Jump to content

Fraysa

 • הודעות

  1,636
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

Fraysa שיחק אותה בתאריך יוני 9

התכנים של Fraysa היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  VW Golf 1.4TSI Comfortline 2016

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Fraysa

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

311

מוניטין

 1. יותר פשוט שתעלה תמונה של הרכב
 2. מנסיוני, מוצרים "מקוריים" מאליאקסרפס תמיד שונים מהמוצר המקורי באיזשהו אופן, הן בפונקציונליות והן בנראות. במרוצת השנים, למדתי שאין כמו מוצר מקורי, גם אם הוא עולה המון. ההשקעה שווה את זה.
 3. Fraysa

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  תודה. אני חושב שבכל זאת אלך על BlendMount כי אני חולה נפש.
 4. Fraysa

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  כן, יש מקום. האמת אין לי בעיה להשקיע את הסכום הזה, כי זו קנייה חד פעמית וגם המכשיר וגם התפסן הולך איתי לרכבים הבאים. הבעיה היחידה שאני צופה היא מצלמת הדרך שלי, שכרגע מאחורי המראה (כדי שלא אראה אותה במהלך הנסיעה). ככה יקרה מצב שהמצלמה חוסמת את השדה ראייה של העינית של הגלאי, אך מקסימום אוריד אותה קצת למטה. תוכל להעלות תמונות כיצד יושב המחזיק שהזמנת מאמאזון? האם הוא יציב? תודה!
 5. Fraysa

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  תודה. יש אצלי מתח במראה המרכזית כך שזה בסדר. לגבי ה-mount עצמו, דווקא חשבתי ללכת על משהו יותר מקצועי כמו BlendMount: https://blendmount.com/
 6. הקארפליי אצלי מחובר חוטי, וכך המכשיר גם נטען בזמן שהוא משוקף על מסך המולטימדיה. מעדיף להימנע מטעינה אלחוטית, בייחוד ברכב, בעיקר בגלל בעיות התחממות.
 7. לי יש קארפליי במערכת, לכן אני לא צריך תושבת לטלפון, כי הכל שם (וייז, אפל מיוזיק וטלפון). זה הכי טוב כי אז זה מונע התעסקות עם הטלפון במהלך הנהיגה. אני יכול להגיד שמאז שיש לי את הקארפליי ואין לי תושבת, אני כבר בקושי נוגע בטלפון בזמן נהיגה.
 8. אני לא יודע להגיד לצערי. אם יש לך עוד מצלמה לחבר כדי לבדוק, עדיף. מנסיוני, המקורי מנצח תמיד במקרים האלה.
 9. Fraysa

  רכבים עם פנסים מוזרים?

  קורה במאזדות ויונדאי המון, לא קורה במרצדס.
 10. פשוט כואב לי כל פעם מחדש לקרוא על כמות האנשים התמימים שעובדים עליהם יום יום. עצוב לשמוע, מקווה שיסתדר על הצד הטוב ביותר.
 11. אין ממש מה לעשות, רק לקנות מצלמה עד שתמצא אחת עם זווית מספיק רחבה עבורך. להתקין מצלמה מקורית זה לא כזה מורכב אם יש לך ידיים טובות:
 12. מנסיוני, החלופיים לא שורדים יותר משנה. עדיף להשקיע בחלק מקורי שישרוד שנים, גם אם זה עולה יקר. לגבי תיקון אני לא יודע, אבל התיימרת שאתה בן אדם עם רקע טכני גדול, אז פרט מעלות החלק - אני לא רואה עוד עלות נוספת.
 13. Fraysa

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  לא יודע אם דובר פה לפני כן, אבל במקום לחבר לאחד הפיוזים באמצעות fuse tap, יש כבל RJ11 שמתפצל לשני חוטים וניתן לחבר את הראדר בקלות לרכבים שיש להם חיבור במראה/חיישן תאורה: https://www.amazon.com/dp/B078939GZ2?ref=exp_kiesmotorsports_dp_vv_d. הזמנתי אחד כזה.
 14. יש לי את שניהם. מנסיוני, Fabric Clean הוא יותר "foamy" ואני משתמש בו לניקוי נקודותי או לשטיחים (ואז מתיז מים עליהם). Lightning Fast עדיף עבור מה שאתה מחפש, אך שים לב ששניהם לא מותאמים עבור מכונה מהסוג הזה.
 15. Fraysa

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  מעדכן שהגלאי סוף סוף הגיע. לצערי בעת החיבור גיליתי שהחיבור למצת שלי לא עובד, לאחר בדיקה גיליתי שהפיוז שרוף אז רק מחר אוכל באמת לחבר. @kasper איזה mount קנית בסוף, ואיזה hardwiring kit? כמו כן, אשמח לוודא שאלו ההוגדרות המומלצות עדיין: KA ON X BAND OFF K BAND OFF KA WIDE KA POP ON
×
×
 • תוכן חדש...