Jump to content

yossy

 • פרסום הודעות

  563
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות yossy

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  צפון
 • תחביבים
  זמר עברי
 • מקצוע
  עובד בשרות הוד מלכותו והוד מעלתה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אין לי מושג איך הגיעו למחירים כאלה זולים, האם במחיר הזה גם מכונות תוצרת גרמניה? אנו רכשנו לפני 3 שנים קונסטרוטה גרמנית יבואן רשמי ואנו מרוצים מאד. (אחריות 1+5 תוספת תשלום) היתה איזו בעיה קטנה לא ברורה והגיע מייד טכנאי שסידר והסביר באדיבות.
 2. שאפו להנהלה יופי של פלטפורמה תתחדשו!!!☺️ לפות''ש: לא מצליח כ''כ להבין מה הבעיה פה, גם אצלי בראיה מרחוק מצא לי האופטמטריסט הבדל של 1/4 מספר והתאים לי משקפיים מיוחדות שאני משתמש בהם למחשב ו TV. הוא (האופטמטריסט שלי) מקצועי והמון שנים במקצוע, וששאלתי אותו על הפער הוא לא התרגש ואמר שזה קורה לא מעט פעמים, כמובן שלא מלחיץ.
 3. לציין שאני את אוהב את כביש הערבה ומוצא אותו מאד מרגיע, בנוסף אני מוצא בנסיעה לאילת דרך ים המלח סוג של תרפיה מאד מרגיעה, אני שם את הבולרו של רוול, ואשתי עם השיגועים שלה ואני מודה שזה יותר מרגיע אותי מאשר החופשה עצמה. אני מאד אוהב את אילת והדרך איליה. עיר שעושה לי רק טוב, חופשה נעימה פות''ש.
 4. הרבה להוסיף אין לי למעט העובדה היחידה שזה החוק שאותו צריך ללמוד היטב ולפעול כל עוד הם עוברים עליו, ע''י פיקוח עירוני או משטרה, כאשר בשלב ראשון נסה לשוחח עימם שוב בצורה עיניינית. בישוב שלנו מאד מקפידים על חוק סדר ומשמעת, מאידך גיסא יש לנו שכנים צעירים (אינני מכיר אותם) כבר כמה שנים הם מזמנים חברים ויושבים בחצר לתוך הלילה אגב דרינקים ופרצי צחוק רמים. במקביל המזגן שלהם פועל 24/7 ומוציא רעש חזק ומטריד שחודר לחדר העבודה / מחשב שלי. משום מה ואין לי הסבר ולמרות שאני יכול לחסל את הבעיה באופן אנונימי (פיקוח עירוני) בחרתי לחיות עם זה. גם אני בעד הצעיר
 5. עצוב מאד לשמוע, היה משקיע בהודעות פה, הודעות שהעידו על ידע עצום בהנדסה ובכלל. מן השמים תנוחמו.
 6. תודה על סקירה כה מעניינת פה בטופיק. רמה''ג האיזור החביב עלי ביותר בארץ, הייתי שם כ 5 שנים צבא+ עבודות בקיבוצים.
 7. לא ככ יודע אם רלוונטי לך אבל אני כאשר נתקלתי בזמנו בבעיה דומה, עשיתי ריסט למולטימדיה ברכב והבעיה נפתרה לאלתר.
 8. פגם בי פעם הדיוט אחד מאחור ממש הרכב שלי התקמט מאחור מקרה של פגיעה קלאסית ואשם שלו, והפוגע הציג לבית משפט גרסה דמיונית שאני פגעתי בו אחרי שהרכב שלי הסתובב באויר חחחח כל זה מול שופט מכובד כאשר עו''ד שלו תומך בגרסתו המדומיינת וכאשר החברים שלו שהיו איתו לא היו מוכנים להגיע לתמוך בעדותו.............. לעינין, תבעתי את ביטוח מקיף שלי (באמת שאפו לחב' בטוח שלי) שתבעו אותו במקביל בבית משפט. לא הפסדתי שום דבר מכל הסיפור הזה גם לא בפרמיה. וכמובן בשום אופן לא ויתרתי לנהג XXX כזה. אבל הכל תלוי בגובה הנזק שלך פות''ש יקר. אם זה 1000 שח פלוס מינוס הייתי אכן
