Jump to content

Haim_gds

 • הודעות

  2,811
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Haim_gds

 1. לא ממש מתחבר לי, הרי רכב כזה מבצע בעצמו חלק מהדברים הנלמדים כגון זיהוי עצמים בשטח מת או מעבר נתיבים אוטומטי. נראה לי כי זה הופך את הלימודים לחסרי משמעות אם לטסט ניתן להגיע עם רמת ידע בנהיגה של סיבוב הגה (בערך, יש תיקון נתיב) וגז/ברקס (גם כן בערך, שיוט/בלימה אוטונומית מתקנים במיידי שגיאות בנסיעה)
 2. בחיישנים חיצוניים הסוללה מספיקה לשנתיים לפחות, החלפת הסוללה כנראה פשוטה אולם האטימה למים עלוללה (אולי) להפגע. בחיישנים הפנימיים הסוללה גדולה יותר ואמורה להספיק ל 4-5 שנים, בכל מקרה זה צפי אורך החיים של צמיג. ממה שבדקתי עם מד לחץ אוויר חיצוני החיישנים אכן מדוייקים, השאלה היא האם הדיוק ימשיך לאורך זמן בהזדקנות החיישן. אני קניתי חיישן חיצוני תומך BT5 בעלי, והוא נראה בסדר בנתיים. הגישה שלי היא לקנות משהו שהוא באמצע, לא הכי זול (שבדרך כלל אלה שאריות) ולא הכי יקר ("שיאומי" לא מייצרים את החיישנים אלא קונים אותם מספק חיצוני ואתה משלם על החותמת) במחשבה שנייה, לא הייתי קונה חיישן חיצוני. אני רק חושב איזו קריעת תחת מצפה כשארצה למלא אוויר...🙁
 3. החבילה מעלי עם ארבעה חיישנים חיצוניים המתחברים ב BT5 הגיעה ממש מהר (ראשון האחרון) והיום אספתי אותה, קופסת קרטון קשיחה עם ריפוד ספוג. ההרכבה הייתה פשוטה ומהירה, מה שמטריד הוא אום הנעילה המסופק עם כל חיישן, כדי למלא אוויר יש לשחרר את האום ולפרק את החיישן... לא מובן מה ה"אבטחה/נעילה" האום הזה בזמן ששפיץ פלייר פשוט יכול לפרק את האום. החיישן המורכב על השסתום נראה ענק ובולט לעין, אני מקווה שלא ימשוך תשומת לב לא רצוייה. התוכנה היא סיפור אחר. בחבילה מגיע כרטיס הכולל לינק לתוכנה (TPMSII) ומספר סידורי של החיישנים בבר-קוד דו ממדי, ניסיון הורדה של התוכנה מחנות האפליקציות של גוגל נכשל שוב ושוב, הורדתי המחשב בבית, שמרתי על דיסקון וטענתי במערכת האנדרואיד ברכב. ניסיתי לבצע סריקה אוטומטית לחיבור החיישנים אך הם לא נמצא, האפליקצייה הדפוקה לא מציגה הודעה כלשהי בזמן החיפוש כך שאני אפילו לא בטוח כי הכפתור נלחץ. חיברתי את שני החיישנים הקדמיים באמצעות האופצייה להזנת מספר חיישן באופן מיידי, גם כאן הממשק של האפליקצייה דפוק והייתי צריך ללחוץ על עיוור בנקודות שונות במסך כדי שיעלה את לוח המקשים. בדיקה ראשונית מראה תוצאות קצת מוזרות לי, הלחץ נמוך מדיי (צמיגים קרים) וישנו הפרש לחצים וטמפרטורות בין שני הצמיגים. הדביל שתיכנן את האפליקצייה ממש השתדל לעשות עבודה גרועה ככל יכולתו. הוא לא מנצל נכון מסך שוכב, במרכז המסך מופיע ציור של ארבעה צמיגים(!) מסתובבים(!!) בזמן שהרכב כבוי ואילו בקצוות המסך מופיע בקטן מה ששילמתי עליו, הווה אומר, לחץ וטמפרטורת צמיג. כפי שזה נראה לי, לא אוכל להשתמש באפליקצייה הזו באופן שוטף אלא רק שתתריע כאשר ישנה בעיית לחץ/טמפרטורה. וכמובן, זו אפליקצייה סינית שדורשת כל פעם שמדליקים אותה אישור גישה לנתוני המיקום.... אם מישהו מכיר אפליקציית TPMS נורמלית שמציגה בגדול לחץ וטמפרטורת צמיגים אשמח אם ישתף.
 4. Haim_gds

