Jump to content

discoTD5

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  9,143
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  6

discoTD5 שיחק אותה בתאריך נובמבר 13 2020

התכנים של discoTD5 היו האהובים ביותר!

מוניטין

748 מעולה

אודות discoTD5

 • דירוג
  אחראי פורום

צפיות אחרונות בפרופיל

9,106 צפו בפרופיל
 1. האקווינוקס אכן רכב מרווח ושימושי מאוד. לא שמעתי על תקלות חריגות, אבל לא עבר מספיק זמן וכמות מכוניות גדולה בשוק הפרטי להבין סטטוס אמינות. מצד שני באמת לא עלו תקלות מצד משתמשים. אבדוק מחר לגבי צריכת דלק שלו. נוחות ושימושיות - טובה.
 2. מה שלא ניתן להוכיח במסמכים - לא התרחש.
 3. כבר חשבתי ששוב משטרת התנועה מדדה סובארו לאונה 91' על כביש הערבה, ושלחה לנהג דוח עם קנס בדואר.
 4. מאותו מקום שהאקסיד הוא סוג של ג'יפון עם ישיבה גבוהה. שתי ההנחות שגויות.
 5. יש לי את שני הקומפרסורים. את הטימקס רכשתי לאחרונה, הוא פצצה של מכשיר. הקומפרסור של viair מצויין. למרות שהוא קטן, הוא ממזר גדול, ולמעשה השתמשתי בו לניפוח הצמיגים של הלנדקרוזר ביציאה מהשטח. לרכב פרטי הוא מצוין ומספק מעל ומעבר. היתרון הגדול שלו זה שהוא קטן, ונמצא אצלי קבוע בא המטען של ה 208. חפש כמה הוא עולה באישטח או בחנויות מקוונות אחרות.
 6. ככה זה בשוק הליסינג. ממתינים בנובמבר דצמבר כדי לרשום בינואר. 🥳
 7. גם אם הוא מוכר לנדקרוזר וקונה דאצ'יה, הוא לא יקבל את מה שהוא מבקש. לפעמים זה מבאס, אבל צריך להיות הוגנים ולומר את האמת, ולא לטפח ציפיות. אולי אם הוא יבוא עם קורולה 2015 ויקנה מרצדס cls חדשה, יש סיכוי. אבל בכזה מקרה, זה כמו במיקוח בשווקים בתאילנד. המוכר אומר לך 500 בהאט, אתה אומר לו 50, והוא ישר ok! אתה יודע שנדפקת וקנית משהו שעולה 10. אז אם הסכימו לך - נדפקת.
 8. לא. כל הטבה שאתה מבקש - משמעותה כסף. אז אתה רוצה ט.א. במחיר מחירון (כסף) + 5% (עוד כסף) + הנחה ברכישה (עוד כסף) + התחייבות ל buy back (עוד כסף). שכח מזה.
 9. עשיתי את זה בדיוק עם mg zs בנזין. כיסיתי את כל הסמלים, ונתתי לאחיות של אישתי, ולחלק מהבעלים לנהוג, ולספר על התחושה.
 10. ה 206 היתה בהחלט מחליפה טובה ל 205. ה 307 היא דוגמה למכונית גרועה, וכך גם ה 207. זה הדור האבוד של פיג'ו. דור בו הם הצליחו באמת לייצר מכוניות פח זבל. זנחו את כל היתרונות היחסיים שלהם, וניסו לייצר משהו אחר. בכל רגע נתון אני מעדיף 306 על פני 307 .
 11. כתבה רדודה. לא הייתי מכנה אותו מכובד. אני מכיר אותו. הוא הכל חוץ ממכובד. מקווה שלא יתנו לי אזהרה על זה. הייתי מצפה ממפרסם הכתבה לכתוב גם מה יהיה בעתיד באופן מסודר.
 12. אני מאמין שזה היה להמחשה. תברר אם גם לך יחליפו. 😉 אישתי למשל לא תטרח לצאת מהאוטו, ישר תתקשר אלי. אני נוסע בקיץ, לפני כשנה עם הבת הגדולה בצפון, רואים מיד אחרי רמזור רכב עומד, ובחורה עם שמלה מחליפה צמיג. סחבק עוצר בצד, ושואל אם צריכה עזרה. היא מחייכת ואומרת שמסתדרת ולא צריכה עזרה, אני שואל אם היא בטוחה, והיא עונה לי בעצם יש משהו שאתה יכול לעזור, לא נוח לי להחליף צמיג עם השמלה, איכפת לך שנתחלף בבגדים?
 13. לא יכול לתרום הרבה, רק: מכונת האספרסו במשרד נרכשה בברלין במחיר של 48 יורו, כי אף אחד לא רצה את הצבע. היא בצבע לבן. יחד איתה קיבלתי 200 קפסולות נספרסו מקוריות מתנה, שנגמרו מזמן. קפסולות ל'ור וקפסולות ג'ייקובס - מיוצרות שניהם במפעל של ג'ייקובס. ל'ור אחלה. גם אלו שממותגות ג'ייקובס - אחלה. קפסולות אלומיניום של לנדוור - מעולות. לאחרונה דגמתי את הקפסולות של לוואצה - למרות שהן פלסטיק - קפה מעולה. מעדיף אותו על הנספרסו המקוריות. יש מפעל ישראלי בלוד שקניתי אצלו עשרה שרוולים - קפה לא טעים. זהו. שום סיבה לשלם את המחירים ההזויים של נספר
 14. כן. וכדי לענות באמת, צריך לפרט קצת יותר. מצב הרכב, תאונות, מחיר וכד'.
×
×
 • תוכן חדש...