Jump to content

levy

 • פרסום הודעות

  982
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות levy

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רחובות
 • מקצוע
  מהנדס

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תשאיל מד קרינה מקצועי ותיקח רכב היברידי לסיבוב בסיטואציות שונות תמדוד קרוב לכיסאות ולריצפה ואז תבין מה קורה,יש המלצות של אירגון הבריאות הבינלאומי שחקר את הנושא וממליץ עוצמות בסדרי גודל פחות. אנשים שלא עובדים בתחום ולא ראו מה זה מד קרינה מחליטים ככה סתם שאין שום בעיה. אם קרינה אלקטרומגנטית לא מזיקה לטענת מספר אנשים מדוע יש תקינה בעולם? בתחום הסלולר לדוגמא. מדוע חברות חשמל בעולם מפוקחות עם תקנים, שזאת קרינה אלקטרומגנטית שהוכח שהיא גורם לתחלואה עקב התדר הנמוך,גם ברכבים היברידים התדר יחסית נמוך כמה עשרות קילו הרץ. מדוע טויוטה עושה מאמצים בכל דור של פריוס להקטין את הקרינה? סתם ככה. הכל עניין של עוצמה ,תדר וזמן חשיפה,תדר נמוך יותר חדיר יותר. מדוע אירגון הבריאות הבינלאומי ממליץ על פחות מ 1 מיליגאוס? סתם יושבים שם מומחים. מדוע יש תקינה לטלפון סלולרי sar? ומהנדסים מתכננים טלפון כדי לעמוד בתקינה. בעוצמה גבוהה של קרינה אלקטרומגנטית אפשר להרוג אדם.
 2. שישי לקחתי את המיקרה של הבת לטיפול בקרסו ריאשון,היא קיבלה שובר מתנה ברכישת הרכב לטיפול מחיר מחירון של הטיפול 1460 שקל,החליפו שמן מנוע,שייבה,מסנן שמן,פילטר אויר ופילטר מזגן ועבודה. זה המחירים בקרסו. אני עושה את אותו טיפול לבד בעלות חלקים: שמן קיקס 88 שקל פילטר ניסאן מקורי מאיביי באנגליה 50 שקל פילטר אויר 20 שקל פילטר מזגן 30 שקל שייבה מאליאקספרס כמה גרושים סהכ 188 שקל
 3. תשאיל מד קרינה מקצועי ותיקח רכב היברידי לסיבוב בסיטואציות שונות תמדוד קרוב לכיסאות ולריצפה ואז תבין מה קורה,יש המלצות של אירגון הבריאות הבינלאומי שחקר את הנושא וממליץ עוצמות בסדרי גודל פחות. אנשים שלא עובדים בתחום ולא ראו מה זה מד קרינה מחליטים ככה סתם שאין שום בעיה.
 4. אני מהנדס עם 30 שנה בתחום האלקטרומגנטיות וקרינה. תיקרא קצת ותבין במה מדובר בלי ניפנופי ידיים.
 5. קרינה בתדר נמוך קל לחדור לגוף האדם מאשר קרינת סלולר שהיא קרינה בתדר גבוה. מדידות הקרינה ברכבים מתבצעות במרחק מסוים מעל הכיסא,אבל הנוסע יושב על הכיסא עם הרגליים על הריצפה ושם נימצאת הקרינה הגבוהה ביותר. זכותך לחשוב שזה לא מזיק.אותי מצחיק האימהות שנוסעות עם רכב היברידי להפגין על אנטנה סלולרית שליד הביהס של הילד.
 6. והקרינה של הכבל שמחבר בין הסוללה למנוע ועובר לידך?
 7. מה עם הקרינה? אתה לא מודאג לחטוף פיקים של 100 מיליגאוס בתדירות נמוכה? כאשר אירגון הבריאות הבינלאומי ממליץ על פחות מ 1 מיליגאוס.
 8. לא תימצא את זה בהנחיות היבואן,היבואנים מציגים את רכביהם בצורה שיווקית שיש להם תדירות טיפולים נמוכה,אם אתה רוצה להאריך את חיי הגיר ולמנוע בעיות אתה צריך להחליף שמן כל 60000 קמ וגם את 2 הפילטרים. מומחים לגירים בעולם בדיעה הזאת,זה גיר שנישחק מהר יותר שהשמן מלוכלך. תבצע את זה במוסך ניסאן,שם יודעים לעשות את זה עם שמן מקורי ואל תחפש לחסוך עם מוסך שלא מבין.
 9. את החלק החשוב פיספסת,החלפת שמן גיר ואת 2 הפילטרים,זה צריך לעשות לא יותר מ60000 קמ למרות הנחיות היצרן ועדיף שההחלפה תתבצע במוסך ניסאן שיודע איך עושים זאת.
 10. בשוק הקנדי היא נחשבת להיט ומשווקת עם מנוע 1600,המיקרה בקנדה מגיעה מדרום אמריקה וגם שם הודיעה ניסאן שהיא מפסיקה לשווק אותה,אולי רק בדרום אמריקה היא עדיין מיוצרת תחת השם march ולדעתי ימיה ספורים,לא בטוח שהמיקרה החדשה תגיע בכלל לדרום אמריקה זה רכב יקר יותר. סוף השנה אמור לצאת דגם חדש למיקרה החדשה לאחר מתיחת פנים.
 11. כבל rca הוא כבל מסוכך ומעביר תדרי וידאו ולכן את צריך מאריך תואם גם מסוכך.
 12. שברולט ספארק היא לדעתי המחליפה העיקרית של המיקרה היוצאת,רואים את זה במכירות. החודש ניסאן יצאו עם דגם חדש ביפן kicks היברידי שהוא אמור לתת מענה למי שרוצה להתקדם מהנוט. השיטה ההיברידית של ניסאן e-power מבוססת על נסיעה רק עם המנוע החשמלי כאשר המנוע בנזין מסובב גנרטור שטוען את הסוללה לפי צורך,המנוע בנזין לא מניע את הרכב זה מאפשר להקטין את הסוללה בחצי. נסיעה עם מנוע חשמלי בלבד מייצרת תאוצות מרשימות והרבה שקט בנסיעה.
 13. מנוע ה 1000 עם טורבו זה מנוע של ניסאן יפני מנוע 900 זה מנוע של רנו. כרגע ניסאן מתחילים לצאת בדגמים חדשים כדי לשפר את המכירות. המנכל החדש דוגל בפיתוח היכולות של ניסאן ללא הסתמכות הטכנולוגית מהברית עם שתי החברות מיצובישי ורנו. ניסאן זאת חברת שעד לא מזמן מכרה קרוב ל 6 מיליון רכבים בשנה וכרגע גם בגלל הקורונה חווה ירידה במכירות.
 14. הספייסטאר הכיסאות יותר רכים מהמיקרה אבל רועש משמעותית יותר.
 15. מיקרה תלך על דגם שעבר מתיחת פנים מ 2013 ואילך,הגיר הרציף משופר.
×
×
 • Create New...