Jump to content

Be roo

 • הודעות

  2,040
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Be roo

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

251

מוניטין

 1. כי חיפשת השכרת מסכים, חפש השכרת ציוד משרדי.
 2. גם אנשים שלוקים בעיות פסיכיאטריות יכולים להיות זכאים לתג נכה. https://www.aisrael.org/?CategoryID=933&ArticleID=30044 לפות״ש, אין לי ממש ידע בתחום אבל אתה יכול לפנות לאתר נגישות ישראל לקבלת עזרה.
 3. לא ברור לי למה משנה אם זה חוקי, אתה מתכוון להתלונן עליו במשטרה על זיוף חתימה? יש לך בעיה עם ספק שירות ונציג שלו שמסר דיווח שקרי, לא משנה אם זה בחתימה או בלעדיה. פנה לספק ודרוש את השירות שמגיע לך.
 4. למה לחשוב מראש שזה יהיה אחרת? ולמה לשים ״ירידים״ במרכאות כאילו מדובר על איזו הונאה. איזו סיבה יש למגייסים להעדיף את מי שהגיע דרך היריד? הוא מתאים יותר? הוא יהיה עובד טוב יותר? כמו כל ״יריד״, תפקידו הוא לרכז במקום אחד מספר חברות מגייסות כדי שתוכל לקבל בבת אחת אינפורמציה מכולן, במקום לגשת לכל אחת בנפרד. זה לא שונה מיריד אוכל שמרכז מסעדות כדי שתוכל לטעום מכמה בקטנה ואז ללכת לאלה שמצאו חן בעיניך לארוחה. לפות״ש, יש הבדל אחד בין יריד אוכל ליריד תעסוקה, אתה תפגוש אנשים שאולי ישפיעו על קבלתך לחברה בעתיד. אז אתה יכול פשוט לעבור בין הדוכנים, לקחת עלונים, ולהחליף 2-3 מילים. אבל יש כאן בכל זאת הזדמנות. לכן ההמלצה שלי היא בעיקר להקשיב ולנסות להכנס לאינטראקציה כדי להשאיר רושם שאולי יעזור בהמשך. להבין מי עומד מולך, לזכור את שמו, מה תפקידו בחברה, להתענין ולבקש מידע נוסף על הנושא המדובר. אם תסתפק בלקבל את המידע היבש ותמשיך הלאה, אכן קורות החיים שלך יהיו אחד מ... אבל אם יש חברה שקוסמת לך, זו הזדמנות בכל זאת ליצור קשר ראשוני שאולי יזכר להמשך תהליך הגיוס.
 5. אלטשולר שכם אכן הובילו בתשואות לאורך 9-10 שנים, אבל דווקא בשנה האחרונה הם צנחו ואת מקומם תפס בית השקעות קטן חדש בשם מור.
 6. כן. כי הצמדה לשמשה אינה ״חזקת מסירה״ על פי חוק. הדו״ח יכול להעלם לפני שהגיע בעל הרכב.
 7. בזכותו גיליתי עכשיו החבילה מחכה לי כבר שבוע בסניף ולא קיבלתי שום הודעה. אפילו יש מספר מדף.
 8. https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/private-and-commercial-vehicles?skip=0&mispar_rechev=1700167
 9. לא מחליפים הילוך לפי רעש מנוע. הרעש הוא תולדה של מספר גורמים, שחלקם בכלל לא קשורים לביצועים שלו (סוג המנוע, בידוד הרכב...). מחליפים הילוך תפקוד הנוע ואופי הנסיעה. התפקוד שונה ממנו למונע וצריך ללמוד להכיר את טווח הסל״ד המיטבי לכל רכב. אופי הנסיעה שונה לפי פרמטרים חיצוניים (נסיעה עירונית מול שיוט בכביש פתוח, עליה חדה או ירידה ארוכה...), ולפי אופי הנהג וצרכיו (נהג נמרץ או אחד שמעדיף לחסוך דלק). בקיצור, המספר הנומינלי של הסל״ד, וודאי שרעש המנוע, הם לא הפרמטרים לפיהם מחליפים הילוך.
 10. בדיוק כמו שכתב ניקו, כדי לוודא שאיזור הצומת ישאר פנוי. צומת הוא מקום מועד לפורענות וכל תקנות התעבורה מלאות באיסורים ספציפים לצמתים בגלל רמת הסיכון הגדולה והצורך לאפשר זרימת תנועה. חניה לפני צומת מסתירה שדה ראיה להולכי רגל רוצים לחצות, לנהגים שרוצים להשתלב בתנועה, למעבר רכבי משא וכו׳.
