Jump to content

discoTD5

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  8,533
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

19 נייטרלי

אודות discoTD5

 • דירוג
  אחראי פורום
 • תאריך לידה 22/10/1968

צפיות אחרונות בפרופיל

7,894 צפו בפרופיל
 1. למסירה מיטת מעבר לילדים. צבע לבן.
 2. אם לחזור לשאלה שבכותרת, היום רחצתי ברחוב שתי מכוניות שאינן בשימוש עכשיו, שטיפה טובה, ניגוב עדין, ו...כיסוי שתי המכוניות עד להודעה חדשה. הייתי שוטף רכב נוסף, הבעיה היא שאומרים שצפוי אובך, וזה רכב שאינו מכוסה כשלא בשימוש.
 3. הרכב נראה מהמם. האיבזור והתמחור נראים מכוונים לבטן הרכה של הטי קרוס, ולא לארונה והסטוניק הזולות משמעותית. אותי מאוד מעניין לצרכי העבודה, איך היא תתומחר בליסינג. כרגע, ממחיר הפתיחה נחזה להיות שהיא תהיה יקרה מהארונה המקבילה. בינתיים נמתין בסבלנות לגירסה החשמלית ולפיג'ו 208 החדשה.
 4. אז מדובר בסיבה אמיתית, ולא בהתחזות על מנת למנוע חל"ת.
 5. discoTD5

  יום מובילי דעה עם יונדאי i10

  איך הגעת למסקנה הזו? אני קראתי וגם רשמתי לא מעט ביקורת על התנהגות הגיר הזה.
 6. הדברים שנכתבו אינם מדוייקים. האם הוא הוציא חופשת מחלה כשהוא הריח שמגיע חל"ת? אם כן, הוא פעל בחוסר תום לב, ויש מצב בו אתה לא חייב לשלם לו על חופשת המחלה. ממליץ לך להתייעץ עם גורמי מקצוע בנושא ולא להסתמך על מומחי קארספורום באוף-טופיק.
 7. discoTD5

  פרוייקט שיפוץ פיאט אונו 1986

  מקסים. ממש יפה. כבוד על הסבלנות. לפני כשנה וחצי הגיעה אלי אונו 70S , ידנית כמובן. חשבתי להשאיר אותה לשעשועים, אבל בפתיחת מכסה המנוע כל החיבורים של הבולמים לבודי היו רקובים ברמה שאפשר היה להכניס דרכם פסנתר כנף. ויתרתי. האוטו עבר לחבר לטובת פירוק.
 8. כל ההורים לילדים שרק נולדו...מה נסגר איתכם?
 9. למה לכל הרוחות אישפזו אותך במחלקת יולדות??? עזוב, לא רוצה לדעת.
 10. הדבר האחרון שהבנקים רוצים זה לממש דירות. אחרון. תוסיף לזה הבנה שיש משבר - והתוצאה היא אפשרות לדחיית תשלומים. אגב, זה מנגנון קיים ולא חדש.
 11. מכל המכוניות בעולם דווקא את הנבלה הזו מצאת? קראת על הדגם? הבנת למה אתה נכנס? אני לא הייתי מתקרב לדגם הזה, על אחת אם ניכר שיש נזילות משמעותיות. תזכור שמה שזול בהתחלה עלול להתברר כמאוד מאוד יקר בהמשך. אין מתנות חינם, ואין לך את היכולת לעקוץ את המגרש.
 12. מאותה משפחה של מתנגדי חיסונים, בקרת אקלים (מטוסים מרססים אותנו, "שמעתי את זה מטייס בכיר"), כדור הארץ שטוח, וכד'. לצערי אני חסום בקבוצות האלה בפייסבוק, כי כשהייתי בפנים היה משעשע.
 13. לא. פשוט לא. לא תהיה התאמה בין הפרטים שיש עליך במאגר הביומטרי לפרטים שהגנב יציג. סיכוי גבוה שייעצר בו במקום. באמת - הסר דאגה מליבך. לגבי זה שיש מישהו שמסתובב עם הרישיון שלך - לא מקום לרגיעה, אבל הוא לא יוכל לפתוח חשבון בנק על שמך. הוא יוכל לקנות ולמכור על שמך מכוניות, ואל תשמח שיהיו רשומות על שמך כמה מכוניות, כי אפשר להשתמש בהן לביצוע פשעים ונחש למי המשטרה תדפוק בדלת. עם זאת, התרחיש הרע של גניבת זהות לא יכול להתממש.
 14. ספריאל - ברור שמהמקרה הפרטי שלך ניתן להסיק על כל פקידי משרד הפנים. פות"ש - תתעקש להגיש תלונה במשטרה, או לפחות תתכתב איתם על מנת שיהיה לך תיעוד על זה שניסית להתלונן וסירבו לך. פנה אליהם בפייסבוק, ותצלם מסכים. תסביר בדיוק ממה אתה חושש, ותתעד את התשובות שלהם. עריכה: ראיתי שהוספת שיש לך כבר תעודה ביומטרית. שכח מכל תרחיש הבלהות שציירתי. אתה מוגן. הגנב לא יכול לגנוב את הזהות שלך.
 15. discoTD5

  מתלבט אם לעשות ביטוח לרכב?

  ביטוח חובה - לא משחקים. אם אתה לא יכול לעמוד בזה - תמכור את הרכב. אני יכול להבין שלא תעשה מקיף או צד ג' כשהרכב עומד. אם הוא ייגנב, ומכוניות נגנבות עכשיו יותר מתמיד, גבול הנזק שלך הוא פחות מ 10,000 ש"ח לפי דברייך, אבל לא הייתי חולם להחזיק ברשותי כלי רכב שאין לו חובה בתוקף, וחונות לי ברגע זה ליד הבית שלוש מכוניות שלא נוסעות לשום מקום.
×
×
 • Create New...