  רשמית: טסלה בישראל

  זכור לי מחוברת "אוטו" כלשהי במילניום הקודם כי (אאל"ט) "מאזארטי" ציידו את המכוניות שלהם בשני מנעולים. הראשון היה מוגבל הספק/מהירות ("כשאתה נותן את המפתחות לנער בחניון") והשני איפשר ביצועים מלאים.
 5. זה לא מה שאני מבין, ובוודאי לא במוצר פשוט כזה. איכותי הוא מוצר המתוכנן טוב ונבנה טוב, להבדיל ממוצר מדבקה של עלי שעובד קצת אבל לא יותר מדי זמן. ישנה דרך לבדוק את הבוסטר? לא הייתי רוצה לגלות כי הוא לא עובד בשעת חירום...
 6. "לאקשרי"? זה לא מה שקניתי ולא מה שציפיתי, קניתי מותג עם מוניטין של איכות. דוגמה מהתחום שלנו, "לאקשרי" היא מרצדס ואילו מותג עם מוניטין של איכות הוא VAG. אם הייתי יודע כי מוצרי שיאומי הם מוצרי מדבקה (כמו "בוש"...) הייתי קונה שניים ללא כל מדבקה באותו מחיר...
 7. הם אישרו אותו, בין אם זה בתיכנון ובין אם זה ביצור. הסיבה ששילמתי 40% יותר היא המוניטין, אני מצפה שהם יעמדו ויכבדו את החתימה שלהם. בתקופה שהוא אצלי השתמשתי בו בו כ 5-6 פעמים, אני מצפה שיחזיק קצת יותר.
 8. שיאומי... אני לא בטוח כי הוא נופל תחת ההגדרה של "בוסטר סיני זול". הייתה לי את הדילמה אם לשלם 40% יותר בגלל השם או לרכוש סתם בוסטר מעלי והחלטתי לא לקחת סיכון עם משהו לשעת חירום. מעולם לא עבד אם לא לחצתי על הכפתור.
 9. הוא היה טעון במלואו בניסיון השני (אחרי שהשתמשתי בו בפעם הראשונה חיברתי אותו למטען), בבוסטר הזה חייבים ללחוץ על כפתור הבוסט כדי להשתמש בו להתנעה. ד"א, זה כפתור שמתוכנן בצורה הכי גרועה שניתן לדמיין. הוא קטן ושקוע כך שלא ניתן ללחוץ עליו באמצעות אצבע/ציפורן, אני מחזיק מסמר קטן בקופסא כדי ללחוץ אותו...
 10. ברווז, אולי לא התנסחתי טוב. זה ממש לא מה שאמרתי, אני וחברים שלי גדלנו בשכונה כזו. ורובנו למדנו, עבדנו כך שכיום אנחנו במעמד בינוני פלוס. אלה שנשארו שם הם אלה ש"בחרו" בזאת ע"י התרכזות בענייני בילויים, מסיבות ובטלה. נכון, במקרים מסויימים כף המאוזניים נוטה לרעתך כך שיש צורך ביותר מאמץ כדי להתקדם והסיכוי לשקוע גבוה יותר אבל מה שטענתי הוא נכון בבסיסו. מה שכתבת בהמשך מחזק את מה שאמרתי... בדרך כלל, האדם הסביר לא יגיע למצב שתיארת למעט מזל רע. ממה שקראתי אותך כאן בפורום אתה נשמע פיקח ומעשי. אלמלא המזל הרע שפקד אותך לא היית מגיע בכלל לסיטואציות שכאלה. לכולנו יש זמנים טובים ורעים, יש לנו גם חברים ומשפחה המהווים "ביטוח" כדי שלא נגיע למצבי קצה ויכולים לתת יד לפני ששוקעים יותר מדי עמוק. אני עדיין מאמין כי מאוד לא סביר שאדם רגיל יגיע למצבים שכאלה.
 11. הרכב הוא i10 קטנה ובזמן התנעה נשמעו רק תיקתוקים בלבד, בדקתי מתח מצבר כשהמפתח ברכב על 1 וראיתי 11.7 וולט. חיברתי את הבוסטר למצבר והרכב התניע מיד. למחרת בבוקר בבוקר אותו סיפור קרה שוב, אך במקרה הזה הבוסטר לא הצליח להתניע. חיברתי כבלי התנעה למצבר ברכב שלי (70 אמפר/שעה) והרכב הניע בנגיעה... הבוסטר הוא 70mai של שייומי עם זרם התנעה של 600 אמפר בן שנתיים-שלוש, הוא היה טעון במלואו לפני ניסיון ההתנעה ואוחסן בתא המטען ברכב. השתמשתי בו מספר פעמים בעבר ומעולם לא נתקלתי בבעיה. האם הוא מזדקן ומפסיק לתפקד? אפשר לבדוק את זה? בכל זאת ציפיתי ממכשיר של חברה רצינית שיעבוד קצת יותר... ב
 12. אתה מתאר מצב שאדם רגיל יגיע אילו רק עם המון מזל רע. בן אדם נורמטיבי שלא חי מעל הפופיק שלו, שם מעט כסף בצד למקרה חירום ועם משפחה/חברים היכולים לתמוך לא אמור להגיע לסיטואצייה הזו.
 13. עם חיישני BT? בכל מקרה אם הייתי מתכנן את המוצר הזה (ותיכננתי/כתבתי מספר מוצרי BT) הייתי מאפשר פיירינג חד פעמי כדי למנוע את אופציית הגניבה, כמובן שיהיה ניתן לחדש את הפיירינג החד פעמי😀 (עקב החלפת טלפון) ע"י פנייה ליצרן.
 14. Haim_gds

