Jump to content

phpclub

 • פרסום הודעות

  1,526
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות phpclub

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זה באמת 900 שקל לקילו או שהייתה כאן טעות בכתיבה ? כי זה נשמע לי מחיר שאפילו בחלומות לא היה עולה לי.
 2. פעם כן, היום כבר לא, פעם מאוררים תקועים/עמוסים באבק היו גורמים למחשב להתחמם, היום זה קורה משמעותית פחות (לדעתי, כבר הרבה שנים לא עושה את זה). כשהייתי מתקן מחשבים אז היה לי קומפרסור, הסוד הוא תקיעת מברג למאווררים כדי שלא יסתובבו בזמן הלחץ אוויר (אחרת אתה עלול למצוא את עצמך מחבר את המחשב חזרה ושומע רעש של מטוס מהמאוררים). היום
 3. היום אין דבר כזה שכר גלובאלי מבחינת חוק. יש שכר בסיס ותוספת שעות נוספות גלובאלית שמשולמת אם עשית או לא עשית שעות נוספות. מקובל לא להחסיר על חוסר ולא להוסיף על יתר שעות, כנראה שהמעסיק הזה מתנהג כמו המעסיק הקודם שלי - חרא. מחסיר בחוסר אבל לא נותן תוספת כי על פי חוק העובד מתוגמל מראש. זה חוקי אבל מסריח ומגעיל. בנוגע לאופן ההחסרה ע"י ימי חופש ולא בשכר, זה נראה לי משהו פרוצדורלי פנימי בעסק, מאמין שעם פנייה לבוס שמעל הכספים כנראה יוכל לסדר את זה.
 4. הפואנטה היא שכשאתה עושה משהו שהוא כיף לך ומספק אותך, ה "קריעת תחת" באה בכיף, לואדים שמסתכל מהצד זה נראה קריאת תחת, אבל מי שאוהב את זה, הוא עושה את זה בכיף. כל אחד ואחד שעושה עבודה כדי להתפרנס, לא רואה בעבודה יותר ממקור הכנסה כדי לספק את צרכי המשפחה שלו. מי שעושה עבודה כי העבודה נותנת לו סיפוק עצמי הרבה יותר מ "יש לי כסף למכולת בסוף החודש", יגיע רחוק כי הוא כל הזמן יחפש להתקדם ולהתפתח באהבה שלו. אני אומר את זה בתור אחד שחווה את זה רוב החיים כ "אני צריך להכניס כסף" אבל יצא לי לטעום מה "וואי כמה שעות אני עובד אבל זה ממש כיף ומעניין!!!! תן לי עוד כזה", ואדים וכנראה הרוב לא חוו את זה, לכן לא ממש מצליחים להבין. זה בערך כמו להסביר לך מה זה להיות אבא, שום הסבר שבעולם לא יכול להסביר את זה עד שאתה תהיה אבא בעצמך.
 5. קודם כל הדוגמא שלך לא טובה, כי אני לא מכיר אדם אחד שיגיד שלהפוך המבורגרים *בלבד* כל יום כל היום זאת עבודה סופר מעניינת וסופר מגשימה. כן אפשר להגיד שאדם שמאוד אוהב להתעסק בהמבורגרים ישאף ללמוד ולהתפתח בתחום הקולינריה / הבשרים, ויכין המבורגרים פצצות ויפתח מסעדה או יחפש עבודה בתור מומחה בשר כזה או אחר. אותו בחור שעובד ב 4500 עובד כדי להתקיים, לא מעניין אותו כלום חוץ מהמינימום של המינימום ולחזור הביתה, כלומר אין לו שאיפות. אם היו לו שאיפות, הוא היה במקום אחר, אם הוא אוהב שירות לקוחות וזה השאיפה שלו אז היה סמנכ"ל שירות לקוחות לדוגמא. יש יוצאים מן הכלל, מורים לדוגמא, שבהחלט יכולים להיות מונעים מתוך שאיפה לחינוך שממלאת להם את הלב, הם ישאפו להתקדם מקצועית, כלומר ישארו עדיין מורים (כי שם ההשפעה שלהם הכי משמעותית) אבל מורים כאלה שמשקיעים ומפתחים ילדים, לא סתם כאלה שבאים להעביר חומר על הלוח. יש כאלה מעטים וכל מי שהיה תלמיד של מורה כזה יודע ומעריך גם 20 שנה קדימה. מי שהיה תלמיד של מורים שבאים להעביר את הזמן, גם את זה זוכר - ולא לחיוב.
 6. התפקיד שלי כר"צ אינו מתאפיין בניהול אנשים, הוא תפקיד מאוד טכני במהותו ואני מגדיר אותו (ובגלל זה גם מאוד רציתי אותו) האדם הטכני הבכיר ביותר בחברה. מה שאתה אומר התברר לי במהלך פגישה עם נציגי חברה שנותנת לנו שירותים, פגשתי ר"צ והנחתי שהוא אדם מאוד טכני, ולאחר שיחה איתו הבנתי שטעיתי.
