Jump to content

nimrod7676

 • פרסום הודעות

  2,293
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

15 נייטרלי

אודות nimrod7676

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הוא מכוער לצערי, אני מחפש מראה קרבי כמו של הנינגה 400
 2. לאחר חשיבה על הצרכים שלי ועלויות אני חושב אולי להתחיל באופנוע 250. איזה אופנוע 250 ידני מומלץ? איך הנינג'ה 250 סביבות 2016? אם שמתם לב שנדבקתי לנינג'ה לא טעיתם - הוא האופנוע הכי יפה שראיתי וזה חשוב. האם הוא חלש משמעותית מה400 החדש? כמה אמור לעלות טסט שנתי ואיך הוא מבחינת אמינות?
 3. למה לא מדפיסים שקלים וזהו? זה יוריד את ערך השקל וזה מה שרוצים שיקרה, לא?
 4. היי, אני מחזיק ברישיון לרכב בערך 7 שנים והחזרתי מספר יחסית רב של מכוניות. כשאני מחפש מכוניות ביד 2 אני מסתכל על יצרן, שנתון, קילומטראז, טיפולים, סחירות ועוד. הוצאתי רישיון לאופנוע לפני חודשיים ואני רוצה להתחדש באופנוע הראשון שלי. למדתי על קווסקי נינג'ה 400 וממש אהבתי אותו, ואני מחפש המלצה לאופנוע דומה פחות או יותר. איזה דגמים מומלצים? מה נחשב שנתון סביר אצל אופנועים? קילומטראז? על מה לשים דגש? האם הקווסקי הוא סחיר? אני גר בתל אביב ומתכוון (כנראה) להחזיק את האופנוע בערך חצי שנה - קצת לנצל את הקיץ האם ישנם אופנועים יותר סחי
 5. אתם חושבים שהמשך ירידת הדולר תוביל לגלי פיטורי ענק בהייטק?
 6. התיק הוא בדולרים מה אני קונה ביותר זול? . צודק, טעות שלי. התכוונתי לשקל חלש. כלומר כל דולר נותן הרבה שקלים
 7. אם תהיה קואליציה בלעדיו אני משוכנע שאנחנו נראה בארץ תמונות דומות. שקל נמוך זה מבורך.
 8. היום הדולר הגיע לשער 3.18 - שפל של 25 שנים. ברמה הלאומית, בתור מדינה שמתבססת על יצוא, דולר נמוך זה ממש אסון לכלכלה. ברמה האישית, כאחד שמשקיע בשוק ההון האמריקאי, אני שוקל את העניין בכובד ראש מפני ששער הדולר מחסל לי את הרווחים. ברור שאף אחד לא יודע ואף אחד לא יכול לתת תשובה חד משמעית, אבל איך אתם רואים את הדברים? לאן פני הדולר לדעתכם? ומדוע אתם חושבים מה שאתם חושבים?
 9. אתה יושב במקרה על פנסיה תקציבית שמנה?
 10. לא מבין איזה עוד הוחכות צריך לזה שכל הסגר הזה פוליטי. העיקר חילונים מסכנים בתל אביב ששניה הלכו בלי מסכה או שהיו בים לבד הביאו 4 שוטרים לפרק אותם מכות
 11. אתמול הייתי בכיכר השעון ביפו, הקדמתי עם חבריי את חגיגות הכריסטמס. איפה השוטרים שפירקו חברים שלי בהפגנות מכות? ליפו אין ביצים להכנס?
 12. האם לחגור חגורת בטיחות היא פעולה שמשמידה את חייהם של מיליוני אנשים בישראל? האם נוכחות כרית אוויר ברכבך הוא דבר שמשמיד את חייהם של מיליוני אנשים בישראל?
 13. אם מישהו היה אוכל חרא כל יום במשך שנה ולא היה קורה לו כלום - כנראה שחרא לא היה מזון מזיק. זה קרה? קראתי, אם יש לך נקודה להצביע עליה אתה מוזמן.
 14. חבר יקר, בסגר , כשלא היה אפשר לנסוע לבלפור, היה הפגנה בתל אביב 3 פעמים בשבוע (שלישי, חמישי ושבת) ובתקופה האחרונה פעם בשבוע. (הרוב המוחלט עבר לבלפור) ראית פעם איך זה נראה? 2000-4000 איש ברחוב קטן לא כולם היו עם מסכות, בוודאות לא היה מרחק של שתי מטר. הייתי ביותר מ-20 צעדות שכאלו. קרה לי משהו? אני גם פוגש את ההורים שלי בלי מסכות ובלי כלום ולא קרה להם כלום עד היום, מה תגיד על זה? זה לא צביעות - זה אכזריות. זה לקבור את חברך בחיים סתם יש אנשים שהעולם קורס עליהם (גילוי נאות - אני לא אחד מהם ואף השתדרגתי משמעותית מבחי
 15. ואני הלכתי לכל ההפגנות עד לפני חודש עם מסכה כירורגית מעפנה ולא נדבקתי. איך יכול להיות? למה אתה נוהג ברכב? אתה יודע שעצם זה שאתה נוהג אתה יכול לרצוח משפחה שלמה?
×
×
 • תוכן חדש...