Jump to content

levy

 • הודעות

  1,147
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רחובות
 • איזה רכב יש לך?
  מיקרה
 • מקצוע
  מהנדס

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של levy

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

24

מוניטין

 1. מה התקלה אם מותר לשאול?
 2. זה ענין של טעם,לדעתי ה asx מכוער יותר מהויטארה.
 3. סירטונים ביוטיוב אצל יוטיברים מובילים ומנוסים. להיצמד לספר הרכב ותכנית הטיפולים. לא כל סירטון ביוטיוב הוא נכון. כך בחשבון שתיצטרך לקנות ציוד,כמות הציוד תלויה במה אתה רוצה לעשות ברכב. ויש להקפיד על האספקט הבטיחותי כבר היו מיקרים שמכונית נפלה על בני אדם.
 4. אני שם מים ממערכת אוסמוזה הפוכה שיש לי בבית,הם ללא אבנית. מי ברז לאורך השנים מפתחים אבנית שסותמת את השפריצרים.
 5. יכול להיות שהשתחרר ליכלוך כתוצאה מהתוסף וסתם חלקית את המזרקים,צריך לבדוק מה מצב המזרקים.
 6. ניראה לי שאתה מבלבל ומד המים הוא מד הטמפרטורה של נוזל הקירור
 7. לא ברור איך המיסב באמצע. יש לכל גלגל מיסב. תעשה את הניסוי הבא,תגיע למגרש גדול ללא תנועה,סגור מזגן,פתח חלונות,סע ישר ושמע את הרעש ואז פנה בחדות שמאלה אם הרעש פוחת אז זה כניראה מיסב שמאל. עכשיו תעשה הפוך סע ישר ופנה בחדות ימינה אם הרעש נישאר אותו דבר או מתחזק אז זה מחזק שזה מיסב שמאל. שיטת הבדיקה להפעיל לחץ על המיסב ולהאזין.
 8. בגיר רציף אתה צריך לנהוג בצורה מתונה בעיקר בהתנעה שהשמן עדיין לא התפזר בגיר בצורה מיטבית.
 9. לדעתי זה טוב ללכת על דגם שיוצר מספר שנים,חבלי הילדות די נוקו ויש פחות בעיות של אמינות וריקולים. השמועות אומרות ששנה הבאה יוצג דגם חדש גדול יותר מהויטארה ויקרא גראנד ויטארה,המטרה היא לנגוס בקטגוריה הבאה של הג'יפונים כמו קיה סלטוס לדוגמא.
 10. אני הייתי הולך על ה chr חדשה בלבד ואם יש בעיית תקציב אז הויטארה חדשה או משומשת.
 11. / איך אתה מגדיר מיושן? הויטארה זה מנוע טורבו יפני וגיר של טויוטה אמין מאוד. הגוק החדש זה מנוע שמבוסס על תיכנון של מרצדס, הגיר הרובוטי של חברת גטראג הגרמנית. המיקרה החדשה זה גם מנוע שמבוסס על מנוע של מרצדס קטן יותר עם גיר רציף יפני של ניסאן. המנוע בקשקאי 1.2 שהוא מבוסס על מנוע של מרצדס לא היה אמין,סבל מתקלות ונזילות לאחרונה עבר שיפור ולא ידוע מה אמינותו. לדעתי בגולף אתה תיפגוש את המוסך מהר יותר עם הגיר הרובוטי מאשר המיקרה החדשה עם הגיר הרציף. יש לי חבר עם אוקטביה עם גיר רובוטי של פולקסווגן כל 30000 קמ מחליף מודול קלאצים,מדובר באלפי שקלים,החליף כבר פעמיים והוא ב 60000 קמ.
 12. אבי רוצה לקנות סובארו ומתלבט,בפורסטר החדש מותקן מנוע FB25 שבפורומים מצוין שגם הדגמים החדשים בחלקם אוכלים שמן וגם שהרכב עושה כמה עשרות אלפי קילומטר גם מתחילים לאכול שמן, מישהו יכול להסביר למה עדיין יש תלונות? דרך אגב קראתי שסובארו שינו מדיניות ועד כ 5000 קמ מותר לרכב לאכול 1 ליטר שמן וזה תקין,למרות שטכנית שממש לא תקין.
 13. מה זה קורולה v6? אתה בארהב? איזה נוריות דולקות שהרכב נידלק? האם נורית check engine דולקת שהמנוע עובד? האם בוצע סריקת תקלות?
 14. זה ניראה שאתה מקבל שירות מצוין. האחריות המורחבת על הגיר הרציף גורמת לכך שכל בעלי סוזוקי קרוסאובר עד 2016 צריכים לטפל אצל היבואן, משנת 2017 יש בקרוסאובר גיר אוטומטי של טויוטה שהוא אמין יחסית ואז אתה יכול לטפל איפה שאתה רוצה.
×
×
 • תוכן חדש...