 7. לא הבנתי איך הגענו לכך שהתקדמות זה דבר ער ? זה ממש לא. אף אחד לא נהיה עשיר או מצליח מלהפוך בורגרים, אבל יכול מאוד להיות שהיום זה שהופך בורגרים עם תשוקה למסעדנות, מחר הוא מנהל סניף, מחרתיים מנהל אזור, אחרי 4 שנים סמנכ"ל ואחרי 8 שנים מנכ"ל. אם הוא עבד בנגרות בתור עוזר נגר במשכורת מינימום וזאת התשוקה שלו, אחרי תקופה הוא נגר מומחה ואחר כך הוא פותח נגרייה משלו ומרוויח הרבה יותר. זאת הפואנטה, אם יש תשוקה לעבודה מסוימת, אתה כל כך תצליח בה ותתקדם בה. גם היום אם יש צורך אני ממשיך לעבוד הרבה אחרי השעות שלי. אגב התלהבות של התחלה יכול להיות, אמרתי שקשה להחזיק את זה, אבל אפשרי להחזיק את זה. נכנסתי בתור חבר צוות Professional Services, ביחד איתי קידמו לצוות בחור נוסף שכבר עובד בחברה 3 שנים, כעבור 4 חודשים אני ראש הצוות. זה היה קורה אם לא הייתי "מתלהב" ? ממש לא, הייתי נשאר עוד אחד מחברי הצוות והיו מביאים ר"צ חדש. אני כבר חושב בראש כמה ואיך אני צריך להתקדם כדי להחליף בבוא היום את הבוס שלי.
 8. תרשו לי לחלוק עליכם. עבודה שהיא גם תשוקה זה כיף לא נורמלי, אני אתן דוגמא קטנטונת על עצמי. נכנסתי למקום עבודה חדש שהכניס לי תשוקה ודרייב מטורף. בהתחלה הייתי חוזר הביתה וממשיך לעבוד (על חשבון זמני הפרטי) כי הדברים מאוד עניינו אותי. אני כן חושב שלהגיע למצב כזה שבו העבודה היא גם התשוקה ולכן גם הגשמה עצמית זה לא קל, הרבה אנשים לא מגיעים לזה (לפי דעתי כי הרבה אנשים לא יודעים מה הם רוצים - אגב גם אני לא ידעתי מה אני רוצה), וגם כשמגיעים לזה קשה מאוד לשמר את זה, אבל כשזה קורה זה נותן סוג של היי, וגם כשיש עומס, לחץ והרבה עבודה זה לא מזיז, אתה לוקח ושותה את זה באהבה ורק מבקש לקבל עוד. -- 99.9% מבני האדם אכן היו מתפטרים מהעבודה שלהם אם היה נופל עליהם סכום כסף. ה 0.1% שלא היו, כבר היום יש להם הרבה מאוד כסף שהם יכולים להפסיק לעבוד והנינים שלהם קדימה כולם מסודרים, למה הם לא מפסיקים לעבוד ? לדעתי זה קשור.
 9. מוסך סבנה הוא מוסך מורשה יבואן של סקודות, אבל יש לי איתם ניסיון מצוין, גם המנהל הוא אחלה בנאדם, שווה לבדוק אם הם יכולים לתת חוות דעת על הרכב שלך.
 10. הסם שלי היה קוקה... קולה. בלי קשר לקורונה, מאז שאני ילד אני מכור לדבר הזה, צריך את זה בטמפ' המדויקת, כל יום, אם נגמר קונים, אם הכל סגור הולכים לאלונית גם ב 12 בלילה, בזמנים הסבירים זה היה 3/4 בקבוק ביום, בזמנים הגרועים זה היה בין 1 ל 1.5 בקבוקים ביום. הרבה זמן רציתי להפסיק, ניסיתי לא הצלחתי, עד שלפני כמה חודשים פשוט החלטתי שאני לא נוגע בזה יותר, לא היה קל אבל הנה הצלחתי.. לא הלכתי HARD CORE, אני עדיין שותה פה ושם, בארועים / מחוץ לבית פחית פעם ב... אבל מקסימום פחית ואין מה להשוות לפנאטיות שהייתה לי.
 11. לא הבנתי, על סמך מה אתה קורא לזה משחק ? הידוע לך על הנחייה שכך אסור לקשור ? זה בדיוק מה שאני מחפש לדעת. אחרת זה רק אמירה של בחור אקראי. אני דווקא חושב שכן אפשר להדק את הכסא כראוי, אמנם לא ניסיתי להדק אבל חיברתי את זה פרוביזורי כדי לבדוק מקום בצדדים ולא ראיתי משהו חריג שקפץ לי לעין.
 12. אז המחשבה שלי הייתה כזאת, בכסא תינוק שלי ההתחברות ל ISOFIX היא עם חגורה מתכווננת וחשבתי לעגן אותו למושב האמצעי ע"י חיבור לISOFIX בודד של כל אחד מהצדדים. בחנות הבחור שייעץ לי על הבוסטרים לבוגרים אמר שאסור להרכיב ככה כיסא. חיפשתי מידע ולא הצלחתי למצוא, עברתי על החוברת הוראות ללא התייחסות למצב כזה, כן מצאתי איזה מישהו ביוטיוב שעשה ככה התקנה. דעתכם ?
 13. כמובן שפורק, השרייה עם מים, אחר כך עם השרייה של מסיר כתמים ואז עבר כביסה, ללא הועיל לכתם הספציפי הזה. אנסה עם מנקה חלונות.. תודה.
 14. אני מכבס את הריפוד כסא רכב של הילדים, נשארו כתמים גדולים של משהו דביק ובוהק, מאוד מזכיר סוכריית טופי שנמעכה ניסיתי מסיר כתמים, לא הזיז לזה. ניסיתי לגרד/להוריד עם היד - זה רק נמרח. ניסיתי אפילו לגרד עם סכין גילוח, לא עזר. רעיונות ?
 15. 3000 לרכבים נשמע לי המון אני גם מחזיק שני רכבים ומעריך עלות 2000 לשניהם, רכב שני רכשתי ב 10000 שח. אוכל משתדל 2000-2500 וזה עם תאומים בני 5, עכשיו בעידן הקורונה עלינו לאזור ה 3200, 4000 נשמע לי המון. אני מביא אוכל מהבית להוציא 1300 על ארוחות צהרים זה מוגזם, לדעתי כמובן.
×
×
 • Create New...