Jump to content

Nakamichi

 • פרסום הודעות

  16,080
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

20 נייטרלי

1 עוקב

אודות Nakamichi

 • דירוג
  מגובב מוביל

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תשמע, אין סוף להתחכמויות. הרי בסופו של יום גם בשגרה זה לא סבבה לעשות הרבה דברים שהמון אנשים עושים כל הזמן ושאין למדינה באמת דרך לאכוף אותם. אתה רוצה ללכת 12 פעמים ביום לסופר? אף אחד לא יעצור אותך. אתה רוצה לשטוף את הרכב? כנראה גם שזה יעבור חלק וגם לא יגרם מזה נזק. אתה רוצה להיות קצת יותר בוגר לגבי זה? תמעיט ביציאות לא הכרחיות ושאתה יוצא כבר, תקצר את זה עד כמה שאפשר.
 2. לזרוק את הזבל זה חיוני. ללכת למכולת זה חיוני. לשטוף את האוטו לא. האם תידבק בקורונה ותכחיד את מדינת ישראל כי שטפת את האוטו? כנראה שלא. אבל אם היחס לגבי כל פעולה יהיה ככה - אז זה ייראה פחות או יותר כמו שראינו את הרחובות בשבועות האחרונים, כל אחד יוצא לעשו תמשהו לא באמת חיוני - אבל זה משהו קצר והוא ישתגע אם הוא לא יעשה אותו וגם ללכת לסופר זה מדבק. אני אישית בגלל משבר הקורונה לא שטפתי את הרכב כבר חצי שנה בערך... הרגשתי שהוא הולך לבוא 😆
 3. אנחנו במשבר/סגר וכו' - כמה זמן? שבועיים? שלושה? כמה עובדים החזירו את רכבי הליסינג שלהם עבור שבועיים? אני לא בטוח שזה עובד ככה. למיטב ידיעתי אתה לא הולך ומחזיר את הרכב ולוקח אחר מתי שבא לך לכמה זמן שבא לך. זה חוזה ל-3 שנים שלשבור אותו יש משמעויות כלכליות. ואם יש משהו שאני לא אוהב זה עסק שבוכה על הכנסה שלא כדאית לו - לא כדאי לך לעשות טיפול ב-79 שקל? אל תעשה. באמת. אבל גם לעשות וגם לבכות שזה לא כדאי? לא מבין את זה.
 4. כמו שנאמר - 1. תבדוק את החוזה מכירה בינך לבין הסוחר האם הוא מתחייב שלרכב אין תאונות וכו'. 2. תחפש את דוח הבדיקה ואם אתה יכול תעלה אותו. יכול מאוד להיות שהסוחר והמכון כיסתחו את עצמם בצורה כזאת שאתה לא באמת תוכל לראות מזה משהו. הרכב הזה עבר 2 תאונות די משמעותיות. הראשונה בחודש מאי שם הוא תוקן בסכום של כ-18 אלף. השנייה בספטמבר שם כבר הוא הוכרז כאובדן להלכה. עוד משהו שצריך להדאיג אותך זה במידה ונפתחו כריות אוויר - הרבה פעמים הרכבים האלה מתוקנים ללא התקנה מחודשת ומאלה של מערכת כריות אוויר.
 5. הפלסטיק במרכז ההגה זה "מחלה" שדי קל לפתור - תקרצף אותו עם מגבון לך. בלי לרחם. זה פתר לי את הבעיה. הניקלים המתקלפים זה סיפור אחר. אם לא אכפת לך לחלוק את העלויות של הטיפול.
 6. Nakamichi