  רשמית: טסלה בישראל

  העלאה להנחתה? נראה לי כי טסלה מתנהגת בדיוק כמו אפל -ממשק יחודי כמו במק הדורש כי תאהב אותו או תשנא אותו להבדיל מאנדרואיד/ווינדוס/לינוקס המאפשרות לך לבחור. -יצרן חומרה/תוכנה אחד המנסה לנעול אותך אצלו, שדרג את הרכב אצלו בלבד. לא ניתן לרכוש ולהרכיב ווניקרים לד מאיביי/עלי (😀) -מספר קטן של של דגמים, זה מה יש ואם לא מתאים לך אל תצטרף למועדון. -תחזוקה ותיקונים ניתנים אצל היצרן בלבד, תיקונים במעבדה/מוסך שאינו של היצרן גורר ביטול אחריות. החלפת מסך/פנס אצל היצרן תעלה יותר מאשר בשוק החופשי. -ההתמקדות היא בפונקציות המשנייות על פני התמקדות בדרישות הבסיסיות של המוצר, והפיכתן למאפיין העיקרי של המוצר אע"פ החשיבות הנמוכה יותר שלהן. להמשיך? כנ"ל. תן לי את המנוע+מצברים של טסלה במשפחתית ספורטיבית של כל יצרן אחר ב 200 אש"ח אז יש סיכוי גבוה כי זה יהיה רכב אותו ארכוש.
 15. בבקשה https://www.aliexpress.com/item/1005001487858245.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11604c4dke9MdT שים לב שהם סינים, המוצר נמכר עם/בלי התא הסולארי כך ששים לב שאתה מזמין את הדגם המבוקש.... יותר מזה, אני חושב כי עדיף להסתכל עליהם כעל מוצר חד פעמי, התקן והשלך לאחר שהסוללה נגמרת. הדגמים היותר "איכותיים" (כגון "שיאומי") מגיעים עם טבעות אטימה לאחר החלפת הסוללה אך באותו מחיר ניתן לקנות כבר שלושה סנסורים "חד פעמיים". חשבתי על סנסורים בתוך החישוק האמורים לתפקד 3-5 שנים לפני החלפת הסוללה, פו"ה הצמיג כדי להחליף אותה יעלה כמו שלושה סנסורים "חד פעמיים". 🙂 מה שמטריד אותי הוא שסנסורים החיצוניים גניבים בקלות, זה אולי יוכל להוות שיקול לטובת הסנסורים הפנימיים.
 16. Haim_gds

