Jump to content

yor2

 • הודעות

  200
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי yor2

 1. הנתונים נחשפים פחות מתים בגל הרביעי. אבל מקדם ההדבקה עולה בימים האחרונים. דעיכת הגל הרביעי: שיא הנפטרים בגל הנוכחי קטן - מחצית מהגל השלישי ב-24 השעות האחרונות אובחנו 1,560 מאומתים חדשים לנגיף ב-98,043 בדיקות קורונה שבוצעו • במקביל, מבצע החיסונים במנה השלישית נמשך: 3.82 מיליון תושבים חוסנו במנה שלישית - 31 אלף מהם מחוסנים חדשים • מהשוואה שערך פרופ' ערן סגל בין 4 גלי התחלואה עולה כי שיא הנפטרים בגל הנוכחי נמוך ב-50% מהגל השלישי • צפו. N12 - משרד הבריאות: 382 חולים קשה, מקדם ההדבקה על 0.77 (mako.co.il)
 2. yor2

  רשמית: טסלה בישראל

  נתקלתי בזה. מה חושבים אילון מאסק הסתבך? https://www.ice.co.il/finance/news/article/832699 או שזה עוד רשרוש של העיתונים?
 3. yor2

  רשמית: טסלה בישראל

  טסלה קיבלה הכשר? זו הצעת החוק שאושרה בקריאה ראשונה הכנסת אישרה את האסדרה לגבי רכב עצמאי אוטונומי, כאשר הצעת החוק מתקנת את פקודת התעבורה וקובעת אסדרה לגבי רכב עצמאי (אוטונומי), בו את הנהג מחליפה מערכת נהיגה עצמאית המורכבת מרכיבי חומרה ותוכנה שמאפשרות לה שליטה על הרכב באמצעות טכנולוגיה של בינה מלאכותית. https://www.ice.co.il/consumerism/news/article/832442
 4. yor2

  עוד הכנסה פסיבית?

  וזה החלק השני. N12 - הנוכלים | עימות סוער עם מי שמפתה צעירים להשקיע הון במיזם (mako.co.il)
 5. ליפני שמגיעים לפחח. העיתי מציעה לקנות פוליש עדין. ואם מטלית מיקופיפר עובר על זה. אולי אפילו פעמיים. ולראות תתוצאה. אני הורדתי ככה פעמיים שפשופים. אם אחרי זה בעל הרכב לא מרוצה. אז לגשת לפחח. בסביבת המגורים שלכם.
 6. התפרסם היום. החלק השני היום. תשפטו אתם. בזה לכעורה המשטרה יודעת לסגור תיקים. N12 - הנוכלים: היזם והתרמית שהפילה בפח צעירים רבים – השיטה נחשפת (mako.co.il)
 7. באסטרהזניקה מציגים: חיסון ותרופה לקורונה בזריקה אחת החברה הבריטית-שוודית שכבר פיתחה חיסון נגד הנגיף, הודיעה על פיתוח תרופת "אבושילד" • הזריקה תשמש גם כחיסון לקורונה עבור מדוכאי חיסון וגם כתרופה עבור חולים במצב קל-בינוני • חולים שקיבלו אותה עד 5 ימים מרגע הופעת התסמינים היו בסיכון נמוך במיוחד למחלה קשה או מוות. N12 - אסטרהזניקה: חיסון ותרופה לקורונה בזריקה אחת (mako.co.il)
 8. לא רשמתה שנה. אבל באתר הזה יש. אני בחרתי שנתון 2011. תשנה למעלה תשנה אם צריך. זכור שצריך גם קליפסים. לקנות אם חסר. https://www.auto365.co.il/cat/325?manid=30&model=ספלאש&carmodelid=1332
 9. עוד פעם תקלה. הפעם חלקית. N12 - דיווחים על שיבושים בפייסבוק, וואטסאפ ואינסטגרם (mako.co.il)
 10. yor2

  רשמית: טסלה בישראל

  זה קשור בכללי לרכב חשמלי. לא רק לטלסה. אם אבנתי נכון. בעמדות של טלסה. אפשר לטעון רכבים אחרים היום.
 11. yor2

