Jump to content

yossy

 • הודעות

  601
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  צפון
 • תחביבים
  זמר עברי
 • מקצוע
  עובד בשרות הוד מלכותו והוד מעלתה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yossy

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

64

מוניטין

 1. לא ציינת אם הוא מאובחן, אם כן אז מהי האבחנה? האם מוכר בביטוח הלאומי? שנה זה מספיק זמן להגיש מסמכים רפואיים. עבר אישפוזים? רופאים פסיכיאטרים וכו'. סוג האבחון חשוב מאד להמשך תהליכים. לגבי ביטוחים פרטיים צריך לבדוק אם כוללים מחלות נפש, לרוב הן לא נכללות בפוליסה.
 2. דןגמא קיצונית מהצד ההפוך, לדעתי מיותר ואפילו טיפה מחשיד, ( אולי לא במיקרה דנן) אבל אם חיכו בשביל שטות כזו ???? קרה לי גם בכפר סבא שדלת הנהג שלי נפתחה בעוצמה ופגעה ברכב סמוך כאשר זוג הבעלים ישבו בתוכו. ביקשתי סליחה והם אפילו לא טרחו לבדוק אם נגרם נזק מינורי.
 3. רכשתי פעם עדשה שעזרה המון בשבירת ההשתקפות וסינוור שמש, נדמה לי קראו לזה ניופולאר.
 4. הקטע עם היוטיוב מקומם. לא מדובר רק על נזק לילדים. גם משפחות (כמונו) שעברו את תהליך הטיפול בילד ומתמודדים עם צלקות הפטירה והשכול, סובלות מאד מהפרסומות האלו. אני עשיתי מנוי פרימיום רק בגלל הקטע הזה. כרגע אני על מנוי רגיל אבל מזמן לא ראיתי את הפרסומת לשמחתי. איך בדיוק ניתן לנתב את סוג הפרסומות לא הבנתי. אני אגב הייתי נוהג לתרום אבל מאז הפרסום האגרסיבי הזה חדלתי לחלוטין.
 5. אין מה להשוות בין נטען לחשמלי. אני למדתי לשלב בין שניהם זה פתרון ביתי יעיל. אני מחזיק את ה v11 ואת הקרשר wd3. לרכב, לשטיחים, מזרנים וכו' אני משתמש בדייסון והוא עושה עבודה נפלאה. בבית מרפסת, וניקויים כבדים,וגם שטיפה זה הקרשר wd3. אם היתה לי גישה נוחה הייתי גם משתמש בו לרכב, אבל מטעמי נוחות אני עם הנטען.
 6. yossy

  מזרנים רבותי מזרנים

  בדיוק מה שרציתי לכתוב. אני תמיד מבצע רכישות ( גדולות ) לפני חגים או אחרי, ידוע שבתקופות של חגים יש על הנותני שרות, עומס רב, ועיכובים.
 7. yossy

  דובר פורטוגזית

  אני מתרגם גם לאנגלית וגם לעברית, חלק יוצא מוזר ומצחיק, והטקסט אמור להיות רציני.
 8. שבוע מבורך, אני מחפש מישהו/י שדובר את השפה הפורטוגזית היפה, בשביל תרגום (לא מקצועי) לשיר או שניים שאני מאד אוהב. כמובן שניסיתי תרגומים של גוגל אבל יוצאות מילים מצחיקות ומוזרות, לפיכך אני נאלץ להעזר כאן, אפשר גם בפרטי תודה מראש
 9. אין קשר. מוצר גם נמדד באמינות לאורך זמן לפחות אצלי. מוצר אמין עם שרות טוב שמספק את צרכי אשאר איתו גם אם עולה לי קצת יותר.זו דרכי הרבה שנים ואין שום קשר לערירים(??)קשישים וכו'.
 10. את ה דייסון V6 יש לי כ 4 וחצי שנים, העברתי אותו להורים והוא עובד מצויין עד היום, לפני תום אחריות שנתיים הסוללה עשתה בעיות והוחלפה ע''י השרות ללא בעיה. אני רכשתי את ה V 11 באילת לפני כשנה במחיר של כ 2300 בערך כולל ערכת אביזרים, השואב הוא פנטסטי. לא כ''כ מכיר שואבים ניידים אחרים, מוצר שאני מרוצה ממנו אני לא נוהג להחליף, לפיכך מניסיוני, אמליץ על הדייסון בחום.
 11. חבר שלי ואשתו החלימו מקורונה בגל ה שני והחלימו אחרי תקופה לא פשוטה, לשניהם חוש הריח אבד, אצלו חזר אחרי שבוע וחצי בערך, לאשתו אחרי כמה חודשים אבל יש לה עוד ת''ל.
 12. ההוי אמיץ כל הכבוד על העקשנות וגם על השרשור שהעלה לי חיוך גדול☺️
 13. לדעתי ממש אין להם מה להפסיד. להגיש בקשת ביטול והתחשבות ואם לא עזר להגיע לתביעות קטנות. יש לי תחושה פנימית שזה פתיר ויבואו לקראתם.
 14. כפי שיעצו לך בחותמה פשוט לשמור אותם לא חשוב היכן. מבטיח לך שביום בהיר מרוחק תזדקק להם ותהנה מהם מאד כי מעבר לדיסק יש לכך ערך נוסטלגי רב. בזמנו היה לי אוסף תקליטים ודיסקים ענקי. כמה מהם היו נדירים והיו אוספים שלימים של דילן ג'נסיס,והדלתות וגם אוספים ברזילאים. הכל העברתי לחנות אספנים בחיפה תמורת מחיר זניח. היום אני מאד מצטער על האוסף הנוסטלגי והנדיר הזה. עוד איכשהו אני יכול למצא ברשת להקות עבר אבל על האוסף הברזילאי אני ממש מתייסר כבר שנים.
×
×
 • תוכן חדש...