Jump to content

Be roo

 • פרסום הודעות

  1,797
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

90 נייטרלי

אודות Be roo

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אתה יכול לתבוע על כל נזק כספי שנגרם לך. זה לא מבטיח שתזכה, וגם אם תזכה אולי יפסק פיצוי חלקי (על הצמיג השני קשה לי להאמין שתקבל החזר, אין חוק המחייב החלפה של שניהם, גם אם אתה בחרת להקפיד על כך. אבל שווה לנסות). לא הבנתי מה הנזק בחישוק, על שפשופים קומסמטים לדעתי לא תקבל פיצוי, אם היה צריך להחליף אותו זה ענין אחר. אולי רק במקרה הזה צריך שמאי, אחרי נראה לי שאפשר לוותר היות ומדובר רק על החלפת הצמיג והוצאות נלוות שעלותן די קבועה ידועה (כיוון פרונט) הלך לך יום עבודה שלם? נשמע קצת מוגזם, אבל אם כן, אין סיבה לא לתבוע פיצוי גם על זה.
 2. יש חוק רלוונטי נוסף: חוק לייעול הפיקוח והאכיפה העירוניים ברשויות המקומיות (תעבורה)
 3. יוזמה ברוכה, לא מעט אנשים רוכבים לעבודה בעתידים, ובציר של משה סנה זה מסוכן למדי. עשו שם בזמנו שביל קצר באיזור הכניסה לכפר הירוק, בעיקר כדי לשרת תלמידים כנראה. הבעיה היא שמדובר בגבול עם עירית רמה״ש, שפחות מתקדמת בתשתיות אופניים (אם כי גם להם יש שבילים), וגם יש באיזור ריבים בין העיריות גבי מי אחראי למה.
 4. אין תקנות שמגבילות תיקון אופניים ולכן אין צורך להתיר לאיש לעשות זאת. לא חייבים סטנד מסיבי, לי יש מתקן קטן שמתקפל לכלום, ומאפשר סיבוב פדלים מלא, מה שעונה על רוב הצרכים. יש לו חסרונות לעומת סטנדים רציניים יותר (פחות יציב, יושב על הציר וקצת מגביל גישה), אבל הוא זול ולא תופס מקום. צריך רק לשים לב שאם שהוא מתאים לקוטר הגלגל (לקח לי זמן למצוא כזה שמתאים ל-29״, נמצא באיביי אבל הקישור שלי כבר לא אקטואלי).
 5. אז לי יש חויה שונה, אומנם לא דירה חדשה אבל גם לא משנות ה-70, סיימו לבנות ב-2002 ואולי לא שומעים כל רחש מהשכנים, אבל בלילה שומעים את שיחות השכנים מהצד השני של קיר חדר השינה (תודה לאל, בנתיים רק שיחות), את דלת ארון ההזזה שלהם נפתחת ונסגרת. אם זה בזמן שמנסים להרדם, בהחלט מהווה מטרד, אבל לרוב זה לא נמשך יותר מידי זמן.
 6. לא ממש נכון, יש גם באמצע. אני קניתי סט כלים כללי רק כשהתחלתי לרכב בשטח. עד אז, נאלצתי, למרות שידעתי לכוון חלק מהדברים לבד, להגיע לחנות עבור זה. בנוסף, יש תקלות שמופיעות תוך כדי נסיעה נחמד לדעת שיש איפה להדק בורג רופף, כי בנסיעות עירוניות סט הכלים בכלל לא איתי משקולי מקום ונוחות. ויש לי מכר עם אופניים חשמליים, שמשמשים אותו לעבודה כשליח, וגם עבורו זה יכול להיות מאוד שימושי (אין לו עודף כסף להשקיע בכלים, הוא גם לא ריצה להסחב איתם בעבודה ולהסתכן שיגנבו או לסחוב אותם איתו בכל ירידה מהאופניים). בקיצור, יש מקרים שנופלים בין הקצוות שתארת, אולי הם לא רבים, ימים יגידו מה רמ
 7. אין סיבה להוציא כסף על יעוץ משפטי בשלב הזה רק כי אולי הנושא יגיע לתביעה. אני אניח שאת התיקון הריקול ביצע מוסך היבואן, פנה אליהם והסבר להם את המצב ותראה איך הם מגיבים. אתה צריך לתת להם הזדמנות סבירה לתקן את המצב. תעד את כל התקשרות בינכם (הקלטת שיחות, צילומי מסך של הודעות, שמירת מיילים), למקרה שאולי כן תזדקק לזה. בניגוד לעו״ד, זה לא עולה כסף
 8. תאוריה מול מציאות. כמו שנאמר על פי החוק חייב לשאת, בפועל המשטרה כבר לא אוכפת זאת כך שאתה לא מסתכן בקנס, ובמקרה של תאונה מספיק שיש לך גישה לאינטרנט כדי להציג אותה במייל לנהגים המעורבים, כנ״ל כשבאים לעשות טסט לרכב.
 9. אם אתה מאמין לקונספירציות, מתקני כליאה למתנגדי חיסונים (כן כן, עובר בפייסבוק)...
 10. הכלי הזה לא שקול לשום דבר, הוא לא אופניים, ולא קלנועית ולא קורקינט. הוא חדש ויצטרכו להמציא לו ״מגירה״ משלו, וזה יקרה אם וכשיהיו יותר כלים כאלה בציבור. בדיוק כמו שהקורקינטים החלו טיפין טיפין כבר לפני למעלה מעשור ורק באיחור המחוקק התחיל לתפקד.
 11. תטען ששתי התמונות, זו של הדו״ח ששילמת וזו של הדו״ח השני, הן למעשה אותה תמונה ושהם יוכיחו שאלה תמונות שונות שצולמו בהפרש של 35 דקות והפקח אכן התכוון לתת שני דוחות נפרדים. וגם אם הן יוכיחו זו, אפשר עדיין לטעון שהפרש של 35 דקות אינו הוגן ואינו עומד בהנחיות של פסיקות קודמות (אולם הפסיקות אינן עקביות) שווה לבדוק בחוקי העזר של העיריה הרלוונטית אם יש להם הנחיה בנושא.
 12. אז בעיריה הדו״ח כן רשום נכון עם פרטי הרכב שלך? אז כנראה שארעה תקלה במסוף של הפקח והוצלבו פרטים של שני רכבים, אבל בעיריה זה סודר. אתה יכול לפעול בכמה דרכים: להמשיך להתעקש עם העיריה, לשלוח להם את הדו״ח המקורי עם הפרטים המוצלבים ולטעון לטעות ושהרכה השני לא בבעלותך. לבקש להשפט, אם יש לך את הדו״ח המקורי עם הפרטים המוצלבים, זה יכול להעלות ספק לגבי זהות מבצע העבירה, גם אם במחשב העיריה כתוב אחרת. ויתכן שהשופט יזכה אותך. לבקש להשפט, לטעון לאכיפה מוגזמת של שני דו״חות תוך 35 דקות (אם זכור לי נכון בעבירות חניה מדובר על לפחות שעתיים או שלוש)
 13. כמה פעמים ניסו לסדר ולא הצליחו? לא הבנתי אם יותר מאחת. אם כן, אז לדעתי לגיטימי ללכת למוסך המורשה, ולהסביר למוסך שלך שהיית יותר מסבלנית, נתת להם מספר הזדמנויות לתקן והם לא הצליחו ושכעת את פונה למוסך המורשה כי עם כל הרצון הטוב, יש גבול.
×
×
 • תוכן חדש...