Jump to content

Nakamichi

 • פרסום הודעות

  16,241
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

84 נייטרלי

1 עוקב

אודות Nakamichi

 • דירוג
  מגובב מוביל

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. השכן חיבר אותם לקו בלי לשאול. עשה קו אחד לכל מי שמעלינו. וקו אחד לנו. ושני הקווים מתחברים ומתנקזים לביוב סגור. מבחינת קוטר אני חושב שזה 2 צול. ששוב - זה מה שהיה עד עכשיו. זה 6 דירות שהיו מחוברות על הקו הזה. עכשיו כמו שאמרתי זה 4+2.
 2. זה קו הביוב של המטבחים. בעבר הוא היה עובר בקיר פנימי שבין הדירות. עכשיו אחד עובר באיזור העליון של הקיר (של השכנים מעל) לכיוון הקיר החיצוני ואחד עובר בחלק התחתון של הקיר לכיוון הקיר החיצוני. מתחברים בחוץ ואז הולכים לכיור החיצוני. אני אגב לא הבנתי למה להעביר שני צינורות רוחב. אבל לך תבין. עדיף לי ששנינו נהיה נפרדים.
 3. אתה מדבר על אותו סרן לשים 2 צמיגים שונים? או קדימה אחורה?
 4. אני קומה 1. הצנרת ביוב בבניין משותפת לכל הדירות. יוצאת מהקומות העליונות ויורדת למטה עד הביוב וכל קומה מתחברים אליה. ככה זה בכל בניין. הצנרת אצלנו במצב לא ואוו. הוא לקח את היציאה של הקו ביוב בסמוך לתקרה המשותפת שלי ושלו והעביר קו לכל הדירות מעל וקו נפרד לי ולו. זאת אומרת שבמקום שיהיו 6 דירות על הקו שהייתי מחובר אליו עד עכשיו יהיו רק 2 (אני והוא) והקו חדש. ויש קו נפרד לכל ה-4 דירות שמעלינו שאם הוא נסתם. נוזל להם. אני לא יודע מה - זאת בעיה שלהם כבר.
 5. אז ככה: בוא נתחיל מזה שמדובר בבניין ישן. לא מתוחזק. רוב הדיירים פה בכלל בשכירות. הועד לא מעוניין להוציא שקל. וכל הטיפוסים פה מאוד קשים. השיפוצניק הזה הוא עבריין שמתנהג כאחד, גם שלא יהיו ספקות שכל הקומבינות שהוא עשה עם הוצאת הקוי ביוב לצד החיצוני של הבניין לדעתי לא חוקיות אבל זה המצב הנתון. כמו שאמרתי, הקו ביוב חובר. אני חשבתי כמו שכמה חברים הגיבו כאן - ברגע שיש לי נזק. השיפוץ אצלו נעצר ומטפלים בי. בפועל זה מעניין להם את התחת. אני צריך ללכת אליו כל הזמן לשאול מה קורה ומה קורה. הם התחילו לסתום היום את החורים. רובם נסתמו חוץ מאחד באיזור שהוא לקח את הצנרת שלי וחיבר לשלו. עכשיו, שהם התחילו לשים מלט הם התחילו מהצד שלהם. שביקשנו שיעשו בצד שלי אמרו שאי אפשר, כל עוד המלט לא מתקשה אם הם ישימו גם בצד שלי הכל יפול. נניח וזה נכון - למה לא להתחיל מהצד שלי? כי הם שמים עלי זין, זה למה. לגבי החול הרטוב וכו' - אין חול רטוב. הוא פירק את הבלטות אצלו. ראיתי את החול. אין רטיבות. הייתה סתימה חלקית בקו וכנראה במצבים מסויימים הייתה נזילה. אז כסף מהועד לא יהיה. עכשיו, אני שוקל 2 כיוונים: 1. להמשיך כרגיל. לחכות שיסיים לתקן לי את הטיח ולדבר עם בעל הדירה על ה-300 שקל האלה. 2. לשלם את ה-300 שקל. לבקש קבלה. זאת האחריות שלי על העבודה. להפסיק לרדוף אחריו. עכשיו הדירות שלנו כבר לא מחוברות בחורים. להזמין שמאי או בלי שמאי בעל מקצוע שיתקן אצלי ולתת לבעל הדירה תביעה קטנה. הבעיה העיקרית שלי עם סעיף 1 זה שהיינו ראשון שני בחופש. אבל נגמר הבית זונות. אני לא זמין לשיפוצניק שם יותר ולא יכול לבזבז עוד ימים שלמים בבית. והוא פשוט לא שם עליי. שייקבע איתי שעה - מתי הוא בא לתקן ולסדר. ואני אהיה בבית. או אדאג שיהיה מישהו. אבל בפועל הם כבר באמצע טיח באיזורים אחרים בדירה שלהם. אז סוף יום 2: יש כיור. רוב החורים בקיר מולאו.
