Jump to content

phpclub

 • פרסום הודעות

  1,540
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

62 נייטרלי

אודות phpclub

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היי בדרך כלל אני יושב על המחשב כל כמה ימים ומוריד את הסדרות שאני רוצה בטורנט פעם הייתי רואה גם על המחשב, היום זרקו אותי מהחדר ואני צריך לראות בסטרימר בסלון אבל גם תהליך ההורדה נהיה לי מעיק כי הגישה שלי למחשב הראשי קטנה בצורה משמעותית. בסטרימר יש לי קודי מותקן, מחפש איזה פלאגין או פתרון אחר שממש עובד, שנותן לי לבחור מקור טורנט, ממתין 5-10 דקות ויש לי את הפרק מוכן לצפייה. זכור לי שהיו כל מיני פלאגינים אבל אף לא פעם אחת זה עבד לי בצורה אמינה וטובה.
 2. כשהייתי עצמאי, רק תן לי לשבת בבית, בשקט, בלי שיקשקשו לי מסביב אנשים היום עם ילדים, חד משמעית במשרד, לא מסוגל להתרכז בבית - כל שניה ילד אחר פותח את הדלת וכבר לא כל כך נוח לי (החדר עבודה שלי הצטמצמם לשולחן קטן שבקושי יש בו מקום). גם אם יש לי סידור בבוקר אני מעדיף ללכת למשרד אחר כך.
 3. למסירה ספה 3 +שזלון מבאר יעקב כבר לא כל כך נוחה (מרגישים את הבסיס) וקצת דהויה אבל עם קצת ניקוי ויזואלית במצב טוב. לא תכנס למעלית כמו שהיא לכן מתכנן לפרק את הגב כדי להוריד למטה
 4. רכבי ספג פגיעה מאחורה מרכב שחנה מאחורי ונתן גז במקום ברקס הפוגעת לקחה אחריות כלשהיא - השאירה פרטים וצילמה את הנזק שגרמה (אין לי את הצילום שהיא צילמה), לדבריה מכה קטנה בפועל נשבר אצלי הפנס התעקם הבאג'ז והוא גם לא נסגר - הכל נכנס פנימה כולל המיקום של וו הנעילה בנוסף, איני יודע אם זה קשור או לא, כשהגעתי לרכב הגלגל הקדמי היה על המדרכה, אשתי אומרת שהיא לא חנתה כך מה שגורם לי לחשוב שמעוצמת המכה הרכב זז קדימה ועלה על המדרכה - סתם פיסת מידע נוספת שאני לא יודע אם רלוונטית או לא. כשאמרתי לה לגבי הפנס היא פתאום אמרה שהיא לא קשורה לפנס ויש לה עדה והיא לא גרמה נזק לפנס, צילום של
 5. בגלל שזאת האפליקציה הסינית, השתמשתי בה פעם אחת ואז הסרתי הרשאות, אבל אתה צודק אבצע בדיקה. הנושא של הסנכרון מסתדר מעצמו, פשוט לפעמים לוקח זמן ודורש התעסקות ראיתי את ה T1 LITE שאני שוקל עבור ההורים/אשתי, זה ללא הגומי שמחזיק את האוזניה, מישהו התנסה ויודע להגיד שזה מספיק טוב מבחינת אחיזה באוזן ונוח ?
 6. נרכשו ה T1 PRO, אני איתם כמה חודשים ונהנה מאיכות הסאונד הטובה. אך יש כמה דברים שמפריעים לי מאוד, 1. למרות ששני האוזניות נשארות בקייס לטעינה, האוזנייה השמאלית גומרת בטריה לפני הימנית, אסביר : יש פעמים שאני משתמש רק בימנית, מחזיר אותה לטעינה ואז מוציא את שתיהן, בזמן שהימנית הייתה בטעינה היא הייתה אמורה להטען, בפועל לאחר זמן קצר הימנית מפסיקה לעבוד עקב בטריה. מרגיש כאילו יש בטריה לאוזניה ימין ובטריה לאוזניה שמאל. 2. לפעמים אני מוציא את האוזניות ורק אחת מתחברת, צריך להחזיר, לסגור, לחכות, לפתוח ולנסות שוב, לרוב מסתדר, לפעמים לא (פשוט משאיר אותה בקייס עד לשי
