Jump to content

Be roo

 • פרסום הודעות

  1,612
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

23 נייטרלי

אודות Be roo

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. גם אם רק אחד מהם פונה שמאלה, אין לאף אחד יתרון. ברגע שמוצב תמרור, התקנות אינן תקפות. ו״מי שנכנס קודם״ זה משהו שלא תמיד אפשר לקבוע. קשר עין וזהירות פותרים מצבים שהחוק לא מגדיר.
 2. רשויות שונות עושות זאת כדי ל״בטל״ תמרורים זמנית, להן מותר, הן רשות התמרור.
 3. לנהגים שלהם מוצב אותו תמרור יש שוויון בזכות קדימה ולכן עליהם ליצור קשר עין ולפעול בתיאום ובזהירות.
 4. הסימון של ריבוע כחול על הכביש אינו מוגדר בספר התמרורים, ולפיכך אין לו משמעות חוקית, הוא מסומן להדגשה והגדרת קלה של תחום החניה. זה לא פארטצ׳י, חבלה בתמרור זו עבירה על החוק.
 5. Be roo

  חברת AR TRADE- ראשל"צ

  זה לא אומר שהונו אותו, זו יכולה להיות גם שיטת מצליח. עלית עליו? הוא נתפס כאמין, לא עלית? הרוויח 20%
 6. זה כנראה תלוי בעוד כמה גורמים, כמו למשל גיל הרכב, האם הוא עדין באחריות, האם זהו המוסך הקבוע של בעל הרכב... כלומר גם פרמטרים מדידים וגם עניין של תום לב (האם בעל הרכב חיפש בכוונה את המוסך היקר). לא דין רכב בן 10 שאינו באחריות במוסך שמעולם לא ביקר בו, כדין רכב בן שנתיים באחריות יבואן במוסך הקבוע.
 7. אולי יש קבוצות, אין לי מושג. את יכולה לחפש בגוגל פסקי דין בעניין, המאגרים הרמשיים בתשלום אבל יש אזכורים בכתבות וזה אתר חינמי אם כי חיפוש לא יעיל https://www.ruling.co.il/ להערכתי מה שהכי חשוב זה לנסות להוכיח שאין ספק שהוא ידע על התאונה. תתחילי בלהוציא טופס הסטורית בעלות, אם הוא קנה את הרכב ישירות מחברת הביטוח, זה יעזור. האם הוצג לך טופס גילוי נאות? האם חתמת עליו? יש לך אותו?
 8. זה לא התחום הראשון שבו החוק לא מגדיר מה רוכב אופניים אמור לעשות כן, אבל לא ממש נאכף בחריגה קלה כזו, ריסק דומה לזה של לוחית הרישוי (אם כי התקנת חולית קוויק ריליס לשרשרת פותרת את הרכבת הגלגל האחורי ב-30 שניות (אם אתה רוצה להיות צדיק מהאפיפיור)).
 9. הסוחר מחוייב לגילוי נאות. והוא יכול לטעון אבל הוא הרי לא באמת קנה אותו באמת מהבעלים הקודם, הרכב הוכרז באובדן והועבר לבעלות חברת הביטוח שמכרה אותו בגרושים לסוחר. או שהמכון לא מקצועי או ששיתף פעולה עם הסוחר. מוסך הוא עסק מסחרי ואף אחד לא חייב להודיע לו על תאונה של הרכב שהיה פעם בטיפולו. יש אלפים כמוך, תמימים שמנוצים ע״י נוכלים. להבא: לא מאמינים לסיפורי סבתא של סוחרים (בדיוק קנתה, זה של דודה שלי שמתה, אחותי שמאושפת....) הולכים למכון שאת בוחרת, לא מה שהסוחר מציע (מחפשים מראש מכונים באיזור המפגש, לפחות שניים, מחכים שיציע מכון והולכים בכוונה לאחר. בודקים במאגר חברות הביטוח האם היו תביעות על נזק לרכב https://www.slika-ins.co.il/ תאורטית את יכולה לתבוע אותו על הכסף שתפסידי במכירת הרכב. 4 שנים אחרי אולי יהיה קשה יותר להוכיח מה היה, אבל אם יש לך את חוזה המכר, את טופס הבדיקה, כל תיעוד אחר של תקשורת עם המוכר או עם המוסך שמעידה על מה שהתרחש אז, זה יכול לעזור. וגם אם זו מילה מול מילה אולי תוכלי לזכות.
 10. תאורטית אתה עובר על החוק גם עם לוחית נוספת, כי החוק היבש קובע שהלוחית תותקן במקום היעודי וששום מטען לא יסתיר אותה. אבל לא שמעתי שאוכפים זאת אם יש לך לוחית אחרת שנראית טוב, אם כי לדעתי היא עדיף שתהיה תקנית ולא דמי מפלסטיק. 301. (א) לוחיות-הזיהוי יותקנו על הרכב אחת מלפנים ואחת מאחור במקומות המיועדים לכך על ידי היצרן, ובאין מקום כזה - לפי הוראות רשות הרישוי (ב) לוחיות הזיהוי יהיו תמיד נקיות ולא יוסתרו על ידי חלק מחלקי הרכב או המטען שעליו. וגם זה: 85. (א) לא יוביל אדם מטען ברכב או עליו ובעל רכב או מי שהשליטה עליו לא יניח ולא ירשה להוביל מטען ברכב או עליו אלא אם כן מבנה הרכב, על כל חלקיו ואבזריו, מתאים להובלת המטען בבטיחות וכאשר – ... (2) המטען מסודר באופן – ... (ג) שהמטען או מכסהו לא יסתיר מעיני עוברי דרך אחרים את הפנסים, לוחיות-הזיהוי, ...
 11. לא מדובר בחודשיים, מורים מגיעים לבי״ס לא מעט במהלך החופש הגדול, בעיקר החל מאוגוסט, לשם ישיבות תכנון והכנות לשנה הבאה. העיצה שלי, נסו קודם לדבר עם המורה ולשאול אותה מה השעות והימים בהם בודאות אינה עושה שימוש בחניה, ועם זה תלכו לעיריה, כדי שלא ינפנפו אותכם בטענה שעניין השעות נסגר איתה בטרם הצבת השלט. תגשו בצורה נעימה, תסבירו שאין לכם רצון לפגוע בזכותה ולהפריעה לה, אבל שתשמחו לעזרה ושיתוף פעולה מצידה כדי שכולם ירוויחו.
 12. הכתובת שלך היא החברה שמתחזקת את הכביש, כלומר חברת נתיבי ישראל (לשעבר מע״צ). תקן את מה שצריך, ושלח פניה עם סיפור המקרה וצילום הקבלה למשרדי החברה, יש להם קישור באתר. אבל לא ברור לי למה בכלל יש דוקרנים באתר עבודות. אתר עבודות מסומן עם קונוסים ותאורה, בדוקרנים משתמשים מחסומי משטרה כדי למנוע מעבריינים לברוח. אתה יכול להעלות צילום?
 13. לא קשור לקטין, אפשר גם על שם הסבתא שכבר לא נוהגת, קרוב שחי בחו״ל ובכלל לא מחזיק ברשיון ישראלי.... כיד הדמיון.
×
×
 • Create New...