Jump to content

yor2

 • הודעות

  153
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חדרה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yor2

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

96

מוניטין

 1. טרנפורטר. כל המדינות בקרוב יחייבו בידוד. זה היה היום בחדשות 13. https://13news.co.il/item/news/domestic/transportation/natbag-mess-1305691/ וכאן יש לך. רשימת המדינות ואנכיות מחדשות 12. https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2021_q3/Article-beea00beaf1fa71027.htm כל יום זה משתנה. המטרה לסגור לאט לאט. את נתב"ג.
 2. האיים אנחנו לקראת סגר רביעי? מתוך חדשות 13. גם כנראה יש מחסור בחיסונים. וגם אמרו. ש 18 דירים בבית אבות קיבלו חיסון פג תוקף. אני לא סגור על המספר. https://13news.co.il/item/news/domestic/health/coronavirus-quarantine-1305661/
 3. מעניין שאף אחד. לא מדבר על זה. התפרסם אתמול ב N12. N12 - חשיפה: החוקרים שהמליצו על מנה שלישית מקבלים מימון מ"פייזר" (mako.co.il) עוד דבר. משרד הבריאות עוד לא. פרסם את מספר המאומתים מאתמול. זה מחשיד. נראה כמו קפיצה במספר החולים.
 4. קיבלתי לתיבת הדואר שלי את זה.
 5. הממשלה החליטה: חיבור להטענת רכב חשמלי בלי צורך באישור מוועד הבית. הממשלה החליטה: חיבור להטענת רכב חשמלי בלי צורך באישור מוועד הבית | כלכליסט (calcalist.co.il) שימו לב. הטענה מהדירה של בעל הרכב. לא צריך אישור ועד. אבל אם זה חשמל מהבניין. צריך הסכמת הדירים.
 6. הקרב על התקציב: דיון לילי בממשלה – אלה הסעיפים שעל הפרק. N12 - הקרב על התקציב: דיון לילי בממשלה – אלה הסעיפים שעל הפרק (mako.co.il)
 7. בפיאט ריגאטה 85 הייתה אתראה. בסוברו לאונה 82 היה. בפולצפגן קאדי 2010 היה. בסוזוקי איגניס 2003. לא אייתה אתראה. המנורת ברקס הימנית היתה נשרפת כל שנה. רוב המנורות היו מקוריות בנות 14 שנה. לפי דעתי המנורות. היום מאיכות גרועה. וגם החום לא מוסיף. וגם הרכבים מבלים יותר בפקקים. גם אני מאיר לפעמים. ואומרים לי כן אני יודע. אבל נוסעים. שבועות אם מנורות שרופות. יש שמתיחסים ואומרים תודה. אצלי ברכב יש מנורות להחלפה. בשעת הצורך.
 8. מחיסכון בחשמל ועד דחיית סלילת כבישים: כך מבקש האוצר לחסוך מאות מיליונים. https://www.calcalist.co.il/local_news/article/ryeguuwkt ואני שואל מה יש כבר לחסוך בחינוך? לאן אפשר להגיע. אחרי זה מתפלאים על הדור הצעיר.
 9. לאחותי יש S20. יבואן רשמי יש הקלטה מובנת.
 10. בינתיים המס שרוצים למסות את הגז. יעלה את מחיר החשמל. כולה 14 אגורות. אבל שזה מצטבר. זה כבר סכום אחר. וגבוה. סיימו לב כמה המדינה תרוויח מ14 אגורות. ועל זה יש מע"ם כמה שהסכום גווה. ככה משלמים מע"ם יותר. מחדשות 13 אתמול המבוגרים של הפורום אולי זוכרים. שהיה מונה לדוד בנפרד. ואם עברתם צריכה מסוימת שילמו קנס. וגם לקחו אגרת טלוויזיה לפי מספר המכשירים.
 11. אחשב האוצר. רוצה לגבות אגרת גודש. גם מדו גלגלי. חמישים אחוז מהאגרה לרכב פרטי. כסף חשוב יותר מפתרון לפקקים? האוצר רוצה אגרת גודש לדו-גלגלי (ynet.co.il)
 12. אצלי שהאלטו הגיע לשווי של 16,000 שקל. לא רצו לבטח מקיף. כנראה שחזו תמכרון. והגיעו למסקנה שכול תעונה. זה יהיה טוטלוס.
 13. בינתיים החוק נעצר. מנסים להעביר את זה דרך חקיקה. מחוץ לחוק ההסדרים. רפורמה במהירות מופרזת (ynet.co.il)
 14. בשביל לבדוק את מפל המתח. צריך לבדוק אם רב מודד. אולי מרק 10 יוכל להסביר. או דניאל. או בוקי. צריכים גם לבדוק את התנגדות הסליל של המדחס. אם אתה אומר שבאמידה הבעיה. כדאי לשטוף את מעבה המזגן בלחץ מים. גם שעון החום יכול לזיף ולא תראה שינוי. בחום. יכול להיות גם שבגלל החום הלחץ של דחיסה גבוה. ולכן היונית טרנרי מנתקת תמדחס. ממליץ לפנות למזגניסט. או חשמלאי רכב. יש עוד אפשרות לבדיקה זה לנתק תקונקטור של המדחס. ולתת פלוס ישיר למדחס. לקחת חוט בין המדחס. למצבר. ולראות אם זה מסתדר. פחות מומלץ. חשוב לי להדגיש. שאני לא חשמלאי רכב. עבדתי במוסך של חשמל ומיזוג לרכב. במפל מתח. נתקלתי ברכב שלי. וגם בטעינה. חלשה בעמידה. הפתרון לטעינה החלשה כיבוי אורות ביום. בגלל זה אני חושב שהבעיה פיקודית ולא המדחס.
 15. לפי דעתי יש לך בעיה. או בטעינה. או חום גבוה. לא חיבת להידלק נורת הטעינה. נסה שזה קורה. לשלב לניוטרל. ולתת קצת גז. אם המדחס מתחבר. זה אומר שהמחשב רכב. מנתק תמזגן. עוד דבר שנתקלתי בו. זה מפל מתח על קו הפלוס של המדחס. בעמידה.
×
×
 • תוכן חדש...