Jump to content

ניקו פ.

 • הודעות

  7,752
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

ניקו פ. שיחק אותה בתאריך יולי 25

התכנים של ניקו פ. היו האהובים ביותר!

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

5,160 צפו בפרופיל

הנקודות של ניקו פ.

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

827

מוניטין

 1. משטרה ופסיכיאטר מחוזי. אתה תופתע מהיעילות (לא של המשטרה).
 2. אז אני לא מסכים איתך שזה לא בסדר. אני חושב שלא בסדר שהמדינה מאפשרת, לא שהבנאדם בוחר באופציה העדיפה עבורו. אם המדינה לא הייתה מאפשרת, אז מעסיקים היו מורידים שכר עוד יותר ואומרים "לא רוצה לא צריך לך הביתה". פשוט עכשיו המדינה יצרה למעסיקים תחרות, בלי להתכוון (או כן) ונוצר מצב שיש תחרות גם לעובדים כלליים. זה המצב. עזוב טוב או רע. סקוזה, אבל האמת שלא קראתי שום כתבה בנושא הזה לאחרונה.
 3. מה שאתה מציע זה ניצול של בני אדם. אין להם ברירה אז שילכו לעבוד בחרא עבודה עם חרא שכר ואני כמעסיק ארוויח מזה. אין לה ברירה אז שתמכור את גופה ואני ארוויח מזה. עכשיו המצב הוא שהם בצד עם המזל ויכולים לנצל את המערכת וזה אומר שמעסיק לא יכול לנצל אותם. לנסות להציג את הדברים כחסרי מוסר זה שגוי בעיניי. לפעמים לעובדים יש מזל ולפעמים למעסיקים. הפעם פשוט המזל עם העובדים. כשאני מראיין אנשים אני תמיד מסביר להם שיש פה חיסרון איקס וואי, זד אבל יש גם יתרונות איקס וואי זד. בתור אחד שמשלם פחות מחלק מהמתחרים. חלקם בהחלט עוזבים וחלקם לא כי אני מצליח להיות אטרקטיבי בדברים אחרים. לא לכולם. אם הכל היה אצלי לא אטרקטיבי ספק אם מישהו היה דורך.
 4. לא מסכים. המדינה כבר קבעה לך מה הוא שכר "הוגן" לעבודות כאלו בדמות שכר מינימום. משם זו כבר החלטה של מעסיק. תיאורטית מחר כל חברות הטכנולוגיה היו יכולות להחליט פה אחד שהשכר למתכנתים הוא מינימום. קבוע ועקבי. אולי רק איזה כמה בודדים בכל חברה יקבלו שניים-שלושה שקלים לשעה יותר, אבל לא מעבר. אחרי כמה שנים תראה את כל האוכלוסייה משלמת מחיר על זה ותראה את אותם השרשורים גם בעבודה שאינה נתפסת כעבודת מינימום כיום. בסוף אם מעסיק לא מוצא עובדים זה או עניין של חוסר מזל, או לרוב תנאים (לא רק שכר) שאינם תואמים את תחושות התגמול של עובדים.
 5. זו תמיד אופציה. אני לא בטוח מה סמכותה של העוסית אבל לבקש מפסיכיאטר מחוזי כל אחד יכול. השאלה היא איך הוא מתייחס לבקשות וממי. https://www.kolzchut.org.il/he/הגשת_תלונה_לפסיכיאטר_המחוזי_על_שירותי_בריאות_הנפש
 6. הכתובת שלך היא המשטרה. לאחר מכן ייעוץ משפטי. המטרה שלך היא שפסיכיאטר מחוזי יוציא הוראת בדיקה לא דחופה. אחרי שזה יקרה, תצליחו להגיע להישגים, בין אם טיפול באישה ובין אם אשפוז כפוי במידת הצורך. אם היא לא באמת חולת נפש, אלא סתם עצבנית ויצירתית, מצליף לך לחפש מקום מגורים אחר. מניסיון של זוג חברים. בהצלחה.
