Jump to content

ariel000

 • פרסום הודעות

  1,397
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

49 נייטרלי

אודות ariel000

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ראשון לציון וים המלח
 • מקצוע
  מחשבים.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הנה שאלה שלא נשאלת פה הרבה... יש לי קלאב-קאר עם עם בלם רגל. מדוושת הבלם זה הולך לתושבת ומהתושבת יוצאים 2 כבלים, אחד לצד שמאל אחורי ושני ימין אחורי. אין שם שום הידראוליקה. הכבל נקרע לצערי הרב. עלות של המתקן + כבל עולה כ-1,000 שקל. אני רוצה להוזיל עלויות ומחפש פשוט את הכבל בלימה עצמו. אני מצרף תמונה של איך נראה קלאב קאר. אשמח לדעת אם ניתן לקבל עזרה בנושאץ וכאן סרטון של הכבל שניתן לראות הבדל בין שניהם וכיצד הוא קרוע.
 2. אני מכיר את המערכת של מיקרוסופט. לא יצא לי להגיע למצב שבו הייתי צריך להכניס מפתח בכדי להגיע להורדה
 3. ראיתי היום אדם שנראה מבוגר, לומד נהיגה, ונזכרתי שפעם היה שינוי בנושא הנקודות ואם נהג מגיע ל-X נקודות הוא הולך לנהיגה מונעת. אם הוא מגיע ל-Y נקודות יש משהו ואם מגיע ל-Z נקודות אז הרשיון נלקח והוא צריך לעשות תיאוריה וטסט מחדש. האם הדבר הזה עדיין קיים?. האם אתם מכירים מישהו שזה קרה לו?.
 4. ללא קשר הכוונה שלי לעבוד עם vware. טוב...אני לא בטוח לגמרי שזה עבד לי. אומנם עכשיו מופיע PRO אבל לא בצורה שאני רגיל, בלי החלון שאפשר להצטרף לדומיין וכו'. אני מקווה שהצלחתי בזה.
 5. לא בדיוק הבנתי. לפי מה שאני רואה, הוא נותן אפשרות לררות מה המפתח מוצר שלך. במה זה עוזר לי?
 6. מכיר המפתח שיש לי לא תומך ב-upgrade רגיל לזה ועדיף. לא זוכר את ההעדפות כבר.
 7. הורדתי ISO ממיקרוסופט והתקנתי. במחשבים ללא מערכות הפעלה אני יכול לבחור מה אני רוצה. במחשבים עם מערכת הפעלה המפתח וההגדרה צרובה בלוח ולכן אין גם אפשרות בחירה אלא אוטומטי מתקין הום.
 8. הנחתום עובד כטכנאי מחשבים הנחתום קונה מחשבים לאנשים ומתקין הנחתום קנה לעצמו, לראשונה, מחשב שמחליף את המחשב הנוכחי מ-2010 הנחתום קנה מחשב אייסר חמוד...מעבד i7 דור 11, 16 ג'יגה, 1 טרה SSD...צעצוע קטן ומרעיש. הנחתום עשה טעות...פעם ראשונה הוא קנה מחשב עם מערכת הפעלה ולא שם לב כי המערכת הפעלה המדוברת היא גירסת HOME הנחתום פירמט ועשה ועשה ופירמט ותמיד חזר להום. יש לכם עיצות אין אני יכול לשדרג את ההום לפרו, מבלי לשלם 500 שקל לבילי?. קניתי רשיון באיביי, של פרו כאשר חשבתי שיש לי פרו...אבל זה לא עוזר ובהחלט לא נותן לשדרג.
 9. אחי רצה לקנות רכב וחשב על קיה (אוי ואי זמיר) והלך לסוכנות של קיה ואמר לי שהיה שם עמוס בטירוף וניסה להשיג נציג מכירות, לא היה עם מי לדבר, אך אחד לא התייחס אליו. אז הלך וקנה 3008. (תודה לאל)
 10. דבר שמסקרן אותי. ראיתי סידרה על טנק ארבהמס של ארה"ב ומסתבר שהמנוע שלו יכול לעבוד על בנזין, על דיזל, על גז ועל דלק סילוני גם כן. (אני בכלל חשבתי שהמנוע שלו הוא מנוע סילוני ולא רגיל). אני יודע שגם אוניות, יש מנועים שיכולים לעבוד על כל אחד מהאפשרויות האלה. מצד אחד בנזין עובד על חשמל ומצד שני דיזל עובד על חום דחיסה, אז איך מנוע אחד עובד על שניהם?. האם יש רכב אזרחי שיכול לעבוד כך?.
 11. תודה רבה. אף פעם לא הבנתי איך הגיעה המדבקה הזו לרכב שלנו.
 12. צופה ב"שעת נעילה" ועל החלון של הרכב יש מדבקה מאוד מוכרת לי. אני חושב שהיא היתה גם על החיפושית 76 שלנו. מישהו מזהה את המדבקה?
 13. סתם סקרנות גרידא, שום דבר מאחורי זה. מובן לגמרי שמרימים קמעה את המגב, לשם הנחת הדו"ח על השמשה, גם בבודפשט אותו דבר. בנוסף עוד דבר ששם עושים, בחורף כאשר יש גשם הפקח מכניס את הדוח לשקית ומניח על השמשה (מתחת למגב). פה בארץ, אני לא חושב שנתקלתי בכך ששמים את הדו"ח בשקית שלא יתרטב\יהרס. (למרות שיש פה רק 2 ימי גשם בשנה)
 14. לעיתים אני רואה משאיות או רכבים ששמו סמרטוט על לוחית הרישוי, בעת חניה, על מנת להסתירה וזה מסקרן אותי האם לפקח מותר לגעת בזה. בבודפשט למשל, אם ירד שלג, לפקח החנייה אסור לפנות את השלג מהחלון, בשביל להניח את הדו"ח. כיוצא מזה, כביכול אסור לפקח לגעת ברכב (שלא לגרום נזק) ולכן לא מחלק דוחות לרכבים מכוסים בשלג. להוציא את נושא השלג, מה המצב בארץ?.
 15. נתעלם רגע משאלת רשיון הרכב וחוקיות הנושא. אם בביטוח הרכב שלך מוגדר שיש מובילאיי, אז חס וחלילה חס ושלום במקרה של תאונה, חברת הביטוח יכולה לבטל תביעה כי המובילאיי היה מנותק/לא עבד. הייתה לי הונדה ג'אז מהעבודה עם מערכת מובאון, היא לא היתה מכויילץ בעליל וכאשר מטוס עבר, היא היתה מצפצפת לי שאני קרוב מדי. פשוט תחבתי חתיכת נייר בין השמשה למצלמה ואז היה מצפצף פעם אחת על תקלה, כל הנעה, וזהו.
×
×
 • Create New...