Jump to content

vxlan

 • הודעות

  721
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חיפה והסביבה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של vxlan

משקיען

משקיען (5/14)

23

מוניטין

 1. סדרה בסדר, על רקע האפרוריות והבינוניות של סדרות הטלוויזיה כיום היא בולטת, אבל לא יותר מזה. ההייפ סביבה לא מוצדק לטעמי.
 2. יופי של שרשור, מתלבט אם לקנות את הרכב הזה בדיוק, ובעקבות השרשור נראה לי שאלך על זה. תודה!
 3. ההקלטה לא נשמרה😑. לא נורא, לא אחייג שוב, לא חושב שהיא תשנה גרסא. נציג הביטוח אמר שעל פי מיקום הפגיעות בלבד הסיפור שלי מאושש. מקס' הם כבר יתקשרו אליה. אגב אני הולך למוסך הסדר, מצאתי אחד שהוא גם סוג של מומלץ בפורום, ליטל 2000. זאת כיוון שיש גם חריקות מכיוון המתלה הקדמי ימני, כך שצריך גם מכונאות ולא רק פחחות. כמה בלאגן מהשטות הזו, בחיי.
 4. הגשתי תביעת צד ג' דרך הביטוח. הצלחתי ליצור קשר עם העדה, היא גם חושבת שזו אשמתי, לטענתה אני הייתי צריך לעצור כיוון שהם כבר התחילו את הפרסה. זו טעות נכון? בלמתי וצפצפתי ברגע שראיתי אותו.. לפחות היא מודה שאת הצפירה היא שמעה לפני שראתה אותי.
 5. לצערי לא. טוב, זה כנראה יהיה מתיש משפטית, מקוה שהוא לםחות יציין שהוא פרסס. אגב, היתה איתו עדה שלא קשורה אליו, סוכנת נדלן. אני אנסה להשיג את הפרטים שלה בראשון.
 6. לצערי אין לי מצלמה. צילום מהזירה אני יכול לספק כיוון שזה קרה ממש ליד מקום מגוריי. כמובן שאעדיף לתבוע אותו - האם חב' הביטוח עוזרת במקרה כזה? או שזה הכל עליי? יש לי ביטוח מקיף שכולל הגנה משפטית עד 30K. לי נראה שהנהג השני יעשה הכל כדי להתנער מאשמה, הוא מיד יצא מהרכב ואמר שזו אשמתי, שהייתי צריך לעצור לו, וכו' וכו'. באופן כללי, מה הפרוצדורה ? אני מתקן במוסף ומשלם ואז רודף אחריו כדי לקבל את כספי? האם יש אופציה לתקן וחב' הביטוח תשלם והיא תרדוף אחריו בכדי להשיב את הכסף? בכל מקרה אני אבחר לתקן במוסך הסדר כיוון שאז אני זכאי לרכב חלופי.
 7. אני נסעתי במהירות של 30-40 קמ"ש, והרכב מהנתיב הנגדי , או שאולי אפילו מתוך החנייה הנגדית, פרסס בפתאומיות לתוך הנתיב שלי. לחצתי על הבלמים וצפרתי, ניסיתי גם להתחמק ע"י שבירת ההגה ימינה(לא יכולתי לעלות על המדרכה כיון שיש שם מדרגה גבוהה) אך כל זה לא מנע את ההתנגשות. לשנינו יש נזקים, אצלי דלת הנהג נפתחת\נסגרת רק בכח רב וחורקת למוות תו"כ. לא נפתחו כריות אוויר לאף אחד, מניח שבגלל שזה קרה במהירות נמוכה. החלפנו פרטים, והודעתי לחב' הביטוח , אך זו תחזור אליי רק בראשון. אני תוהה, מי האשם ? והאם במידה והאשמה שלו - חב' הביטוח תבקש ממני עדיין השתתפות עצמית בתיקון הרכב שלי, ועבור תיקון הרכב שלו(צד ג')?
 8. הרגע מסיים ביקור ביורומוטורס חדרה, בדקו את הרצועה ופסקו שיש צורך בעדכון תוכנה בלבד. לא מפתיע, כיוון שהחלפתי אצל גבע לפני שנה. השאלה היא, האם ניתן לקבל החזר על ההחלפה אצל גבע? במוסך אמרו לי שהם לא מתעסקים עם זה, וזה מובן, זה אמור להיות מול לובינסקי. מישהו פה פנה ללובינסקי בבקשה להחזר? לא מאמין שהייצוגית תתן החזר כספי, מקס' טיפול או שניים במוסך שאני לא מעוניין לטפל בו. ראיתי את התגובות בעמוד הקודם, םשוט לשלוח מייל לשירות לקוחות עם החשבונית מגבע? לא לצלצל ולדבר לפני?
 9. תודה על המידע לגבי הפוקוס. צודקים לגבי ה308, שכחתי ממנה לגמרי. הבעיה שיש כרגע בדיוק 2 כאלה בלבד משנתון 2017, שלא מסוכנות רכבים סטייל "שלם ותדפק".
 10. הסוללה מתה. מחבר למטען, אין שום סימן חיים. סוללה חדשה עולה 250 ש"ח, שואב חדש עולה 500. חשבתי לנסות לתקן לבד.. יש טעם להיכנס לזה, או שהסוללות הפנימיות יקרות בכל מקרה, כך שלא אחסוך שום דבר ?
 11. עקב גדילת המשפחה, זקוקים לרכב משפחתי נוסף. כיום מתניידים בפיאט חבוטה שנת 2006, וסי4 שנת 2015, שסופר מרוצים ואוהבים, ואם היה כזה שנת 2018 הייתי קונה בלי לחשוב. אבל אין. יש את הקקטוס עם אותו מנוע ואותם הילוכים. נראה גם יותר מרווח. מודע לבעיית הטיימינג, האם יש בעיות נוספות בדגם? כמו כן עלה לי על הראדאר הפוקוס 150 כ"ס, מודע לבעיית צינור המים, האם יש בעיות נוספות בדגם? על איזה רכב הייתם ממליצים בשביל לשנע שתי פעוטות (שתיהן חייבות כסא בטיחות)? איפה יש יותר מקום במושב אחורי? למייש בגאז' יותר מרווח ונח להעמסת עגלה וציוד? אם יש הצעה לדגם אחר, אשמח לשמוע גם. תודה.
×
×
 • תוכן חדש...