 7. אני מעדכן כאן לטובת כל מי שמעניין אותו. בגדול באמת ההמלצה היא לפתוח עוסק פטור. יש לשלם מס הכנסה + ביטוח לאומי, פעם בשנה בסופה. מס הכנסה במדרגות רגילות, כלומר מי שהכנסתו עד 4900 ויש לו 2.25 נקודות זיכוי כנראה שגם לא ישלם מס הכנסה. ביטוח לאומי קצת פחות מ-10 אחוזים עד הכנסה של 5556 שח בחודש (או מספר שנתי שכחתי). קבלות ניתן להוציא בחינם בכל מיני אתרים שעושים קבלה ירוקה וזה נשלח מיידית לתלמיד. הוצאות מוכרות הן ביגוד, דלק, שכר דירה וחשבונות למי שמלמד מהבית וכו'. כל הוצאה מקבל אחוז מסוים עד כמה שניתן להוכיח שהיא לעסק. שכר דירה נניח יקבל רק 25 אחוזים. אם אתם מורים פרטיים וקניתם דפים ללימוד אז זה יכול להגיע ל-100 התחשבות. השלבים הטכניים עדיין כפי ששמו פה בקישור של הסולידית. לשים לב שיש רשימת מקצועות שלא ניתן להיות עוסק פטור בהם. מע"מ וביטוח לאומי צריך להגיע פיזית אבל התורים וההמתנה לא ארוכה והיה תהליך די מהיר. מס הכנסה היא גם התייצבה פיזית אבל הבנתי שניתן אולי גם אונליין, שווה בדיקה. אפשר לחסוך את ההתעסקות הטכנית (המאוד לא מורכבת) ולשלם משהו כמו 1000-1500 שקלים (בשנה) לרואה חשבון שיעשה את זה בשבילכם כולל כל הדיוווחים. מי שרוצה לעשות לבד, באמת שזה לא מורכב אחרי שקצת נסגרים על הסיפור. הדיווח לבד אפשרי ומי שלא רוצה לפנות יום אחד בשנה להתעסק בזה יכול כאמור לשלם ליועצי מס או רואי חשבון שיטפלו בזה עבורו.
 8. בדרך כל הם לא זוכרים אחרי שהם מתעוררים.
 9. יהיה הכי פשוט אם תשרטט או אם תירד רגע למטה, תפעיל וידאו, ותלך ברגל משער הכניסה לחנייה ועד השטח אותו אתה מתכנן להפוך לחניה. את הוידאו תעלה לכאן.
 10. לדעתי הימנעותו של הרוכב למסור פרטים והבריחה תשחק תפקיד משמעותי לרעתו ותוסיף לאמינותו של פותח השרשור. אי לכך, אם אני פותח השרשור, מקבל את הפרטים מהמשטרה, מתקן את הרכב, מוסר שיק דחוי למוסך ותובע את הכסף מחברת הביטוח של צד ג' ( אם יש כזו). פותח השרשור האם יש לכם מקיף? האם יש כבר אמדן נזק? רכב חדש או ישן? אם עלות התיקון משמעותית אולי שווה להפעיל ביטוח ואז להתווכח על סכומים קטנים (השתתפות עצמית, אבדן פרמיה צפוי ואולי ירידת ערך). אם הנזק לא גבוה וניתן לספיגה סביר כי לא כדאי לתבוע את הביטוח המקיף שלך. בנוסף, שופטים לא חיים בואקום. הם יודעים להרכיב "אופי" והתנהגות מניסיונים בכביש ומתיאורי העובדות. אופנוען שליח פוגע בשני רכבים, נמלט, לא מוסר פרטים, מכחיש אשמה בצירוף כביש חד סטרי חד נתיבי, עקיפה בתוך אותו נתיב. כל אלו יחד לא מצריכים גאונות, אלא ניסיון של יותר משעתיים בנהיגת כביש בישראל כדי להבין מה סביר שהתרחש במקרה הנ"ל. לשמחתו של פות"ש הוא בצד הנכון של הסביר. כל הכתוב לאמור דעתי בלבד. אני לא עורך דין או משפטן.
 11. אוננות מוגזמת בהחלט פוגעת בחיי המין למי שנמצא בזוגיות ועולם הפורנו ברובו מלא חסרונות. יחד עם זאת, להגיע לאורגזמה כ-20 פעמים בחודש הוכח כמפחית סיכון לסרטן הפרוסטטה כמעט פי 2. אז...pick your poison
 12. תודה רבה על התשובה. לא יוצא אור משם. מה שאתה אומר זה מניסיון? אתה מכיר מישהו שעבר ככה? או שזה החוק פשוט ואני צריך לסמוך על המכון שידע את עבודתו?
×
×
 • תוכן חדש...