Jump to content

discoTD5

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  9,202
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  6

discoTD5 שיחק אותה בתאריך נובמבר 13 2020

התכנים של discoTD5 היו האהובים ביותר!

מוניטין

846 מעולה

אודות discoTD5

 • דירוג
  אחראי פורום

צפיות אחרונות בפרופיל

9,354 צפו בפרופיל
 1. למה שיקראו לשר ע"ש בית חולים? זה כבר באמת מוגזם.
 2. discoTD5

  המלצה לאוהל

  אני משתמש כבר שנים באוהלי קולמן 4, פתיחה מהירה. לא נראה לי שהם יעמדו ב 200 מ"מ גשם בשעה, אבל אני גם לא מתכוון לישון בהם בחרמון בשיא החורף. שלושה אירועי גשם בשטח עברו ביובש מוחלט. נוחים לשימוש ועמידים.
 3. מה אתם מתפלאים? אם קוראים לשכונה ע,ש בית חולים מה חשבתם שיקרה? פות"ש - יש יתרונות לכאן ולכאן. יש גם חסרונות. בית פרטי הוא לא רק שושנים וגרברות, ותחזוקתו לרוב יקרה יותר מבית דירות. לשמחתכם אתם שוכרים ולא קונים, תעשה מה שבת הזוג אומרת, מקסימום היא תאשים אותך שלא בסדר ותעברו לדיור השני.
 4. אני מקבל את התחושה שאתה יותר לחוץ לקנות את הרכב מאשר המוכר למכור, למרות שהוא עוד שבוע טס לרילוקיישן. אז ככה, אני לא לא מאמין לאף סיפור שהמוכר מספר. אתה לא מוותר על אף בדיקה. המוכר מוזמן לקחת הלוואה מאבא שלו, או אמא שלו, או חבר שלו, או הבנק שלו, לפנות את הרכב מכל השיעבודים והמישכונים, ורק אז אתה יכול לעשות העברת בעלות. אם כל אתה שמוזכרים כאן לא מוכנים לעשור לו לסגור את הפינה, למה לכל הרוחות אתה קופץ כמו קנגורו לעשות את זה בשבילו? אני מאוד ממליץ לך להירגע, ולא לעשות את הקניה בלחץ. שהוא יסגור את כל העניינים שלו, ורק אז אתה תקנה. אם מנהל מנהל הסניף
 5. פער של 14000 שח + חודש הוא פער גדול. בפער כזה אני הייתי קונה 0 קמ.
 6. הוא מפורסם במחיר של 285.0 אשח. האוטו מ 2014. שיהיה לו בהצלחה. מוצדק זה עניין סובייקטיבי.
 7. בחג השני של פסח אני עם הלנדקרוזר במדבר. נוסע באוטו לבד. ביום השני מתחיל לדמיין ריח של wd40. חושב שאני פסיכי. ביום השלישי כשהריח היה כבר בלתי ניתן להתעלמות, אני מוצא מיכל קטן של wd40, שהפקק עף ממנו באיזו מהמורה בשטח, והוא התהפך, ומשהוא אחר לוחץ עליו כל במפ בשטח. מיכל שלם שוחרר ככה לחלל תא המטען.
 8. 16.5 שנים יש לי roni בבית, ומעולם זה לא הטריד אותי או אותה, כולל בחו"ל.
 9. כשקראתי את התגובות היה לי נדמה ששני הזקנים מהחבובות התחתנו (אחד עם השני) והולידו ילדים שכולם גולשים בקארספורום. כלומר, אין לי ספק קל שבקלים שמעצבי יונדאי לא מבינים כלום, ואם רק היו נותנים לגולשי קארספורום לעצב את הרכב היינו מקבלים ג'נסיס במחיר של פיקנטו. גם האיפיון המקומי, שנובע ממיליון סיבות שאף אחת מהן לא גלויה לכם, ונועד להביא את הרכב כאלטרנטיבה לציי רכב, אני בטוח שאתם הייתם מצליחים יותר. קצת צניעות לא הרגה עדיין אף אחד.
 10. discoTD5

  יונדאי i20 החדשה בישראל

  נראית מעניינת. לשווק רכב לליסינג ללא מערכות בטיחות מקוריות זה מתכון לכישלון, בעיקר כשיש אלטרנטיבות עם מערכות מקוריות. היום פסלתי מכוניות במחיר כמעט כפול בגלל העדר מערכות מקוריות. זה פשוט טעות.
 11. 144 קמ בחודש? בחודש? 192 קמ בחודש? אתה בטוח? כי אם כן, הרכב הראשון עושה 1800 קמ בשנה, והשני עושה 2400 קמ בשנה. לא סביר.
 12. ניסיתי לכתוב לך הסבר למה אתה טועה, אבל כל מה שרשמתי היה מאוד, נאמר, לא ממש פוליטקלי קורקט. אז ויתרתי על ההסבר. במקום זאת, אשא תפילה חרישית למענך.
 13. זה יכול להיות סבבה, אבל חסר נתון הגובה שלה.
 14. בהמשך לשאלה אם מתדלקים 'פול טנק' או רק 50 שקל, למשתמשי הסולר - איפה אתם מתדלקים? פעם היתה ברח' שונצינו בת"א תחנה של דור אלון שהיתה זולה. התחנה עבר לסונול או דלק, והמחירים בה קופצים, והיא כבר לא אטרקטיבית. אז איפה אתם מתדלקים סולר זול באיזור ת"א?
×
×
 • תוכן חדש...