Jump to content

Haim_gds

 • הודעות

  2,759
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

5,764 צפו בפרופיל

הנקודות של Haim_gds

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

59

מוניטין

 1. יש לי, "שריברבתי" בעבר ונשארו לי חלק מכלי העבודה. האביזר תיקון RC נראה שימושי, אבדוק אם יש אותו בחניות פה ליד. ותודה
 2. על זה לא חשבתי, אני מקווה שאני לא אצא אידיוט.... בכל מקרה את הטסט הקודם עברתי עם פנסים כאלה, יכול להיות כי זה הצהיב כל כך תוך זמן כל כך קצר?
 3. בצד הנהג אכן דהוי, בן 13 כבר... זה לא ישפיע על הגוון, אולי על העוצמה.
 4. במחשבה שנייה אתה צודק, אני יכול לשלם 200+ש"ח ל"בעל מקצוע" או לרכוש את הכלי (תימני או לא😀) מה אני צריך? אשמח לקבל תשובה בשעות הקרובות אם אפשרי כדי שאוכל לקפוץ לחנויות פה לייד או שהכל ידחה לי לשבוע הבא...
 5. זו לא חברת ביטוח אלא נותן שירות, חיפשתי אתמול את הכתב שירות שלהם ועושה רושם שלא נשלח אלי (יש לנו בעיות בדואר בישוב מפעם לפעם). בכל מקרה קצת קשה למצוא אותם, אין ל"חברה" הזו אתר כלשהו וגיגול מביא תוצאות שונות וכתובות שונות (המשביר 1,חולון או המשביר 4,חולון) https://autoboom.co.il/en/companies/femi-premium-holon חוק אצבע, כל מי שמתיימר לתת שירות מובטח ללקוחות מרובים ואין לו אתר/כתובת דוא"ל/מיקום מדויק הוא פשוט חאפר שלא כדאי להתעסק איתו, הנזק שהוא עלול לגרום לא ניתן לשיפוי... אני חושב שאקנה נורה חדשה עם חשבונית, אסע למוסך ואצלם בווידאו את ההרכבה שלה בשני הפנסים ואת הבדלי הצבע. אשלח מכתב התראה סטנדרטי ואני מניח ששבוע-שבועיים אחר כך אגיש את התביעה. מדובר כאן על אלפי שקלים (הפנס עולה כ 4 אש"ח, הנורות + פו"ה עוד אלפייה ואבקש עוד אלפייה על עוגמת נפש). בינתיים, איך אני מצליח לעבור טסט?
 6. הצלחתי בסוף לדבר עם הבחור שהחליף לי את הפנס אחרי שאני פונה מתחילת השבוע לסוכנות והם מנתקים אותי (פניתי לסוכן ביטוח שקישר). מזל שיצאתי מהמשרד, הוא חוזר בקול מונוטוני שוב ושוב כי "אין אחריות על הנורות" עד שאחרי כמה דקות התחלתי לצעוק עליו. ניתקנו באי הסכמה לא ידידותית כאשר אני מודיע לו שיצפה לתביעה. -לטענתו, בכתב שירות שלהם כתוב במפורש כי האחריות היא להחלפת הפנס בלבד ולא הנורה. ניסיתי להסביר לו שנשלף פנס בצבע אחד (ופנס תקין למעט השבר בפלסטיק) והושם פנס אחר בעל צבע אחר. להבנתי ההחלפה צריכה להביא את הרכב למצבו המקורי אך הוא חזר וטען וחזר וטען עד שיצא לי מכל החורים ש"אין אחריות על הנורות". -מה שממש מטריד אותי הוא שהנורות הוצלבו בין שני הפנסים אך בפנס המוחלף הצבע היה צהוב ולא לבן וכנ"ל בהשמת נורה אחרת (הרזרבית שלי), נראה לי הגיוני כי הבעייה היא בפנס. התגובה שלו הייתה כי הפנס הוחלף בהתאם לרישיון וש..."אין אחריות על הנורות" -אני צריך לעבור טסט בשבוע הקרוב, יש למישהו רעיון איך אני אעשה את זה? את זוג הנורות שיש לי כרגע (הנורה בפנס השאלי והרזרבית שלי) קניתי לפני כשלוש שנים מבחור כאן בפורום, מישהו זוכר על מי אני מדבר? ממש אשמח לעצה (גם בפרטי😏) כי הטסט המחורבן הזה יושב לי על הראש.
