Jump to content

yor2

חברים פרימיום
 • פרסום הודעות

  108
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

83 נייטרלי

אודות yor2

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חדרה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני לא יודע אם השיר מתאים. אבל זה שיר שמושמע בדרך כלל בימי זכרון. ומתאים להיום. בזכות הלוחמים שנפלו להקמת המדינה. היפה עזות יש לנו מדינה נפלאה.
 2. החץ . יש שם עוד מקומות שנראה קרוע מסביב להלחמה.
 3. תגידו אתם בסדר? מה מפריע לכם חללי צהל. אתם יודעים שבירושלים. קבורים נערים שלחמו לשחרור ירושלים. הצעיר ביותר בן 12. אז אולי נוצי את כולם ונפנה מקום? גם את הכביש לירושלים היה אסור להזיז את המשוריינים היה צריך לעשות כביש עוקף. לא נרדמתי כמעת הלילה. רק מהכעס. בקבורה אזרחית אני בעד קומות. קבורה בעל ואישה באותו קבר. אימי נפטרה . ואבי יהיה קבור מעליה. לאומת זאות שמאתי שיש מקומות שעוד קוברים בעל ואישה אחד ליד השני.
 4. הבעיה שפייזר. לא מוחנה לחלק לפי ביקוש. אתה מתחייב ל 36 מליון מנות. והם יספקו כמה שבא להם. תומרת אם אין לך מקום להחסן בעיה שלך. ועוד דבר אתה צריך שתאיה לך אפשרות לשלם. מדינה זה כמו עסק. אבל מגה עסק. שיתחילו לזרוק כמות חיסונים. יחפשו השמים. והתקשורת תחגוג. וגם אם נמכור למדינה. צד שלישי פייזר יכולה להתנגד. זה לא רק בעיה של מחיר.
 5. קורולה לפי מה שאבנתי אפשר להעביר תכסף לפייזר. אבל האוצר לא מעביר. יש אישור. דבר שני גנץ לא מסכים לשים את כל הביצים בסל אחד. דבר שלילי פייזר רוצה. שנתחייב ל36 מליון חיסונים. פוחדים שאים נקנה במכה אחת. נשאר אם חיסונים פגי תוקף. עוד דבר. יכול להיות "שהסיכוך העסקי" זאות דספורמציה לטשטש את הארופים. אנחנו חתומים ל13 שנה. להעברת כל מידע תופעות לואי לפייזר. הם לא יבתרו על ביצי הכסף.
 6. זהו הרומן נסגר? פייזר מאימת בהפסקת הספקה של חיסונים לישראל. אם לא תשלם. N12 - האיום של "פייזר": אם לא תשלמו - לא תקבלו עוד חיסונים (mako.co.il)
 7. זה כבר הגיע לישראל. בנתיים באוצר שוקלים העלאת אגרת רישוי. https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001366002
 8. אני יודע מי רוצה למכור לך מצבר בוש. אין בעיה אם זה. לי יש שני מצברי בוש שעברו שנה ובסדר לבנתיים. לבוש יש 24 חודשים אחריות. startup זה מותג מבית וורטה אם 12 חודשי אחריות. הוורטה זה אני חושב 18 חודשים. אין בעיה אם startup. בפורום יש שהיו מרוצים ויש שפחות. זה מותג לאו קוסט פשוט. דבר שחשוב לשים לב זה שרוב מצבים עד הבית. מימוש האחריות אצלם.
 9. כנראה שהחשמל מגיע מבעל הדירה. והתקין מונה דיגיטלי. המים כנ"ל ומגלגל תעריף גבוה על השוכר. בגלל צריכת יתר של בעל הנכס. בקשר למחיר צריכים לבדוק למה. גובה מחיר יתר על החשמל. ומים.
 10. אני מאלה. אשראי. היתה תקופה ששלמתי מזומן. היתה תקופה ב2007 ששחפלו כרטיסי אשראי אז שילמתי מזומן. גם בשנות התשעים שילמתי מזומן לא היה לי אשראי אז. משתדל לא להגיע לנורה.
 11. בוקי. לפי ויקופיביה הכרמלית הושבתה בשנת 1986. וחזרה לעבוד בשנת 1992. בחודש פברואר 1986 פרסם "המפקח על התעבורה" אזהרה פומבית ובה נאמר כי סכנה נשקפת לכל מי שישתמש בכרמלית, בשל תנאי הבטיחות הלקויים שבהם הופעלה. ב-7 במרץ 1986 הושבתה הכרמלית לשבועיים עקב בעיות טכניות שונות ומאז ועד דצמבר 1986 כמעט ולא הופעלה אלא לנסיעות ריקות כדי למנוע את התנוונות המערכות. ביום שישי, 19 בדצמבר 1986, בסמוך לשעה 15:00 ולאחר 27 שנות הפעלה רצופות, הופסקה פעילותה של הכרמלית כתוצאה ישירה מהתיישנות המערכת: הן קרונות הנוסעים זוכר את זה בתור נער. שאמרו לאימי המנוחה ללמד אותי לעלות לכרמל בכ
 12. החותמת לא משקרת. עבדתי בחשמליה 11 שנים. מחרנו מצברי שנפ כל שנה הם משנים את סוג החותמת. וצורתה. יכול להיות שהמצבר הוחלף באחריות אצל ההורים. ושכחו לחרות תאריך של המצבר הקודם. רק סוכן של שנפ מורשה לחתום תאריך. מי שמחליף חותם אם מברג. או כלי אחר. ב 2007 עזבתי תתחום.
 13. לפי החותמת. זה ינואר פברואר 2020. מצבר קצת יותר משנה. אחריות 12 חודשים. אני מאמין שהמצבר יוצר ב 2019. לפי מה שאני יודע. שנפ מייבאים מצברים היום.
 14. רק תיקון קטן. כביש 70 (67 היום). מה שעוד שמתי לב. שאחרי מחלף התות. זה כביש 70 לכוון צפון. לפי גוגל מפות. שהצדק יהיה איתך.
 15. יש אנשים שהבנק רוצה. תהורים ערבים. אין בעיה לעזור לחבר. רק לכתוב זכרון דברים ולחתום. עוד דבר. סמרטפון אפשר לקנות במזומן. לעשות הוראת קבע בבנק. לקו. או להטעין בכל פיצוציה. תתוקמן.
×
×
 • תוכן חדש...