Jump to content

Be roo

 • פרסום הודעות

  1,868
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

116 טוב

אודות Be roo

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. פנה לעיריה בדרישה לביטול, צרף את התמונות שמוכיחות שהרכב חנה במקום עוד מלפני הצביעה. אם לא יבטלו אתה יכול ללכת להשפט ואז גם לצרף מידע מהעיריה על מועד ביצוע הצביעה.
 2. אין הרבה חניות כאלה אבל הן קיימות. זה נובע מחוסר היכולת לצבוע את המדרכה בשני סימונים שונים . אולי מתישהו מישהו ימציא צבע מתחלף (כמו תמרור מתחלף לפי שעה), אבל עד אז, בהחלט אפשר לנצל את המקרים הללו.
 3. הוא שיקר על דבר אחד, למה להאמין למשהו שיוצא לו מהפה? איך לפעול בקנית רכב משומש? לוותר כשהצד השני הוכיח שהוא אדם לא ישר.
 4. אם המוכר שיקר לגבי התאונה, להתרחק. אם הוא לא ידע כי התאונה ארעה לפניו, לך תדע מה הוא עוד לא יודע.
 5. באופן מפתיע כן. מסתבר שהביטוי ״נאסף אל אבותיו״ מדבר בדיוק על זה, לאחר פרק זמן מסויים מפנים את העצמות מהקבר לחלקה ״משפחתית״. צעקות שבר בגין פינוי קברים יהודים הן דבר חדש, אולי נובע משנים של חילול קברים ממניעים אנטישמים, אבל בעיקרון אין איסור על כך ביהדות.
 6. שתי הדוגמאות שלך לא מהוות נימוק לטענה שלך, שתיהן מדברות על חוסר ידע בתפעול ברמת משתמש, לא קשורות להכרות עם המכניקה. לא צריך לדעת מה תפקיד גל ארכובה גדי לדעת שלא ממלאים מים במקום סולר, ולא צריך לדעת איך עובדת מצערת כדי להחליף הילוך כשצריך. לא אישית היה מעניין ללמוד, אבל זה בהחלט מיותר. שאריות מהתקופה שבה נהגים היו גם מכנואים כי הרכב היה נתקע 3 פעמים בנסיעה של קילומטר. בדיוק כמו שלא צריך לדעת איך עובד מחשב כדי לשלוח אי מייל. זה שימושי כשיש תקלה אבל בהחלט לא חיוני. מה שכן צריך זה ללמד דברים בסיסיים בתחזוקת הרכב. איך מתניעים עם כבלים, איך ממלאים אויר, דלק (תשומת ל
 7. אין לי מידע, רק שאלות: 1. חצי שנה נשמע הזוי, גם לאזור שיש בו הרבה אבנית. בטוח שזו הבעיה היחידה? 2. אם אכן יש כל כך הרבה אבנית באיזור שאחרי חצי שנה של הצטברות הולך הדוד, למה להגן רק ע להדוד ולא על כל צנרת הבית? הבנין?
 8. הוחלט על תשלום מיוחד שהוסף בחלקים לתשלום החודשי של מיסי הועד לאורך שנה. חברת הניהול הביאה לאסיפת הדיירים הצעות מחיר. כשדמובר בתחזוקה כל הדיירים חייבים לשלם, אבל כשמדובר בשיפור לא הכרחי, צריך הסכמה פה אחד. אבל לפעמים הקו לא ברור וזה נתון לפרשנות (למשל במקרה שבו אם לא ישופרו המעליות מחר הן יכשלו ומישהו יפצע. פה מתוארים כמה מקרים https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5249864,00.html) לא. למיטב ידעתי לא. כמו שלא משלמים דפרנציאלית על התחזוקה השוטפת של המעלית. (http://miller-adv.com/he-il/pages/news.asp?ContentID=262). תשלום דפרנציאלי לפי גודל הדירה חל על כל מיסי הועד. יש
