Jump to content

Pavlik

 • פרסום הודעות

  1,515
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

34 נייטרלי

1 עוקב

אודות Pavlik

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בחדר, בבית של אמא.

צפיות אחרונות בפרופיל

3,730 צפו בפרופיל
 1. הבד עלה אז 75 שקל למטר, קניתי 3 מטר ועוד נשאר. הבד משולב ספוג. דבק מגע רצוי עמיד בחום, פחית גדולה כי עדיף שיישאר לך משיחסר כי לי זה קרה.
 2. היתה לי אותה בעיה באלפא, פירקתי הכל בעצמי, קניתי בד שחור, דבק מגע ועבדתי על זה בבית. בהמשך חתכתי עם סכין את הפתח של הסאנרוף ועוד פתחים שהיה צריך לברגים וכאלו. מחזיק מאז אוקטובר 2015. עריכה: את הבד קניתי אצל האחים עמירה בחולון. דבק מגע קניתי בפחית באייס, כך גם מברשת.
 3. לפני מספר ימים אמא שלי הדליקה את הדוד והפקק קפץ מיד. הערכתי שיש בעיה בגוף החימום. כשניתקתי אותו מהתרמוסטט- הפקק הפסיק לקפוץ. קניתי את ערכת הפלאנץ', קניתי גם מפסק חדש במקום זה שיש על הגג עצמו. פעם ראשונה שבכלל התעסקתי עם הדוד, לקח לי זמן, אבל החלפתי את המפסק, גוף החימום, האטם, סופיות הכבלים של התרמוסטט וסופיות של הארקה. ניקיתי ואפילו שטפתי את הדוד מבפנים, יצאו כמויות גדולות של אבנית. עובד מצויין, מחמם את המים מיידית ובכלל- היה מעניין לעשות משהו שלא עשיתי. זכרתי שיש שרשור כזה, אבל לא מצאתי אותו. מצורפת תמונה של גוף החימום הישן, אחרי שפירקתי אותו מהדוד.
 4. אחותי שוכרת דירה והיא זו שמשלמת לחברת הניהול של הבניין. וכך גם אחרים שאני מכיר, בלי חברות ניהול, וועד בית למשל. נראה לי הגיוני, הרי השוכר הוא שנהנה מהשירות ולא המשכיר.
 5. אם נולדים עם זה- כנראה שזה צריך להיות שם.
 6. תתחדש ותהנה. מעניין איך ענייני הרכב שם בפולין.
 7. הרכב נראה יפה. אבל איך הצלחת לקנות את זה במקום BMW? אצלי החלטות כאלו לא מצליחות...
 8. טיפול תקופתי למאזדה 3 כל כך יקר שצריך לחשוב על לחסוך?
 9. רעיון יפה. מעניין כמה מבינים שם מה זה אומר.
 10. בזו אתה לא צריך. רק אצלי צריך את זה, אבל הוא משמש אותי לעוד דברים.
 11. יש מצברים מיוחדים לנושא הזה- נקראים Cellink B. ניתן להוסיף תאים כרצונך. במודם הסלולרי יש לי סים רגיל עם חבילה סלולרית רגילה לגמרי.
 12. לי יש 2 סטים כאלו ברכב, קדימה, אחורה ו- 2 צדדים. קניתי להם כרטיסי זיכרון מהירים של 128, רוב הזמן עובד מצויין. בעבר היה לי power magic pro, הוחלף ב- vivo power plus לפני כמה שנים. מעדיף אותו. בנוסף יש ברכב מודם סלולרי נטען. מה שכן- זה ממש אוכל את המצבר, למרות שהגדלתי אותו. גם לזה יש פתרון...
 13. M2 קומפטישן ידנית בצבע התכלת\כחול הזה של BMW. ראיתי אחת שנסעה מאוחרי בראשון לציון, וואו.
 14. כתבת ממש נכון. אצלי בתחום הסלד שעד 3,000 היא מתה. מעל 3,500 כבר מתחילה למשוך, עד המנתק שנמצא בסביבות ה- 7,100. בזמן שעם שלך אפשר לנסוע חופשי בתוך העיר, להיות סגור בקפסולה רכה ותומכת ולשייט בנוחות, נסיעה ברכב שלי בתנאים דומים תכיר לך איפה השיבושים נמצאים, איפה הכביש לא ישר ואיפה האספלט הישן מתחבר לחדש, או את חיבורי המתכת האלו שיש בגשרים. אם יש מכסי ביוב שלא בגובה הכביש או בורות, אולי תצטרך קצת פיזיותרפיה והחזרת חוליות למקום 😄 אם יש פס האטה- ממש מרגישים שמטפסים על משהו. בכל פעם שמישהו שלא נוסע איתי קבוע מרגיש את הרכב הוא מופתע. חוויה שונה... אפקט הגעה אני מער
 15. ללא ספק רכב נהדר. ברור שנתון המומנט גורם לה להרגיש חזקה, אצלי "על הנייר" טיפה יותר כ"ס מאצלך, אבל הרבה פחות מומנט ומנוע בנזין.
×
×
 • Create New...