Jump to content

discoTD5

אחראי פורום
 • הודעות

  9,492
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

discoTD5 שיחק אותה בתאריך ספטמבר 10

התכנים של discoTD5 היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

10,189 צפו בפרופיל

הנקודות של discoTD5

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

1.2 אלף

מוניטין

 1. רצית מכונה עם טורבו וגיר רובוטי, מה חשבת שיקרה?
 2. בכל מצב של תאוצה ה mg החשמלית תזנק משמעותית יותר מהר מיאריס בנזין או היברידית. אני חש שאתה מגיב מבלי שבאמת התנסית בנהיגה בכלי רכב חשמליים. ממליץ להתנסות.
 3. לדעתי, כרגע התשובה לשאלתך - שלילית. המודל הנכון כרגע לשימוש ברכב חשמלי הוא בטעינה ביתית איטית, וטעינה בעמדות ציבוריות היא ל'בוסט' נקודתי. הטעינה בעמדות שאינן מהירות היא איטית למדי ולא ממש כיף לשבת שעה כדי שהרכב שלך ייטען. מצד שני, לא בריא לסוללה להטעין אותה בעמדות מהירות באופן קבוע. לכן, לדעתי התשובה לשאלתך היא - לא.
 4. discoTD5

  מה זה הרכיב הזה?

  מילא המיכל, מי זו דנה לפידות?
 5. מאחר ומעולם לא עברתי מעל המהירות החוקית הוא הפך להיות מיותר. (נחת אצלי ברכב R7 חדש, וה R1 מוצע למכירה). לחיוב: עובד, מגלה דבורה ולייזר (רק שבלייזר צריך להגיב כמו טייס קרב כדי שזה יעזור במשהו). מעט מאוד התראות שווא. לשלילה: התושבת שלו נשברה, ולכן יש להזמין תושבת מאיביי (אני ממליץ על כזו למראה - ככה זה היה מותקן אצלי. עניין של כ 120 ש"ח ) התקע שמכניסים למכשיר יוצא לפעמים. אצלי הוא היה מסובב שני סיבובים על התושבת ואז לא היה זז מהתקע, וככה עבד קבוע. המחיר המבוקש 1000 ש"ח. יואב 050-6519347
 6. ה mg שתקבל תהיה רשומה בשנת המודל בו רשמו אותה במשרד הרישוי. אם תעלה לכאן את רשימת כלי הרכב שמציעים לך, נוכל לסייע יותר. כמובן, עם הסתרה של פרטי המעסיק.
 7. זכותך כמובן לכבות את המערכות האלה, אבל מסכנות חיים הן לא, ולבטל אותן כל כניסה לרכב זה לא דבר חכם לעשות. נתוני חברות הביטוח על תביעות רכוש ותביעות גוף מצביעות על ירידה דרמטית בתביעות משני הסוגים בכלי רכב בהן מותקנות מערכות מתקדמות. החברות לא מפרסמות את הנתונים אבל הם מובהקים ודרמטיים. אם יפרסמו, ידרשו מהן לתת הנחות בפרמיות הביטוח של כלי רכב בהן זה מותקן. אבל הנתונים דרמטיים. ואם אתה מאמין שאתה נהג מצוין שלא צריך את המערכות האלה בכלל, אתה טועה בענק. אתה אולי נהג מצוין אבל האמירה הזו היא באותה רמה של שר התחבורה לשעבר חיים קורפו שאמר שלא צריך חגורות בטיחות כי מספיק לתת קונטרא עם הידיים, או אלה שלא רוצים ABS כי הם מפמפמים את הברקס יותר טוב (כשנכנסו מערכות ה ABS הראשונות לכלי רכב עממיים).
 8. יש! יש! יש! סוף סוף מצאתי משהו שאני יכול לתקן אותך. תודה לפות"ש על ההזדמנות. לסרס אין מובילאיי. יש לה התראות מובנות לסטיה מנתיב ולבלימה, מקוריות מהיצרן. אלו כמובן לא מערכות אקטיביות אלא רק התראה. כמו מובילאי אבל מקורי ברכב. זה כמובן מעט מדי ולא מספיק, אבל מפתיע אותי שזה לא מעניין לקוחות. חוצמזה - הייתי שולח את קצין התחבורה לעשות שיעורי בית ולא להביא לכם את הירקות שנשארו בסוף היום על הרצפה בשוק הסיטונאי. בקש ממנו יונדאי קונה ev.
 9. אני יודע שזה לא ממש יעזור, אבל: ובנימה רצינית יותר, אתה יכול לעשות קצת גרפיקה על הרכב, יש חברות מתמחות. הבעיה היא שזה לא זול.
 10. discoTD5

  Volvo זה רכב יוקרה?

  אז אאוטלנדר זה יוקרה או רק פרימיום + ?
 11. discoTD5

  Volvo זה רכב יוקרה?

  מצחיק, נשמע שאתה באמת מאמין בזה.
 12. discoTD5

  שטח בפשטות

  והקשר לפות"ש הוא...? כי אין את התופעה הזו עם רייזרים, רנגלרים, לנדקרוזרים, היילקסים, פאג'רואים, וכמובן מכוניות פרטיות. אבל בין מטיילי השטח, זה המיעוט. הרוב ישבו במקום לשתות קפה או לאכול ארוחת בוקר, ותעבור חמש דקות אחרי שעזבו - לא תדע שהיו שם. (אין כזה דבר בשטח 'זבל אורגני'). מה שבא איתך - חוזר איתך.
 13. תתחדש. הייתי כותב 'יפהפיה' אבל היית נותן לי התרעה על ייעוץ לא מבוסס.
 14. וואווו. אין דברים כאלה. ננעל.
×
×
 • תוכן חדש...