Jump to content

EliC25

 • פרסום הודעות

  5,000
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

44 נייטרלי

2 עוקבים

אודות EliC25

 • דירוג
  פורומניאק
 • תאריך לידה 25/09/1994

Personal Information

 • מיקום
  Ra'anana, Israel, Israel
 • איזה רכב יש לך?
  Kia Magentis CRDI 6SPD Manual
 • תחביבים
  אה.....
 • עמוד הבית שלכם
  www.knufia.org

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כבר לפני חודש שמענו את זה.. בהחלט חרטא.
 2. כשאתה חוטף מכות משוטר אחרי שהתנגדת לחזור לבידוד בבית
 3. קודם כל, בI למיניהם נכנס אומנם לפי ספר רכב 3.3 ליטר, אבל אם תמלא קצת מעל 3 תגלה שעברת את המקסימום... לא ברור למה. בבלאנו נכנס 3.6 ליטר. בהצלחה!
 4. נו באמת, לדעתך על כל טמבל כזה צריך לבזבז כח של 5 שוטרים (+אחת)?
 5. החרדים המתונים והחרדים הקיצוניים
 6. המשפט שלך לא ברור העלו פה הרגע את הסיטואציה מהצד של השוטר, שוטר למופת!!!
 7. לפני שעה ראיתי בפייס וכבר הגיע לאתרי החדשות? פשוט חרטא, רואים שהבנאדם עושה פרובוקציה, הרי למה התחילו לצלם מלכתחילה? כי היה התלהמות מצידו כנראה והשוטר הגיב לו. ואז הבנאדם השני הוציא מצלמה אז הוא פתאום ישב על הדשא יעני 'רגוע' וחיכה שהשוטר יעצור אותו בכוח, כי הוא לא הגיש את הידיים שלו לאזוק אותו. שוטרים לא מסתובבים סתם ככה בתקופה הזו ומשעמום עוצרים אנשים שומרי חוק. הרי הבנאדם עבר על ההנחיות - יצא לפארק, ישב בדשא, בדיוק מה שביקשו לא לעשות, גם אם הפארק הוא 98 מטר מהבית שלו, צריך להקטין ראש כדי לא להבין את המשמעות של ההנחיות. כל הכבוד לשוטר שאכף את ההתנהגות העברינית הזו שהורסת לכל האוכלוסיה ומפיצה את הוירוס עוד ועוד. חבל שלא נתנו קנסות גם ל2 התל אביבים שהיו לידו 'אני בהלם אני בהלם באני בהלם'
 8. אה, עוד לא היה פה את הבחור החרדי שהעביר מטבח שלם על הגג של clio b בכביש 6?
 9. מי שעוד לא שם לב, הוסיפו 2 עמודות בworldometer האחת - כמות בדיקות השניה - כמות בדיקות פר מליון תושבים. במבט לפי גודל אוכלוסיה שגדול ממליון תושבים, אנחנו מקום עשירי בעולם בבדיקות לכל מליון איש (10 אלף בדיקות) כרגע אנחנו כמעט ב100 אלף. דרום קוריאה אגב עם 450 אלף, אבל באופן יחסי לאוכלוסיה זה פחות בדיקות. ראיתי ראיון עם סימן טוב והוא אמר שאין לו תסמינים אז הוא לא יעשה בדיקה, לדעתי יש פה עניין, הרי הוא עומד בקריטריון של מי שנחשף ממושכות לחולה מאומת, וידוע שלחלק גדול מהנדבקים אין תסמינים.
 10. שמע בנאדם, לי אין ילדים ואנחנו לא מוציאים עכשיו כמעט כלןם מעבר למחיה (קצת נטפליקס), הדמי אבטלה בגיל שלנו לא עוזרים לנו אפילו לסגור את החודש. אז למזלי אני אחראי ושנינו חסכנו מספיק כסף כדי שנוכל להסתדר בתקופה כזו המון זמן בלי טובות של דמי אבטלה. אז אנשים עם ילד, שניים, ויש לי חברים מהתיכון גם עם שלושה ילדים? הדמי אבטלה לא מזיזים להם ואם הם לא חסכו מספיק אז עוד שבועיים גם לא יהיה להם מאיפה לשלם על הקניות. יש אנשים שכבר יצאו מדירות שכורות כי בעל הבית העיף אותם, חלקם לרחוב! העיקר שאתה גר במגדל מפנק חושרמוטה בתל אביב, אתה לא מחובר למציאות.
 11. אתה אוכל שניצלים?? אני חושב של @ChemGuy85 יש בעיה עם זה. אתה מבין שזה לא מה שאמרת עד עכשיו, כן? טענת שעצמאי קטן הוא עם 0 הוצאות בתקופה הזו לכן אין סיבה שהמדינה תדאג לו, ושהשכירות, מזון והוצאות שוטפות שלו הן בעיה שלו אישית והן לא הןצאןת ששיכות לעסק.
 12. מחכים לתמונת רגליים של טרנספורטר כדי להשוות למי יש סקוואט כבד יותר
 13. האמת שאני עוד מחכה לתשובה מחברי הפורום איך לעזאזל עלו אתמול 23 אלף חולים בצרפת? לפי worldometer יש הרבה דיווחים רק על מי שמאושפז, ואז ביום אחד מדווחים באופן כולל על כל מי שלא היה מאושפז ומת/חלה
 14. טרנספורטר אני אגיד את זה ככה: בן אדם שמפוטר עכשיו או יצא לחלת - מקבל דמי אבטלה על מנת שיוכל לחיות איכשהו, לשלם שכירות, לערוך קניות ולשלם חשבונות, 3 הדברים הבסיסיים למחיה. לפי ההגיון שלך, אין צורל לתת לאדם כזה דמי אבטלה (שווה ערך לעצמאי קטן ללא הוצאות) כי הוא שכיר, אין לו הוצאות על העסק, ובעיה שלו שהוא לא חסך 15 20 אלף שקל בעו"ש לחודשיים-שלושה קשים. האם אנחנו באותו ראש? או שלא קלטתי אותך?
 15. אתמול נרשמה עליה של מעל 100 אלף חולים בעולם, תרמה לכך צרפת עם 23 אלף חולים חדשים. האם הדיווח נכון? מה פשר הקפיצה האסטרונומית הסו בכמות החולים ביחס לימים קודמים?
×
×
 • Create New...