Jump to content

פינדר

 • פרסום הודעות

  222
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

235 טוב

אודות פינדר

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא יודע מה נחת עלי, אבל הצצתי בעמוד הראשון של השרשור הזה - 2013. וזה בהודעה הראשונה: וזו גם הרוח השורה על רוב ההודעות בעמוד. רק מראה למה שווים כל הפלפולים והתחזיות שלנו פה...
 2. נראה לי שנספרסו מפספסים הזדמנות. אם היו מוכרים קפסולות מים שוויצרים זכים, ש"מותאמים" במיוחד למכונות שלהם, בטוח אנשים היו קונים כאלו. אני אישית ממלא מתמי 4.
 3. גם שמאלנים יכולים להיות גזענים מטומטמים, ומתנשאים ושונאים. רק שהשמאל לא מקדם שנאה כדרך חיים. זה לא חלק מהמצע והאידאולוגיה. ואני בכלל לא מגדיר את עצמי כשמאל.. מה שכן מבדיל בין הצדדים הוא האלימות. אלימות פיזית מגיעה כמעט באופן בלעדי מכיוון הימין. כתבתי כמעט, כדי לסייג את עצמי, למרות שבפועל אני לא באמת זוכר מאורע אלים מכיוון השמאל כנגד הימין, בעוד שבכיוון ההפוך אני זוכר גם זוכר.
 4. לוגיקה. לא אמרתי "רק". הוא מקדם התנחלויות (שם מכובס לגזל קרקעות) והוא גם מקדם שנאה. זה לא סותר. הוא נגד "מצעד הבהמות". והוא לא רוצה שאשתו תשכב בבית חולים ליד יולדת ערביה (ציטוט שלו). והכי יפה שהוא הקיף את עצמו בחבורה של קיצונים, שהוא עוד נראה מתון לידם. אז לא. לא כל הדעות שוות. מי שמקדם גזענות ושנאה הדיעה שלו לא לגיטימית בעיניי.
 5. סמוטריץ וחבורתו נכנסו על מנת לקדם שנאה לערבים, שנאה להומואים, שנאה לבוגדים מהשמאל, שנאת נשים ושנאת נכים. השמאל הכניס אנשים שרוצים להחליף את ראש הממשלה. יחי ההבדל הקטן.
 6. פעם הייתי בראיון לתפקיד שדרש נסיון מאוד ספציפי, שהיה לי. שני המראיינים התלהבו מאוד. בסוף הראיון כשבאתי ללכת, ביקשו ממני לחכות. הכניסו אותי לראיון אצל אשת הHR. אח"כ ביקשו לחכות כי הם רוצים לזרז הליכים ומנסים לסדר לי ראיון אצל המנכ"ל. נכנסתי למנכ"ל. גם הוא התלהב ודיבר איתי על איך מתקדמים בתהליך ומתי אני מתחיל לעבוד. יצאתי משם כשאני מחכה לטלפון עם הזמנה לחתימה על חוזה. זה היה ב2005. עד היום אני מחכה. וותר על הרגשות השליליים והמשך הלאה. לא חסרות משרות בשוק.
 7. ברור. כי דת זה רציני ועמוק. ומה שאני רוצה, כמו חופש מדת (בנישואין, תחב"צ, מזון וכו'), הם הבלי העולם הזה. עגלה ריקה. רק רוצים שאני אכבד אותם ואת האמונות שלהם. וגם אממן אותם כמובן. אבל מתוך כבוד.
 8. פינדר

  ביטוח תשלום שכירות

  יש בגוגל גם את זה https://www.diffe-rent.co.il/ערבות-לשכירות/ הם כן מתיימרים לכסות אובדן שכירות בגלל שוכרים שלא משלמים. אבל זו לא חברת ביטוח ואני לא יודע עד כמה הם אמינים.
 9. עדיין לא כתבת אם יש לך ביטוח מקיף ו\או צד ג'. זה ישפיע מאוד על העלות הסופית של הסיפור.
 10. אני באמת לא הולך להיכנס (שוב) לויכוח אין סופי על הגדרות של פאשיזם ונאציזם. הטקסט שצירפתי הוא לכל הפחות מטופש ומרושע. והוא קיבל את הקול שלך.
 11. רק שאף אחד מכנפיים של קרמבו לא טוען שנכה יהיה אצן. מי בדיוק "מאדיר" את הנכות? בסה"כ מנסים להקל על נכים להשתלב בחברה, גם אם זה אומר לעשות מאמץ מצד החברה. ואיך לעזאזל שילוב של נכים בפעילות חברתית (במקום המצב ה"רגיל" שבו הם יושבים לבד בביתם) פוגע בגבריות המתפרצת של הבנים המסוקסים? בתור מישהו שטען (אם אני זוכר נכון) לפני אי אילו עמודים שלימודים בישיבה מחדדים את ההבנה והניתוח של טקסטים, אני לא רואה שאתה מיישם את היכולת הזו פה.
 12. צודק. ועוד ביום השואה.
 13. זה טקסט שכתב מס' 3 בנעם. על נכים שבגללם נמנע מהבנים לממש את גבריותם ועוצמתם כחיילים אמיצים לתפארת מדינת ישראל. טקסט נאצי לכל דבר.
 14. הצבעת לציונות הדתית? גם התזמון שלו מעולה. לכתוב פוסט פאשיסטי בערב יום השואה. מתחבר טוב עם הנאציזם של מפלגת נעם.
 15. אם אתה אומר שלא היית קונה את הרכב, מה הבעיה שלך עם ההצעה שלו להחזיר את הרכב ולקבל את הכסף חזרה? רוב הסיכויים שבבית משפט תקבל רק את ההפרש בין המחיר ששילמת, למחיר מחירון עם הק"מ האמיתי. במקומך לא הייתי חושב פעמיים ולוקח את הכסף חזרה, לפני שהוא מתחרט.
×
×
 • תוכן חדש...