  רשמית: טסלה בישראל

  אני מקבל את ההרגשה כי אני מגיב להודים. אתם (ולא אקרא לכם פאן-בויס אלא מעריצי אייפון על 4 גלגלים) עונים על מה שנוח לכם, לועגים למה ששואלים אתכם ומגיבים לטיעונים פשוטים בתשובות שכל קשר בינם לבין מה שנשאל קלוש ביותר. תרשו לי לומר שני דברים: אני כמובן טרול. אפשר להתעלם מזה שנרשמתי לפני יותר מעשר שנים, יש לי קצת יותר מאלפיים תגובות בפורום הזה ובטכני ושאני רשום על מספר בקשות פטנט בתחום הרכבים החשמליים... אני טרול כמו כל אלה שאינם סבורים כי ה"טסלה" היא הרכב העילאי (שני רק ל"דלוריאן" מקפיצה לעתיד) וכי מאסק הוא נביאנו... כל זמן שטעינת רכב חשמלי תהיה ארוכה מהחמש דקות שלי המבוזבזות על תידלוק 60 ליטר/800 ק"מ המשתמש הרגיל יהיה חייב נקודת טעינה אמינה (ואמינה משמעה חנייה רשומה בטאבו שתמנע מצבים בה לא ניתן לטעון את הרכב). הווה אומר, כמות לא גדולה מרוכשי מכוניות ב 200 אש"ח.
 17. Haim_gds

  רשמית: טסלה בישראל

  תראה שאין לטסלה שום יתרון באבזור, פינוק ואפילו ביצועים. שים לב למה שהוא כתב ומה אתה ענית... בכללי, השירשור הזה מתחיל להזכיר לי התכתבות עם הודים, אתה שולח מייל עם מספר סעיפים והם עונים לך על מה שהם רוצים ומתעלמים מהשאר.
 18. רכשתי שתי מערכות מעלי. אחת נפרדת בעלת לוח סולרי וחיישנים חיצוניים בכ 60 ש"ח, מייועדת לרכב של אשתי. השנייה היא ארבעה חיישנים חיצוניים המתחברים ב BT5 אותם אני מייעד לחבר ליחידת ראש ברכב והם עלו 110 ש"ח. ד"א, המחירים ממש מגוחכים שמשווים למחירם בארץ, במחיר של 15 ש"ח לחיישן אז אפילו אם יעבדו שנה וילכו לזבל זה עדיין שווה את זה. אני אמור לקבל אותם בסוף החודש אז אוכל לבדוק איך הם עובדים. -יש דרך כלשהי למנוע גניבות חיישנים? האם ישנה דרך לנעול את פרוטוקול ה BLE כך שישוייך ל IP מסויים? -היכן כדא לרכוש חיישנים בודדים? אם הכל יעבוד בהתאם אשמח לרכוש עוד אחד לגלגל החלופי.
 19. Haim_gds

