Jump to content

EliC25

 • פרסום הודעות

  4,999
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

29 נייטרלי

2 עוקבים

אודות EliC25

 • דירוג
  פורמוהוליק
 • תאריך לידה 25/09/1994

Personal Information

 • מיקום
  Ra'anana, Israel, Israel
 • איזה רכב יש לך?
  Kia Magentis CRDI 6SPD Manual
 • תחביבים
  אה.....
 • עמוד הבית שלכם
  www.knufia.org

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא ברור לפי מה עובד המענק ילדים הזה. סתם דוגמא, הייטקיסט שלא יצא לחלת ועובד מהבית מקבל מענק גם 2000 שקל על ארבעת ילדיו, בזמן שאת היחידת דיור שלו הוא משכיר לזוג ללא ילדים ששניהם מובטלים ויצאו לחלת. הוא קיבל עכשיו עוד 2000 שקל, והם בקושי סוגרים את החודש. אני מסכים שכנראה הרבה אנשים צריכים את הכסף הזה אבל לתת לפי ילד זה פשוט דבר מטופש לטעמי. יכלו להעלות את דמי האבטלה יכלו להוריד את הגיל לקבלת דמי אבטלה מרביים (28) כדי לעזור לסטודנטים שמתחת לגיל הזה. אבל ברגע שנותנים מענק שאין לו קשר בכלל לשוק העבודה, אני לא רואה את ההגיון.
 2. לא קרוב, מדובר ברכב צרפתי לדעתי, נמכר בשווקים הארופאיים כנראה.
 3. תמונה שצילמתי לפני כמה שנים אם לא מצליחים אעלה גם תמונה מהצד
 4. יצאתי בסוך לקניות היום עבור סבתא, אז בדרך מרעננה לתל אביב ראיתי מחסום על רחוב ירושלים בצד הנגדי (כלומר מהרצליה לרעננה). כדהגעתי לתל אביב להוריד מצרכים עברה לידי ניידת שסיירה ולא אמרו כלום, אבל עצרו בהמשך הרחוב כשראו כמה אנשים ביחד. בלי קשר לזה, כל תל אביב מלאה באנשים שרצים ומטיילים להם.
 5. תכף אני יוצא להוריד את הכיסוי, כדי לצאת לקניות, בוא נקווה שלא יתקוף אותי גשם שיגרום לכל העבודה לרדת לתמיון.
 6. ולמה לשטוף את הרכב זה חיוני?
 7. הבעיה שאין פה סגר של מאה אחוז, אז מי שהולך לקניות יכול להדבק עדיין ולהדביק. זה אף פעם לא נגמר אלא רק מצטמצם. בנוגע להתפלגות הגילאים - ברור שיש יותר הדבקה בגילאים צעירים כי אלו אנשים שיוצאים יותר, נמצאים גם בלימודים, גם בעבודה וגם עם המשפחה, לחלקם אין רכב אז הם גם בתחבצ.. ואז הגענו למעגלים רחבים. אנשים בני 60 ומעלה פחות הולכים לעבודה, יוצאים פחות ובגיל יותר מבוגר גם חלקם בקושי רואים את המשפחה אפילו. מה שכן בנוגע לבדיקות וחזרה לשגרה, ראיתי שיש חברה שקיבלה אישור לשיווק של בדיקה שתוך 5 דק נותנת תשובה ואמרו שבחודש הקרוב יכןלים לייצר מליון יחידות. זו אמנם טיפה בים אבל אם הבדיקה אכן אמינה והייצור יתרחב, נוכל להגיע למצב שעוד לפני החיסון נפלום התפשטויות על ידי בדיקה של אנשים במרכזים מסחריים וסופרמרקטים. תבדק, תמתין 5 דק, חיובי - הביתה, שלילי - כנס.
 8. מה זה נותן לך? אתה לא יודע כמה חולים כרוניים יש לך מתחת לגיל 50 שנוספו היום, לעומת כמה חולים כרוניים היו עד היום. יכול להיות שזה ישנה את המאזן.
 9. שסביר להניח שאם אתה בריא אז יש לך 99 אחוז לעבור את זה ואם אתה לא בריא יש לך 75 אחוז ואם אתה לא בריא + זקן יש לך 30-40 אחוז כמובן שהכל ספקולציות שלי. נראה שאיטליה מסיימת את היום עם ירידה
 10. זה אומר שאם אתה בן 80 וחולה סכרת כנראה שלא תשרוד את הקורונה אם הגעת למצב של הנשמה.
 11. https://www.israel-news.co.il/archives/22616 איך עוד לא העלו את הכתבה הזו?
 12. EliC25

  מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

  מדובר בחשבון פשוט תלחץ - ישחק לא תלחץ - לא ישחק.
 13. איך הבנת את זה מנתון הזה? הנתון הנכון הוא תוחלת חיים, שם ישראל ממוקמת במקומות הגבוהים בעולם. https://he.m.wikipedia.org/wiki/מדינות_לפי_תוחלת_חיים
×
×
 • Create New...