Jump to content

Haim_gds

 • פרסום הודעות

  2,510
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

23 נייטרלי

1 עוקב

אודות Haim_gds

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

5,331 צפו בפרופיל
 1. תודה, זה הכיוון פחות או יותר. ד"א, הם טוענים בעמוד המוצר כי התשלום הוא עבור סכין+להב ושאר הלהבים במתנה ומשולמת עליהם ההובלה בלבד... מה שחשוב לי הוא רכישת הלהבים, מישהו התנסה עם קניית חבילת להבים בלבד למאך 3 למשל?
 2. כרגע אני עם המאך 3 והוא לא רע אך לא זול במיוחד. הייתי שמח למצוא סכין איכותי שיכול לשרוד שבועיים+ של גילוח יום-יומי ללא ירידה ברמה. אני מעדיף לעשות הזמנה בדואר של חבילת סכינים מאשר להסתובב בחנויות ולא לחוץ בזמן כך שגם קנייה מחו"ל עומדת על הפרק.
 3. Haim_gds

  צבע מט למרצדס s

  ד"א, ממה נובעת תוספת המחיר? נאמר ועלות החומר (הצבע) יקרה יותר זה עדיין לא אמור להגיע למחיר כזה (אלא אם בהגדרת צבע מטאלי מוגדר ששבבי המתכת הם זהב...), גם אם נוסיף כי מדובר בכמות מועטה של רכבים (העלות ההכנה מתחלקת במספר קטן יותר של רכבים) זה עדיין נשמע המון.
 4. ישנם דגמי רטרו כיום של רכבים קטנים שבמקור הונעו ע"י מנוע הממוקם מאחורה והנעה אחורית, כגון הפיאט 500 המקורית, אך בזמן ההמרה מקורי->רטרו יחידת ההנעה שונתה למנוע הממוקם מקדימה והנעה קדמית. מה שמוזר לי הוא מדוע אין כמעט רכבים מודרניים רגילים המשתמשים בתצורה הזו אע"פ בקרות הנסיעה המתקדמות. בתור אחד שבילה לא מעט זמן בחיפושית קלאסית אני יודע מה זה לנסוע בגשם כאשר המנוע ממוקם מאחורה וההנעה היא אחורית (רמז: לא ממש כיף) אולם בקרות הנסיעה ברכב מודרני (ESP בתור התחלה) מתקנות את הכשלים בתצורה הזו (כגון זריקת התחת האיומה בגשם בסיבוב...). לתצורה הזו ישנו אי אלו יתרונות. למנוע הממוקם מאחורה יחד עם דיפ
 5. אהם.... זה מה שנכתב וזה מה שיצא לי🙂 בוא לא נתחיל לדבר על הרכב שלי, יש פירוט עלויות כמעט מלא פה בפורום ב 6 שנים האחרונות. תתפלא כמה שזה לא יקר כפי שחושבים.
 6. Haim_gds

  צבע מט למרצדס s

  מוזר לי, לא נשמע יקר במיוחד. לפני כמה זמן חשבתי אולי לצבוע את כל הרכב מחדש (שחור-סגול חציל מטאלי) בגלל חורים קטנים פה ושם בצבע. אצל צבעי איכותי (זה שבאור יהודה, לא זוכר את השם אבל החצר שם הייתה מלאה בבימרים) אמרו לי כי מדובר על כ 15 אש"ח וכמעט שבוע עבודה. צבע בלבד או צביעה?
 7. לסבר את האוזן, לפני מספר שנים הציעו לי לעמוד בראש צוות בחברה לספקי כח כדי להמיר קוד שנכתב בקוייק בייסיק על דוס לאיזו מערכת שאבחר כי כבר היה קשה להם להשיג את הרכיבים. אע"פ המשכורת המאוד מכובדת שהם הציעו הבנתי שאני מכניס ראש בריא למיטה חולה והצעתי להם במקום זה לרכוש ולאחסן כמות מכובדת של המעבדים שהיו צריכים (V40 אאל"ט, זה בעצם 286...) במקום להכנס לסיפור הזה. לאחר מכן שמעתי מחבר של חבר כי לקח להם המון זמן (וצוות לא קטן) כדי לבצע את ההמרה וזה לא ממש יצא להם טוב...
 8. אני מתחיל להתבלבל פה. מדובר על ההיברידי נטען או הרגיל? בדגם הרגיל לא אמור להיות חסכון כל כך גדול בנסיעה בין עירונית, לפחות לא בהשוואה לרכב משפחתי דומה. אחרי הכל המערכת ההיברידית אינה בשימוש. בנסיעה עירונית אכן יתבטאו היתרונות של המערכת ההיברידית אבל לנסוע יותר מ 15K שנתי בנסיעה עירונית גריידא לא סביר למשפחה ממוצעת. עריכה: אצלי הצריכה של 1/12. לא שווה להחזיק מרצדס (גדולה, חזקה ומהנה) תמורת 200 ש"ח יותר ממך לחודש?
 9. Haim_gds

  צבע מט למרצדס s

  מה זה הציפוי הזה? מעין כיסוי על הצבע המקורי בלבד או משמש כצבע אחר?
 10. נכון מאוד! בנוסף, צריך לסייג מוצרים בהם משמעות אורך החיים אינה עקב איכות היצור אלא רק הטכנולוגייה הקיימת למוצר ולאקו-סיסטם שלו. חלק גדול מהמוצרים היותר יקרים שאנו רוכשים נופלים לקטגוריה הזו. מחשבים ומוצרי בידור/תקשורת הם למשל דוגמה מייצגת (או כל מוצר אחר שמוחלף כאשר הוא עדיין תקין)
 11. Haim_gds

  צבע מט למרצדס s

  אתה יכול להעלות תמונה? מה זה "התוספת של הציפוי"? אם בשחור מט הכוונה לשחור/סגול כהה מטאלי (כמו שיש אצלי), אז ראשית זה יפה הרבה יותר משחור "רגיל" ושנית הוא דורש יותר תחזוקה ותשומת לב.
 12. *בהנחה והנסועה הממוצעת של רכב פרטי בארץ היא יותר מ 15K (אאל"ט 17K) אז מדובר ב 820 ש"ח סה"כ. אני מנחש כי אורך חיי הסוללה בנסועה כזו ותקופה כזו יעמוד על 8-10 שנים אזיי שולמו 6-8 אש"ח סה"כ, כלומר מחיר הסוללה (ליצרן) או אפילו פחות כי סוללה המיועדת לשרוד עוד 2-4 שנים אפילו לא צריכה להיות חדשה. זה לא נשמע לי כביטוח אלא כביטוח מנהלים (ביטוח+צבירה)... *ומה אחרי 12 שנה? במשפחטומטית בת 12 ניתן להחליף מנוע+תה"ל בפחות ממחיר הסוללה. *אם חידוש הביטוח פוספס אפילו פעם אחת מחיר הרכב כמשומש יופחת מאוד.
 13. אולי זה משהו אצלי אך אני לא מוצא מה ההבדל בין תביעת ביטוח רגילה לבין כיסוי של פגע וברח🙄 https://www.lbr.co.il/שירות-ותביעות/תביעות-ביטוח-מקיף/תקנון-פגע-וברח/
×
×
 • תוכן חדש...