Jump to content

SurfHigh

 • פרסום הודעות

  589
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות SurfHigh

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 • תאריך לידה 10/10/1980
 1. המשבצות האלה בגריל נראות נורא. בכלל העיצוב נראה כאילו כל אחד במחלקה העתיק משהו מסאב אחר ופשוט חיברו הכל ביחד.
 2. שיהיה בהרבה מזל טוב, הרבה שעות שינה, ורק בריאות. מחכה לקליק בייט "לקחתי את הבת חצי שנה שלי לסיבוב בטסלה, לא תאמינו מה קרה בהמשך! "
 3. אם רק הייתם מזכירים קורונה כשהשרשור הזה היה פעיל, אומרים שיש בזוהר תחזיות למגפה עולמית ב 2020, זורקים את המילה הסגר - היום כבר הייתי עם שטריימל. ממשיכים לפספס הזדמנויות. *אני מתנצל מראש, אני סגור בבית ויש פה פוטנציאל לשעות של ענין
 4. מכיר, העניין שהאינטרנט מקרטע. מדובר בבית של אמא שלי, קשישה לא טכנולוגית בעליל. בימים אחרים, הייתי מגיע ומסדר הכל, מחליף תשתית/ספק/כל מה שצריך כדי שתוכל לקלוט טלוויזיה. בימי קורונה, אם אפשר פשוט לתקוע אנטנה וקבל לפחות 2-3 ערוצים שלא נתקעים, זה גם בסדר.
 5. ממה שאני קורא על מנת לקלוט שידורי עידן פלוס דרוש ממיר DVB-T2. האם טלויזיה ישנה עם ממיר דור ראשון, דהיינו DVB-T, תוכל לקלוט את השידורים?
 6. זה הולך לכאוב מאוד. אנשים לקחו משכנתאות של מיליון שקל על בסיס ההנחה ששתי משכורות ימשיכו להיכנס קבוע.
 7. המספרים גבוהים זה בטוח. אבל כדי שזה יהיה רציני מתבקשת השוואה לגורמי תמותה אחרים.
 8. נראה לי שמחר אני הולך להקפיא את הביטוח לרכב השני בבית. כבר שבוע שהוא עומד וכנראה גם יעמוד עוד חודש. אין ספק שלקורונה יהיה מחיר כלכלי כבד. אולי זאת הסיכה בבועת האשראי.
 9. מקפיץ. היות וכולם בבתים עכשיו, אפשר להרגיש את התשתית של בזק מקרטעת. אמא שלי מתלוננת שהסלקום טיוי כל הזמן נתקע, חשבתי להעביר אותה לתשתית סלולרית של פרטנר 300 ג'יגה ב 99שח + 15 לנתב. המיקום בקריות אם זה משנה. יש חוות דעת טרייה למישהו?
 10. אתה משווה ילדים לכלב? רק מראה שאתה לא מבין על מה מדובר. אני יכול להתמודד מצוין עם הילדים כשיש לי כלים מתאימים, אחד מהם זה מגרש המשחקים. יש אנשים שלא יכולים להתמודד עם עצמם בבידוד כפוי. יש כל מיני סוגי אנשים.
 11. להיות דה פקטו סגור כל היום בבית עם הילדים? לא רואה את זה קורה. לא משנה כמה יסבירו שזה חשוב, לא ניתן לעמוד בזה. מי שאין לו ילדים לא מבין את הסיטואציה בכלל. נזק פסיכולוגי מצטבר שיביא למעשי אלימות, גירושין, והרבה דברים רעים אחרים. אני לא ציני ואני לא מגזים.
 12. מה שבטוח אחוז המתגרשים הולך לעלות דרמטית, בטח אם יטילו סגר כללי. ועוד דבר, איך בעבודה מצפים שאני אעבוד מהבית בזמן שהילדים בבית? איך מצפים ששלושה ילדים ילמדו מהבית כשיש לי רק שני מחשבים ורוחב פס מסכן וזה בזמן שאני בכלל אמור להיות זמין לעבודה? בקיצור, שוב עושים הכל כדי לסמן וי, כאילו אנחנו יכולים להמשיך לתפקד בחירום. וביותר קיצור, מצפים שהאזרחים שוב יצילו את הממשלה שמטילה את כל המגבלות אבל לא מכניסה יד לכיס.
 13. לדעתי, לאדם הממוצע שלא ממש מתמעמק בשוק ברמה יומיומית, מיצוע הוא הכלי הכי טוב. אני ממשיך בדיוק באותו מסלול, קונה באותו סכום כל חודש (קרן השתלמות), כל שלושה חודשים קונה במה שהצטבר קצת קרנות מחקות מדדים, גם בארץ וגם בארצות הברית. אני מרשה את זה לעצמי כי אני לא אצטרך את הכסף ב 10 שנים הקרובות לפחות.
 14. SurfHigh

  איך לחבר משקוף שהתנתק?

  אצלי בבית זאת היתה מחלה, ההתקנה היתה מתחת לכל ביקורת. בכל אופן, מכניס טריז בין המשקוף לקיר, כלומר בין הקצף שהתנתק לקיר. שכבת סופר 7 יפה, מוציא טריז, נותך תמיכה בין שני משקופי הדלת, כלומר שיהיה לחוץ לקיר.
 15. אתה מדבר פה על מקווה? שואל בשביל חבר
×
×
 • Create New...