  רשמית: טסלה בישראל

  ברור. רק מה שקשקשנים ב carsforum שראו איזה חצי סרטון דמיקולו מאיטרסנט בשקל הוא האמת 🥴 לא לינקים מכל העולם ואחותו. כמות אין משמעה איכות ("מיליון זבובים אוכלים" וגו'), אני לא יודע מי/מה אתה אך כפי שזה נשמע אתה פאנבוי ממש רציני של "טסלה" אבל חשבתי שטסלה היא צעצוע?! לא יכול להיות שהיא מצליחה לעשות מה שפאר תעשית האמת, עם כמעט 100 שנות ניסיון, מתקשה לעשות, וטסלה הצעצועית עושה בכזו קלות?! אני לא ממש מבין מה הקשר בין התשובה שלך לטיעון שלי, אתה בוחר לפי רצונך מכוניות מסוימות עם יתרונות/חסרונות כלשהם ומשווה ללא שום קשר ל"טסלה". אני היחידי שמוצא כי זה מוזר? אתה אפילו לא משווה תפוחים לאגסים אלא ציפורים לדגים... הידעת כי הריקשות של "טאטא" הרבה יותר זולות מה"טסלה"? הידעת כי דיסקו 4 של "לנד רובר" הרבה יותר קשוח בשטח מה"טסלה"? אם אי פעם תיסע ברכב חשמלי (עדיף טסלה כי זה יותר בולט),תגלה שאתה מסובב את ההגה יותר מידי כי אינטואיטיבית התרגלת לכך שרכב הבנזין שלך עם המנוע הקדמי ומרכז הכובד הגבוה מגדיל לך את הפניה. ברכב חשמלי כאשר מרכז הכובד נמוך ובמרכז של הרכב זה לא קורה, הרכב פשוט פונה לאן שהוא נדרש. קצת מוזר בהתחלה וכיף גדול שמתרגלים. מודה ומתוודה, לא ידעתי על זה, אני נוסע עם רכב בנזין בעל הנעה אחורית (השחור בסימלון) ומעולם לא הרגשתי כי הוא מרחיב את הפניה. (דווקא להיפך אם כבר) בכל מקרה זה נשמע קצת מוזר, זווית הגילגול נקבעת ברובה ע"י קשיחות/שיכוך המתלים ומבנה/קשיחות השלדה, מרכז הכובד הוא פרמטר פחות חשוב רק אומר שתעשיית הרכב האמיתי, אחרי שנים של ניסיון מתקשה לייצר רכבים בצורה נורמאלית. רק אומר שתעשיית המזון, אחרי שנים של ניסיון מתקשה לייצר לאפה בפיתה בצורה נורמאלית כמו ה"שמן". בדיוק ההפך. עד שכל עם ישראל ואחותו יעברו לצעצועים חשמליים, אתם תסבדבדו לי את הטסלה, בדיוק כמו שהאמריקאים ובאיחוד חברות הרכב האמיתי מסבסדת לטסלה את המכוניות שלה. רק אתה תעשה את תחת חוקי המס המטורפים של מדינת ישראל על רכבי בנזין. כנראה שלא ממש שמת לב אך זה מה שאמרתי... אולם התעלמת מזה שה"חיים הטובים" עם רכב חשמלי הם תופעה זמנית עד שיוטל המיסוי החדש. אז אל תקנה רכב חשמלי (לא בציניות). אבל אם יש לך חניה, עדיף חשמלי והרבה יותר נוח. בלי ציניות, אני יכול לרכוש ולהשתמש ברכב חשמלי (אני גר בישוב בבית פרטי עם חנייה במרחק של כחמישה מטרים מארון החשמל) אבל כשאני מסתכל על משפחה/חברים אני יכול למצוא אולי אחד עם תנאים שיאפשרו לו להשתמש ברכב חשמלי מלא. הרכב בנזין שלי טוב/מתאים/מהנה מספיק שאני לא מוצא צורך להחליף אותו, ובוודאי לא ברכב שהיתרון היחידי שיש לו (לטעמי לפחות) הוא יכולת האצה מדהימה. אז תלמד אנגלית, הרכב מבין. מעבר לעובדה שחלק גדול מרכבי האמת דורש ממך את אותו דבר, רק עם מסכים יותר קטנים ותפריטים יותר מבולגנים. למה לי בכלל להתאמץ? יש לי רכב "מכופתר" היטב והמסך מגע היחידי הקיים בו הוא של יחידת הראש ותו לא. מספיק לי. אני חושב כי אני דובר אנגלית לא ממש רעה ומשתמש בממשקי זיהוי דיבור במגוון רב של כלים וזה לא "שוס" גדול בשבילי. נחמד? כן משנה חיים? ממש לא. Korgan כבר ענה את מה שרציתי לומר.
 20. Haim_gds

