Jump to content

EliC25

 • פרסום הודעות

  4,989
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

26 נייטרלי

2 עוקבים

אודות EliC25

Personal Information

 • מיקום
  Ra'anana, Israel, Israel
 • איזה רכב יש לך?
  Kia Magentis CRDI 6SPD Manual
 • תחביבים
  אה.....
 • עמוד הבית שלכם
  www.knufia.org

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. קבוצת סיכון: מעשנים כרוניים, אנשים בעלי עודף משקלס חולי סרטן, חולי סכרת, חולי איידס, חולי מחלות כרוניות נוספות וכמובן מבוגרים. מי אמר שזה רק 10 אחוז מהאוכלוסיה? מדובר על חצי ממנה אם לא יותר. היום יצאתי לוטרינר כי הכלב לא חש בטוב, נסיעה של 3 רחובות לאורך הכביש הראשי בכפר סבא (ויצמן), הצטופפות של אנשים ליד הבנק, וכמעט כל מי שמטייל ברחוב (לא בשביל דברים חיוניים. אשכרה מטייל ועומד סתם מביט בשמיים) זה אנשים בני 70 פלוס שנמאס להם לשבת בבית. אז יופי, מחר נגיד לאותם אנשים שרק הם נשארים בבידוד, אני ממש לא הייתי סומך עליהם שיעשו את זה. ואז הם יקריסו את מערכת הבריאות ובתי החולים, ומלבד חולי קורונה ימותו עוד אלפים שהיו צריכים לקבל טיפול במצב שגרתי ולא קיבלו: פצועי תאונות דרכים, נשים עם סיבוך בהיריון, אנשים עם בעיות בלב ועוד ועוד.
 2. בכלל לא התכוונתי לשפוט אף אחד. ולא דיברתי על עצמאיים, טרנספורטר פשוט התעלמת לגמרי מהעובדה שכנראה רוב האנשים שם הם שכירים, או בעלי עסק קטן בלי הוצאות של מאות אלפי שקלים. אני מבין שיש אנשים שלא יכולים לחסוך כל חודש, הבעיה היא שהסקר הזה מציג תמונה שאנשים לא חוסכים, ביניהם יש אנשים שיכולים ולוקחים הלואוות כדי לממן חיים שהם לא יכולים להרשות לעצמם.
 3. מתוך קבוצה שאני חבר בה שמאגדת שוכרים... עצוב שזה המצב, אנשים פשוט לא חושבים על מחר, לא חושבים מה יקרה אם יהיו מובטלים חודש אחד אפילו. יכול להבטיח לכם גם שאם אכנס לפרופילים של אנשים שהצביעו באופציה הראשונה, אראה תמונות מחו"ל מהזמן האחרון וכנראה גם תמונות עם רכב ששווה 50 אלף שקל לפחות.
 4. אבל פורים בא ביחד עם הבחירות, וזו הסיבה שההגבלות התחילו רק למחרת הבחירות.
 5. הסיבות שיש פער במקרי המוות לעומת הנדבקים היא כמובן בגלל שיש פער בין כמות הנדבקים בפועל, לכמות הנדבקים הידועים. הרי אם בקוריאה למשל, בדקו המון המון המון אנשים ומצאו 70 אחוז ממי שחולה, אז הם קרובים יותר לאחוז המתים האמיתי. אבל אם באיטליה בדקו יחסית מעט אנשים לעומת כמות החןלים האמיתית, והם מצאו רק 30 אחוז חולים ממה שיש באמת, אז אחוז המתים אצלם רחוק יחסית מהאחוז האמיתי, כלומר גבוה יותר. באשר למוות השחור - שוב, אני לא חושב שהכוונה הייתה בקנה המידה אלא בקטלניות ובהתפשטות. הרי אם היינו ממשיכים כסדרנו, תוך 5 שנים (שכזכור לי זה היה אורך זמן המגיפה במאה ה14), היינו מגיעים לכמויות כאלו של נדבקים ועשרות מליוני מתים.
 6. הוא לא אמר שהקורונה זה המוות השחור, אלא שהיא מצטרפת למגפות כמו המוות השחור, בנאום שלו שלשום. ואנחנו בקושי בהתחלה, כך שאני לא מבין מה הגחגוך על האמירה הזו. נכון, זה לא באותו סדר גודל, אבל אם לא היינו לוקחים צעדים קריטיים ואם לא היו לנו מערכות בריאות מודרניות, זה היה קטלני באותו קנה מידה, אבל העיקר לצחוק על ביבי.
 7. אני איתך. אבל לגבי ארהב, אי אפשר להתייחס אליה כמדינה כמו שמתייחסים לאיטליה או לספרד. ארצות הברית מחולקת להרבה מדינות וצריך להתייחס לכך שכולן ביחד מכילות מאות מליוני אנשים.
 8. הפחתה בכמות הטבריינים רק תועיל
 9. שמע, עבדתי בלב ההתקהלויות בפורים (מוזיאון תל אביב) בדיוק לפני שבועיים וחצי בשיא הימים של פורים, כשהיה לנו צפי לאלפי אנשים, הגיעו רק כמה מאות. מופעים התבטלו במהלך כל השבוע עד שבסוף השבוע כבר סגרנו לחלוטין. אז גם לפני שהיו הגבלות, אנשים התחילו להזהר וכנראה אלו התוצאות של הבדיקות היחסית יציבות שאנחנו רואים ב3-4 ימים האחרונים. צריך עוד כמה ימי בדיקות כדי להבין איפה אנחנו עומדים והאם צפויה עליה לפני ההתייצבות והדעיכה.
 10. כן, אני מכיר את זה גם מהפורום הקודם, חשבתי שזה משהו פתיר... חבל
 11. מעדכן שזה לא רק מספרי העמודים אלא כל מיני חלקים בעמוד, זה יכול להיות הניווט לפורום אחר, יכול להיות כפתור הציטוט.. עכשיו למשל לא יכולתי לסמן את ההודעה שלי כדי לצטט חלק ממנה, אז לחצתי על כפתור הציטוט עצמו.
 12. אנחנו עכשיו בדיוק שבועיים מאז שהחלה הגבלת ה100 אנשים כלומר בשבוע הבא אנחנו אמורים לראות שיטוח של הגרף, הרי מי שנדבק עד לפני שבועיים עוד הדביק, מי שנדבק מעבר לכך - בשבוע שעבר, כבר היה יחסית בסביבה מצומצמת והדביק 3-4 אנשים אם בכלל, שגם הם בסביבה מצומצמת.
 13. ממה שנראה, איטליה במצב של שיטוח העקומה ואפילו ירידת קצב ההדבקויות החדשות. לעומת ארהב שעקפו אותם תוך ימים ספורים, גם ספרד בדרך לשם. המאזן ישתנה שבוע הבא, אולי נראה סוף סוף ישועה שמתקרבת באיטליה..
 14. אתה יכול פשוט להריץ את כל הנתונים ולעשות ניתוח שונות, אם תצא לך תשובה מובהקת, מדהים.
 15. זה בהחלט הדגם אבל גם הספוילר האחורי לא במקום
×
×
 • Create New...