Jump to content

GREEN.

 • הודעות

  134
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי GREEN.

 1. מדהים חשבתי שרק אני שם לב לדברים האלו. כנראה זו תופעה אמיתית. לדעתי בגלל שיש להם שם רע שהם לא יודעות לנהוג הם צריכות להוכיח שהם.... ובמיוחד מול גבר
 2. יש הרבה מתווכים שעוזרים לקנות רכבים ממגרשים וסוכנויות. בגלל שהם מושכים הרבה רכבים בחודש הם יכולים ללחוץ ולהוציא הרבה דברים שלקוחות רגילים לא מצליחים. המתווכים מרוויחים קצת מהקונה אבל הם מוזילים את עלות הרכב ומצליחים להוציא הרבה מעבר למה שהם מרוויחים. אני מכיר כאלו שקיבלו מצבר/צמיגים/צלחות ברקס/טסט וכו' ובנוסף המחיר של הרכב עצמו היה הרבה יותר נמוך ממחיר שחלמו לקבל מכל סוכנות מסודרת.
 3. תודה למגיבים מבירור אצל חברים במדינה הזאת הסטנדרט זה חצי שנה עד שנה לפחות. ננסה להתחיל לנדנד. אם לא יעזור אולי נלך קצת בדרך שהציע zvit.
 4. בקשה מקוונת https://govforms.gov.il/mw/forms/[email protected]
 5. הגשתי בקשה למשרד התחבורה להוצאת רשיון רכב ציבורי לפני כחצי שנה, (חשבתי שאישור המכון זה חלק מהתהליך, כרגע אני רואה שהאישור הוא תהליך בפני עצמו) מישהו יודע איך אפשר לזרז את זה? למי פונים למרב"ד או למשרד התחבורה? שני הגופים הנ"ל נראים לי מתפקדים בצורה גרועה. שאלה נוספת הגשתי בקשה בהתחלה למונית ולאחר מס' ימים בקשה לאוטובוס, האם בשלב של המכון הרפואי זה משנה למה הבקשה?
 6. מה כתוב לך בחלק שמותקן ברכב עכשיו? אם זה אותו מקט כנראה אמור להיות אותו דבר
 7. חברי הפורום צריכים לזכור שבכל קניה ומכירה יש שני צדדים קונה - ומוכר שרובם לא בודקים ומדברים בשפה של הפורום. בסוף זה רוב האוכלוסיה והם שולטים על השוק וכך גם המחיר מחירון נקבע. אחד שחובב רכב, נמצא בתחום ומסתובב בפורום יודע שהוא אמור לשלם יותר מהסטנדרט כי הוא מחפש משהו שכמעט לא נמצא.
 8. שווה להסתכל גם על ניסן אלמרה פשוט פשוט אבל אמין
 9. תפרט קצת בבקשה האם אתה שומע סטרטר פעיל ולא מצליח להתניע או ששומע רק תיק קטן והסטרטר לא מתחיל להסתובב?
 10. בפריוס יש את מצב B שעוזר בבלימת המנוע
 11. מתדלק תמיד פול כשמגיע לקו האדום. בנוסף כל תדלוק מאפס את המד קילומטר כדי לראות כל פעם מחדש כמה קילומטר נסעתי על טנק.
 12. גם אני קניתי 2 מישלן ב303 ש"ח ליחידה 185/65R15 בצמיגי אור. היה כיף להגיע. שירות מצויין מהיר וזול.
 13. בעיה קשה בארץ רכבים ידניים מגיעים רק בשביל הוזלה בעלות הרכב במפרט בדרגה נמוכה או ברכבי ספורט. רכב משפחתי עם מנוע גדול כבר נקרא רכב מנהלים ואז מביאים רק אוטומט. תעשה חיפוש ביד 2 לפי סינון ידני עם מנוע מעל 2000 סמ"ק רק 112 תוצאות (אם תגביל מחיר עד 50 תמצא רק 40 רכבים) רובם כל מיני סוגי ספורט.
 14. 1. אתה לחוץ גם מהכסף שהולך ללכת אם אתה לא עובר טסט, אולי כדאי שתנסה לצייר בראש שאתה הולך לעבור 20 טסטים וכל טסט רק מקדם אותך לטסט ה20, אם תצליח לפני זה - בונוס. כך גם תגיע לטסט רגוע כמו לעוד שיעור, אני בטוח שבשיעורים נהגת בהרבה פחות לחץ. 2. לפעמים אפילו ריטלין יכול לעזור, ראיתי כאלו שעברו עם זה, זה עוזר גם לריכוז וגם לרוגע. 3. כמו שהציעו לך, אולי טוב לגוון אם אתה לומד בבית ספר עם מספר מורים תנסה להחליף מורה. אל תתייאש! ואל תשכח לבשר בשורות טובות! כל טסט שעברת לא הלך לזבל אלא מקרב אותך לרשיון! ב ה צ ל ח ה
 15. GREEN.