 9. הקרוסאובר גם לא ככ חסכונית בעיר בסביבות 11/12 קמ לליטר, מחוץ לעיר 17-19 בערך.
 10. רציתי להוסיף שהשרשור ו או הטופיק הזה הזכיר לי נשכחות בשנות ה 90 נקלעתי במקרה לעבודת טפסנות בניין בטוקיו יפן, והחזקתי מעמד יפה, משך מעל לשנה עד שקרתה לי תאונת עבודה שהכניסה את המנהל ללחץ וככה סיימתי. בערב גם מכרתי צעצועים ותמונות. גם אז התייחסו אלי הישראלים כאל עוף מוזר שעובד בעבודת כפיים שהיא לא מכניסה כמו המכירות... אבל, מהר מאד למדתי לדעת שעבודת תפסנות בניין (דייק סאן ביפנית) נתפסת כעבודה מאד מכובדת שם, השכר מצויין, היחס גם, ובמקביל קיבלתי יחידת מגורים אישית פרטית, באיזור האתר בניה, שזה אומר הון תועפות עלות ובחינם. היחס לפועל ביניין הוא מדהים, הות
 11. אני סבלתי מעצירות במשך שנים רבות וארוכות מגיל של הבחור, בואכה צבא והמשיך למילואים ולחיים האזרחיים עד לפני כ 12 שנים. לפעמים הייתי מחכה 5 ימים עד יציאה, מדובר בסבל בלתי יתואר, מחוץ לבית המצב רק החמיר, אפילו בבית מלון או בנופש. היתי אצל כל רופא מצוי ולקחתי תרופות שונות שחלקן הוזכרו כאן כולל סיבים תזונתיים וכו'. הישועה הגיעה מאשה אחת ששוחחה עמי בקופ''ח, מסתבר שהגורם לעצירות היה פשוט חוסר מים, מאז אני מתעורר בבוקר עם שתי כוסות מים פושרים ומקפיד לשתות מים במשך היום גם. הבעיה נפתרה לאלתר תודה לאל ולאשה החכמה הזו. יתכן מאד שהבעיה לא רפואית גם
 12. את הג'ק עגלה שרכשתי אני משאיר במחסן של חבר/ שכן שלי. הוא תופס המון מקום בבגאז', מגושם, וכבד מאד, כאשר נסענו לאילת לא היה לו מקום כמעט אז הוצאתי אותו לצמיתות. יש לי ג'ק רגיל וגם ספריי לפנצרים, בנוסף חיישני האויר גם מקדימים תרופה למכה ואני תמיד מגיע לחבר בפנצ'ריה בעת התרעת לחץ אויר.
 13. כנ''ל פעם בשנה מוציא למרפסת, מעביר את הקרשר למצב מפוח ומוציא את האבק. אח''כ עובר גם עם הדייסון בעדינות, עם סוגי המברשות הדקים, והמברשת העדינה. סה''כ זמן עבודה 10 דק'.
 14. לא קראתי את השרשור אך אם זה מועיל למישהו אציין שביום שישי לפני שבועיים עברתי טסט באזור תעשיה מגדל העמק ללא שום בעיה. לא יודע איך היה בשנים קודמות (לא נדרשתי להגיע לטסט) אבל אין סיכון על פניו. יושבים באוטו, אפשר גם עם חלונות סגורים (מזגן) ואין שום סכנת הדבקה או צורך לרדת מהרכב. למרות שהיה תור דיי גדול פחות מחצי שעה הייתי כבר בחוץ עם חיוך ומדבקה כחולה לתפארת על השימשה.
×
×
 • Create New...