Jump to content

discoTD5

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  8,796
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

discoTD5 שיחק אותה בתאריך אוגוסט 14

התכנים של discoTD5 היו האהובים ביותר!

מוניטין

305 טוב

אודות discoTD5

 • דירוג
  אחראי פורום

צפיות אחרונות בפרופיל

8,466 צפו בפרופיל
 1. הזדקנתי. על אמת. אני נהנה ממה שיש לרכב להציע, אני נהנה לדעת שבהורדת ארבע הילוכים אני עף קדימה מהתנועה, ונוסע בסבבה שלי לעבודה או חזרה. עוד חמש דקות או פחות חמש דקות לא ממש משנות לי.
 2. זה. בדיוק זה. קרוז על 90 קמ"ש, או נהיגה כאילו יש ביצה לא מבושלת בין הנעל שלך לדוושת התאוצה.
 3. אני מניח שהרכב לא חונה ליד הבית שלך. למיטב ידיעתי, אתה חותם על זה שמכרת את הרכב לחברת הביטוח, ולכן אתה לא יכול למכור אותו לחלקים לאיש. למעט חפצים אישיים אסור לך לקחת ממנו דבר. אם הרכב כן חונה ליד הבית שלך, ויהיה בו מצבר ישן ולא המצבר החדש, אף אחד לא יאמר לך מילה. לשאוב דלק? כמה תקבל מזה? 100 שקל? אתה היית מכניס ברכב שלך דלק שמישהו שאב מהאוטו שלו שעבר טוטאל לוס? ובאיזה מחיר?
 4. רק אומר שזו הספציפית שלי, נמכרה בכמה אלפים פחות, לקונה הרציני הראשון שבא לקנות ולא לשחק.
 5. הרכב לא מיוצר יותר, עוד קורבן של תקני זיהום אוויר. מה שקסם לי ברכב הספציפי שנרכש שהוא היה סטוק לחלוטין. בלי 'שיפורים' ובלי 'שיבורים'. ככה הוא ישאר אצלי, לצרכים שלי הוא over kill. ביומיים שנסעתי איתו לעבודה הגעתי איתו לצריכת דלק של מעל 22 ק"מ לליטר לערך, אז אפשר להבין את סגנון הנהיגה.
 6. ואתה שוב טועה, ומסרב ללמוד או להקשיב לאחרים. אתה מרגיש שזה אישי, ולמען ההגינות איננו מכירים ולא נפגשנו מעולם, למעט וירטואלית כאן. אתה מגיע עם תובנות מוצקות, ומצפה שכולם יגידו לך שאתה צודק, אבל בפועל זה גיבוב של שטויות לא מבוססות, וכשרושמים לך שאתה טועה אתה מתכרבל ב'זה אישי'. במקום שתקשיב לאחרים שיש להם מיליוני קילומטרים של ניסיון יותר ממה שיש לך, שנהגו במאות מכוניות, שעברו עשרות שנים של חיים בוגרים, אתה בטוח שנקודת המבט שלך היא היחידה שנכונה.
 7. יש אנשים שיעדיפו דירת 2 חדרים בשדרות רוטשילד על פני וילה ברמת השרון, כי הם כבר לא צריכים את הוילה, או שהוילה לא מדברת אליהם ולא עונה לצרכים שלהם. זה שאתה לא רואה אדם שיעדיף את ה 3 על פני ה cx5 - אומר שאתה ממשיך למחזר את הדעה שלך, מבלי לקרוא מה גולשים עונים לך. יותר מאדם אחד ענה לך שהיה מעדיף את ה 3, אתה ממשיך להתעלם. אתה מסתכל מנקודת המבט שלך, שלא מאפשרת לך לרכוש פיקנטו, ואומר שאם היה לך כסף היית כבר קונה את ה CX5 כי ככה נדמה לך. בפועל, יש לא מעט אנשים שהבחירה שלהם בפועל היא שונה מהבחירה התיאורטית שלך.
 8. סליחה, אכן מנוע 1600 סמ"ק.
 9. בדצמבר 2019 סיימתי תפקיד והחזרתי רכב צמוד. החלטתי שלא לעשות עסקת ליסינג, ולהשתמש לסרוגין בלנדקרוזר וב 309 שהיו לי. אחרי כחודש, הבנתי שזה לא מעשי, מהמון סיבות, והתחלתי לחפש רכב בסיסי, לעבודה וחזרה כ 30 ק"מ לכיוון - 60 ק"מ ביום, וסידורים / קניות / חוגים וכד'. ביקור במגרש של לובינסקי בגלילות העלה שתי מועמדות - פיקאסו 5 מקומות 165 כ"ס וקקטוס טורבו ידני. לא הגענו לעמק השווה מבחינת מחיר. אחרי חיפוש מעמיק במאגר שלהם עלתה 208 מודל 2013 שנכנסה באותו היום לטרייד אין, יד ראשונה, פרטית עם 74500 ק"מ. הרכב היה