 9. זו לא אכיפה באמצעים אלקטרונים, הפקח נמצא ברכב וראה את העבירה, מדובר על תילום לתיעוד בלבד, בניגוד למכומות מהירות שמבצעת את המדידה עצמה. המסמך הזה עוסק בעיקר בבעית הפרת צנעת הפרט, גם הדרישה להציב שילוט נוגעת לענין הזה, לא למהות האכיפה. כנראה שלא פגשת מספיק פקחים. לא חסרים רכבים עם תו נכה שקיבלו דו״ח מפקח. אבל אם מדובר על רכב נכה למה לך כל ההתעסקות עם השילוט? שלח בקשה לביטול עם המסמכים הרלוונטים.
 10. הוא לא נכנס בו, הוא נכנס בך! רכב היה צריך לתת לו ז״ק, לא רכב שנסע לפניו באותו כיוון.
 11. אני לא עו״ד, אתה בפורום ציבורי שבו אנשים חולקים את הידע שלהם, רוצה עו״ד? שלם לאחד. ובתור לא עו״ד, למיטב ידעתי כרגע אין חובה בהצבת שילוט כזה, הציטוט שהבאת הוא מהצעת חוק, לא מתקנה קיימת, כך שאינו לרוונטי. להציע אפשר הכל. (וגם אם תהיה חובה כזו, לא בטוח שהעדר שילוט יהיה טיעון שיזכה נהגים בבית משפט, כמו למשל התקנה שקובעת שמחסום שניזוק אינו פותר את מי שעבר לצד החסום).
 12. גם בנתיב תחב״צ לא צריך להיות שילוט. שמים שילוט בנסיון להרתיע ולמנוע ממך מראש לצפצף על החוק. אם תגנוב מבית עסק תתלונן שאין במקום שלט שהמקום נמצא במעקב של מצלמות?
 13. 1. צריך להכנס לאתרים של החברות השונות ולבדוק בכל אחת האם הרכב היה מבוטח אצלן בתאריך התאונה הנה של כלל למשל: https://www.clalbit.co.il/influence/ ועוד אחת: https://www.aig.co.il/car-insurance/policy-check/ 2. בכל מקרה המשטרה מחוייבת לקבל את התלונה ולמסור לך פרטים של בעל הרכב.
 14. 1. חוקי ז״ק לא תלויים בכמה שדה הראיה שלך חסום (ואין טעם לתבוע את הנהגים שחסמו שם, גם אם יש לך את מספרי הרישוי שלהם, גם אם הם עמדו במקום אסור ויש להם אשם תורם לארוע, זה לא הליך שכדאי להתחיל בו, כאב ראש של חלוקת אשמה בין 4 נהגים, מתוכם שניים שאולי כלל לא היו ברכב....) 2. את המהירות של המונית אין לך כל דרך להוכיח אלא אם תמצא תיעוד של מצלמות. כמו שכבר נאמר, היות וכל הארוע התרחש בתוך מגרש החניה, חוקי ז״ק קובעים שהזכות היתה שלך בתור הרכב מימין. הבעיה היא ששופטי בתי משפט שעוסקים בתביעות האלה לא מבינים הרבה בחוקי תנועה, כך שאתה לא יכול להסתמך רק על הטענה הזו ולדעת בודאות שנהג המונית
 15. אין טעם לירות לכל הכיוונים ולקוות לפגוע. עד עכשיו קיבלת חוות דעת משני בעלי אינטרסים, אז השלב הבא הוא להביא איש מקצוע אובייקטיבי שיקבע איפה הבעיה, באריחים או בעבודה. עם חוות דעת כזו אתה מחליט את מי לתבוע ומציג אותה בבית המשפט (וודא מראש עם איש המקצוע אם הוא מוכן לתת עדות). השאלה איזה איש מקצוע מתאים פה, שיפוצניק אחר? מהנדס בנין? אין לי תשובה. חשוב לתעד הכל לפני התיקון. נ.ב. נשארו לכם אריחים רזרבים? אם הבעיה היתה באריחים היית מצפה לראות אותה גם בהם.
×
×
 • תוכן חדש...