Jump to content

levy

 • פרסום הודעות

  1,041
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי levy

 1. סבירות גבוהה שיש לך תקלה בגיר,אתה בשנתון שהיו בעיות בגיר,הייתי מציע לך שיחליפו לך לשמן מקורי של ניסאן ו 2 הפילטרים אם זה לא יעזור סבירות גבוהה שיש לך בעיה בשסתום שבונה לחץ בגיר,צריך לבדוק את הבוכנה ובית השסתום
 2. האם שאתה משלב ל d ועוזב את דוושת הגז הרכב מנסה לנסוע קדימה ואז ניכבה? מה הסל'ד של המנוע בניוטרל שהמנוע חם ומה הסלד שהמנוע קר בבוקר לאחר הנעה?
 3. סה'כ זה היה דגם מוצלח של ניסאן ואמין ויש כאן מתיחת פנים קטנה עם חיסכון גדול בפיתוח דגם חדש. הדור הקודם נועד להימכר לכל העולם ולכן מיפרטית שונמך. במעבר למיקרה האירופאית היקרה שאמורה להתחרות בפיאסטה באירופה ניסאן איבדה את הלקוחות שמחפשים רכב זול ולכן הם החליטו להחזיר את השוק של רכב זול. בנוסף הם מאבדים את השליטה על המיקרה האירופאית ב 2024 לטובת רנו ורוצים להמשיך לייצר רכב קטן אולי חוץ מדרום אמריקה שהייתה מייצרת גם לקנדה ולדרום אמריקה יגלשו לעוד מקומות בעולם בקנדה הדור הקודם היו שנים שהיה רב מכר נימכר בזול כ 10000 דולר קנדי כתבה נוספת https://www.google.com/amp/s/ww
 4. לאחר עשור של ייצור,המיקרה דור קודם תעבור מתיחת פנים ותמשיך להיות מיוצרת בדרום אמריקה ולמעשה יהיה 2 מיקרות: מיקרה אירופאית שמשנת 2024 תתוכנן ותיוצר ברנו ולא בניסאן והמיקרה הישנה עם מתיחת פנים שתיוצר בדרום אמריקה. https://www.google.com/imgres?imgurl=https://www.elcarrocolombiano.com/wp-content/uploads/2020/10/20201004-NISSAN-MARCH-2021-FACELIFT-PROYECCION-E-INTERIOR-01AA.jpg&imgrefurl=https://www.elcarrocolombiano.com/noticias/asi-lucira-el-renovado-nissan-march-para-america-latina-por-fuera-y-por-dentro/&tbnid=utOAU30zVTgTiM&vet=1&docid=yWyc1jKoN79RrM&w=1100&
 5. כמה קילומטראז' הרכב עשה? יתכן וזה רצועה,כל 90000 קמ צריך להחליף לרצועה מקורית,תסתכל קרוב על הרצועה אם תיראי סדקים קטנים בחלק הפנימי אז יש להחליף,עלות רצועה מקורית של ניסאן כ 200 שקל לפני עבודה
 6. אני הייתי בוחר באקסטרייל דיזל מנוע 1600,מגיע לצריכת דלק קרוב ל 1:17 מנוע שהוכיח את עצמו
 7. יש לך מנגנון שמכוונן את הפנסים שיעלו ויירדו?
 8. שהרכב מתחמם נוזל הקירור עולה אבל יתכן שהוא יתנקז ולכן במצב הנוכחי תמשיך לעקוב,לא אמור להיות שינוי לאורך זמן של מספר חודשים
 9. ברגע ההתנגדות תעביר ל N ותיראה מה קורה
 10. לא מורכבת אבל יש פרוצדורה של היצרן אתה צריך לרכוש סקנר obd עם תוכנה ייעודית cvtz50 שתיפנה לסנסור הטמפרטורה של הגיר,שמן מקורי בלבד של ניסאן,2 מסננים חדשים עדין וגס,משפך שיוכל להיכנס לחור המדיד,אלן שיפתח את הצינורית. רוב האנשים לא מחליפים את המסננים ולא מנקים את המגנטים בקארטר ומשאירים את הלכלוך,המסננים יחד יכולים לעלות כמה מאות שקלים, חשוב שהמסנן העדין יהיה מקורי בלבד. יש 2 סוגי שמנים ns2 ו ns3 ,יש לבדוק מה מתאים לך לגיר. החלפת שמן בגיר עד 60000 קמ להחלפה ראשונה מכיוון שרק חצי מכמות השמן יוצאת, בהחלפה שניה כדאי לרדת אפילו ל 40000 קמ וכן הלאה. תחפש את הפר
