Jump to content

phpclub

 • הודעות

  1,541
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

phpclub שיחק אותה בתאריך יולי 20

התכנים של phpclub היו האהובים ביותר!

מוניטין

79 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עם הקטן - אני מתעייף יותר מיום מחלת ילד עד שעה 16/17 מאשר עבודה 12 שעות רצוף.
 2. עד כמה שאני יודע, חור רגיל לא גורם לכאב שיניים נשמע שיש לך חור עמוק או משהו אחר, לעשות צילום לדעתי זה א-ב לכן נשמע לי לגמרי הגיוני שיהיה זה לא מקצועי לעשות לך טיפול בלי שבדקו את כל מה שקורה אצלך
 3. ניסיתי, זה לא עובד .. הילד עקשן גידלתי תאומים שהיו ביחד קלים יותר ממנו. נראה שמאתמול התחיל לאכול, מקווה שהשיפור ימשיך ויצבור חזרה את המשקל. תודה. מסתכלים כל הזמן, גם הגדולים מסתכלים עליו ושומרים עליו, אי אפשר לדעת מאיפה זה יבוא..
 4. תודה רבה ! מסתבר שזה רפלקס שנגרם בעת לחץ או תסכול את הנשכב על הרצפה לא היה לי עם התאומים, מקווה מאוד מאוד שלא אכיר את זה איתו. אם כי, הייתי שמח להכיר את הרצפה אבל להמשיך לא להכיר את התופעה ההזויה הזו. נותנים קבוע עד שלב מסוים, אנחנו הפסקנו לתת לפני כמה חודשים הוא נכנס לגן לפני כחודש, ומאז תפס וירוס אחרי וירוס, מחלה אחרי מחלה, הגוף שלו נחלש מאוד, ירד במשקל מאוד הוא לא אכל כמעט כלום תקופה ארוכה, לרוב רק את הדייסה, לפרקים גם את זה כמעט ולא, ולפרקים גם הקיא. בדיקות דם שעשו לו הראו שיש לו קצת חוסר בברזל, ובטיפת חלב שאלו אם ממשיכים לתת לו את הברזל רצינו שיתחזק, אז נתנו לו. אתמול נראה שסוף סוף מתחיל לאכול, כעיקרון אם הוא אוכל כמו שצריך אז הוא אמור לקבל את הברזל ושאר הויטמינים מהאוכל.
 5. קודם כל, הילד בסדר. אתמול בערב לאחר המקלחת של התינוק בן השנה וקצת, הלבשנו אותו ורצינו לתת לו ברזל תפסנו אותו כי הוא מתנגד מאוד, הוא בכה מאוד, יותר מדי, עד שנגמר לו האוויר, וזהו, לא לקח אוויר יותר. כן, אני דרמתי, כי את מה שעבר עלינו באותו רגע אני לא יכול להתחיל לתאר ולא מאחל לאף הורה הילד איבד הכרה, הוא התחיל להכחיל, השכבתי אותו על הידיים שלי והראש שלו פשוט נשמט, התמונות לא יוצאות לנו מהראש עד עכשיו רצנו לשכנים שהם קצת מבינים ברפואה, תוך כדי שאני מנסה להנשים אותו (אין לי מושג מה בדיוק עשיתי, איך עשיתי, אני לא זוכר כמעט כלום מהקורס החייאת תינוקות שעשיתי לפני 4 שנים) התמונה הבאה שאני זוכר במעומם זה שהוא מסתכל עלי אבל הוא לא בוכה - כמעט ולא מגיב, אני מנסה להבין אם הוא נושם או לא השכנות לקחו אותו, ולאט לאט הוא התחיל לבכות. מד"א הגיעו אחרי שהוא כבר בכה ובדקו אותו, היה נראה שהוא בסדר, הלכנו לבדיקה בבית חולים ושם למדנו משהו חדש. מסתבר שזה דבר שכיח, כן, שכיח. breath-holding spells לדברי הרופאה הוא היה חוזר לעצמו לבד, יכול להיות שזה יקרה שוב פעם, ואני אמור לחכות דקה שהוא במצב הזה ורק אם זה נמשך יותר מדקה להתקשר למדא כאילו באמת, איך בתור הורה אני יכול לראות את הילד שלי לא נושם ולחכות בסבלנות דקה ??!?! אז לכל ההורים אי שם, תכירו שיש דבר כזה.
 6. phpclub

  מעבר מ 2 ילדים ל 3

  אחיך הרב סרן לא אמר "את עניין הפרנסה תשאיר לבורא עולם." הוא משקיע ועובד וכל הכבוד לו. אז המשפט בהחלט לא היה מכוון אליך או אליו או לכל אחד שעובד תורם ולא מסתמך על המיסים שלך או שלי.
 7. phpclub

