Jump to content

yossy

 • פרסום הודעות

  585
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

28 נייטרלי

אודות yossy

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  צפון
 • תחביבים
  זמר עברי
 • מקצוע
  עובד בשרות הוד מלכותו והוד מעלתה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לגבי סיפון אינני מבין מדוע נדרש לשפוך חומרים לשם... כ''כ פשוט לפרק אותו ולנקות אותו ידנית. אני עושה את זה כל כמה חודשים גם אם אין סתימות. אגב מחיר סיפון חדש הוא סה''כ 20 שח אם יש בעיה עם הניקוי. סודה קאוסטיק (אינני אוהב להשתמש עם זה) או כל חומר אחר כאמור ישירות לצינור הביוב. תקפיד על משקפי מגן לעיניים, כפפות, איוורור והרחקה מילדים ו/או בע''ח. חומר מאד מסוכן.
 2. הרעיון עם המים עבד אצלי פעמיים נהדר, אתה תצטרך לאטום את הפתח ידנית בעזרת שקיות ואילתורים שונים. אם תרצה טיפה להשקיע אז: הערה: לא ניסיתי לא יכול להמליץ או לא. להעביר קפיץ ידני, לא דרך הסיפון. את הסיפון תוציא ותנקה לבד. את הקפיץ ישר לצינור הביוב. שבוע שעבר היתה לי (שוב) סתימה בכיור הראשי, ניקיתי הסיפון, העברתי קפיץ, וגם פומפה לא עזרה כלום. קניתי חומר פותח סתימות ב 10 שח שפכתי פעמיים ונפתרה הבעיה. (פשוט התעצלתי להתעסק עם זרם מים)
 3. גם במידה ונכנס לחשבונו של לקוח סכום כסף שלא שייך לו זה לא לטובת הלקוח בשום אופן, כי זה לא שלו וגם כי ביום הביר יאלץ להחזיר וגם אם בחר לא לדווח המצפון יעיק. לפני כשנתיים הפקדתי צ'ק של מעסיק סך 540 שח לחשבון המשותף. בבדיקת העו''ש נוכחתי לדעת שנכנס 5400 שח (פי 10!!) ניסיתי דרך הישיר לדווח לא ניתן. ניגשתי פיזית לבנק (א') וזה אומר להגיע ולהמתין בתור כמובן, ניפנפו אותי לבנק ב'. הגעתי לבנק ב' בכלל לא הבינו מה אני רוצה, פניסי למעסיק וגם הוא לא הצליח להבין ולסייע. שוב חזרתי לבנק א יחד עם אבא שלי שהוא מוכר מאד ולתדהמתי נפלנו על פקיד משקיען (ראוי להערכה) שעשה שיח
 4. 14 ימי עסקים, שיהיה, אני הייתי כבר מחכה 21 יום ברוטו ז''א עד 10/11 לחודש. אני מאמין שיגיע עד אז. אבל באמת מסכים איתך גם שמרגיז וגם לגמרי לא תקין.
 5. טיולים מאורגנים לא מתאימים לכל אחד, הם גם יקרים מאד/ בהשוואה לטיול פרטי, גם מגבילים אותך, וגם תוקעים אותך עם אדם שלא נוח לך לשהות במחיצתו אפילו אחד כזה שכל הזמן מצלם מעצבן אותי. אבל בד''כ תמצא שם זוגות אמידים ומבוגרים שהסיכוי שתהיה כימיה להמשך הוא לא רב. אדם בודד שיצטרף לטיול מאורגן לבד ישלם גם יותר יקר כי הוא בודד בחדר או שהקבוצה תצרף אותו לשותף אקראי שיש סיכוי רב שלא יתאים לו דוגמא מעשן, קולני, וכו'. בשביל ההגינות מעולם לא הייתי בטיול מאורגן אז יתכן שאני טועה - דברי הם בגדר סברה תיאורטית. אני בצעירותי הייתי אדם עם המון חברים וחברות חלקם חברי נ
 6. לפעמים גם כיפות סרוגות נוהגים לעשות הפרדה דהיינו מחיצה מפרידה בין גברים ונשים, כך שאם אתה מגיע עם בת זוג תברר לפני כן. פעם מזמן הוזמנתי לחתונה של דתיים (כיפה סרוגה) חברה של חברה שהיתה לי באותה תקופה. כל הדרך לאירוע נלחצנו. לא ידענו אם תהיה הפרדה או לא. באולם היתה הפרדה, אבל למרות שלא הכרתי איש באולם היתה לי הרגשה מאד נעימה של ביחד ולא הרגשתי זרות או ניכור. אחת החתונות היותר יפות ושמחות שהייתי בה.
