Jump to content

phpclub

 • הודעות

  1,541
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

phpclub שיחק אותה בתאריך ספטמבר 8

התכנים של phpclub היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של phpclub

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

109

מוניטין

 1. phpclub

  מחירי סלולר

  תודה לכולם. כשרצו להעלות את התעריף זה היה בכ 15-20 שח לכל מנוי, יש לי 4 מנויים ואז זה כבר משמעותי.
 2. אני הזמנתי לדצמבר, לא רחוק מדי הטיסות יצאו 2000, לא סכום שישבור אותי אם ימירו לי את זה ל ואוצ'ר לא בא לי לשלם כפול אם אזמין קרוב יותר למועד כמעט כל המלונות בביטול חינם עד לילה לפני וביטוח קורונה דואג לאם קרה משהו קרוב למועד או במהלך השהות.
 3. phpclub

  מחירי סלולר

  אני היום בפרטנר השאלה היא יותר על המחירים
 4. לפני שנה/שנתיים היו מחירים מאוד תחרותיים, יש לי חבילה שעולה כ-30 שח בחשבון האחרון קיבלתי הודעה שהמחיר עולה, כשהתקשרתי אמרו לי 50 שקל, אמרתי מההה? אחרי שקצת התווכחתי, השאירו לי את המחיר הישן לעוד שנה נוספת אבל אשמח לשמוע מה המחירים שאתם משלמים ? המחירים באמת עלו היום ? לא צריך 5000 דקות שיחה, משתמש בממוצע כ 1500 דקות. 500 גיגה, 5000 גיגה גלישה, מה זה הטירוף הזה ? מי משתמש בזה ? בשביל זה יש לי אינטרנט בבית. * הזמינות הטלפונית מאוד חשובה לי, אחרי שהייתי אצל גולן טלקום ועשו לי אינספור בעיות, מעדיף להיות אצל אחת מהחברות הגדולות.
 5. הפכתם את זה לשרשור של להציג את בעלי עסקים זה כמו ילדים - עד שאין לך ילד משלך, אין לך מושג על מה אתה מדבר ואין לך יכולת להבין אפילו את מי שכן יש לו. הייתי עצמאי שנים והמעבר לשכיר היה הדבר הכי טוב שקרה לי כי פתאום נפתח בפני עולם ענקי שלא ידעתי שקיים, או שפשוט לא רציתי לראות. הדרך לא הייתה פשוטה (המקום הראשון שלי כשכיר היה לא טוב) אבל עם כל הלא טוב שהיה, זה נתן לי את הפתח להמשיך להתקדם. עם זאת, לקבל את ההחלטה לסגור את הבאסטה, הייתה החלטה לא פשוטה בכלל - שנים של השקעה שהולכים לטמיון, שלא לדבר על אנשים שנשארים עם חובות. הייתי מקביל את זה ללהחזיק כלב כמה שנים ואז למסור אותו (או חס וחלילה שהוא הולך), אחרי שהתחברת אליו והשקעת בו, זה לא פשוט בכלל לוותר עליו.
 6. היי, חפש לפני כחודש רשמתי, ברשותי xbox שלא עובד (כנראה ספק), שלח הודעה פרטית אם זה רלוונטי
 7. גם אני וגם אשתי ממשפחות עם 3 ילדים, זה נראה לנו טבעי, היה לנו תאומים ותמיד ידענו שאנחנו רוצים עוד אחד. התזמון נקבע בין היתר גם על פי יכולת כלכלית וסיבולת עצבים לגידול ילדים באופן כללי (חיכינו שהתאומים יהיו יותר עצמאיים וכמות העבודה שלנו איתם תרד) עכשיו עם 3, קשה מאוד, אבל ידענו למה אנחנו נכנסים ואין סיכוי בעולם שהייתי מוותר על זה בשביל נוחות עצמית. כקוריוז שאלתי את אשתי אם היא רוצה רביעי (משום מה הרעיון זרם לי בראש לאיזה 2 שניות ונעלם) והיא אמרה שממש לא.
 8. פשוט תתקין, הוא אמור לזהות אותו לבד מחשבים שמגיעים עם רישיון מותקן מראש, הרישיון צרוב על הלוח
 9. Bgp זה פרוטוקול שקל לעשות בו טעות ולהשפיע על הרבה אחרים. קרה לי שספק אינטרנט עשה לי טעות בהגדרות אצלו שהעלים אותי מהאינטרנט לכשעה וחצי עד שהם תיקנו את הטעות יש ראוטרים שיש להם אפשרות להטמעת הגדרות עם טיימר, כלומר אם עברו x דקות ולא אישרת סופית שהכל תקין, תחזור לאחור. היה עוזר מאוד במקרה כזה, במיוחד כשמשנים הגדרות מרחוק.
 10. phpclub

  רהיטי קיבוץ השלושה

  אני רכשתי מהם סלון מתצוגה לפני כ-10 שנים עם אחריות לשנתיים או שלוש אם אני לא טועה כעבור זמן קצר - למעלה משנה אך פחות מתקופת האחריות, הסלון שקע, כבר היה לא נוח לשבת עליו היה לי ויכוח איתם כי הם טענו שהאחריות היא לשנה, הייתי צריך לשלוח ולצלם את המסמכים עד שהם הסכימו לאחריות המורחבת הם רק המשווקים, את הייצור עושים כל מיני חברות קטנות, ואז הייתי צריך לרדוף אחרי החברה הקטנה כדי שתתן לי את השירות הם שלחו לי איזה רפד הביתה שפתח את התחתית ומתח קצת את הרצועות, היה ברור שהוא מגיע לעשות סתימת פיות ולא יותר מזה המתיחה שלו לא עשתה יותר מדי, הבנתי שאני צריך לטפל בזה בעצמי, אז הלכתי לחנות ורכשתי רצועות חדשות חזקות והתקנתי בעצמי אז, התקמצנו על רצועות טובות. שירות על הפנים, עד שנותנים לך אותו מוציאים את המיץ וגם כשאתה מקבל אותו הוא לא שווה יותר מדי במקום שהם ישלחו מישהו, הם אומרים לך לפנות לחברה אחרת ואז אתה צריך להתנהל מול חברה שלא מכירה אותך. אני אישית לא מעיז להתקרב לשם יותר.
 11. כמו בשאלה diskpart - כשאתה נכנס ב CMD, תנסה להשתמש ב net use \\server\share ואז תראה איזה ERROR אתה מקבל, באותו זמן תבדוק ב EVENT VIEWER על השרת כי גם שם יופיע שם/תיאור מפורט יותר לתקלה.
 12. אני שוחה ב ESXI אבל לא בשירותי הפצה, אז אם יש לך שאלה ספציפית בנוגע ל ESXI אשמח לעזור. תתחיל בלחפש esxi mdt issues או esxi mdt limitations ולהתמקד במאמרים רשמיים או פורמים
 13. מצד אחד אין לי זמן ללמוד/להתעסק עם שוק ההון, מצד שני כן רוצה למקסם את הרווחים פתחתי קופות גמל בחברות הביטוח, חלק מהכסף לטווח ארוך שמתי על מסלול מנייתי, חלק מהכסף לטווח בינוני על מסלול 35% מניות 10 שנים זה טווח זמן ארוך ולכן כן חושב שכדאי ללכת על מסלול מנייתי, בעוד כ-7 שנים, תעביר את הכסף למסלול סולידי יותר.
×
×
 • תוכן חדש...