 7. אני (כבר) לא עוזר שיפוצניק ולא בטוח שאשקיע בכלים, השתמשתי במפתח צינורות רגיל בעדינות. אני יודע כי זה אינו מומלץ אבל הייתי בסיטואצייה... האישה/בת לא תוכל לעשות את זה כך שזה רק אני, אני לא חושב כי זו בעיית סגירה/הידוק אלא שהצינור לא יושב טוב במחבר. בכל מקרה בסופ"ש (אם הידיים שלי יתאוששו🥴) אפרק וארכיב שוב שהכל מוזז קצת ימינה, כלומר שהסוגר הימני ישב על יותר צינור. מקווה שיסתדר, כי אני חושש להמשיך עם הצינור 32 מ"מ, זה הצינר הראשי אל הבית בגלל שפשלה שם תפסיק לנו את המים...
 8. עידכון קצר. הרכבתי אתמול אחה"צ, הכל הסתיים תוך חצי שעה. יצאתי משם עם 33 PSI בצמיגים ולדברי המתקין צריך לחכות יום-יומיים ואז לקבוע את הלחץ המבוקש. אבדוק כמובן במשך החודש הקרוב אך ההתרשמות הראשונית שלי היא: -הרכב הפסיק לטייל ימינה/שמאלה בזמן נסיעה מנהלתית, גם בהנקוק כחדשים נתקלתי בתופעה אך אחרי שנת שימוש בהם התופעה חזרה. -ישנה משיכה קלה אך מורגשת ימינה, לדברי מכוני הפרונט בהם הייתי זה נובע מהטיית הכביש ימינה כדי לנקז את מיי הגשמים ובעצם מעיד על פרונט מכוון.... -בנתיים (וההדגש על בנתיים) לא נתקלתי בעלייה בצריכת הדלק, ציפיתי כי צמיג ספורטיבי בעל אחיזה גבוהה יותר יהיה בעל חיכוך גילגול גבוה יותר שיתבטא בצריכת הדלק אך בינתיים בנסיעה (היחידה) המנהלתית שלי היום בבוקר לעבודה הסתיימה כרגיל עם 7.1 ליטר/100 ק"מ. -באמת שלא התכוונתי אבל היום כמעט שוב פיספסתי רמזור בצומת נשרים אז "דחפתי" את הרכב קצת. אני חייב להודות כי זה היה דיי טיפשי כל זמן שאני לא מכיר את מגבלות הצמיג אך כפי שכתבתי הבבון שבי קופץ מפעם לפעם☺️... בכל מקרה מדובר על האצה למהירות תלת-סיפרתית ובלימה מאוד חזקה (ה ABS הופעל קצרות) בכניסה לפנייה ימינה ואז שיחרור בלימה והאצה ביציאה (שני הכבישים היו ריקים לחלוטין. בבון, אך אינטיליגנטי...). עשיתי זאת עם ההנקוק באותו מקום מספר פעמים בעבר ובזמן הפנייה ב 50+ קמ"ש הרגשתי את העומס ועיוות הסוליה (ההיגוי שמשתנה), המישלין כמצופה לא הפגין כל עיוות וההיגוי נשאר לינארי כמעט לחלוטין בזמן הפנייה. אעדכן שוב עוד חודש/500 ק"מ.
 9. הבבון שבי קופץ מפעם לפעם☺️ חוצמזה, הענתיקה שלי (בת 13) יכולה לנצל את הצמיגים האלה בזמן ובמקומות הנכונים... בכל מקרה אני אפילו לא בטוח שאגיע ל 40K ק"מ בארבע שנים הקרובות, סביר שלא. הבחירה ב 60K ק"מ היא דיי כסת"ח.