  רשמית: טסלה בישראל

  נכון. ו(כמעט)כל השאר קשקשת. מרצה שלי פעם אמר "יש שקרים קטנים, שקרים גדולים וסטטיסטיקה", היום אני מוסיף "וגוגל". ניתן למצוא תמיד ידיעות איזוטריות ולא ממש קשורות כדי ל"הוכיח" הכל. -תמרון חרום+הצטיינות במבחני ריסוק פאסיביים מופיעים גם באי-אלו מכוניות אחרות, אתה משווה רכב אחד עם כל רכב אחר שאתה בוחר כדי ל"הוכיח"? אפשר פירוט והסבר? (שלך, תנסה להסביר בלי לתקוע ליניקים מפה עד הודעה חדשה) תביעה יצוגית הוגשה וזכתה נגד שטראוס, אז מה? חוצמזה, אע"פ שלא הוגשה עדיין תביעה יצוגית אין זה מונע כי בעתיד אכן תוגש תביעה יצוגית. פחחח... אתה חי בישראל? כבעל רכב חשמלי אתה תשלם את אותו מס שאני משלם עבור הבנזין שאני צורך אך בשם אחר ו/או צורה אחרת. אני מקווה שאתה זוכר כי מי שרוכש רכב בנזין עם אגרת רישוי גבוהה בעצם מסבסד את אגרת הרישוי הנמוכה שלך ממש, כמוכן אם יש לך צמוד קרקע או חנייה פרטית (בטאבו הכוונה) ואתה עומד להתגורר בו שנים. למרבה השמחה אתה ממש לא תשתעמם אם אתה גר בדירה שכורה שנבנתה במילניום הקודם או שבשכונה שלך אתה חונה היכן שישנו מקום פנוי. הצחקתני, זו הסיבה העיקרית שבגללה לא הייתי נוגע ברכב הזה (לא רכב חשמלי בכלל, אלא ה"טסלה") עם מקל. במקום להזיז את היד ימינה, למשש את הפנל וללחוץ על הכפתור הימני ביותר בשורה התחתונה כדי להפעיל/להפסיק מזגן אני צריך להפנות מבט, להסתכל ולבחור תפריט/תת-תפריט/אופצייה? נפלת על הראש. מה הקשר בכלל? נכון.
 21. טוב, אחרי עוד קצת שוטטות ברשת נראה לי כי אלך בסוף על Deelife Android TPMS for Car Radio DVD Player Tire Pressure Monitoring System Spare Tyre Internal External Sensor USB TMPS. אני לא זקוק לקופסה כשלעצמה, יש לי יחידת אנדרואיד ברכב כך שאוכל לקבל תצוגה והתרעה בלי לתקוע משהו על הדשבורד. המחיר לא יקר במיוחד. המערכת היקרה ביותר עולה כ 160 ש"ח ומגיעה עם חמישה סנסורים (אחד לגלגל הרזרבי) פנימיים, ניתן גם לרכוש ב 85 ש"ח מערכת הזולה יותר עם ארבעה סנסורים חיצוניים. אני חושב שארכוש את המערכת הזולה יותר כהתחלה, אם הכל יעבוד כמו שצריך אשאר איתה עד שיגנבו הסנסורים ואז ארכוש את הפנימיים.... משהו שלא ממש הצלחתי להבין. -האם ניתן לרכוש סנסורים בנפרד? (ללא המקלט) אם כן, יש המלצה לסנסורים מועדפים? ממה שראיתי הסנסורים של "שיאומי" למשל מגיעים עם אטמים נוספים כדי לשמור על אטימה לאחר החלפת הסוללה. -הדיוק המוצהר של הסנסורים שראיתי הוא כ 1.5 PSI לאורך כל התחום, האם זה מספיק? עם הצימיגים הקודמים שלי היה הבדל מורגש בהתנהגות הצמיג בשינוי של PSI בודד.
 22. האם הרגליים של הפוטנציומטר נושאות עומס או נתמך רק ע"י המנוע? במקרה הראשון זה אומר עבודת הלחמה לא פשוטה. (עשיתי משהו דומה במבחן במעבדת אלקטרוניקה במהלך הלימודים, בקושי עברתי...)
 23. חושב שהבנתי, הסנסורים מתקשרים ב RF עם קופסת התצוגה והיא זאת שממירה ל BT. ראיתי באיביי 'TPMS USB Car Tire Pressure Alarm System Kit 4 Sensor For Android Video Player' שמותאם לסנסורים שכאלה. בכל מקרה, בעלי זה נמכר ב 99$, אחפש היכן ניתן למצוא את זה יותר בזול. אני לא חושב לזרוק קופסת פלסטיק שכזו על הדשבורד שלי, חוץ מזה שזה לא אלגנטי זה כנראה יעוף בפעם הראשונה שאנסה תקיפת פיתולים ולכן חשבתי לתקוע אותו איפה שהוא למטה כאשר חיבור ה USB שלו מחובר ל HUB USB של יחידת הראש. האם ניתן לתקשר דרך ה USB או שעדיין אצטרך להשתמש ב BT? ראיתי גם מערכת כמעט זהה ב60 ש"ח כולל הכל https://www.aliexpress.com/item/1005001487858245.html?spm=2114.12057483.detail.3.61373fdezWGzmB וחשבתי לרכוש גם אותה לרכב של אשתי, יש משהו לדעת על מערכת כזו שנמכרת במחיר כל כך זול?
 24. save, מה שמצאתי הוא איזכור אחד על חיישנים של שיואמי ללא פירוט, אשמח אם תוכל להעלות לינק תגובה ולחיישנים. חיפוש Xiaomi. Mai70 TPMS מוצא חיישנים ללא BT (RF פשוט בפס סאב ג'יגה פתוח)
×
×
 • תוכן חדש...