Jump to content

GREEN.

 • פרסום הודעות

  116
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות GREEN.

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ככל הידוע לי משה חלפים עבד שנים במוסך. צריך להתחנן שימכור לך משהו, הוא תמיד אומר "חבל על הכסף" "זה לא הבעיה" וכו' דרך אגב הבנים שלו פתחו מוסך צמוד, אפשר לקנות חלפים אצלו ולטפל אצלם. נ.ב. כותב מנסיון הגעתי להזמין חלק, הוא לא הסכים להזמין לי במקום זה פירק את הישן תיקן והחזיר.
 2. בעבר הייתי מחפש מקום מקצועי למילוי גז. היום יש מקומות אם מכשיר מסודר למילוי גז, רושמים סוג דגם שנתון והמכשיר עושה את העבודה כולל ריקון גז ישן (וואקום) ומילוי חדש בדיוק כמה שצריך. אולי טוב במילוי הזה אם אפשר להוסיף זרחן כדי שאם יש בריחת גז יהיה קל למצוא. נ.ב. המכשיר גם מוציא דוח כמה גז היה חסר.
 3. נכון מאוד! צודק. סליחה מעם ישראל, הייתי צריך לעדכן למען ידעו דורות הבאים. פותחים קצת פלסטיקה ומצמידים בחזרה את הכבל לידית של הגיר.
 4. הגעתי לחניה, נכנסתי ברוורס צמוד למדרכה, העברתי לפארקינג ואני מגלה שהרכב משוחרר ומתדרדר. בקיצור הידית לא משפיעה כלל על הגיר אבל מצד שני אין הרגשה שהיא משוחררת. האם יש איזה שהוא פיוז שאחראי על הפקודות החשמליות, ומה עוד אני צריך לבדוק?
 5. עם קצת ידע אפשר לגמור את הסיפור ב 40 ש"ח מזמינים ב40 ש"ח מרים שמשות בעלי אקספרס. מנסיון עבד לי שנים
 6. קודם תודה על הרצון לעזור אם מספר 4 שלא קשור לנגד הפסיק לעבוד ביחד עם מספר 3 שכן קשור זה אומר שהבעיה בבורר ולא בנגדים? אם הבעיה זה הבורר, מה צריך להחליף את כל המערכת השליטה על המזגן שבקונסוליה או רק את הכפתור של הבורר ספציפי?
 7. בס"ד הבנתי שישנם שני סיבות שיכולים לגרום למצב זה. 1. נגד לא תקין 2. בורר המהירות לא תקין איך אני בודק מה לא תקין? לפי מה שידוע לי שני המהירויות הפסיקו לעבוד ביחד, האם זה יכול להצביע על כיוון? אשמח לכיוונים איך לבדוק.
 8. רוב הרכבים שמגיעים לארץ מתאימים פחות או יותר למזג אויר בישראל. בעבר היו כאלו שסבלו מבעיות עקב החום הכבד לדוגמא הדשבורד של הכריזמה אייר או התקנה של קולר לגיר לסופרלנסר. נ.ב. טוענים שהפיאט מולטיפלה לא הצליחה בארץ בגלל החלונות הגדולים בארץ עם שמש.
 9. אני הייתי הולך קודם למלאות גז עם זרחן גם כי יכול להיות שחסר גז וגם שעם יברח נוכל לדעת מאיפה. לגבי כמות הגז והוואקום שריך לעשות לפני המילוי אני לא מאמין בכל אחד לכן הלכתי למקום עם מחשב, מחברים את הרכב למילוי גז עם מחשב מקלידים את הסוג והדגם של הרכב והמחשב עושה את כל הפעולות.
 10. הרמקולים על המגש האחורי ברכב כבר קרועים, אני מחפש רמקולים נחמדים בשביל להחליפם. מאוד מוזר לי ששוק יד 2 מאוד חלש בזה. הרי יש אלפי רכבים מידי שנה שיורדים מהכביש, לאיפה הולכים כל הרמקולים? רמקולים שבדלתות כנראה מועברים בפרוקיות לרכבים אחרים ביחד עם הדלת אבל הרמקולים שעל המגש לאיפה הולכים? וכן אותה שאלה לגבי רדיו דיסק חד דין אמורים להיות כמויות ענק למכירה בשוק יד 2, לאיפה הם מגיעים?
 11. בס"ד אני ממליץ מאוד מאוד על כריזמה אייר (2002 ומעלה) יש לי במשפחה 3 כאלו אחד מהם נקנה לאחרונה ב3000 ש"ח 65,000 ק"מ, השני נקנה ב2000 ש"ח 240,000 ק"מ מחבר פורום לפני כמעט שנתיים וחוץ מאלטרנטור לא הושקע כלום. רכב אמין מאוד! אני אישית נוסע עם כזה כ 100 ק"מ ביום, הרכב לא כל כך חסכוני, מחוץ לעיר בנסיעה לא רגועה בכלל אני מקבל 1 ל 12 בתוך העיר זה תלוי איפה אתה גר, יכול להגיע גם ל 1 ל 6. כמובן לחפש את ההכי שמור ומטופל.
 12. שלום לכולם לאחרונה אני שם לב בעליות כשאני צריך מומנט חזק (לא לוחץ חזק שההילוך ירד אלא קצת לפני) עוצמת הסחיבה לא שווה, הרכב כאילו עושה פמפומים שניה חזק ושניה סוחב פחות. כאילו החלקות או פספוס של פלג. מה צריך לבדוק בשביל לאתר את התקלה? חשבתי על כמה אופציות. לא יודע מה הגיוני ומה לא. 1. פלג מפספס - אבל זה מוזר שרק כשאני דורש מומנט גבוה הוא משחק (או שרק אז אני מרגיש) 2. רצועה שיושבת על המנוע כמו מזגן שמחליקה בקצב כמה פעמים בשתי שניות. 3. קשור לגיר. אם זה תסמין מוכר למצב מסוים אשמח להיעזר בכם. תודה לכם!
 13. אני לא מכיר את הגיר הזה, אבל לי יש גיר לומד ואני יודע שאיפוס לפעמים עוזר לפעמים לזה.
 14. בדיוק היום בכביש 5066 שברובו קו הפרדה רצוף באזור צומת גיתי ליד אריאל נפלו שקי מלט על הכביש, למעלה מחצי שעה שאני יודע כל הנהגים חצו קו הפרדה רצוף כמעט ללא שום שדה ראיה, היה שם רק איזה בן דוד שסימן לנהגים וללא שום שוטר באזור.
 15. תודה אלכס כבר התכתבנו על זה בעבר שישנם פלאפונים שלא מצליחים להתחבר (שלי ושל עוד חבר פורום סמסונג S7) אם כבר מצאו פתרון אשמח לדעת. לגבי האתחול עשיתי כמה סוגים ולא עזר, לדברים אחרים הכרטיס עובד כרגיל, אולי אני יקח פלאפון מחבר שכן מתחבר למצלמה וננסה לאתחל דרך המצלמה.
×
×
 • Create New...