ממש אחרי טסט וטיפול. ביקשתי שלא יגעו ברכב, וישאירו אותו בדיוק כמו שהבעלים שלו השאיר אותו. למחרת נסעתי לראות את הרכב, שהיה מסריח מסיגריות, עם מראה חיצונית שבורה. הוצגה לי היסטוריית טיפולים מלאה מיומו הראשון של הרכב על הכביש, במוסכי לובינסקי, וטופס בדיקה שהציג שלדה נקיה לחלוטין. הלכה על מכסה המנוע מתקלפת. סיבוב קצר במגרש, מיקוח קצר על המחיר, תיקון המראה השבורה, ותביאו את הרכב. העברה בנקאית ולמחרת הרכב שלי. טלפון לשירות של לובינסקי, וההיסטוריה שהוצגה לי נחתה אצלי במייל. הרכב בדגם הפשוט - אקסס, עם חלונות אחוריים ידניים, מראות ידניות, ורדיו דיסק פשוט מקורי. הרכב היה עם צמיגים איכותיים טריים יחסית, ומצבר ורטה מ 3/19. הרדיו הוחלף ברדיו פיוניר BT, ולרכב הוזמנה שטיפה פנימית יסודית. במהלך חייו של הרכב אצלי, בתקופת הקורונה הרכב עמד במשך זמן ממושך, ועם הנעה הראשונה נדלקה נורת צ'ק אנג'ין, שכבתה מהר מאוד. לא היו תקלות נוספות. כלום. אפס עגול. הרכב הניע גם אחרי עמידה ממושכת ללא כל קושי. הרכב היה נוח ונעים לנסיעה, עם הגה נהדר. לרכב 120 כ"ס וזינוק מעמידה ל 100 קמ"ש ב 10.7 שניות. זה אולי לא מרשים, אבל בכל לחיצה על הדוושה הרכב מרגיש זריז ומהיר. הוא שייט גם ב 140 קמ"ש ללא כל קושי. תיבת ההילוכים AL4 היא תיבה פלנטרית 'חכמה' בעלת ארבע הילוכים. אחרי שנוהגים בתיבות מודרניות בעלות 6 ו 8 הילוכים, או תיבות רובוטיות עם 7 הילוכים, ה AL4 מרגישה הכי לא לעניין. אבל בסה"כ מתרגלים. החברים שלי קיבלו מדי פעם צילום של צריכת הדלק בנסיעות הבוקר שלי לעבודה. מהכפר הירוק עד אזור התעשיה הצפוני של לוד, דרך הפקקים של כביש 4, הרכב לא התקשה להציג 5 ליטר ל 100 ק"מ, כלומר 20 ק"מ לליטר. השיא היה 4.7 ליטר ל 100 ק"מ. הנהיגה כמובן רגועה, ללא האצות פתאומיות ועצבניות. צריכת הדלק הזו שוחזרה פעם אחר פעם, כך שניתן להסיק שבנהיגה רגועה הרכב הזה יכול להיות חסכוני במידה סבירה. השורה התחתונה היא שמדובר ברכב סבבה לחלוטין, עם ערכי VFM מצויינים כרכב בסיסי. כבונוס מקבלים הגה נהדר, התנהגות כביש מצויינת, ואחיזה מעולה. היום הרכב נמכר ועבר לבעליו החדשים, כשהוא עם 79,700 ק"מ. לא תכננתי למכור את הרכב אבל רכישה של 208GTI מודל 2016 טרפה את הקלפים, ועשתה ארגון מחדש בצי המכוניות, וכך ה 208 הזו וה 309 שהיתה לי - שתיהן נמכרו השבוע.
 10. המענק הבא - בצורת שלוש חביות נפט שיופקדו ישירות למיכל הדלק שלכם.
 11. ל CX30 פחות התחברתי. ל 3 מאוד.
 12. ישה, דרך הלינקים שלך הגעתי לזה - http://yadlashiryon.gal-ed.co.il/vf/ib_items/7032/377.pdf מרתק ומעניין מאוד. תודה!
 13. בעלות של קרוב ל 2000 ש"ח נטו, וכמעט 400 ש"ח בסוציאליות צריך בהחלט להבין שזו עסקה יקרה. לאורך חיי עסקה הרכב הזה יעלה לו בליסינג 72000 אש"ח ועוד פגיעה בהפרשות שזה רע מאוד.
 14. אין ספק שגולש שלא נהג ב 3 מעולם, יודע לתת עצות לחברה שמוכרת מכוניות כבר עשרות שנים. הרכב מתומחר 'נכון' למה שהיצרן והיבואן מכוונים. נקודה. את מרכיבי התימחור אין לאף אחד מאיתנו. נהגת ב CX5? את הכסף שלי לא הייתי שם על CX5 למרות שהיא מצויינת, אבל כן הייתי שם על ה 3 החדשה כי היא פצצה של מכונית. אם הם יורידו את המחיר הם ימכרו יותר - כנראה שכן. אם הם יעלו את המחיר הם ימכרו פחות - כנראה שכן. מה למדנו? ששיעור ראשון בתואר ראשון בכלכלה תקף גם למאזדה 3 חדשה.
×
×
 • Create New...