 7. היום היינו עם חברים, החבר צילם את הבן שלי והתמונות היו וואו, ממש ברמת צילום גבוהה (טלפון אחד היה iphone11 והשני היה pixel 5, אני לא יודע מאיזה מהם יצאה התמונה) זה שינה לי לגמרי את המחשבה על המצלמה, שעד כה מבחינתי היה ההבדל בין ככה פיקסלים לקצת יותר פיקסלים וסה"כ אם המצלמה הייתה סבירה אז התמונות טובות. ה X3 PRO דווקא מצא חן בעיני, נתנו לו בוסט במעבד והחוות דעת על המסך פחות מדאיגה אותי אך נתנו לו שינמוך במצלמה, דעתכם ? אני מוכן להעלות את התקציב לסכום גבוה יותר אם שווה את זה. אני מסכם את הדרישות : 1. נושא הממשק מאוד מטריד אותי, אני מאוד אוהב ומתחבר ל MIUI, ל
 8. יש גם את הרגיל וגם את זה הדגם הזה לא כזה יותר יקר, 250$ + מעמ יוצא בערך 1100 שקל הקטע הוא שזה מרגיש דגם ביניים רגיל, והפוקו שיש לי היום היה ביניים גבוהה בזמנו אגב, אשמח להבהרה לגבי המסך, מה שיש לי היום הוא LCD ואני לא מרגיש שמשהו חסר לי מבחינת המסך, מה כבר ההבדל בין ה LCD לטובים יותר (AMOLED ?)
 9. לא הבנתי, אני רואה world premiere על poco x3 pro אבל הוא זמין למכירה בארץ, אז מה ההשקה כאן ?
 10. חוזר להתלבט לגבי אשתי הלכתי לחנות להתייעץ כי איבדתי כיוון, בטווח של 1500/1700 הציעו את שיומי 10t או רילמי 7 פרו, אני עם פוקו ומאוד אוהב אותו, מחפש דומה, ביצועים, מצלמה וסוללה חזקה במחיר סביר. מאוד מתחבר ל miui ופוחד ממשקים אחרים שאני לא מוצא את הידיים והרגלים בהם. לדוגמא לאשתי היום יש את ה a2 אנדרואיד נקי שלא סובל אותו. ראיתי בשרשור תלונה על ה 10t, לא אוהב את סמסונג בגלל ההמשק וגם ה bloatware שלהם אך הפעם האחרונה שנגעתי בהם היה לפני שנה וחצי ועכשיו אני שומע שיש שינוי?
 11. היה אצלי מצב דומה בבית מקבלן, הביא הקבלן מומחה של חברת הקרמיקה שקבע כמו אצלך שההתקנה לקויה. הופתעתי לגמרי כשהקבלן לא רק שסיפר את האמת גם לקח אחריות והחליף הכל כי הקבלן הזה ידוע בביצוע על הפנים והתחמקויות, נכנסתי לשבוע שיפוצים, הקבלן רכש על חשבונו אריחים חדשים, מצאו את אותו הדגם מה שביאס אותי קצת כי רציתי לגוון.
 12. אם זה יום/יומיים אחרי, בודק. אם יותר מזה, זורק ולא לוקח סיכון.
 13. אצלי כל נושאי הפרטיות מבוטלים, ad personalization לא פעיל ומה שאתה מציע לא קיים אצלי כאופציה
 14. באמת לא מבין על מה הפליאה. אנשי הפייסבוק מבלים שם ושולחים הודעת ברכה על אוטומט כי למישהו שלא דיברו איתו שנה יש יומהולדת, זה זמין, זה קליל, אז למה לא ? הרי כל הפלטפורמות האלה הם מזויפות, אף אחד לא מצלם את החיים האמיתיים, כולם מצלמים ומעלים חוויות חוץ גופיות כדי שמי שמסתכל יקנא, אז אתה מצפה שההודעות יהיו אמיתיות ? אם מישהו שם באמת רוצה להתעדכן או לשאול לשלומך, הוא לא יעשה את שם, הוא יתקשר אליך.
×
×
 • תוכן חדש...