Jump to content

פינדר

 • פרסום הודעות

  217
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

132 טוב

אודות פינדר

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כשנכנסתי להתחסן, במרפאה במודיעין עילית, עיר מוכת קורונה, חבשתי שתי מסיכות אחת על השניה. גם ד"ר פאוצ'י בעד. https://www.usatoday.com/story/news/health/2021/01/26/covid-double-masking-effective-fauci-says-makes-common-sense/4157884001/
 2. התחלתי לראות דיווחים על כך שהמסיכה הופכת לפקטור חשוב גם בשמירה על עצמך. במיוחד עם הווריאנטים החדשים, כבר יש המלצות למסיכות N95 או למסיכות כירורגיות יותר הדוקות.
 3. איזה טיעון לא הבנתי? מתי אמרתי "היועץ המשפטי"? ההצעה שלך לחסן אסירים לפי קבוצות גיל, היא לא יעילה. הרבה יותר קל להביא צוות לכלא, לחסן את כולם ביום או יומיים ולגמור את הסיפור. אחרת צריך כל שבועיים לשלוח צוות לחסן את קבוצת הגיל הרלוונטית. אתה חושב שאסירים צריכים להיות בעדיפות נמוכה, סבבה, עמדה לגיטימית. רק קח בחשבון שאשפוז של אסירים, הוא בעייתי. בטח כשמחלקות האשפוז קורסות.
 4. מה?? אסירים יוצאים לחופשות. סוהרים לא מכניסים משהו מבחוץ? הם מכניסים את עצמם... דרום קוריאה נחשבת לדוגמא להתמודדות טובה עם קורונה, המספפרים שם מאוד נמוכים, ואפילו שם יש התפרצות בכלא: https://www.israeldefense.co.il/he/node/47399 סין הצליחה לצמצם מאוד את הקורונה. עכשיו יש להם בעייה בבתי הכלא: https://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3795230,00.html
 5. זה שלא מסכימים איתך, זה לא אומר שלא מבינים. אתה זה ש"לא מצליח להבין" שהתפרצות קורונה בכלא, יש לה משמעות גבוהה יותר מהתפרצויות במקומות אחרים, אלא אם אתה מתכוון להשאיר את כל החולים הקשים בכלא ולתת להם למות שם. אתה זה ש"לא מצליח להבין" שבכלא אין אופציה לריחוק חברתי והתפרצות בכלא היא רק עיניין של זמן. מבקשי מקלט זה כבר סיפור אחר. וזה גם חלק מהיומרנות של חולדאי (שלא לומר אנרכיזם) לקבוע סידרי עדיפויות בעצמו, כמו שעשה עם עובדי הוראה בתל אביב. זה חלק מהקמפיין שלו, שנועד להציג אותו כמנהיג שיוצא נגד ביבי.
 6. לא רוצה שחרדים יתנצלו על מה שעושים אחרים. רוצה שחברי הכנסת שלהם יצאו נגד אלו שמפירים את החוק. רוצה שהרבנים הגדולים (קנייבסקי וויזניץ הם לא שוליים) יקראו לציבור שלהם לשמור על החוק. היום הם פשוט אנרכיסטים, מדינה שבתוך המדינה. באמת שבא לי שיעשו סגר על מודיעין עילית, שיפתחו תלמודי תורה, יערכו חתונות כמה שהם רוצים, אבל שגם ישאירו את החולים והמתים אצלהם, שלא יציפו את בתי החולים.
 7. איזה פייק ניוז. פנמה היא במרכז אמריקה ולא בדרומה. כמו כן, מחיתי דמעה מהסיפור האנושי המטלטל והמזעזע שלה.
 8. התאוששתי אז אפשר לסכם. קיבלתי מנה שניה ביום שני בצהריים. אתמול עד 11:00 הרגשתי סבבה וכבר חשבתי שלא יהיו לי תופעות לוואי. לקראת הצהריים התחלתי להרגיש חולשה, כאבי שרירים וכאב ראש. ביליתי את רוב היום במיטה, עם חוסר נוחות כללית וכאב ראש מכביד. התעוררתי הבוקר כמו חדש.
 9. זה אותו הגיון בלחסן בני 17-18, כי הם הולכים לשבת ביחד בכיתות עכשיו. פרשתי, לנוח מהחיסון השני.
 10. זו טעות לדעתי. צריכים לחסן את המטפלים של מרותקי הבית. לגבי שאר הסוגיה, נסכים שלא להסכים.
 11. באמת מחסנים מטפלים ובני בית צמודים של קשישים בסיכון. קשיש שמגיע עם מטפל ויאטנמי בן 25, שניהם מקבלים חיסון. להגיע למרותקי הבית, זו בעיה כרגע. לגבי בני הבית של המרותקים, אני לא יודע מה המדיניות, אבל לרגע לא טענתי שכל מערכת התיעדופים מושלמת ונטולת חורים.
 12. נכון. אבל זה בגלל שאין מספיק זמן של ניסוי. המומחים מעריכים, על סמך ידע מחיסונים קודמים, שהחיסון לכל הפחות מצמצם הדבקה.
 13. מחבל רוצח טרוריסט, בן 21, אולי לא ימות אבל יכול להדביק עשרה אסירים בני 50+ וגם סוהרים בני 40-50. אזרח שומר חוק בן 39, יכול לשמור על ריחוק חברתי עד שיגיע תורו להתחסן.
 14. כמעט 24 שעות אחרי החיסון השני. בלילה כאבה לי היד ולא ישנתי טוב. עכשיו מתחיל להרגיש צמרמורות וכאבים בשרירים...
 15. אני בטוח שאתה מבין את הכשל הלוגי פה. אסירים לא מתים היום מדיזנטריה. לעומת זאת, התפרצות קורונה בכאל יכולה לסכן אסירים צעירים ומבוגרים, סוהרים ועוד אנשים.
×
×
 • תוכן חדש...