 6. הביוב אצלנו ממתכת. זה בניין בן 60 פלוס שנים. זה לא קומת מחסנים. זה מחסן אחד יחיד פיראטי. הסבר מפורט ועדכונים בערב...
 7. הכיור מחובר.הכל חדש. נשארנו עם חורים בקיר...
 8. יש עדכון חם - השיפוצניק קורא לי ומראה לי שהקו מטבחים המשותף רקוב לגמרי. את שאר הבניין הוא ניתק. זה רק אני והוא עכשיו. הוא הציע אחת מ-2 אופציות. לחבר אותי לקו החדש שהוא בונה ב-1000 ש"ח. להחזיר אותי לקו הישן ואז יילך לי המטבח וכל מיני וואי וואי וואי מה יקרה לך. עכשיו הקו הישן באמת נזל. הדייר מתחתי זה מחסן. והתקרה שלו התמלאה מים לאחרונה. אם רק אני נשאר מחובר אליו לא יודע האם הועד ישתתף בתיקון עתידי ובנוסף - הכל פתוח עכשיו וזה ה-הזמן לסגור הכל כמו שצריך. אחרי ריבים וויכוחים ה-1000 ש"ח ירד ל-300 ש"ח. עכשיו, הפחד שלי שהחזרה לקו הישן תגרור באמת צרות בעתיד. מצד שני אחרי כל הנזק שנגרם לי אני לא מרגיש שאני עוד צריך לשלם לו. גם ביננו, לחבר אותי חזרה לקו הישן או לחבר לקו החדש - זאת בדיוק אותה עבודה. זאת סתם סחיטה. אמרתי לו שיחבר אותי לקו החדש. אני אדבר בהמשך עם בעל הדירה שלו שיספוג את זה אולי.
 9. זה הצמיג המדובר: http://dorontires.co.il/Product?product_id=11685 כאמור אין לאף אחד במלאי. אין רזרבי ברכב. זה ראן פלאט.
 10. קודם כל זה לא לריב עם השכן, זה לריב עם בעל הנכס, כי זה נכס מושכר. נכנס בקרוב דייר חדש. שיכול להיות אחלה או חרא, בלי קשר ליחסים שלי עם בעל הדירה שלו שעושה רושם של אדם נחמד. @sperial - חד משמעית חמורים. בגלל זה תיקוני טיח זה המקסימום שאני מוכן שהם יעשו. למיטב הבנתי אנחנו בסוף, או לקראת סוף שלב ההריסות. לגבי הימי חופש, יצא שאני בבית רוב השבוע ושאני לא - אז אישתי בבית. אבל אני יושב לי ומתמחר את זה. לכמה נזק אני מגיע? אחרי שהוא מתקן לי את החורים בקיר? נזק אמיתי. לא אובדן טרחה עוגמת נפש וכו'. 300 שקל ארון מטבח. 200 שקל התקנה שלו ועוד 200 שקל החלפת קרמיקה אחת. יש לך 700 שקל נזק אמיתי. 1000 אם ניפחנו קצת. 2000 שקל אם הוספנו את כל הרוע שהם עשו לנו. פשוט מהניסיון עם שמאים הם באים ומתחילים במסע הפחדה של - "הבניין יקרוס" "הקיר יישאר דפוק לנצח". וכו וכו. זה לא שאני פוסל את מה שאתה אומר. אבל יש לי חלום כזה שמחר בערב אני אוכל לרשום שהכיור במטבח עובד ואין לי חור בקיר ולשכוח מזה ויש לי צד שמבין שיש סיכוי שזה לא ייקרה. אגב, אני לא רוצה שהם יעצרו את העבודות. אני רוצה שהם יסיימו אותם. תכף נגמר החופש וממש לא בא לי להתעסק בזה בזמן שאני בעבודה. אגב, כמה בכלל עולה שמאי כזה? הביטוח יישלח לי שמאי מעכשיו לעכשיו. והאם הוא לא יכול לעשות לי בעיות אחכ? בדקתי עכשיו ועלות שמאי היא כ-2000₪. נראה איך מחר יתקדם ונחליט.
