Jump to content

SurfHigh

 • הודעות

  620
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

SurfHigh שיחק אותה בתאריך ינואר 25

התכנים של SurfHigh היו האהובים ביותר!

מוניטין

189 טוב

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  קיה סראטו

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. איזה כיף! גם בית מול האגם, גם פרוייקט diy! האמת אני ירוק פה מרוב קנאה. תמשיך לעדכן.
 2. דבק דו צדדי של חברה רצינית, למשל 3M.
 3. לנו יש טלוויזיה של LG בת 3 בערך. אני לא אוהב את מערכת ההפעלה שלהם WebOS בעיקר כי חסרות הרבה אפליקציות והדפדפן מאוד איטי ולא תומך בשידורים מסוג מסויים (למשל באתר של רשת). הייתי מעדיף אנדרואיד נקי עד כמה שאפשר.
 4. פל קל היא לא שיטה רעה. הבעיה בשיטה היא בישום שלה מפני שהיא מאוד רגישה לביצוע שאינו נכון. אם היו מיישמים אותה כפי שכתב המשורר (המהנדס), לא היו כשלים.
 5. SurfHigh

  מקדחה/מברגה חדשה

  חזרתי לעדכן שקניתי היום את המברגה הזו: https://ksp.co.il/web/item/119769 הספקתי כבר להרכיב 4 כיסאות מאיקאה, מרגיש כמו מוצר טוב במחיר טוב.
 6. בדיוק ראיתי היום סרטון ביוטיוב על שיטות בניה מתקדמות. חפשו בלוק icf. מעניין.
 7. SurfHigh

  קמצנות

  יש בפייסבוק קבוצה שנקראת "דירות בישראל שמדכאות אותי". יש שם כמה פוסטים שיתאימו פה פיקס.
 8. מקום שמסרב להעלאת שכר ואז פתאום מסכים כשאתה רוצה לעזוב, זה לא מקום להישאר בו לדעתי. לדעתי אין מה לחשוש מסטראטאפ באופן גורף, יש כאלו שמגייסים הרבה כסף וסגורים לפחות שנתיים קדימה מבחינת משכורות לעובדים. תנסה לרחרח קצת לגבי המקום. בדרך כלל בסטראטאפים נוצרים קשרי חברות/עבודה וגם אם הסטראטאפ נכשל וסוגר, יש איזה גרעין שממשיך יחד לסטראטאפ הבא, או שצוותים שלמים עוברים יחד לחברה אחרת. בכל מקרה נדיר שאדם מקצועי שעבד בסטראטאפ ישאר מובטל. כרגע הביקושים לעובדים בהייטק בשיא ושווה לנצל את זה. דמי הבראה זה שטויות. תנסה לראות אם יכולים לבוא לקראתך בימי חופש. גם אם לא יוכלו בחוזה, בהרבה מקומות תגיע להבנה עם הבוס על עבודה מהבית מדי פעם כשיש אילוצים, או יום לסידורים כל עוד המשימות שלך לא מתעכבות. באופן כללי אני חושב שהיום בהייטק מי שלא מחליף מקום עבודה פעם ב 3-4 שנים, פשוט מתנוון. גם מקצועית וגם מבחינת קשרים שיקדמו אותו.
 9. רכב חשמלי זול יותר לייצור + הטבות מס (בינתיים לפחות). המדינה צריכה לכפות בבניה חדשה הכנה לעמדת טעינה בכל חניה. בניינים קיימים אכן בעיה, ועד שיפתרו אותה צריך להסתפק בעמדות טעינה ציבוריות, חניונים, מקומות עבודה וכו'.
 10. למה אף אחד מהיבואנים לא מרים את הכפפה ומביא לנו מיני חשמלית במחיר של 60 אלף ש"ח? מכונית כזאת תשבור את השוק.
 11. בבניה מסורתית יש חשיבות אדירה ליכולת של מי שמבצע בשטח. שיטות בניה מתקדמות יותר חסינות, הרבה יותר חלקים באים חתוכים, מורכבים ונבדקו במפעל. אין את "אז תיישר לי עוד חצי ס"מ", "תעשה יותר פחות/שיפוע" ושאר המצאות. אם כבר, אז רק בשיטות מתקדמות (שלא ממש פופולאריות בארץ.)
 12. SurfHigh

  קמצנות

  נושא החתונות בארץ פשוט כאוב. הייתי בהולנד, ראיתי זוג נשוי יוצא מבניין העיריה, בחוץ חיכו החברים וההורים, אולי 30 איש, קצת שמפניה, קצת בלונים וכולם עלו על סירה עם מוזיקה טובה. למה בארץ חושבים שאני חייב ארוחה של 3 מנות, מגנטים ופירוטכניקה כדי להנות? למה יש חתונות שיש בהם אורחים שהחתן והכלה לא יודעים מיהם בכלל? כל מיני דודים רחוקים, חברים של ההורים וכו'
 13. שוק תלפיות בחיפה, הדוכנים שבתוך המבנה. קונה שם כבר מעל 10 שנים. גם אז, בכל דוכן יכולה להיות סחורה שמגיע ממקום אחר, צריך להסתובב קצת ולדגום. באופן כללי, הסחורה שם בין בינונית למעולה ולרוב אפשר לדעת מיד לפי המחיר שלה. בכל מקרה המחירים בין 50% ל 70% מהשופרסל, חוץ מבעגבניה מלפפון ואבטיח שלרוב בסופר לא מרוויחים עליהם בכלל. הרבה פעמים סוחר שנשארו לו כמה קילו כבר רוצה ללכת הביתה ויוריד מחיר רק כדי שתיקח, אז יש מציאות. עוד יתרון לשוק הוא שאפשר למצוא שם סחורה שאין אף פעם בסופר, למשל עודפים של ענב שיועד ליין - מתוק בצורה קיצונית, תפוח חרמון שאין כמעט בארץ, אפרסק צהוב, זנים שונים של נקטרינה וכו. אני מגיע בדרך כלל ברביעי או חמישי בסביבות שלוש וחצי.
×
×
 • תוכן חדש...