Jump to content

yossy

 • הודעות

  594
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

58 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  צפון
 • תחביבים
  זמר עברי
 • מקצוע
  עובד בשרות הוד מלכותו והוד מעלתה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נכון אנשים ששואלים על מחיר בתחילת השיחה לא ירכשו והם לא לקוחות רציניים. יש אפשרות לפתור את העיניין או לפחות למזער אותו, אני הייתי רושם: מחיר מחירון (+1000) לא גמיש, כבר הם מבינים מראש שאין מה להתמקח רק ליקויים אחרי בדיקה שאני מתקן ו / או מפחית במחיר. בשיחה אני מתמקד ביתרונות הרכב דוגמא יד 1, שמור כחדש, מעט ק''מ, נהג יחיד וכו' אם חוזר העיניין הכספי אני פשוט אומר שהמחיר לא נתון למיקוח, לא מתאים לך? יבוא אחר. ככה בשקט ובנחת ללא שום ויכוח.
 2. ת'כלס צודק בגדול, אבל אתה גורף מדי. הרבה רכבים רשומים על שם נכה וננהגים ע''י הבנים או עוזרים למינהם. אני לדוגמא נוסע על רכב של אבא שלי שהוא כבד ראיה ולא כשיר לנהיגה מזמן. אז הרכב למעשה לא שלי ורשום על שמו. תפסול אדם כמוני?
 3. אני מכרתי כמה רכבים בחיים וב 10 שנים האחרונות אני משתמש בטרייד אין חוסך לי המון זמן כאב ראש ורכב חלופי. יש לזה קצת מחיר אבל לדעתי שווה לי. בתקופה שמכרתי נתקלתי בהזויים שאו הצחיקו אותי או הכעיסו אותי ויד לי בעיה סובלנות לא פשוטה ורגישות יתר לאנשים תחמנים ודוברי שטויות. אם הייתי מזהה בטל. אדם שמחפש רק מציאות / חשד לסוחר/ תפרן וכו' אני אומר את משפט המפתח." יש לי כבר קונה רציני ואני אמור להיפגש איתי היום...אם לא יקנה אצור איתך קשר". מראש אני מודיע על בדיקה במכון כתנאי ל מכירה או חתימה על זיכרון דברים שלא תהיינה טענות אם לא לקח לבדיקה, במקביל אני נצמד למחיר ומודיע שאוריד רק אם תמצא במכון בדיקה תקלה שמצדיקה הורדה במחיר. אני מחזיק רכבים יד 1 נהג יחיד שאני מקפיד לשמור עליהם מאד וגם לעיתים אני (הייתי) דורש מעל המחירון בשל ק"מ נמוך ו או תוספות. השיטה הזו עבדה דיי טוב. אבל נדרשת סובלנות רבה וזמן שני דברים שאין באמתחתי לצערי. צודקים אנשים שכתבו שבן אדם שמתחיל עם הנחות הוא חרטטן. אדם כזה שמתחיל מייד לדבר על כסף לא ירכוש מה שאני מציע. שאו ברכה אנשים יקרים.
 4. לגבי נזקי עישון: אפשר לקחת גם בשמן..כמה טיפות שמן עושות את העבודה אבל פחות חביב עלי כי האפקט חזק מאד וגם לוקח זמן עד שמתחיל להשפיע. יש גם סוג נטילה באידוי שזו צורת נטילה שיכולה יותר להתאים ללא מעשנים. יתכן שנטילת קנביס בצורה מרובה ובמשך כל היום אכן מזיקה (פחות מסיגריה) אבל הכל עיניין של מינונים וכמות נטילה. יש לי חבר טוב שמעשן קנביס )רפואי) משך כל היום וכמות נכבדה והאלטרנטיבה שלו היא לסבול מכאבים קשים שלא נדע.
 5. yossy

  קמצנות

  חחח הוצאת לי את המילים מהמקלדת. סוף טוב מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים.מקווה שקמצנות כעס ופשוט לא ימשיכו להיות נר לרגליה אחרי שהבינה בדרך הקשה.
 6. yossy

