Jump to content

Nakamichi

 • הודעות

  16,555
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Nakamichi

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

270

מוניטין

 1. זה בית פרטי או בניין? אם בניין - ספר לנו קצת יותר על המערכת שמותקנת
 2. אוקי. השתכנעתי. המלצות לענן שיעבוד עם מחשבי ווינדוס. טלפון אנדרואיד ואפל ויהיה במחיר סביר?
 3. זה לא בקטע של דרופבוקס יגנבו לי את המידע. זה יותר בקטע של עלויות. המחירים של הגדולות נגיד גוגל דרייב זה 400 שקל בשנה ל2 טרה.
 4. אני משתעשע ברעיון לא מעט זמן. אני מעוניין לגבות מידע - מסמכים ותמונות מהמחשבים והניידים שלי ושל אשתי. היתרון בnas זה שבעצם אין תשלום חודשי. בעיקרון 2 הארד דיסקים 3tb wd red יעלו לי כ-500 שקלים באמאזון (75 דולר כפול 2). אני אשמור במקביל על שניהם שאם אחד יתפגר השני יגבה. מערכת nas 2 דיסקים synology ds220j תעלה כ-800 נוספות. סהכ כ-1300₪. דעתכם? משהו שלא חשבתי עליו?
 5. תשמע. קודם כל באופן אישי לא הייתי קונה את הרכב. מה גם שיש איזו מכה ברצפת תא מטען. לא יודע מה המציאה הגדולה. אבל אם אתה כבר קונה אז אני הייתי מעדיף שיוריד לי במחיר ואני אלך לאיזה מוסך שאני בוחר וסומך עליו שיתקן לי. שהאחריות של המוסך תהיה כלפיי. ושאדע איזה חלפים שמו. האחריות של הסוחרי רכב האלה ברובה לא שווה הרבה. אז קח את זה בחשבון. אטם זה חלק גומי מתבלה ולכן סיכוי טוב שהוא נמצא בכוכבית שם בצד.
 6. הפנצריה הזאת יושבת בראשלצ במקרה? כי אם כן, כבר דנו על העניין הזה וזה מרגיש מאוד כמו איזה שיטת מצליח שלהם.
 7. אפשר לשלוח גם דרך הדואר ב-EMS. זה מעט זול יותר אבל צריך ללכת לסניף הדואר למסור את המעטפה.
 8. אני אישית הזמנתי טכנאי שלקח לי 400 ש'קל למזגן בסלון ו-300 בחדר שינה. פירק רק את התריסים וניקה עם קצף ומים. ממש לא ירד הכל. אני הזמנתי את הכיסוי הזה מעלי אקספרס ואחכה שיגיע ואנקה שוב לבד.
 9. מה ההבדל בין אירוע נזיקי לתאונה? זה אותו דבר. תיקנו מכה בפגוש כי הרכב קיבל מכה (=תאונה). לא כל תאונה זה משהו משמעותי.
 10. וולבו S60 מהשנים האלה עם המנוע וולבו זה רכב מאוד סחיר. רכבים טובים נעלמים תוך ימים. לרכב יש בעיה ידועה בקניסטר דלק. זה אומר שכשאתה מתדלק - האקדח קופץ כל הזמן. העלות היא פלוס מינוס 2000 שקל. לא עולים על זה בבדיקה. רק ללכת לתדלק. בנוסף, ב-120 אלף ק"מ או 8 שנים צריך לעשות טיפול טיימינג. זה עלות של כ-5000 שקל. לקחת בחשבון אם אתה קונה רכב שקרוב לזה. בדיקה. מסלקה. היסטוריית טיפולים זה חובה. לא בטוח שיסכימו לקחת את הרכב הישן שלך והסיכוי שתקבל מחירון מול מחירון שואף ל-0. מצד שני יונדאי רכב סחיר. אז תוכל למכור מהר לבד. אישית לא בטוח שהייתי קונה ממגרש אחר. בהצלחה
 11. הלינק הראשון מגיע לפילטר KN והשני למטען מצברים. לא בוסטר. אני לא הצלחתי למצוא מלאי באמאזון. שים לב לדגמים GB 20/40/70. גם לי יש נוקו. אי אפשר להשוות אותו לשאר הצעצועים מעלי אקספרס. נרשמתי כי חברים ככל הנראה מעוניינים.
 12. מחדד רק שברגע שמישהו מבטל בדקה ה-90, אז למעשה הם כבר שילמו על המנה שלך. אתה מודיע לאולם על מספר המנות יום לפני בד"כ.
 13. נניח והזמינו אתכם לאירוע. באולם. שמשלמים שם פר מנה. ונניח ובאמת ובתמים רציתם ללכת ואישרתם לבעל השמחה שתבואו. אפילו פלוס אחד. ונניח וקרה משהו ממש סמוך לאירוע. באותו ערב שמונע ממכם להגיע. אבל באמת משהו שאי אפשר להתגבר עליו. אתם פשוט לא יכולים ללכת. שלחתם הודעה מתנצלת כמובן. בעל השמחה הסביר לכם שהכל בסדר וכו׳ וכו׳. השאלה היא איך תנהגו: 1. תעבירו מתנה כספית בערך שהייתם נותנים לו הייתם מגיעים לאירוע. כי בכל זאת הודעתם שתבואו והוא שילם על המנות. 2. תעבירו מתנה כספית בערך נמוך יותר. כי מה לעשות?! לא באתם. וזה עדיין יכסה כנראה את עלות המנה. 3. באמת רציתם לבוא. ובאמת לא יכולתם. ואין שום סיבה שתשלמו על זה. הרי גם ככה קרה לכם משהו שמנע ממכם ללכת להנות, אז עוד לשלם על זה כסף? ומדוע?
 14. החלפתי אותה. אבל לדעתי נסעה עוד 10K אחרי זה
×
×
 • תוכן חדש...