידי פעם שולחים אותי לסניף מרוחק יחסית שמצריך נסיעה מיוחדת.
 7. זו אחת האופציות שתבדק מצאתי מקום שמייצר ושולח בדואר, אחרי שאתה שולח לו צילום מסך של הסמס ממשרד הרישוי עם אישור מספר הלוחית והפרטים. אם זה חוקי או לא, מודה שלא חשבתי על זה. הבנתי שהם לא היחידים. אפשר להזמין מהם גם את התושבת, אני בחרתי בלי. דווקא לא , למרות שזה היה צריך להיות חיבור טבעי. את הלוחית הזמנתי לפני כ-3 שבועות, היה להם עומס ולקח זמן, אבל הגיעה בסוף.
 8. אז נרשמתי וקיבלתי לוחית רישוי. עכשיו הדילמה היא כיצד להתקין (הצמדה לסלסלה אחורית). אני צופה מכת גניבות ברגע שהן יעלו על הכביש, ולא רוצה להשאיר את הלוחית על האופניים כשהם חונים במקום ציבורי, אז צריך פתרון שקל להסיר ולהחזיר. יש לי כמה אפשרויות בראש, נראה איזו מהן תתאים ואחזור לדווח.
 9. לתעודות הרגילות השינות לא היה תוקף בכלל. אם לתעודה שלך יש תוקף היא כבר אמורה להיות ביומטרית.
 10. היות ומדובר בנוהל פנימי של המשטרה, ההנחיות מתי להמיר יכולות להשתנות מהיום למחר ולכן לא ניתן לדעת. עם עבר נקי של 15 שנה בהחלט יתכן שימירו. אין מה להפיסד בלבקש, חוץ מהעובדה שצריך לשם כך להודות באשמה, ואז אם רוצים להשפט זה יכול לשמש נגדך.
 11. כן, אלא אם ידחו שוב את הדד ליין (היה במקור ב-2022). תוקף התעודות הישנות עומד לפוג. גופים שמתעקשים על זיהוי באמצעות ת.ז. לא יקבלו אותה.
 12. איזה סיפורים בדיוק? פרקליטות? מי שפט אותך? כתבתי בדיוק ההפך, אין לי שום טענות כלפיך אם אתה מרגיש מאוים מכלב תוקפני ופועל כפי שאתה רואה לנכון. הבנת הנקרא. כלב יכול להיות תוקפני עם קצף מהפה משלל סיבות. אבל אין כלבת בעזה. האזהרות של משרד הבריאות יצאו באופן כללי בפברואר, כשהתחילו חילוצים מהאיזור ולהקות שהגיעו מעזה לעוטף. מאז לא התגלה ולו מקרה אחד של כלבת. וכמו שאף אחד לא מבין מה עובר עליך בפנים, אתה לא מבין דבר וחצי דבר באבחון של כלבת.
 13. "תטפל" במה שאתה רואה לנכון. קטונתי מלשפוט חייל שנמצא בעזה ונתקל בכלב תוקפני. רק שממש לא משנה למה הוא תוקפני, וזה בסדר להודות שטעית בענין הכלבת ולהמשיך לשמור על עצמך.
 14. כן. ולי יש ידע מאנשים שכן עשו בדיקות מעבדה. יש הרבה מחלות כלבים בעזה, כלבת לא התגלתה בנתיים.
×
×
 • תוכן חדש...