 7. פות''ש נכבד סיפרתי / תארתי לא מזמן סיפור דומה אצלנו שנמשך כ 4 שנים של סיוט דומה. אמנם, החבר'ה קצת שיעשעו פה עם הפתרונות וצחקתי בקול אבל ממש מבין לליבך, אין פתרון כוחני ואם יש אזי תהיינה השלכות לא חיוביות, ממש במקרה לפני כמה שעות ראינו בנייד של אשתי גומיות נגד רעידות שמוכרים באיביי (נדמה לי) במחירים מצחיקים. פשוט בחביבות תנסה להיכנס ולהתקין אותן אצלו. ובוא נקווה שזו הבעיה. אם זו בעיה של מיסב (לאגר) למשל כפי שהיה אצלנו שווה לך לשלם (לדעתי) או להתחלק איתו בעלויות. אצלנו הוא לא הסכים שנשלם אגב. בכל מקרה תתחיל בדרך טובה ואני מאמין שיסתדר.
 8. שואב של קרשר WD3 על סוללה זה חדש לי ומאד מעניין, הרגע ראיתי את המפרט באתר, אשמח אם תתן קצת התרשמות אחרי עבודה איתו.
 9. שקית לא מיועדת לניקוי נוזלים רק לניקוי יבש בלבד. בניקוי רטוב מיותר לשים שקית. אני אישית משתמש בלי שקית בכלל ויש לי פילטר אחד ליבש ואחד לרטוב.
 10. אתה יכול לרכוש המון שקיות וגם פילטרים מאי ביי ולא תהיה לך שום בעיה.
 11. לא חייב שקית בקארשר. אני לא תמיד משתמש בשקית למרות שיש לי עוד כמה. השקית נועדה ל סטריליות והיגיינה. אגב, מה מפריעה לך השקית ? היא לא מציקה וקל מאד להרכיבה, בשאיבה רטובה נדרש להסירה כמובן. ניתן לשאוב ישירות לתוך המיכל, (גם מים) וכפי שכתבו מעלי הקארשר wd3 הוא עוצמתי ברמות אחרות, עוד יתרון בו הוא מפוח שזה מאד שימושי עבורי. שימושי לניקוי יותר מסיבי דוגמא מרפסת, עלים, שאיבת מים, אפילו את צנרת הביוב שנסתמה נעזרתי בו בהצלחה רבה, ועוד. חיסרון, הוא קצת כבד. יתרונות נוספים, גרמני,זול יחסית יש לי גם את הדייסון הV11 שאיתו אני משתמש כמעט כל יום לדעת
 12. ואוו כ''כ הרבה תגובות. קראתי, אבל לא את הכל אז מקווה שאינני ממחזר דברים. אינני שופט אותך ואני מבין לליבך. לעניות דעתי לך על האינטואיציה שלך, קח החלטה ולך עליה. ההחלטה היא או למסד קשר או לחפש קשר אחר וחבל על זמן יקר שלך ושלה. במקביל גם אחרי נישואין אם יש כבוד הדדי ותבנה את הנישואין על בסיס יציב, שום דבר לא יזעזע את הזוגיות שלכם. גם קצת מזל נדרש אבל הכל נגמר ומתחיל מכם. לחשוב על גירושין לפני חתונה וההשלכות של זה זה כמו לא לרכוש רכב חדש בגלל פחד מתאונת דרכים. יש לך רכב? אתה נוהג? תבדוק גם סטטיסטיקה ת''ד. אז מה לא תרכוש רכב?? שורה תחתונ
 13. מאז השרשור הזה התקנתי את adblock plus וכבר שבוע שזה עובד טוב נקווה שימשיך כך כי בשביל שעה ביום לא שווה לי לעשות מנוי. לבת שלי יש מנוי פרימיום פעיל, אינני מבין מדוע בארץ לא ניתן לרכוש מנוי משפחתי, כמו בנטפיקס למשל.
 14. אין לזה שום קשר לקורונה
 15. אני תמיד מתדלק פול ומקפיד המון שנים לתדלק באותה תחנה גם, אם אני נוסע רחוק אז מתדלק רק בתחנת דלק של אותה חברה. לגבי אדי הדלק, כילד קטן (עד גיל 9 בערך) סבלתי רבות בקשיי נשימה והתקפי אסמה קשים. לפיכך, אבי נהג להסיע אותי לבתי חולים, פעם קרה משהו מופלא, הוא עצר לתדלק ופתאום כל קשיי הנשימה שלי נעלמו כלא היו, בכל זאת אבא הסיע אותי למיון והם היו בטוחים שהוא ממציא לי מחלת נשימה כי פשוט עם הרחת אדי הדלק ההתקף היה נעלם ונגוז לחלוטין.
×
×
 • תוכן חדש...