 10. דיברתי איתו, נשמע נחמד. מחיר צמיג הוא 735 ש"ח (2940 ש"ח לרביעייה), דיי רחוק מ 2400.... בכל מקרה עבור ה 60 ש"ח הפרש אקבל את ה-Michelin Pilot Sport ולא את ה- Michelin Primacy כך שזה עדיף. חוצמזה, בין כה וכה אישן בסלון... דיברתי עם 'מחסני צמיגים מודיעין' והם אישרו כי תאריך ייצור של הצמיגים הוא 0421, אישרתי שאני מגיע היום.
 11. ניסיתי קודם לסדר את הצינור בגינה כי הוא לא קריטי וניתן לסגור שם את הקו עם ברז בלי שזה יפריע לשאר הבית. חתכתי את הצינור וניסיתי להכניס את המתאם, בגלל ששני צינורות עוברום שם צמודים אחד לשני זה היה בלתי אפשרי לפני שהורדתי קטע של 5 מ"מ מהצינור הפגום. חיבור הצד השמאלי התבצע ידני ועם מעט סבון לשימון והסתיים בקלות. כבר שם גיליתי בעייה ראשונה, עקב דלקת גידים בידים שאני סוחב כבר כמה חודשים קשה/כואב לי מאוד לסגור את החיבור היטב בידיים חשופות. הבעייה החלה אחרי שהרכבתי את הניפל והברגתי את חיבור ימין, בגלל הצינור השני העובר בצמוד נוצרת מעין קשת ומאוד קשה להבריג ידנית. עם הידיים שלי זה כבר היה בלתי אפשרי אז השתמשתי במפתח צינורות (בעדינות). פתיחת הברז (המזין את הברזים בגינה) הראתה שפישלתי🤔 החיבור הימני משפריץ מים.... ניסיתי לסדר את זה עד שכבר לא הצלחתי לסגור את האצבעות מרוב כאבים😬 אך ללא הצלחה. אני לא בטוח היכן הבעייה אבל היא יכולה להיות עקב החתיכה של ה 5 מ"מ שהוסרה או (סביר יותר) בגלל שהחיבור קצת עקום בגלל הבטן שנוצרה, רעיונות איך לפתור את זה? מה שהכי משפיל אותי הוא שיש לי ניסיון לא מועט באנסטלצייה (מלפני כ 30 שנה...) כעבודה צדדית ואני מפשל בפאקיניג צינור גינה מחורבן. משפיל.
 12. מוזר, לפי זאפ המחיר צריך להיות 2908 ש"ח. אתה בטוח כי מדובר בדיוק על Michelin Primacy 4 99W 245/45R17? שלחתי הודעה וניסיתי להתקשר לשואף אתמול אך ללא תגובה. בכל מקרה כלום לא סגור לפני שאקבל אישור מ"מחסני צמיגים מודיעין" כי הצמיגים משנה זו.
 13. טוב, אז נדפקתי עם הצינור 25 מ"מ, הידיים שלי גמורות אז אוסיף מחר
 14. טוב, הבחירה נפלה על Michelin Pilot Sport 4 XL 99Y 245/45R17. הצצתי במספר ביקורות (https://www.tyrereviews.com/Article/2020-Auto-Bild-Summer-Tyre-Test.htm למשל) שמהללות אותו וגם הבנתי מהמגיבים כאן כי הוא אמור להיות איכותי. ההפרש בינו לבין Michelin Primacy 4 99W הוא 25₪ כך שהעדפתי אותו. המחיר הכי זול שמצאתי הוא 753₪ 😬(במודיעין) והזמנתי רביעייה (3012 ₪) שתגיע מחר, אני בכל מקרה עומד להחליף את הסט בשנה הבאה כך שאני מעדיף להקדים מאשר להסתבך עם הזמנת צמיגים זהים עוד שנה. בשיחה עם המוכר הוא הבטיח שצמיגים שיגיעו יהיו משנה זו (קצת גבולי כי אני מתכונן להשתמש בו עוד 4 שנים וזהו) ויידעתי אותו שאני רוצה שיבדוק את התאריך יצור כשהצמיגים יגיעו ובמקרה שהם לא משנה זו אז שלא נבזבז זמן אחד לשני. אם מישהו מכיר בעייה/חסרון/ביקורת שלילית על הדגם הספציפי הזה אשמח לשמוע עד מחר בצהריים.
×
×
 • תוכן חדש...