  רשמית: טסלה בישראל

  אני יודע שלא אוהבים. את תומר הדר. אבל זה פורסם אתמול בכלכליסט. https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/hk2zw9pey
 12. אני התחברתי השבוע לסיבים של בזק. יש להם החשב מבצע. 160 שקל לחודש ל 1000 מגה. שלוש חודשים 50 שקל. וללא דמי התקנה. הקלטתי תשיחה שיגיע חיוב נדע. ה160 זה כולל בזק בין לאומי ושכירות ציוד. בבניין של אבא שלי. יש תשתית של בזק בניין קומות. הגיע פרטנר רצתה גם לפרוס בבניין. אבל הועד התנגד. בגלל שפרטנר לא רצתה להתחייב שאים יגרם נזק לתשתית של בזק. הם ייקחו אחריות. בחיבור המחשב לראוטר אם כבל רשת מקבלים בין 900 ל1000. דרך הראותר מקבלים בסביבות 400. אלחוטי. יש לי בעיה מי שהם התקינו. השבוע הסמרטפון והמדפסת לא מדפיסה ברשת. אני חושב שזה בגלל שהראוטר משדר על תדר 5 ולא 2.4 איך שקוראים לזה פטרתי את זה על ידי שהמחשב נקודה "חמה" שהם התקינו בארון בתוך הבית התקינו איזה מתאם. גם הגדירו משהו במחשב שיוכל להתחבר. אבא שלי מחובר בינתיים עוד ל ADSL 40 מגה. ישוב פרדס חנה. מקווה שעזרתי.
 13. והעולם ממשיך לתוך משבר. https://www.mako.co.il/news-world/2021_q4/Article-0e75637d2ff5c71026.htm והסינים החליטו לכרו פחם בכל מחיר. https://www.calcalist.co.il/world_news/article/hyvqpspvk וההודים לקראת מחסור בחשמל. נשארו אולי יומיים למלאי הפחם. https://www.calcalist.co.il/world_news/article/bjbs26tvk אני לא מוצא. הייתה כתבה שרשות החשמל חתכה בחצי תמחיר. שחברת חשמל תשלם ליצרנים סולריים. קודם אומרים תקימו שדות סולריים. תקבלו 3 שקל לקוטש. ואחרי אומרים להם אחשב תקבלו 1.5 שקל.
 14. אני לא רוצה להתקין. או לשדרג. נפגעתי מהמעבר מ חלונות 7 ל 10. יש לי תוכנות חוקיות. נאלצתי לגשת למעבדת מחשבים. קניתי מחשב אם חלונות 10. לא ביקשתי שדרוג. עוד דבר. גם אבא שלי נפגע מהמעבר מחלונות 7 ל 10. אז אחותי התקינה לו אנבוטו. והוא מסתדר אם זה טוב. אדם שעבר תשמונים. בינתיים שדרג מחשב. וגם בו מותקן אנבונטו. גם לי יש מחשב גיבוי. אם אנבונטו.
 15. כאן אומר שהמחשב לא מתאים. בתמונה השנייה. מודיעה שהמחשב מתאים. לחו תסמכו על מיקרוסופט. מקווה שהוא לא יתקין. מעוניין להשאר אם חלונות 10.
 16. שוודיה מפסיקה את החיסון לקורונה של מודרנה בקרב בני פחות מ-30 במדינה הסקנדינבית משהים את השימוש אצל צעירים ובני נוער "מטעמי זהירות", אחרי שנמצא קשר נדיר לדלקת שריר הלב • אנשים שנולדו אחרי 1991 יחוסנו מעתה בחיסון של פייזר • "הקשר לחיסון ברור, במיוחד אחרי קבלת המנה השנייה. עם זאת, הסיכון להיפגע קטן מאוד" N12 - שוודיה מפסיקה את החיסון לקורונה של מודרנה בקרב בני פחות... (mako.co.il) בכירים במשרד הבריאות נגד החלטת בנט: אין הצדקה רפואית לשינוי מדיניות הבידודים ראש הממשלה הורה להקדים את תוכנית הפטור מבידודים לתלמידים בערים הירוקות, אך במשרד הבריאות מבהירים: "כדי שתהיה הצדקה רפואית לכך - צריך להמתין לתוצאות הפיילוט" • לאחר הפיילוט, הבהירו הבכירים במשרד, "אפשר יהיה ללמוד מה יהיו ההשלכות" • בגלל קשיים טכניים הצגת התו הירוק הישן תתאפשר בשבועיים הקרובים. N12 - משרד הבריאות נגד בנט: אין הצדקה רפואית לשינוי הבידודים" (mako.co.il)
 17. yor2