  יום מובילי דעה עם יונדאי i10

  תודה לכל מי ששיתף, זה בהחלט רכב מעניין שיצא והיה סימן שאלה גדול לגביו בגלל הגיר. האמת היא שאני לא כל כך מסכים עם הטענות שמה שאתם הרגשתם האדם הממוצע לא ירגיש. מניסיון אנשים מרגישים. אולי הם לא יודעים בדיוק למה האוטו מתנהג מוזר, אולי הם לא רצים לדבר על זה בצ'אט באינטרנט. אבל הם מבינים. אז נכון שחלק סתם יגידו ש"זה אוטו חרא" או ש"זה אוטו עגלה" והם לא יגידו שהמצמד פה משתלב בצורה מתוחכמת ולכן ישנו איחור קל בהעברת ההילוך וכו' וכו'. אבל, זה לא אומר שהם לא מרגישים את זה. הרי - אנשים התלוננו על גירים רציפים - שהפעולה שלהם היא מהחלקות שיש, פשוט כי משהו שונה בהתנהגות. ועוד משהו, אם כבר אני מקטר, כן הייתי שמח לראות התייחסות למחירים ולרמות גימור בכתבה. כן, אולי זה פורסם באיזו ידיעה שלא עברתי עליה. וכן אני יכול לעשות חיפוש לבד באינטרנט, אבל לדעתי זה כן היה רלוונטי להוסיף פה. הטענה ש @RK העלה לגבי עלויות ההחלפה והתחזוקה של הגיר הזה לטעמי סופר חשובה. זה אחד הדברים שייקבע את הסחירות ושמירת הערך של הרכב הזה לעתיד. אם התיקון באמת יהיה פשוט וזול - המחיר יישמר. כי המוסכניק שלי ש-30 שנה מטפל בכל המכוניות של המשפחה (עם אותו שמן ואותו פילטר בכולן כי מה זה משנה - 30 שנה אני שם את זה) יגיד שזה אוטו טוב. אם הוא יגיד - אל תיגע, זה מסובך/יקר לתיקון - יש לנו פה קורולה/פוקוס רובוטית חדשה.
 7. רק לקצת פרופורציה - לא ייקרה שום דבר לרכב אם לא ייסעו בו חודש. גם אם לא ייסעו בו חודשיים. חלקי הגומי לא יתייבשו. הצמיג לא יקבל בטן וייהרס (בהנחה שלחץ האוויר תקין). הדלק במיכל לא יתקלקל. למעשה הסכנה העיקרית היא למצבר. אז אם תנתקו את המינוס ולא תסעו באוטו חודש. באמת שהכל יהיה בסדר. זה דברים שצריכים יותר זמן מזה. ולמי שזה מזיז לו - גם לשבת בחנייה וללחוץ על גז זה לא הדבר הכי אקולוגי שאתם יכולים לעשות.
 8. תודה. לגבי מחשב לחדר שינה - בלי לחשוב פעמיים - NUC. אני רוצה להשתמש בו לעמדת עבודה ולכן שוקל את ה-ASROCK. לגבי חנייה - הם בתל אביב - אני מעדיף, בייחוד בתקופה הזאת, לשלם להם את ה-45 שקלים ושישלחו לי הביתה. לגבי יחס מתנשא - מוזר, קראתי את זה בעוד מקומות שחיפשתי חוות דעת עליהם. נתקשר מחר ונראה, ממילא אני רוצה כנראה לבצע שינויים קטנים במפרט וגם לוודא שהדברים קיימים במלאי סביר. תודה.
 9. המארז והמעבד שלך עולים יחד 1237 הנוק עולה 1190 והוא כולל מארז ומעבד. שאר הרכיבים אותו מחיר. עכשיו נשאלת השאלה האם אתה מעדיף מעבד אינטל מולחם במארז קטן יחסית, או לחילופין מעבד רגיל שהוא חזק יותר בבנצמארקים ממה שראיתי בערך ב-20% לא יודע כמה זה משמעותי בפועל. זה ויכוח לגיטימי לגמרי. אבל סה"כ המחירים די זהים ל-2 המערכות ואין הבדל גדול במחיר למערכות שהן כן ברות השוואה. אחרי שאמרנו את זה, אני בהחלט שוקל בעקבות הדיון כאן לנסות את הA300. המפרט שננעלתי עליו פחות או יותר הוא זה: https://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DeskMini-A300-3200G-16-512-1TB&cart=15329225673444258202 ואשמח להערות. הארות. איך פלונטר? אפשר למצוא את זה בזול יותר?
 10. לא הבנתי את התגובה המתנשאת. מערכת של נוק i3 סדרה 8 שהוא המקביל ל-3200 תעלה אותו הדבר כמו הa300 אתה מדבר כאילו הנוק עולה כפול מהa300 הזה אבל בפועל המחירים די דומים. לנוק יש יתרונות ברורים בגלל הגודל שלו. לa300 יש יתרונות כי הוא מחשב רגיל לכל דבר, סהכ מארז קטן. Nuc i3/8gb/240 ssd 1618 https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=NUC8I3BEH-8-240&cart=1584774254428037557 A300 3200/8gb/240 ssd 1626 https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DeskMini-A300-3200G-8-256&cart=1584774254428037557
 11. הa300 הזה גדול משמעותית מnuc והמעבד שלו חלש יותר
 12. אגב, למה אתה רוצה להחליף את כולן? אתה בטוח שכולן דורשות החלפה? הייתי מתחיל מאלו שמצבן הרע ביותר ומתקדם משם.
 13. אני התקנתי תושבות של FEBEST שהחליפו תושבות גמורות מקוריות. מוצר לא איכותי. ASHIKA - שמתי בולמי זעזועים שלהם כי המכונאי התעקש - לא משהו. בקיצור -רובן פח. קח מקורי.
 14. היה פעם איזה סיפור עם צינור דלק שהיה נוגע שם בקיר אש ועושה רעש דומה. לא יודע אם זה רלוונטי אלייך.
×
×
 • Create New...