  רכב חדש או יד שנייה

  בתור אחד שהחזיק רכב (כריזמה אייר 2002) בן 15 למשך 3 שנים עם נסועה של 18,000 ק"מ בשנה והוצאות על תיקונים כולל בלאי נורמאלי כמו מצבר וצמיגים היו סה"כ כ6000 ש"ח תמיד האמנתי בקניית רכבים ישנים ואמינים ששם מקבלים יחס עלות תועלת הכי טובה עד שנתקלתי בשוק יד 2 מסוכנויות הרכב הגדולות (לא סתם מגרשי רכב ולא חברות שמחזיקות גם רכבים להשכרה). אפשר היום לקנות רכבים יד 2 באותה חוויית קניה כמו רכב חדש בלי טרטורים וכולל אפילו בחירת צבע ודרגת אבזור כולל אחריות והיסטורית טיפולים מהחברה. מנסיון אם קונים רכב אמין אפשר להוציא מהם יישור קו מלא ואח"כ לנסוע 3 שנים שקטות ללא בעיות. במבט לאחור אולי היה שווה לקנות רכב כזה ולא את הכריזמה ולו בגלל צריכת דלק. רק צריך לשים לב לא ללכת על רכבים מליסינג תפעולי מחברות גדולות שמתקנות רכבים במוסכים שלהם ומתחזקות את הרכבים ברמה שהם...
 16. אני רואה שלא ציינתי את העיקר, הרעש נראה ממערכת ההיגוי איפה שהוא, סיבוב של ההגה במהירות גבוהה תוך כדי שהרכב רוכן קדימה קצת שומעים משהו צורם ממערכת ההיגוי וגם מרגישים איזה שהוא שפשוף. שמן הגה נראה מלא. תודה למנסים לעזור!
 17. לאחרונה יש לי רעש צורם (לא תיקתוקים) כשאני מסתובב במהירות בסיבובים חדים. שמתי לב שהרעש מגיע בעיקר כשהרכב רוכן קדימה בסיבוב (אם אני עושה נגיעה בברקס) אבל אם אני מגביר מהירות בסיבוב שאז הרכב לא רוכן קדימה אין רעש. בנוסף לפני מספר ימים התחיל לי גם צרימה כשאני מתחיל לנסוע אחרי שהרכב עמד. האם זה יכול להיות שמן או משאבת הגה? מה הכיוון? כשהגעתי למוסך ניסיתי להסביר, הוא לקח לסיבוב ולא הרגיש כלום. בשביל להרגיש צריך להגיע עם הרכב לסיבוב במהירות גבוהה יחסית. נ.ב. גומיות משולשים תקינים. בולמים ישנים.
 18. ככל הידוע לי משה חלפים עבד שנים במוסך. צריך להתחנן שימכור לך משהו, הוא תמיד אומר "חבל על הכסף" "זה לא הבעיה" וכו' דרך אגב הבנים שלו פתחו מוסך צמוד, אפשר לקנות חלפים אצלו ולטפל אצלם. נ.ב. כותב מנסיון הגעתי להזמין חלק, הוא לא הסכים להזמין לי במקום זה פירק את הישן תיקן והחזיר.
 19. בעבר הייתי מחפש מקום מקצועי למילוי גז. היום יש מקומות אם מכשיר מסודר למילוי גז, רושמים סוג דגם שנתון והמכשיר עושה את העבודה כולל ריקון גז ישן (וואקום) ומילוי חדש בדיוק כמה שצריך. אולי טוב במילוי הזה אם אפשר להוסיף זרחן כדי שאם יש בריחת גז יהיה קל למצוא. נ.ב. המכשיר גם מוציא דוח כמה גז היה חסר.
 20. נכון מאוד! צודק. סליחה מעם ישראל, הייתי צריך לעדכן למען ידעו דורות הבאים. פותחים קצת פלסטיקה ומצמידים בחזרה את הכבל לידית של הגיר.
 21. הגעתי לחניה, נכנסתי ברוורס צמוד למדרכה, העברתי לפארקינג ואני מגלה שהרכב משוחרר ומתדרדר. בקיצור הידית לא משפיעה כלל על הגיר אבל מצד שני אין הרגשה שהיא משוחררת. האם יש איזה שהוא פיוז שאחראי על הפקודות החשמליות, ומה עוד אני צריך לבדוק?
 22. עם קצת ידע אפשר לגמור את הסיפור ב 40 ש"ח מזמינים ב40 ש"ח מרים שמשות בעלי אקספרס. מנסיון עבד לי שנים
 23. קודם תודה על הרצון לעזור אם מספר 4 שלא קשור לנגד הפסיק לעבוד ביחד עם מספר 3 שכן קשור זה אומר שהבעיה בבורר ולא בנגדים? אם הבעיה זה הבורר, מה צריך להחליף את כל המערכת השליטה על המזגן שבקונסוליה או רק את הכפתור של הבורר ספציפי?
 24. בס"ד הבנתי שישנם שני סיבות שיכולים לגרום למצב זה. 1. נגד לא תקין 2. בורר המהירות לא תקין איך אני בודק מה לא תקין? לפי מה שידוע לי שני המהירויות הפסיקו לעבוד ביחד, האם זה יכול להצביע על כיוון? אשמח לכיוונים איך לבדוק.
×
×
 • תוכן חדש...