Jump to content

ariel000

 • הודעות

  1,616
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ariel000 שיחק אותה בתאריך יולי 23

התכנים של ariel000 היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ראשון לציון וים המלח
 • מקצוע
  מחשבים.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ariel000

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

131

מוניטין

 1. פעם אחרונה שהייתי במוסך, זה היה אחרי טיפול שיגרתי שעשיתי וראיתי נזילת שמן. לאחר מכן, החלו לי רעשים של פריקת לחץ טורבו, רעש סופר דופר מגניב. היום הייתי ב"מוסך אורן" בחולון, כי אני ביום חופש. התברר שצינור היניקה לטורבו קרוע, משם מגיע הרעש. אז הוחלף הצינור, עלות של 600 שקל. בנוסף, אחרי שנתיים החלפתי מגבי בוש, 100 שקל לזוג. סהכ 800 שקל כולל מעמ. בקרוב מאוד מאוד, הוצאה גדולה לצערי הרב, דיווח בהמשך.
 2. ירידה בכביש לים המלח ירידה של מחלף הראל ירידה של שער הגיא הבנת את הפואנטה... אני זוכר לפני כמה וכמה שנים, כביש 6 דרומה היה נגמר אחרי ק.גת ומתחבר לכביש 40. בכביש 6 מותר 120 קמ"ש ורגע ביציאה מכביש 6, בכביש 40, מותר 90. אז היה עומד שם שוטר ותופס אנשים שנוסעים שירדו מכביש 6.
 3. יש מאמר של גיל מלמד בנושא. במידה ולא ידחה, הדיון אמור להיות בנובמבר. אני ממליץ לך ליצור קשר עם משרד עורך הדין, דוד מזרחי, ולבדוק מה לעשות. בנוסף, תסתכל את דגם המנוע שלך ברשיון הרכב, לראות אם הוא מתאים לאותם דגמים. בהצלחה.
 4. מצד אחד כן, אתה צודק, יש אמת בכך. מצד אחר, אנחנו מדברים על גוף שאמור לשמור על הביטחון שלנו, להיות גוף אמין, הגון ובעצם אנחנו מגלים גוף מושחת. אני בכוונה לא נכנס לנושא פוליטי או מדיני.
 5. הלוואי והיו לי מילים להגיד על זה. המשטרה ממשיכה לחפש את האזרח בקטנות האלה. בעיקר היא ממשיכה להגחיך את עצמה. יש בזה משהו מסריח ברמות, כל המשחק של המשטרה ובית המשפט כבר הודיע שהמשטרה שיקרה בנושא. והסירחון ממשיך להאביש ודי מדהים שאף אחד לא נדרש לדין בנושא. https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/rjovkevrf
 6. ariel000

  זעם כביש (Roadrage)

  יצאתי מתחנת דלק ל-2 נתיבים, אופנוע הגיע בנתיב השמאלי ואני נכנסתי לימני ונסעתי. הגענו לרמזור והאופנוע החביב הגיע אלי: תפתח את החלון! הוא שם את הקסדה על המצח. הוא שאל אם אני יודע מי הוא הרעיף עלי הרבה אהבה ומחמאות מכל טוב. והזהיר אותי שלא לחתוך אותו עוד פעם. ירק על החלון. נתן גז ונסע באדום.
 7. אני מאמין שאצל אחי זו הגרסא הראשונה אולי. הוויז עובד אחלה. שום דבר אחר לא עובד. רדיו אינטרנטי לא עובד ספורטיפי לא עובד. לא אתנגד להתקין לובינסקי טאץ', אבל הם לא מתקינים את זה כרגע, הם הפסיקו עם זה, נכון ללפני חודשיים.
 8. מסתבר שהרנו סניק II שהיתה לי, שנת 2006, כבר לא על הכביש
 9. מה שמוצע שם זו מערכת שלמה אנדרואיד. אני מחפש מקביל ללובינסקי טאץ'. מישהו מכיר מקבילה ללובינסקי טאץ'?
 10. תתחדש, איך אתה רואה אם רשום על שם חברה?. הרצתי את הרכב שלי, לא רשום בעלים, גם לא רשום ידיים. ובכלל, מאיפה המידע מגיע?.
 11. אתה מתכוון לרכבים צרפתיים, ששם התא מטען מתפרק אחרי מס' קליקים של האורות.
 12. מתעלק על הפוסט עם שאלה שעלתה לי הרגע. ילד בן 19 עשה רשיון באירופה ומגיע לישראל לטיול. אם אני מביא לו את הרכב שלי, האם הוא צריך ביטוח של נהג חדש?.
 13. חזרתי מדייט בירושלים היה 3 בלילה נראה לי. מדובר על שנת 1999, נוסע בהראל למטה למרכז ואני לבד לגמרי על הכביש. לפתע מגיעה סובארו STI ועוברת אותי, אז החלטתי להידבק אליו. הייתי עם 406, מנוע 2ליטר, 138 כ"ס. נצמדתי אליו ואז לקראת שער הגיא, טיפסנו במהירות ונסענו 200 קמ"ש כל הדרך עד מחלף לוד. במחלף לוד הוא סימן לי עם איתות חירום גם שיש ניידת וגם שהוא יורד שם. נסיעה כל כך כייפית ברכב כל כך כייפי.
 14. טוב, בסופו של דבר. האם מישהו מכשיר מכשיר כלשהו, שניתן להשתמש בו?.
 15. שמגיע אז מגיע. אחרי ההצעה פה, כתבתי להם מייל עם צירוף תמונות. אני לא יודע אם זה בגלל המייל, אולי זו מקריות גמורה, אבל השבוע ירדתי ותיקנו את המהמורות. פתחו את הכביש במקטט המדובר, שמו טלאי וזהו. אז תיקנו, נשאר עוד לתקן וגם בצד השני יש מהמורות.
×
×
 • תוכן חדש...