Jump to content

ד ו ד

 • פרסום הודעות

  904
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות ד ו ד

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עדין, מעניין אם רוב הציבור שולח את ההודעות במייל , בלי אבחנה אם בעניני כספים מידע רגיש או שליחת לינק לאתר חמוד, שאלה מענינת.
 2. אתה צודק, אבל ואבל גדול הוא שהעו"ד לא מתקרב לסיפור כזה גם לא עם מקל. למעשה מעניין אם מישהו כן שולח חומר אישי במייל רגיל ועד כמה זה קורה במשרדי עו"ד. אני מניח שיש הרבה מאוד כאלה שבכלל לא מתייחסים לעניין הפרטיות פשוט מפני שהם לא מודעים לבעייה, כותבים ולוחצים סנד.
 3. אמור לשלוח חומר אישי לעו"ד, מרגיש לא בטוח לשלוח אותו במייל או שזו סתם פרנויה. איך אתם מתיחסים לשימוש במייל במקרים כאלה.
 4. ד ו ד

  סורק מסמכים ביתי

  התאור שכתבת עונה על הדרישות. יש בשוק לא מעט דגמים וקל להזמין כל אחד מהם. מה עדיין חסר אלה המלצות מנסיון על דגם מסוים וציון תכונות שמומלץ לאתר בכל דגם שיבדק לרכישה,
 5. ד ו ד

  סורק מסמכים ביתי

  תמיד התרחקתי ממכשירים משולבים, בעיקר בגלל הגודלוסיכוי שכל תקלה במרכיב אחד יכולה להשבית הכל . מספר הסריקות השנתי אצלי יחסית נמוך, אבל כשהצורך עולה מידי פעם אין זמן לאילתורים. מחפש סוג של המלצה על סורק לא יקר. אם מישהו יתן מנסיונו ויציין פונקציות חשוב שיהיו קיימים בסורק
 6. מחפש סורק בסיסי ביתי לסריקות מזדמנות. מכיר את מבחר האפלקציות אבל מעונין לבדוק אופציה נוספת. מדובר בסורק מהמשפחה שבצילום המצורף.
 7. ד ו ד

  אתר סדרות טי וי

  תגובה מהירה וקולעת, תודות
 8. מאתמול בערב האתר איננו אצלינו, הכתובת לא מזוהה ברשת. לפני שאתחיל לחפור במחשב ולהחליף DNS , האם אצלכם הכל תקין או שהתפרסמה ידיעה על העלמות האתר ונשאר לחכות שיהיה שוב זמין.
 9. תודה לכולם על התגובות, כולם עניניות ותורמות המון, כפי שתמיד הפורום יודע ומוכיח עצמו בכל תחום.
 10. השיקול אם להזמין בימים אלה מחול או בארץ זו שאלה שמעסיקה אותי תקופה ארוכה, בגדול מאז שהקורונה נפלה עלינו הגבלתי עצמי רק לפריטים קטנים וזולים בהזמנות בחול . לא הזמנתי מעולם מסך בחול, תמיד נראה לי ריסקי מידי בגלל שבר , פיק סל או סתם מסך דפוק, פלוס עיכובים בלתי צפויים בתקופת הקורונה. בקיצור כל אלה מביאים לדעתי שאת הרכישה פות"ש רצוי מאוד שיבצע בארץ.
 11. הבניין שלנו כולל 22 דירות, בין הדיירים שניים שלושה יוזמים שחושבים איך להיטיב בכל תחום, אחר שתמיד מתווכח למה לא טוב, וכל השאר סומכים על מקבלי ההחלטות. נראה שההחתמה תהייה קלה ו"נוכל " עם ההתחברות לספק החדש לקנות מידי חודש בהפרש העלויות, ערימה של פיצוחים וכרסומים. תודה לכל המגיבים
 12. מדוע צפוי קושי בהחתמת רוב נדרש להחלפת ספק גז, לא נראה שהורדת סך עלויות השימוש בגז תמורת הסכמה ואפס עלויות לא תתקבל בשמחה על הדיירים.
 13. האם המעבר לחב' אחרת מותנה בהתקשרות לפרק זמן מסויים או שהוועד יכול לעבור בין חב' בכל הזדמנות שעולה הצעה שאי אפשר לסרב לה
 14. קראתי פרסומים והנחיות והבנתי שהתהליך מותנה כמובן בהסכמת רוב בעלי הדירות ללא כל התיחסות לעלויות נלוות. האם התהליך אומנם ללא עלויות או שישנם חיובים שונים מכוחם של האותיות הקטנות או תקנות כאלה ואחרות.
 15. מציע לחשוב ולבדוק אפשרות שהרכב עבר שלא מרצונו טבילה ממושכת במים. היו מידי פעם מקרים שרכבים טבלו במים בעומקים כאלה ואחרים וכדאי לבחון אם הרכב הזה שייך לקבוצה הזו.
×
×
 • תוכן חדש...