  רשמית: טסלה בישראל

  התפרסם אתמול ב YNET. לא נשאר יציב: החשמלי של פורד נכשל במבחן בטיחות (ynet.co.il) לא נשאר יציב: החשמלי של פורד נכשל במבחן בטיחות מגזין הרכב השבדי ערך מבחן בטיחות דינמית לארבעה דגמים חשמליים, מכוניות הסובלות ממשקל עצמי גבוה ביחס לדגמי בנזין, הפוגע ביכולתן להתמודד עם מצבי חירום. התוצאות: פורד נכשלה, יונדאי וסקודה עברו וטסלה הצטיינה. כל הפרטים בפנים
 18. תתכוננו לחיסון הרביעי. התפרסם היום בוואלה. ד"ר שרון אלרעי פרייס, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, אמרה היום (שני) בדיון בוועדת החוקה כי אין לשלול את האפשרות שישראל תחסן בפעם הרביעית חצי שנה לאחר החיסון השלישי. "אנחנו נעשה בדיוק את מה שעשינו כעת, וזה יקרה רק אם נגיע למצב של תחלואה קשה ותמותה בדיוק כמו שראינו בתחילת הגל הרביעי", אמרה.
 19. בנתיים בבית החולים. הלל יפה. בנו שתי קומות. מחלקת קורונה. המחלקה מקבלת הזנת חמצן בצנורות עבים. בצבע לבן. לקומה ראשונה ושניה. יש ברזים לניתוק במקרה הצורך. ושלטים קטנים שמסבירים לאיזו קומה מזינים תחמצן. בפנים זה מוכן. לקראת פתיחה. מי שמקיר את הבית חולים. זה איפו שהיו פעם הצריפים של בריאות הנפש. לקח להם שנה לבנות תמבנה. זה אומר שהקורונה תלווה אותנו עוד כמה שנים.
 20. לפי חדשות 13 אתמול. אמרו שכול מי שחוסן. חיסון שלישי. יקבל תוקף חצי שנה מהחיסון. ב 3.10.2021 צריך להוציא תו ירוק חדש. גם מי שחוסן מנה שניה. ולא חלפה חצי שנה. יקבל תו ירוק. לחצי שנה. ויצטרך לקבל חיסון שלישי.
 21. מתוך חדשות 13. בשל תסמונת נדירה של מחלימי קורונה – בן 5 מאושפז במצב אנוש. https://13news.co.il/item/news/domestic/health/a-child-in-harsh-condition-1365495/ דיברו גם בחדשות. שיש מספיק מכשירי אקמו. רק אין מי שיוכל לתפעל אותם. ולחן. נוצר מחסור.
 22. בינתיים סין בבעיה. וגם אירופה. https://www.calcalist.co.il/world_news/article/skyhv00yet אירופה. https://www.calcalist.co.il/world_news/article/h1w1hzy4k אנחנו מדינה במלחמה יומית. במבצע שומר חומות. עצרו את הפקת הגז. ממאגר תמר. ולכן אי אפשר להסתמך על מקור אחד.
 23. מתוך גלובס. "בישראל יש יותר ציוד אקמו ממדינות כמו בריטניה": אז למה יש משבר? בימים האחרונים נשמעות התרעות של בתי החולים על מחסור חמור במכשירי אקמו, עקב התגברות גל הקורונה. זאת, למרות שמספר החולים הקשים נמוך לעומת שיא הגל הקודם ולמרות שבחודשים האחרונים הוכפל מספר מכונות האקמו בישראל, מ-40 ל-80. למעשה, ביחס לעולם מצבנו טוב, מסביר ד"ר יגאל כסיף, מנהל שירות האקמו בבית החולים שיבא וראש החברה הישראלית לאקמו. "אצלנו יש כ-10 מכשירים למיליון תושבים, בהשוואה ל-3 למיליון בלבד במדינות כמו בריטניה", הוא מסביר. "בשלב הזה אנחנו מצליחים לתת מענה מלא למטופלים, אבל ככל שהגל הנוכחי גובר אנחנו מתקרבים לקצה". הלחץ כמובן מורגש יותר בבתי החולים בפריפריה שסובלים באופן קבוע ממחסור במשאבים. האם בתי החולים יכולים למנוע טיפול מחולים שלא חוסנו? "אין שום שיקול כזה", אומר ד"ר כסיף. "בתי החולים נותנים מענה לכל חולה במצוקה. כדי למנוע טיפול מחולה נדרשת חוות דעת מקצועית של שלושה מנהלי טיפול נמרץ, וזה לא קורה". למרות זאת, הדבר החשוב ביותר כדי למנוע את התגברות הגל, הוא להמשיך לעודד התחסנות ככל האפשר. זה מה שיגן גם על מי שמתחסן באופן אישי, גם על הציבור כולו וכמובן על מערכת הבריאות. https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001385338
 24. האלפא פרו. מזגן רגיל צלעות כחולות. יש לו גם טיהור אוויר. בסופריים. הצלעות מצופות זהב. טיהור אוויר. וצבעים של הפלסטיקה. חושב לבן. כסוף. זהב. ואולי כחול?. בדקתי באתר ולפי הנתונים הם זהים ב BTU. C.O.P לי יש אלפא. הישן רגיל. מרוצה ממנו. היום אני לא גר בחדר הזה. אבל שעובד הוא שקט מקרר\מחמם טוב. אני העיתי לוקח תאלפא פרו.
 25. אני חושב שאתה לא עושה ניקוז נכון. אני באיגניס דור ראשון. ניקזתי בתהליך דומה הסביר. פותחים מחסה רדיאטור שהרכב קר. ממלאים מים. מניעים ומחכים שהרכב יתחמם. בזמן הזה יכול לרדת מפלס המים. מוסיפים. עד ששתי הצינורות. חמים. ( תחתון+עליון) ששני הצינורות חמים. סוגרים את מכסה הרדיאטור. המאוורר צריך לעבוד. ולהרגיש שהוא מושך אוויר חם. לבדוק את חום המנוע. אם תקין. לנסוע. מוסיפים מים למיכל העיבוי מים לפי הצורך. יכול להיות שאחרי התקררות. יחסרו מים במיכל עיבוי. להוסיף ולעקוב. בגלל שאנחנו בעונת מעבר. יכול להיות שתתצרך להוסיף .גם כמה ימים אחרי הניקוז. להוסיף רק במיכל עיבוי. מקווה שזה יעזור.
×
×
 • תוכן חדש...