 11. כן? זה לא מרגיש לך יותר מדי מהר מדי? המים פגעו בגב של ארון אחד בעיקר. בדיקט. לא במקומות אחרים. האם לא יהיה מהיר יותר ופשוט יותר לתת לו לתקן את החורים בקיר לחבר את הקווי ביוב וזהו? האריח השבור אני שוקל לבלוע את הצפרדע או להחליף לבד. כמה זה כבר יעלה? ביטוח. ביטוח משותף. השאלה מה הערך המוסף שלי במסלול הזה חוץ מהרבה כאב ראש? זאת לא הייתה הצפה. זה היה מים שנשפכו. בכמות נגיד. שניים שלושה דליי מים בהגזמה
 12. השכן הצמוד לי (מטבח מול מטבח) - משפץ כרגע את המטבח. זה לא באמת השכן. כי אין שם שכן. זה בעל הנכס. בכל מקרה, היום בבוקר הם קדחו בקיר ועברו לבית שלי. הלכתי אליו והם אמרו שהצינור ביוב של המטבחים מחורר לגמרי והם רוצים לעשות קו נפרד לדירות שמעלינו וקו נפרד לי ולו - ככה לא נסבול מהנזילות שלהם בקיר המשותף (בסדר, זה דווקא טוב לי). מפה לשם הוא המשיך לקדוח ונעשו כמו חורים לא קטנים ואחד גדול מאוד בגדול של 30*50 בערך בקיר בין המטבחים. הוא ניתק את הקו ביוב - אבל עד שהתקין את החדש - נשפכו הרבה מים מהשכנים מעל על כל המטבח שלי. והדובדבן שבקצפת - הם לא חיברו את הקו מטבח שלי עדיין אז היום אני לא יכול להשתמש בכיור מטבח. גם החיבור החדש טפטף - ושאמרתי לו - הפועל אמר שאין לו שערות וטפלון ומחר הוא יסדר את זה - לא הסכמתי והלכתי להביא לו שערות וטפלון (אני. על חשבוני) לא רוצה שזה יטפטף לי לקיר כל הלילה. אחרי שניקיתי כמה שעות את כל הרטיבות והזבל - גיליתי כמה נזקים (חוץ מהחורים בקירות): 1. אריח קרמיקה אחד במטבח נסדק. 2. רטיבות בקיר שכנראה תסתדר. 3. אחד הארונות מטבח סובל ממעט נזקי רטיבות. אי אפשר כנראה להשיג עוד אחד כזה. וזה לא ממש נורא אבל קיים. 4. נשפכו המון מים לתוך הכיריים - שהרמתי אותן פשוט נזלו מהן מים. כרגע הן עובדות. אז עכשיו אני עם חורים ענקיים במטבח. בלי כיור מתפקד. והפועלים הערבים ישנים בדירה ליד אז בגלל שזה חצי חלל משותף מהנזקים בקירות אני שומע אותם כמובן כאילו הם אצלי בבית. אין התחמקות מאחריות. נאמר לי שהם יתקנו כל נזק. אבל: 1. אני לא מכיר מקרה כזה שהשכן משפץ ואני איתו בשיפוץ - פשוט כל היום בזבזתי בלנקות את המטבח מהחתיכות אבנים והמי ביוב שנשפכו. אם לא הייתי בבית והייתי חוזר בסוף היום לתופת? מילא חור קטן. אבל הוא פשוט חורר לי את כל הקיר המשותף. 2. לי זה לא נראה הגיוני שהוא תקע אותי בלי כיור מטבח מתפקד. 3. אני ממש לא סומך עליו שיחליף לי את הקרמיקה במטבח וגם אין לי מאיפה להשיג את הארון מטבח תוצרת איקאה שניזוק (מעט). אם הארון היה קיים - עלותו 300 ש"ח. הוא בצבע שחור אצלי וקיים רק בלבן, השחור כבר לא מיוצר/מיובא. אציין גם שכן באינטרס שלי לפתור את הקו ביוב הזה. וגם הוא יעשה קו חדש מתחת לדירות שלנו עד לביוב - שזה אמרתי לו שאני מוכן להשתתף איתו חצי חצי - הוא נקב בסכום של כ-500 ש"ח להכל. אז החלק שלי זה 250. מצד אחד אני מרגיש חד משמעית שנגרם לי פה עוול לא קטן. מצד שני הוא אמר שיסדר. אבל גם בסוף ה"סידור" הזה - יש דברים שלא יסודרו בוודאות (הארון מטבח והקרמיקה). יש מצב שהטיח והתיקון שהוא יעשה לא יהיו ברמה טובה ובין לבין אני תקוע פה עם כל המגירות של המטבח בסלון. כיור לא עובד. וכל הבלאגן שזה ממש לא נעים בלשון המעטה. נאמר לי על ידי גורמים כאלו ואחרים שהייתי צריך להיות יותר תקיף/עצבני/אני לא יודע מה. אז מה אתם הייתם עושים?
×
×
 • Create New...