Jump to content

ניקו פ.

 • פרסום הודעות

  7,458
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

344 טוב

1 עוקב

אודות ניקו פ.

 • דירוג
  פורומניאק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. "היי, רוצה שנשב אצלי/אצלך ונראה בלה בלה בלה? אני יודע שזה עלול להיות לא נעים בדייט ראשון. פשוט הכל סגור, פיקניק וטיול אי אפשר כי קר, אז נראה לי שזו האופציה הכי נחמדה. אל תתביישי להגיד שאת מעדיפה משהו אחר. אני לא רוצה שתרגישי חוסר נוחות כי הכי חשוב לי שנרגיש בנוח חד עם השנייה". שגר וקבל את הכן שלך באהבה. היא גם תעריך שאתה היחיד באזור ב"ש שיודע להשתמש באותיות איתן, מה גם שזה ידוע שאנסים לא יודעים לכתוב טוב. בלי קשר, יש קולנוע דרייב אין שזו קצת קלישאה אמריקאית אבל נחמד, יש פארקים לטייל בהם עם איזה קפה או לעשות פיקניק, מה גם שלא באמת קר עד הלילה ומקסימום שימו מעיל לדייט ראשו
 2. הייתי באיציק, אבל חוץ מה"וואגיו" הם מאוד לא עקביים שם, לדעתי. אני לא אוכל הרבה בשר אדום, וכשאני כן, אני אוהב שהוא ובעיקר אין לי זמן לטייל בין קצביות, אז מעדיף מקום יציב. זה ניסיוני בכל מקרה.
 3. זה תמיד ככה בהתחלה כשיש הייפ, גם עם כרטיסי מסך החדשים. כמה חודשים, זה יבוא ואפילו במחירים רגילים. קצת סבלנות.
 4. 1. וואו. זה נראה מדהים. סחתיין. 2. כשאני הייתי שם פעם אחת, לא היו סינטות כאלו. היו סינטות יפות אבל לא קרוב לזה, אז מבחינתי לא הייתה סיבה להפסיק לרכוש מהקצבייה הקבועה שלי "חוות צוק" שגם היא יקרה וגם בה יש בשר מעולה, אלא שהיא יותר קרובה אליי. מניח שזה עניין של מזל עם הפרה.
 5. אם מישהו מוצא דיל טוב למכונת גילוח איכותית, עם מספרים קטנים לקיצוץ זקן בעיקר וזו הפונקציה הכי חשובה, אני אשמח שתשתפו. מהארץ או מחו"ל לא משנה לי. אין לי ממש תקציב מסוים, רק כדי לקבל סדר גודל על מכונה מומלצת ודיל טוב.
 6. עוד הבדל חשוב זה הטארה (Tare). מן רוטב מלא באומאמי וארומטיקה שמכניסים לציר (שמתבשל שעות ארוכות). בנוסף ארומטיקה בראמן ביפן עם המון אומאמי. שבבי בוניטו, אצות קומבו, מצרכים עם המון טעם וארומה שבארץ לא משתמשים בהם וגם לא זמינים כמעט בכלל. בארץ במקסימום משתמשים באבקת דאשי, אבל זה לא אותו דבר. ראמן היא לא מנה קשה טכנית להכנה, היא כן מנה שמצריכה מצרכים שחסרים בישראל, אורכת המון זמן ויש הרבה עבודה בשביל מה שנתפס כ"מרק איטריות" למי שלא התעמק בזה (וזה בסדר). בזוזוברה יש פו ולא ראמן. מנה שאינה יפנית. הפו בו שלהם מצוין ומאוזן. ראמן הוא לא. ישראלים מעולים בלבשל ופענחנ
 7. הבצדק שווגל שם מצוין, סורי אין לי אבן להמליץ עליה. ימי האפייה תמו להם
 8. כמו שכתבתי, כולם תמיד נוגעים בעצמם בהכרזה ואז כשמגיעות הביקורות זה תמיד MEH בהשוואה לNVIDIA. לא שזה כזה רחוק, אבל פחות בשל ומתרסק כשמפעילים RT. אם אני בונה מחשב היום רוכש מעבד AMD וכרטיס של NVIDIA מהסדרה החדשה מניו-אג או אמאזון. המחירים שם סבירים ובקרוב יהיה מלאי.
 9. זה לא מבטיח חוסר כניסה להיריון. קונדום עם יותר סיכוי מלגמור בחוץ, אך גם לא מאה אחוזים. וסקטומי ושאר הפתרונות הכירורגיים בטוחים ובעלי שיעור סיבוכים נמוך. פות"ש, בקש מרופא המשפחה שלך להתייעץ עם אורולוג ובקש מהאורולוג לקבל את המידע אתה חפץ בו (פתרונות, סיבוכים, שכיחויות וכו'). רק בריאות.
 10. יש לך טעם מאוד טוב במכוניות. כל ה-3 נראות מאוד יפות. תהנה וסע בדרכים טובות
 11. יש פה כמה כאלו בוודאות, אלא שעם כמות ההייטרים הפוצים הממורמרים שיש בפורום הזה לא נוח להם להציג את עצמם ואני מבין אותם. גם אני לא הייתי עושה את זה לו הייתי הם. אולי ישלחו לפות"ש פרטית. אולי לא.
 12. מזונות תשלם כך או אחרת, נשוי או לא. אם אתה האב הביולוגי, אתה תשלם. חתונה ללא ילדים, לא אומרת שום דבר. אפשר להתגרש תמיד, בפרט אם יש הסכם ממון. ילדים זה מה שמחייב. אם אתה אוהב את רעייתך ואתה רואה חיים איתה, אני לא רואה סיבה לא לעשות זאת, אם אתם בזוגיות טובה ושותפה הייתי מציע אפילו להעלות את החששות בפניה, אולי גם לה יש כאלו. אולי גם לא. אין לי מושג, זה הזוגיות שלכם ורק אתם מחליטים. בסוף רוב האנשים פה יספרו לך מניסיון החיים שלהם וגם כשהם מספרים על מעגלים ("אני מכיר מישהו"...) לא תמיד הם מכירים באמת לעומק.
×
×
 • Create New...