 11. יש לי בבית 2 מיקרות,הרעידות זניחות. הרכב אמין מאוד,מנוע מוצלח יכול להגיע ל 400000 קמ ויותר. הכי חשוב שהגיר יהיה תקין. יש רעשים מהגלגלים במהירות גבוהה למרות שיש שכבת איטום בקיר האש. ללכת על מיקרות רק מהמתיחת פנים שנעשתה ב 2013 ואילך הרכב עבר שיפורים,הגיר אמין יותר.
 12. צריך לצאת באיזור 4 ליטר. מפלס צריך לבדוק בטמפ שמן 40 מעלות ע'י פתיחת הבורג התחתון וממלא שמן עד שיוצא זרזיף שמן. צריך להחליף את הפילטר העדין ופילטר הגס. יש פרצדורה להחלפת שמן.
 13. אחרי מתיחת הפנים הרכב קיבל גיר טוב יותר. יש מספר תושבות,השאלה איפה הוחלף? קודם צריך להבין איפה הבעיה בגיר יחסית לא נסעת הרבה והחלקים בגיר אמורים להיות במצב טוב. האם גם בניוטרל יש רעידות?
 14. ב2013 יש מיקרות לפני ואחרי מתיחת פנים,איזה דגם לך יש? האם שאלתי איך הרעידות קשורות לגיר? כאשר יש רעידות בפרקינג וניוטרל מה הסלד?
 15. הדבר נובע מכיוון שהציר נע בצורה קשה,תחילה תשמן את הציר של המנוף הלבן,צריך לנסות לעגל את החוט ואז להחזיר אותו לתוך הפין הלבן זה לא ילך בקלות. מקסימום תזיז את המנוף לקראת הקיץ והחורף כמו שאני עושה.
 16. לדעתי לא יקרה, הדגמים שמאוד מצליחים באירופה הם קשקאי וג'וק. מיצובישי שהם חלק מהברית הוחלט סופית שלא תימכור לא באירופה ולא בארהב. לגבי המיקרה הדור הבא K15 הוא יתוכנן וייוצר ברנו,זה יהיה כניראה רנו קליאו עם צורה שונה,ניסאן איבדו את המיקרה למרות שהדגם הנוכחי מצליח באירופה הרבה יותר מהדגם הקודם. שיתוף מעניין בין מרצדס וניסאן יוציא בקרוב טנדר יוקרתי עם שם של מרצדס אבל בעצם יתבסס על ניסאן נבארה,הטנדר ייוצר בניסאן ספרד. במרצדס מאמינים שיש שוק יוקרה לטנדרים.
 17. חד משמעית צריך להחליף בגיר הרציף של ניסאן שמן עד 60000 קמ , הגיר לא יתפקד היטב עם שמן מלוכלך ואתה מגדיל את הסבירות לכשל בגיר,השמן המלוכלך הורס את בתי השסתומים והבוכנות ויוצר שריטות,השריטות לא מאפשרות לשסתומים לפתח מספיק לחץ ובהדרגתיות תגיע למצב שהגיר יהרס, הסממנים יהיו עליה בצריכת הדלק,קפיצות חדות בטורים,הרכב זקוק לסלד גבוה יותר כדי לנוע והדלקת קודי תקלה.עד שהרכב יגיע למצב שכמעט ולא יזוז. עלות גיר חדש 12000 שקל. שיפוץ גיר זה באלפים ותלוי מה עושים ומה רמת השיפוץ וכמה זמן יחזיק לך 'השיפוץ' הרבה מרכיבים מכאניים נישחקים משמן נחות.
 18. ניסאן בונים על הדגם Ariya רבות, הולך להיות אחד מהרבי המכר שלהם.
 19. החיבור בין ניסאן לרנו עשה לה רק רע,לניסאן היה שם טוב של רכבים אמינים וההנדסה של רנו הורסת להם את השם.
 20. אם המנוע הופסק ייצורו בסוף 2018 איך בעיית המנוע נעלמה משנת 2016?
 21. אם תיפתח את הבורג כמעט ולא יצא שמן מכיוון שבתוך ההברגה נימצאת צינורית ממתכת שגם אותה צריך לפתוח עם אלן. נכון זה לא מדע טילים אבל צריך לדעת,גם דברים שניראים לך פשוטים ברגע שתעשה אותם תיראה כמה טעויות אתה תעשה בדרך.
 22. תבקש הצעת מחיר על החלפת השמן בקרסו מבלי לשאול אם צריך או לא.
×
×
 • תוכן חדש...