Jump to content

levy

 • הודעות

  1,185
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי levy

 1. מתייבש וניגמר מהר. דיו זה טכנולוגיה יקרה מכיוון שצריך להחליף כל הזמן מחסניות. לייזר מנצחת בגדול ובכלל לא בר השוואה לדיו, אפילו ומדפסת דיו זולה יותר לאורך זמן לייזר זולה משמעותית. דיו טובה רק ליצרנים כדי למכור עוד ועוד מחסניות שיגמרו מהר כדי להרויח עוד ועוד,עובדה שבחברות הלייזר שולטת.
 2. levy

  רכב 7 מקומות

  האאוטלנדר הישן יחסית לא שותה דלק אפשר להגיע איתו ל 1:11.5 בנסיעה משולבת. מדובר ברכב עם אמינות גבוהה מאוד.
 3. נכון שזה אותו גיר אבל אני לא יודע אם זה אפשרי.
 4. איך עשו איפוס מחשב לגיר? במיקרה יש פרוצדורה ללא התחברות ל obd
 5. לפני כמה קילומטראז' החלפת שמן והאם שמו שמן מקורי? מציע לך להתקין אפליקציה cvtz50 ויחד עם מתאם obd להסתכל ברעידות על הפרמטרים.
 6. תלוי בקילומטראז',אם הרכב נימצא באיזור ה 150000 קמ לך על חיישנים מקוריים בלבד לאורך זמן זה יחזיר את עצמו,הניקוי לפעמים מאריך קצת את אורך החיים.
 7. רק מדפסת לייזר שלא תעיז להתקרב לדיו,הדיו כל הזמן מתייבש וניגמר מהר, אני אם מדפסת לייזר כבר 3 שנים שחור לבן בלבד ומצטער שלא קניתי מהתחלה לייזר,אמינות מטורפת וגם אחרי שנה שאתה מדפיס היא מדפיסה והטונר מחזיר המון יחסית לדיו. כל ההשוואות לייזר מול דיו לא לוקחות בחשבון את ההתיבשות של הדיו והראשים החליפיים הבעייתים ולכן ההשוואות אין להם משמעות,הלייזר מנצחת בגדול, הדיו זה לאנשים עשירים שקונים כל הזמן מחסניות דיו. רק לייזר ולך על brother משולבת ויש לך כמה שנים של שקט .
 8. תיבדוק את האפשרות לכבל עבה יותר במקביל תנסה לשמן את ציר הדלתית
 9. לפי מה שקראתי בפורומים עדיין יש אנשים שמתלוננים על צריכת שמן גבוהה בסובארו בדגמים החדשים. מדובר במזל,יש כאלה שאין להם בעיה ויש כאלה שלא או אחרי כמה עשרות אלפי ק'מ מתחילה צריכת שמן.
 10. נכון, הגיר הרציף של טויוטה אמין.
 11. אני הייתי הולך על הסוזוקי ויטארה או הקרוסאובר שניהם בצריכת דלק של 1:14-15 ההפרש בין הויטארה לקרוסאובר קטן מאוד ושניהם רכבים אמינים עם גיר טויוטה פלנטארי ואמינות סוזוקי. לגבי ה xv יש להם את הסיפור של צריכת שמן,לפי מה שאני קראתי יש כאלה שמתלוננים שזה קורה להם ויש שלא,ה xv צורך יותר דלק בגלל שכל הגלגלים מונעים כל הזמן,ה xv רכב חזק ומתאים מאוד לשטח. אופציה נוספת זה הטויוטה chr היברידי שהיא חסכונית בדלק ואמינה.
 12. תנסה להתחבר עם אפליקציה cvtz50 למחשב של הגיר עם מתאם obd ותיראה איך מתנהגים הפרמטרים ברעידות
 13. אני עם מיקרה של 100000 קמ ומיקרה של 75000 קמ אין שום תופעה של שריקות,רעידות,הססנות. המיקרה והמיצובישי זה בדיוק אותו מכאניקה בגיר רק הכיול במחשב הגיר שונה,נסעתי על האטראז' לדעתי הכיול במיקרה טוב יותר. אני הייתי מתחיל מפעולות פשוטות כמו בדיקת נזילות בגיר ובודק שוב את המפלס שמן לפי הפרוצדורה של היצרן.
 14. ההיברידי בסוזוקי זה לא ההיברידי של טויוטה,ההברידי של סוזוקי עוזר לרכב בתחילת נסיעה ובכך משפר קצת את צריכת הדלק,מדובר בחיסכון של בערך קילומטר אחד לליטר,כלומר אם קרוסאובר ללא היברידי היה עושה 1:15 אז עם היברידי יעשה בערך 1:16. מדובר במערכת פשוטה מאוד והרבה פחות מורכבת מהמערכת בטויוטה. הגיר הוא של טויוטה,מדובר בגיר אמין מאוד. לדעתי להרבה אנשים יש ציפיות מההיברידי של סוזוקי ומתאכזבים לאחר קניה.
 15. אני חושב שיש שסתום בגיר ששולט ניתוק הגיר מהמנוע,אולי בעזרת הקלאצ' אולי כדאי לקרוא על זה.
 16. מעולם לא שמעתי על צווחות מגירים רציפים של ניסאן. לדעתי הצווחות מגיעות מרצועת אביזרים או מיסבים של הפולי.
 17. שאתה בולם חזק מה קורה לסלד? יכול להיות שהרעידות מסלד נמוך?
 18. יש לי 2 מיקרות בבית מעולם לא שמעתי צווחה מהגיר הרציף,הגירים של ניסאן בשנים האחרונות מאוד אמינים, יש לי סוזוקי ויטארה בבית 2016 עם גיר אוטומט של טויוטה מרעיש יותר מהמיקרה. בהגירים הרובוטים בגדול לדעתי תיכנס איתם מהר יותר למוסך מהגירים הרציפים של ניסאן. עובדה שטויוטה משתמשת בצורה מאסיבית בגירים הרציפים,לדוגמא בקורולה.
 19. במידה וזה גיר רציף המחיר סביר ביותר, 4 ליטר עולה כ 450 שקל מכיוון שהמיכל שמן מגיע בנפח של 4 ליטר צריך לרכוש 2 שזה 900 שקל ועל זה יש להוסיף עבודה ורק היבואן יבטיח לך שההחלפה תהיה נכונה,יש פרוצדורה בהחלפה שלא כל אחד מודע לה. תוודא ששמים שמן מקורי של מיצובישי או של ניסאן מכיוון שזה גיר של ניסאן. יש להחליף את השמן גיר כל 60000 קמ. תבדוק אם הם יכולים להחליף את הפילטר התחתון וגם הפילטר הקטן שנימצא בצד.
 20. לגבי החיישן רוורס אחד החיישנים תקול,אתה צריך לנתק כל פעם חיישן אחד מהבקר ולזהות את החיישן התקול,זה יכול להיות גם שיש תקלה בחיווט כתוצאה מתאונה או תיקון שבוצע באיזור.
 21. נכון,גם טויוטה נוהגת להסוות שזה גיר רציף וקיימת תחושה של העברת הילוכים
 22. בקשקאי קיבלו שכל עזבו את הגיר הרובוטי וחזרו לגיר הרציף של ניסאן עם גיר רובוטי אתה פוגש את המוסך מהר יותר ומהגיר הרציף והחיסכון של דלק מול הגיר הרציף מתפוגג
×
×
 • תוכן חדש...