Jump to content

vxlan

 • הודעות

  714
 • כאן מאז:

כל מה שפורסם על ידי vxlan

 1. הרגע מסיים ביקור ביורומוטורס חדרה, בדקו את הרצועה ופסקו שיש צורך בעדכון תוכנה בלבד. לא מפתיע, כיוון שהחלפתי אצל גבע לפני שנה. השאלה היא, האם ניתן לקבל החזר על ההחלפה אצל גבע? במוסך אמרו לי שהם לא מתעסקים עם זה, וזה מובן, זה אמור להיות מול לובינסקי. מישהו פה פנה ללובינסקי בבקשה להחזר? לא מאמין שהייצוגית תתן החזר כספי, מקס' טיפול או שניים במוסך שאני לא מעוניין לטפל בו. ראיתי את התגובות בעמוד הקודם, םשוט לשלוח מייל לשירות לקוחות עם החשבונית מגבע? לא לצלצל ולדבר לפני?
 2. תודה על המידע לגבי הפוקוס. צודקים לגבי ה308, שכחתי ממנה לגמרי. הבעיה שיש כרגע בדיוק 2 כאלה בלבד משנתון 2017, שלא מסוכנות רכבים סטייל "שלם ותדפק".
 3. הסוללה מתה. מחבר למטען, אין שום סימן חיים. סוללה חדשה עולה 250 ש"ח, שואב חדש עולה 500. חשבתי לנסות לתקן לבד.. יש טעם להיכנס לזה, או שהסוללות הפנימיות יקרות בכל מקרה, כך שלא אחסוך שום דבר ?
 4. עקב גדילת המשפחה, זקוקים לרכב משפחתי נוסף. כיום מתניידים בפיאט חבוטה שנת 2006, וסי4 שנת 2015, שסופר מרוצים ואוהבים, ואם היה כזה שנת 2018 הייתי קונה בלי לחשוב. אבל אין. יש את הקקטוס עם אותו מנוע ואותם הילוכים. נראה גם יותר מרווח. מודע לבעיית הטיימינג, האם יש בעיות נוספות בדגם? כמו כן עלה לי על הראדאר הפוקוס 150 כ"ס, מודע לבעיית צינור המים, האם יש בעיות נוספות בדגם? על איזה רכב הייתם ממליצים בשביל לשנע שתי פעוטות (שתיהן חייבות כסא בטיחות)? איפה יש יותר מקום במושב אחורי? למייש בגאז' יותר מרווח ונח להעמסת עגלה וציוד? אם יש הצעה לדגם אחר, אשמח לשמוע גם. תודה.
 5. כאן 11, עושים זאת שוב. מותק בול באמצע, מהיוצרים של פולישוק, מתחילה בתור פארודיה על הכנסת ויושביה, ולקראת האמצע סוף נהיית אפלה וגורמת לך לתהות אם ככה זה באמת עובד. כנראה שכן אגב, לתחושתי. פשוט מעולה, כיף לצפייה. איזה תותחים יש בכאן, באמת. איפה היה כל הכישרון הזה עד השנים האחרונות..
 6. vxlan

