Jump to content

פינדר

 • הודעות

  240
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

פינדר שיחק אותה בתאריך אפריל 27

התכנים של פינדר היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

3,049 צפו בפרופיל

הנקודות של פינדר

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

448

מוניטין

 1. כי זו ספקולציה וסיכון? לרוכש אסור למכור את הדירה למשך כמה שנים, אין לי מושג מה הדין של הבנק, במקרה שהוא מחלט את הדירה. בעיקרון הבנק לא רוצה ולא אמור להיות סוחר נדלן. אל תשכח שפה הבנק אמור לתת את כל הכסף מראש, ואם הלווה מפסיק לשלם את הריבית לפני השלמת הבניה, הבנק נשאר עם חוב גדול ודירה על הנייר.
 2. זה בהנחה שהקבלן יעמוד בזמנים. אם הגרייס יפקע לפני שהקבלן יסיים, הוא עלול למצוא את עצמו בבור של עוד כמה עשרות אלפי שקלים. יתנו 1.3 מליון שקל כשהבטוחה שלהם היא דירה שעוד לא נבנתה ולווה שפרע את הפנסיה שלו? קשה לי לראות את זה קורה. בהנחה שבאמת מדובר במתנה של מליון שקל (אני לא מכיר את המחירים) הייתי הולך על מסלול המשכנתא הרגיל (לא גרייס) ומנסה לרתום לעיניין הורים או בני משפחה אחרים שיוכלו לשמש גיבוי לתשלום החודשי, אם לא תעמדו בו עד סיום הבניה.
 3. ספר את זה לאבעבועות שחורות, פוליו, טטנוס, חצבת ועוד מחלות קשות שנעלמו מחיינו הודות לחיסונים.
 4. אני ממש לא מומחה למשכנתאות ואני לא מעודכן בתחום, בטח לא במה שקשור במחיר למשתכן. אבל למה שהבנק ייתן גרייס של כל הסכום, שנתיים לפני סיום הבנייה, למי שאין לו עשירית מהסכום, וכנראה אין לו בטחונות מספקים?
 5. אל תעשה טובות. וגם אל תבוא לפה לבכות לנו על הסתה..
 6. אתה ממשיך להציף בשטויות. רצף לוי (פרופ' לניהול) טוען (!!!!) שהמחקר שלו מצא עליה מובהקת המחלות לב בזמן מבצע החיסון. אבל את המחקר ואת הנתונים הוא לא פרסם בשום מקום. הנה מה שכתב ד"ר ארז גרטי, מדען, אחרי שביקש מרצף לוי את המחקר ואת הנתונים: https://www.facebook.com/erez.garty/posts/10159681129877022
 7. על פניו נשמע שמקום כמו אינפיניטי לאבס יכול לקדם אותך לאן שאתה רוצה, אם תתקבל למסלול שלהם ותעבור אותו. הבעיה היא שיש לך עוד חצי שנה לסיום התואר, אז זה יהיה רלוונטי רק אז (אל תוותר על השלמת התואר). אתה מדבר כמו מישהו שרוצה ללמוד שחיה, אבל מודאג מזה שאין לו מקום למדליות. כרגע הבעיה הגדולה שלך היא למצוא את העבודה הראשונה. וזו משוכה גדולה מאוד. אם וכאשר תצליח להיכנס לתחום, תצטרך לדאוג לכך שהידע והנסיון שלך ישארו רלוונטים לאורך הקריירה.
 8. ובגלל זה מדברים עכשיו על העלאת ארנונה למגורים והורדת ארנונה לעסקים
 9. זה עדיין לא נתמך בכל מקום. אל תשאיר את הכרטיס בבית.
 10. הנה בחור צעיר ובריא שכל הפיד שלו בפייסבוק מלא בשטויות נגד החיסון. אולי שידבר עם מתי כספי...
 11. אחוז מסוים מהלקוחות שנמצאים באוברדרפט תמידי, יגיע מתישהו לפשיטת רגל או למצב אחר שבו הוא לא יכול לשלם. לכן מבחינת הבנק לקוח כזה הוא לא מועדף אלא מסוכן. הריבית שמשלם לקוח כזה גבוהה, כי היא מגלמת סיכון. מבחינת הבנק לקוח כזה הוא כאב ראש והיה שמח להיפטר ממנו.
 12. אני נוסע בתחבצ ואני לא שייך לשכבות החלשות. כמוני עוד הרבה. הסבסוד של התחבצ אמור לעודד נסיעה בתחבצ, בלי קשר למצב הכלכלי, אלא כדי להוות חלופה לעומס בכבישים. המודל של התשלום היום, עם הרב קו והאפליקציות, מבלבל ולא מובן. אני מקווה שיאמצו מודל יותר פשוט שיאפשר להשוות בקלות בין שיטות התשלום.
 13. אני זוכר כתבות על עולים מרוסיה באותה תקופה. הם היו רגילים מרוסיה שמרצדס זה רכב של מאפיונרים בלבד. ומבחינתם נהג מונית היה מקצוע נחות, של מישהו ללא השכלה. ואז בארץ הם ראו נהגי מוניות עם מרצדסים וזה עשה להם קצר במוח...
 14. "חוששים מחיסון" אני יכול להבין. אבל.. אתה גם נגד סגר, נגד מסיכות, גם נגד תו ירוק... אתה לא רוצה שום הגבלות, רק רוצה הדבקה חופשית. אז כן, אתה מסוכן ובנט צודק. אני לא יודע אם אתה מגדיר את עצמך כמתנגד חיסונים או לא, אבל הטיעונים שלך והלוגיקה שלך לקוחים ישירות מהארסנל של מתנגדי החיסונים. שום דבר מקורי, אותם טיעונים שאני רואה כבר שנים. מהחצבת שלפני שנתיים ומהפוליו שלפני 5 שנים ועוד הרבה לפני...
 15. קח קורס בסיסי בסטטיסטיקה ואולי תלמד שהנתון הזה בפני עצמו הוא חסר משמעות. בשביל שתהיה לו משמעות צריך לקחת בחשבון את אחוז המחוסנים באוכלוסייה. ואם משקללים את אחוז המחוסנים ובטח אם מפלחים את זה לפי גילאים, מקבלים שהלא מחוסנים מגיעים למצב קשה, הרבה מעבר לחלק היחסי שלהם. אלו העובדות.
×
×
 • תוכן חדש...