Jump to content

ronenfe

 • הודעות

  656
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • Skype
  ronenfe

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ronenfe

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

1

מוניטין

 1. ronenfe

  פנסי חזית צהובים

  עדכון. הגשתי תלונה נגד המכון הזה. הלכתי עכשיו למכון ברעננה והכל עבר חוץ מזיהום אוויר והתאמצו וניסו 2 בדיקות והיו אמפטיים שנכשל. עשו קצת פרצופים ושאלות מה זה האורות האלה, אבל אמרתי להם שזה חוקי אור צהוב והעבירו. גם את האור לד הלבן ללוחית רישוי המנהל ראה ואישר אחרי שהבוחנים פסלו. בקיצור זה מכון עם שירות ומקצועיות כמו שצריך.
 2. אם אני מוצא הודעה שיש לי מה להגיב עליה, מה זה משנה מתי היא נכתבה?
 3. הייתה בארץ כבר לפני זה גאמה ברלינה ב1976 כפי שניתן לראות בסרט "רק היום"
 4. ronenfe

  פנסי חזית צהובים

  אכן לא אישרו לי את הבדיקה החוזרת. האם יש מכונים שעושים בדיקת בלמים וזיהום אוויר באופן פרטי לא כחלק מהטסט? בלמים לפחות, אני לא רוצה להגיע שוב לטסט עוד חודש ולהיפסל שוב עם דרישה של אישור מוסך.
 5. ronenfe

  פנסי חזית צהובים

  הבנתי. אמרו משהו שבגלל בקורונה מאשרים עכשיו לעבור. לא? ועוד שאלה על אורות. אור לוחית רישוי לד לבן זה חוקי? אני חושב שכן. ראיתי אופנועים כאלה ולא נראה לי שיש התיחסות בחוק.
 6. ronenfe

  פנסי חזית צהובים

  אני יכול לבוא למכון אחר ולנסות בכל זאת, או להוציא רישיון חדש אם זה לא עבד. האמת שזה 25% יותר חזק מהנורות הסטנדרטיות שלהם. אורך חיים קטן בשליש בערך, נכון. https://www.hella.com/partnerworld/assets/documents/HASI_Bulbs_Catalogue_2019-2020_EN_LRes.pdf
 7. ronenfe

  פנסי חזית צהובים

  אין להם מושג, הם עושים מה שהם רוצים. הם הכשילו אותי גם על מדבקות זוהרות שמודבקות על הדלת האחורית ולא על הפגוש, הוא כנראה לא אהב שהשתמשתי במגנטים. צמיג שהוכשל לפני שנה באותו מקום, עבר השנה וצמיג אחר הוכשל. אלה הנורות שיש לי, מה זה אומר נורה דמוי צהוב? בכל מקרה נכשלתי גם על בלם אחורי והם דורשים קבלה ממוסך על התיקון. אז אתקן בעצמי ואעשה טסט חדש במכון אחר. בכל מקרה אני לא חוזר למכון הזה. שירות רע מאד.
 8. ronenfe

  פנסי חזית צהובים

  הכשילו לי את הטוווינגו היום במכון הדרום בפתח תקווה בין השאר על פנסים צהובים, לא עזר שהסברתי לבוחן שזה חוקי.
 9. בגלל זה אני חושד שהרדיאטור לא תקין. הטרייד אין לא מעניין אותם בעיות מנוע.
 10. נראה שהסטוניק מכילה יותר אבזור בטיחותי כמו תיקון סטיה מנתיב ועצירה אוטונומית. הדרישה היא לרכב יפני או קוריאני אוטומטי בגודל בינוני. תודה.
 11. הטרייד אין יכול להתקיים. זה לא משנה להם. העניין הוא שאין יכול להיות שהקומפרסיה תקינה ועדיין יש בריחת לחץ למערכת הקירור. אני חושב שהמוסך מנסה להתחמק מהחלפת הרדיאטור. אבצע בדיקות נוספות בעצמי.
 12. במוסך באמת אומרים שהמנוע לא תקין, טוענים שיש לחץ המנוע לכיוון הרדיאטור לצינורות וחיבוקים ובגלל זה משפריץ מים מסביבוהבדיקה לא צודקת. בכל מקרה על מה אתם ממליצים, רכב יפני בטווח מחיר של עד 120000 וזהה לו מבחינת הגודל. האם קיה סיד, ריו או סטוניק עם אחריות 7 שנים והנחה של מועדון הוט עדיפה? אני ראיתי את הניסאן סנטרה במחיר מבצע של 100000. לויטרה אין תיקון סטיה מנתיב ובלימה אוטונומית.
 13. אם מה שאתה אומר נכון, חמור מאד שהמוסך לא בדק לחץ יתר במערכת הקירור לפני ששיחרר את הרכב.
 14. יכול להיות שאתה צודק. בכל מקרה מדובר במכון בדיקה אובייקטיבי שבדק קומפרסיה ועוד נתונים שונים ואובחן שהמנוע תקין.
×
×
 • תוכן חדש...