  רשמית: טסלה בישראל

  בהייטק(חומרה לפחות), הפרקטיקה הזו מאוד נפוצה - מייצרים רכיב אחד , ומוציאים ממנו הרבה דגמים ע"י כיבוי פיצ'רים. טסלה מתנהלת לגמרי כמו חברת הייטק, הלוואי שימשיכו כך גם ביחס ללקוחות בארץ.
 7. בדירה הנוכחית, שטח הדירה הוא כ100 מר. אולם במדידת החללים, השטח מסתכם לכ75 מר. בדירה על הנייר שקנינו, שטח הדירה בחוזה הוא 163 מר, אך בספירת השטח בתכנית הבניה, מגיעים ל142 מר. איפה המטראז' החסר?
 8. ממש מול דלת הממד. לMesh, צריך הכנה מיוחדת מהקבלן? לא ברור לי מה זו הצלחת הזו שחלקכם הזכרתם.
 9. כאן11 משאירים אבק לכולם, יס, הוט, hbo,netflix. חזרות, סדרה מעולה. אולי הסדרה הכי טובה שנעשתה פה בישראל בשנים האחרונות. מוצא את עצמי צוחק כמעט בכל פרק. לבנון, סדרה תיעודית על מלחמת לבנון הראשונה. פשוט מעולה, ומרתקת. לא יודע מי אחראי בכאן11 על התוכן, אבל הוא פשוט מוכשר בטירוף, ופוגע בול עם המון סדרות. שאפו.
 10. היי, מתכננים לשים ראוטר בתוך קופסת התקשורת (האגר 55X40X9, ייכנס בלי בעיה, נכון?) שנמצאת ממש מתחת לארון החשמל. זה יוצא כמעט במרכז הבית. תוהה אם זה ייתן כיסוי ווייפיי טוב בכל הבית ( ליד עמדות העבודה יש נק' קווית, האלחוטי לצורכי פלאפון ומחשבים ניידים). בשרטוט חסרה מרפסת שיוצאים אליה מהויטרינות בסלון, בגודל 10X6. אולי שווה למקם אחד באיזור הסלון (נניח בספרייה), ועוד אחד בעמדת העבודה בחדר שינה של ההורים ?
 11. בסוף הלכנו עם ה' אחרי הגדלת האי ל3 מא, והחלפת המקרר באחד רחב שמסתיים בקו 0 עם הארונות. מקווים שייצא יפה ופונקציונלי... תמונות עוד שנתיים 😁
 12. עוד שתי אופציות: אופציה ה': אופציה ו':
 13. 8.75x7.5 אנחנו ממש אוהבים חלל משותף פתוח, ולכן ב' נפסל מבחינתנו. מעניין ההצעה שלך של קיר מזווה ענק, ומשטח עבודה גדול. אני חושב שהמעצבת לא עשתה זאת כי זה יחסום את החלון. אשאל אותה בבוקר. אגב, לא פוסל ויתור על המזווה ליד הספסל..אחד של 120 על 60 ליד המקרר נשמע לי מספק. אגב הספסל באמת לא קשור למטבח, אבל נראה לי ניצול מעולה של החלל. נראה שנלך על ד'. שתי שאלות, 1)באופציה ד', המרחק של המקרר ממשטח העבודה לא יציק? 2) אופציה ד', כמו שנאמר, לא יותר נכון לסובב את האי ב90 מעלות? מה דעתכם? צריך להחליט עד מחר בצהריים.
 14. אופציה א: אופציה ב: אופציה ג': אופציה ד':
 15. אני גם טיפלתי ביורומוטוס חדרה בתקופת האחריות והיו בסדר, אבל אלה היו טיפולים רגילים. בגמר האחריות עברתי לגבע, שם החלפתי את הטיימינג בצורה יזומה - ביורומוטורס לא הסכימו להחליף.
 16. תוסיף קצת חומץ למיכל המים. מהו כמו 100CC לליטר.
 17. החלפתי כבר רצועה אצל גבע, עלה סביב ה1500 אאל"ט. יש סיכוי לראות את הכסף חזרה מלובינסקי ?
 18. כבר הגבת והשקעת - למה לא לרשום את השם..? הדירה בחריש, אך משיחות עם מעצבים - זה לא באמת עקרוני, אלא אם המעצב מאילת או משהו כזה.
 19. בניגוד לדירה הנוכחית, בה קנינו לבד ו"עיצבנו" לבד, החלטנו שבדירה הבאה נעזר באיש מקצוע. פחות בקטע של לשבור קירות וכו', כי תוכנית הקבלן מאוד לטעמנו, יותר בעיצוב הריהוט, תאורה ואולי מטבח. אשמח להמלצות, יש כ"כ הרבה שמציעים את שירותיהם, המלצה מגולשי הפורום בהחלט תעזור בבחירה.
 20. לדעתי זה סוג של ביצה ותרנגולת. הרב לא יקנו רכב חשמלי בלי עמדת טעינה בחנייה, הממשלה לא תפעל עד שלא יהיו מספיק רכבים חשמליים שידרשו זאת. בלי דרישה מהממשלה, הקבלנים וחברת החשמל לא יעשו כלום. חלם.
 21. הקבלן(שיכון ובינוי) לא מוכן כיוון שהכבל יעבור בשטחי ציבור. חבל. כנראה שלעשות פרטי אחרי הבנייה יהיה יקר ומסובך יותר.
×
×
 • תוכן חדש...