Jump to content

discoTD5

אחראי פורום
 • הודעות

  9,339
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  6

discoTD5 שיחק אותה בתאריך נובמבר 13 2020

התכנים של discoTD5 היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

9,622 צפו בפרופיל

הנקודות של discoTD5

מגובב מוביל

מגובב מוביל (13/14)

998

מוניטין

 1. אכן, פסי האטה מהווים עבורי מסלול ניסוי מצויין למערכת המתלים של הרבה כלי רכב חדשים שאני בוחן. אני למעשה סבור שמישהו בעיריית רמת השרון אשכרה קורא מה אני כותב, ואומר לעצמו 'בואו נסדר ליואב עוד פס האטה שונה מכל 137 פסי ההאטה השונים אחד מהשני שפיזרנו ברחבי העיר'. אבל ברצינות, פסי האטה גורמים ממש ל...האטה של התנועה. רוצה או לא רוצה. הביצוע לעיתים מרושל. מצ"ב לינק להנחיות לביצוע ותכנון פסי האטה. https://www.gov.il/he/departments/policies/planning_speed_bumps בקבצים להורדה, קובץ 'תכן פסי האטה' - ממליץ להוריד ולקרוא.
 2. די ברור שגם אני תמיד אעדיף מותג צמיגים טוב על פני צמיג סיני, אין בכלל ספק. אגב, ב 208GTI הרכבתי טויו פרוקסס כלשהו, שהחליפו סט סיני שהיה על הרכב מהבעלים הקודם. מיותר לציין שההתנהגות השתנתה לטובה משמעותית. עם זאת, פסילה אוטומטית של כל דבר תוצרת סין היא מצחיקה ומעידה על בורות. גם באתר של חובבי רכב. נהגתי לאחרונה במספר כלי רכב סיניים טהורים. היו להם צמיגים סיניים טהורים. כל הרכיבים בכלי הרכב היו סיניים טהורים. אפילו יכולתי להישבע שיש שניים סינים עם כינור קטן בתוך מערכת המולטימדיה. מזמן הפסקתי לפסול קטגורית 'made in china'.
 3. ואת ההודעה הזו רשמת מציוד שתוכנן בארה"ב ונבנה בגרמניה? חליק, כולם מייצרים בסין, גם צמיגי מותגים. גם מכוניות מא' עד ת'. (כולל צמיגים).
 4. אמינות - זה רכב חדש. אין אינדיקציה. טוב - בהחלט כן. מוזמן לקרוא: https://car-pad.co.il/משפחתיות/sentra2021/
 5. discoTD5

  309 gti

  רק שהן יקרות בטירוף גם באירופה.
 6. תבדילו בין: זיכרון דברים לפני שהעסקה הושלמה, כלומר בא קונה, רוצה לקנות, נותן לכם 1000 ש"ח מקדמה שתשמרו לו את הרכב, ואתם חותמים על זיכרון דברים שאמור לפרט שהקונה קונה את הרכב ורק צריך להעביר את היתרה ולעשות העברת בעלות, לבין: הסכם מכירת רכב בו אתם מסכמים על עסקה, כסף עובר לצד אחד ובעלות עוברת לצד השני (אלא אם זה רנו סניק, אז גם הכסף וגם הבעלות עוברים לאותו צד). על הראשון - אני ממליץ לא לחתום, לא לקחת כסף 'מקדמה' ולא להתחייב לדבר. על השני - אני ממליץ בחום.
 7. קיבלת אזהרה ומחיקה ממשק אוטומטי שהופעל לזיהוי תגובות גזעניות.
 8. כמוכר - אני מכין מראש כל מסמך שיכול לסייע לקונה להבין את מצב הרכב. כקונה - התעניינתי בשבוע שעבר ברכב מסויים, ביקשתי מהמוכר לקבל צילום רישיון ודוח ממרכז סליקה, תוך חמש דקות הכל היה אצלי בסלולרי. זה בהחלט מצביע לטעמי על מוכר רציני.
 9. זה מה שנהג מתחיל ביקש, זה המידע שהוא צריך עכשיו כדי להתחיל לקבל החלטות. לא מה אתה קנית ומאיפה הביאו לך דלת.
 10. אני סבור שהדיון מיצה את עצמו. קיבלת את כל המידע הדרוש. טבריה, וסגור עסקה. (תודה לי אחכ שחסכתי לך נסיעה לקריות).
 11. אמנם לא רלוונטי לשאלה, עם זאת ממליץ לך לא לחתום על שום זיכרון דברים ולא לקחת מקדמות. זיכרון דברים זה מסמך משפטי מחייב, ואלא אם אתה עורך דין, המסמך שרשמת עלול לפגוע בך. בנוסף, ברגע שלקחת מקדמה - התחייבת. אני לא חותם על דבר לקונה / מוכר, ולא לוקח / נותן מקדמה. אם אני מוכר - אומר לקונה שהוא מוזמן להשלים עסקה, כלומר לשלם את מלוא הסכום ואז להעביר בעלות. אם הוא יתחרט - לבריאות שיהיה לו. אם לחצנו יד, מבחינתי אני מחויב לקונה. אבל, אם לא ישלים עסקה בפרק הזמן שקבענו, אני לא מבקש ממנו רשות ולא מודיע לו דבר, ומוכר לקונה הבא.
 12. משתדל לענות בסבלנות על כל השאלות, גם הדביליות ביותר. לפעמים מדובר בקונה מבוהל ונטול בטחון עצמי שבטוח שאני הולך להוציא לו את הטחול , ולפעמים אישתו שלחה אותו להתקשר, ואין לו משג איך מנהלים כזו שיחה. אני בהחלט מפרגן למגרשי חברות הליסינג ומי שרוצה מוזמן ללכת לשם. מי ש 'אבל רציתי צבע כזה / גיר אחר / שנתון אחר או כל דבר אחר ששונה מהרכב שלי - אני עונה בסבלנות 'זה הרכב, הוא לא ישתנה, איך אתה רוצה להתקדם מכאן? '
 13. נניח שהייתם רוצים לעשות מנוי למגזין רכב מחו"ל, כזה שתוכלו להתעדכן במידע על דגמים חדשים, מגמות, טכנולוגיות וכד', לא מגזין טכני טהור. בשפה האנגלית. על מה הייתם ממליצים היום? חוסך לכם את התשובות - תקרא באינטרנט. מכיר ויודע. צריך נייר ביד.
 14. אני מקווה שזה לא הדוד הכי 'שועל' במשפחה.
 15. יש לי את זה, כל בוקר בימים האחרונים.
×
×
 • תוכן חדש...