 11. זה שתמרור קודם התיר חניה בנת״צ, לא אומר שבהמשך עדין יש היתר כזה. יש חלקים ברחוב אבן גבירול שבהם מותר לחנות בערב על הנת״צ ויש כאלה שלא. מה שאולי מיתר את מה שכתבתי למעלה זה שעות הגדרת הנת״צ ככזה, אם הוא אינו נת״צ בשעה מדוברת, הסייג אינו רלוונטי.
 12. אין סיכון, אתה רק מפסיד הטבות שניתנות במוסך הסדר (רכב חלופי למשל). להפך, יש סיכון בללכת למוסך הסדר שהוא נציג של חברת הביטוח שמעוניינת להקטין עלויות, לעיתים על חשבון איכות התיקון. ענין החלפים הוא ענין ביטוחי. חברת הביטוח לא תשלם עבור חלפים מקוריים. אתה יכול להתעקש עליהם אבל תצטרך להוסיף את ההפרש. (לא רואה סיבה לכך, אבל זה ענין שלך). זו שאלה כללית שלא ניתן לענות עליה. כעקרון, עדיף לא ללכת למוסך הסדר מהסיבות שצויינו מעל. זה כמובן לא אומר שמוסך ההסדר בהכרח יעשה עבודה פחות טובה. אין קשר בין הדברים. חברת הביטוח תשלם את מה שהיא חייבת על פי השמאי שהיא תשלח. אתה זכאי לבחור במוסך כרצונך והם ישלמו לו על פי דו״ח השמאי (אם אתה מתעקש על תיקונים יקרים יותר, תצטרך לשלם את ההפרש, זה לא תלוי במוסך). אסור להם לפגוע בזכותך לבחור במוסך כרצונך. ורק באופן כללי, מדובר על תיקוני פחחות, אין משמעות גדולה ללכת דווקא למוסך שלך שמכיר את המכניקה של הרכב, כי פרט לחיווט החשמל של המראה אין שום דבר שקשור למערכות הרכב. כך שיתכן שעדיף בכלל ללכת לפחח מומלץ (בהסדר או שלא) ולאו דווקא למוסך שלך. יש פחחים שמתמחים בשפשופים שכאלה (גם לי לא נראה שיש צורך להחליף את החלקים פרט למראה, לפחות לפי התמונה שהעלת).
 13. התמרור התקף הוא הוא האחרון שהוצב בדרך. אם חנית אחרי התמרור של איזור הגרירה, אין שום חשיבות לתמרורים שלפני, סייגים של שעות וכו׳. חנית באיזור שנקבע שאסור לאף אחד לחנות, בלי סייגים, כי מישהו החליט שזה כן מהווה הפרעה לתנועה. על פי חוק חנית נכים נתיב תחבורה ציבורית אסור לחניה גם לרכב בעל תו נכה: ״3. מבלי לגרוע מן האמור בסעיף 2(א)(3) ו-(4), לא יחול ההיתר שבסעיף 2 על חניה – ... (4) בנתיב שיועד לתחבורה ציבורית ובתחום תחנת אוטובוסים המוגדר על ידי סימון על פני כביש, ובאין סימון כאמור – בתוך עשרים מטרים לפני תמרור "תחנת אוטובוסים" ועשרים מטרים אחריו, בשני צדי הדרך, ובלבד שמותר להחנות את הרכב בצד הדרך שממול לסימון על פני הכביש או ממול לתמרור, אם רוחב הכביש באותו מקום הוא שנים-עשר מטרים או יותר;״ https://www.pnz.co.il/חניית_נכים.html אתה יכול לבקש ביטול באתר העיריה בטיעון התחשבות ואם תסורב להחליט האם אתה רוצה לבקש להשפט. על פי החוק היבש אין לך טיעון ממשי, אבל צריך לסרוק את הפסיקות.
 14. לא בטוח שטקטית זה הדבר הנכון, אם דייר התקין את הכיור וגורם לבעיה אולי הוא ירצה להסתיר זאת. שווה אולי לפרסם במעלית שהוא שוקל להוסיף כיור במרפסת ורוצה להתייעץ עם מי שכבר עשה, כדי לחשוף את הדייר הרלוונטי, אם יש כזה. כמובן שזה לא מבטיח כלום. אופציה אחרת היא לעלות לקומה גבוה בבנין ממול או להטיס רחפן
 15. אפשר לנסות לזרז אותה, אם היא תבין שהתיקון הוא בלתי נמנע, ושדחייתו רק תסב לה הוצאות גדולות יותר (נזק גדול יותר ככל שחולף הזמן, עלויות משפט וכו׳). אז לבקש מעו״ד להוסיף זאת במכתב ההתראה.
×
×
 • תוכן חדש...