  מעבר מ 2 ילדים ל 3

  אמר כל דתי שהביא 7 ילדים ואז כספי המיסים שלנו צריכים לממן אותם.
 8. phpclub

  מעבר מ 2 ילדים ל 3

  אוסיף לגבי הכסאות, הכנסתי כיסא תינוק ועוד 2 בוסטרים עם גב לאוקטביה זה דיי צפוף והילדים לא יכולים לחגור בעצמם, אז בלית ברירה החגורה מחוברת קבוע, והם מותחים אותה כדי להכנס ולצאת ממנה ברכב השני שהם לא נוסעים בו הרבה (פוקוס) זה סיוט שלא ברא השטן (החגורות נתקעות כל הזמן), אז בלית ברירה עברתי ל בוסטרים בלי גב
 9. phpclub

  מעבר מ 2 ילדים ל 3

  לי לא היה מעבר מ 1 ל 2 קיבלתי על ההתחלה 2 במחיר של 1. השלישי בן שנה, והוא עושה לנו בית ספר, הוא ילד יותר קשה מאשר התאומים ביחד. תוסיף לזה טיפול בתאומים שהיום בני 6 ודורשים יחס, קשה להתחלק כדי שכל אחד יקבל מה שהוא צריך. אנחנו פשוט החלטנו שהגיע הזמן, הרגשה פנימית שאנחנו מוכנים. בעודי כותב את ההודעה אני יושב מחכה לתוצאות בדיקות דם של התינוק שכבר שבוע וחצי חולה ללא סיבה ברורה. אבל לא משנה כמה זה קשה, לא הייתי מוותר על זה בחיים.
 10. למסירה שולחן סלון מעץ מלא מבאר יעקב להלן שרשור שפתחתי בנושא פעם (אך לא מצאתי את הזמן ליישם)
 11. לי יש אקדח סיכות מהסוג הפשוט והידני, בספה הקודמת (עץ גושני ועבה כלשהוא) השתמשתי בו כדי לתפוס רצועות חדשות כי הישנות היו חלשות מדי. צריך לתפוס את הטכניקה של להשתמש בו כדי שהסיכות יכנסו כמו שצריך, אבל הוא עבד מצוין. בעבודה בסדר גודל שאתה מתאר (כמה כסאות), לא הייתי הולך על חשמלי, ואם כן, אז הייתי לוקח משהו טוב שיחזיק לשנים.
 12. במקום הקודם שלי עבדתי תחילה ללא חוזה על פי הסכם שבעל פה (היו לי יחסי עבודה עם המעסיק זמן רב לפני כך שהחוזה פשוט נשכח) בשלב כלשהוא הוא מבחינתו הרגיש שאני מנצל את העדר החוזה (תרגום: נמאס לו לתת לי את התנאים שהיו והוא רצה לעגן בחוזה תנאים קשיחים יותר) הוצאתי לו את המיץ כי על החוזה הסטנדרטי שלו לא הסכמתי לחתום היות והיו לי את אותם תנאים שהוא רצה שאוותר עליהם באלגנטיות בסופו של דבר חתמתי על חוזה ששונה לכיוון האמצע כי ידעתי שהכיוון שלי הוא לברוח משם. אז אני מסכים שהעדר חוזה הוא חסרון, כי אם היה לי חוזה מההתחלה על פי תנאים שסוכמו מראש לא היה את הכאב ראש הזה. כשיש חוזה הכל ברור לשני הצדדים.
 13. כשהבן שלי יהיה גדול ומובטל, אם יחשוב להוציא 70K על רכב, אני אתלה אותו על המנורה. אם אתה חייב, חפש רכב ב 10-15K שיהיה עם היסטוריה טובה, תשמור את שאר הכסף לעתיד שלך. מוטורית, אם היית מדבר על איזה רכב ספורט מעניין עוד הייתי מבין אבל פאקקט רכב גדול שמיועד יותר (לדעתי האישית) למשפחות / אנשים שרוצים להתפנק על ישיבה גבוהה לאחר שיש להם אפשרות כלכלית ?
 14. על פי מה לבחור אם לא תשואות עבר? נכון שזה לא מדד לעתיד אבל זה נותן כיוון. איזה עוד פרמטרים יש? יש לי קרן נוספת באנליסט.
 15. יש לי כמה קרנות באלטשולר - קיבלתי המלצה מהסוכן לעבור למור. כמה דמי ניהול אתם משלמים ?
×
×
 • תוכן חדש...