  קמצנות

  צודקים רווקים מושבעים שנפגשים הרבה עם בנות זוג פוטנציאלי, זה מתיש משביז וגם מייאש, יש לי קרוב שעדיין מחפש וחצה את ה 60 מ ז מ ן........ ואני מצדיק אותו בקטע הזה. לפיכך, פגישה ראשונה תערך בפארק או מקום ציבורי נחמד. אם תהיה פגישה 2 ההוצאות כבר יתחלקו. במקרה שלי אם ארגיש שהבחורה רצינית ואני גם מעוניין זה יהיה כבוד גדול עבורי (ואפילו מחמיא) לשלם בשבילה. אחד הדברים שאני פחות מתגעגע איליהם הן הפגישות הכרות הללו ברוך שפטרנו😇
 7. היה לי סיפור מקומם עם מעסיק שבקשתי ממנו אישור/טופס לקוני על העסקה . הפקידה אמרה שאין בעיה וישלח לנו אישור במייל תוך יומיים, וככה התגלגל הסיפור כמעט חודשיים של הבטחות, ואני מרגיש כמו נודניק, ואח''כ התנערות ממני. מכיון שהאישור היה לצורך תביעה משפטית עירבתי את העו''ד שלי שפנה איליהם, גם לו לא עשו חיים קלים עד ששלח להם מכתב זועם ואז באורח פלא הגיע האישור המיוחל. להזכיר- טופס לקוני של העסקת עובד סה''כ.
 8. אצלנו זה מתחבר לברז, התקנה פשוטה רק מומלץ לחכות לזרם מים חמים. בהתחלה כולנו היינו משתמשים בזה היום הגעתי למסקנה שהמברשות הקטנות + חוט דנטלי עדיפות לי בהרבה.
 9. yossy

  קמצנות

  אשה קמצנית מול אשה פזרנית שניהם גרוע מאד. צריך למצא סוג של איזון. אשתי מלכת-שופינג ואין לי בעיה עם זה, במידה והיא משתמשת במוצר ונהנת ממנו. מגיע לה היא עובדת קשה ומרוויחה. אבל מה שמציק לי זה שהיא רוכשת מוצר משתמשת בו פעם אחת מקס. פעמיים וכבר מחפשת את המוצר הבא כאשר מוצר א כבר ישמש כאנדרטה (ללא שימוש) ובסופה של תקופה יתרם לנזקקים.
 10. yossy

  קמצנות

  יכול להיות שהיתה, אבל היה גם דלפק קטן שהנוסעים היו מניחים את הכרטיסים או את הכסף. (AKIGAWA STATION) אבל מי שרצה לצאת בלי לשלם היה צריך פשוט לדלג על גדר נמוכה מאד.
 11. yossy

  קמצנות

  מתקמצנים לשלם אז מתפלחים או קונים כרטיס של 110 ין של תחנה אחת ונוסעים שעתיים. גם קמצנות וגם נבזות.
 12. yossy

  קמצנות

  אפפרופו יפן שם נתקלים בהמון מקרי קמצנות. ישראלים מתפלחים בתחנות רכבת ומשתמשים בכל מיני שיטות שונות ומשונות.. עוד הכרתי שתי בנות שהייתי פוגש בסופרים שם. למרות שהאוכל הוא זול יחסית הן היו ניגשות לכל מיני דוכני טעימות וככה היו אוכלות עד שובע. בתחנה (דיי נידחת )בטוקיו ששם התגוררתי הייתי מגיע בשעת ליל מאוחרת לא היו כרטיסנים והיפנים (הישרים) היו מניחים את הכרטיסים על הדלפק הריק או לחלופין מניחים כסף נסיעה על הדלפק הלא מאויש. הישראלים או הזרים היו פשוט עוברים דרך הגדר שגובהה אולי 20 ס"מ וככה יוצאים בלי לשלם. הפנתי את תשומת ליבו של החבר היפני שלי הוא אמר לי משפט מעניין: " אני גר פה 25 שנים ובחיים לא חשבתי אפילו על האפשרות הזו".
 13. yossy

  קמצנות

  לפחות הברנש הנ''ל זכה בתואר אלוף שרשור הקמצנות פה בטופיק😅
 14. אינני מכיר את השואב הנ''ל אבל לפי הקארשר שזה על אותו עיקרון לדעתי: בשאיבה רטובה אין צורך בשקית. המים נישאבים ישירות למיכל. יש צורך בשני פילטרים אחד ליבש ואחד לרטוב (אחרי השימוש ברטוב לפרק וליבש בחוץ) בלי פילטר השואב לא יעבוד לך. תתחדש. שבוע טוב😇
×
×
 • תוכן חדש...