Jump to content

ariel000

 • פרסום הודעות

  1,496
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

69 נייטרלי

אודות ariel000

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ראשון לציון וים המלח
 • מקצוע
  מחשבים.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לי ממש לא איכפת, אני קורא את השרשור הזה וליבי מתמלא גאווה ברכבים צרפתיים. אני קורא את השרשור והחלק הגרידי בראש שלי, כבר סופר את השקלים שאני אחסוך בקניה הבאה שלי, כמה יהיה הפעם?, 30 אלף פחות?, ת ע נ ו ג. וסתם דיעה עצמית: רנו 5 מנוע 1,400, ידנית, 1989, לא זוכר קילומטר אבל רכב נפלא, היה יד 2 או 3, נמכר הלאה בשנת 98 אולי עבור 4,000 שקל נראה לי. רנו קליאו 1994, 1,400 ידנית, יד ראשונה, פשוט בונבוניריה. הרווחנו מחירון מלא ב-1999, כי היא נגנבה. פיג'ו 405, מנוע 1,600 אוטומטי, שנת 1995 יד ראשונה. הלכה לעולמה בסביבות 1999 לאחר שבאמצע נסיעה נהיה חור
 2. ככל שיותר אנשים מפיצים סטיגמות ודיעות על הרכבים הצרפתיים....אני מבסוט!!!!
 3. אמרתי לו שהמזל הגדול שלו, שהנהג עצמו בלם את הרכב באמצע הכביש וכך נשאר לו מקום לעבור. במידה ולא היה עוצר...היה לא נעים.
 4. רציתי לשתף אותכם במקרה של, כמעט, תאונה שקרה לחבר. ניתן לראות בסרטון את הנסיעה, לפי דבריו הוא היה במהירות של כ-120 קמ"ש. דבר שמסקרן אותי, במידה והיה ברכב מערכת בלימה אוטונומית, האם הרכב היה בולם במקומו?. כאשר אני נוסע עם רכב בעלת בקרת שיוט אדפטיבית, לעיתים לוקח לו זמן (עניין של שניות בודדות) עד אשר הוא מבחין ברכב שנכנס לנתיב ומאט את נסיעת הרכב האם המחשב היה מזהה זאת בזמן ומספיק לבלום את הרכב לשם מניעת תאונה או שמא תאונה במהירות איטית יותר או שבכלל לא היה מזהה?. אני כן יודע על סיפור ברחוב קטן ילד פרץ לכביש ונהג עם פיג'ו 3008, המחשב זיהה את הילד ובלם
 5. מסקרנות גרידא, מדוע אתה צריך תאריך מדויק של הוצאת רשיון הנהיגה? ולשאלתך, כן ליצור קשר עם משרד התחבורה.
 6. אתה יכול לראות את ישראלה בתמונה. בצד האחורי ליד כל מצויינת השנה שבה הוצאת את הרשיון, המתאים לאותה דרגה. אצל ישראלה ניתן לראות כי היא הוציאה רשיון דרגה B, שזה רשיון על רכב פרטי, בשנת 1965. זה אומר שהיא הוציאה את הרשיון, עוד לפני שהיא נולדה, אבל בקטנה.
 7. ברור. אני לא מוריד מחשיבותו של יוצר הדו"ח, אבל אין ספק שהצד שמשלם על הדו"ח, ישפיע על הדו"ח.
 8. מכוני הרישוי מנסים להיאבק בהחלטה של שרת התחבורה, להוריד את כמות הטסטים לרכב בגיל עד 10 שנים. בתגובה להחלטה שלה, מכוני הרישוי הזמינו דו"ח ע"י ד"ר משה בקר שבו נטען כי אי ביצוע בחינה שנתית לרכב יכולה לגרום לנזק. להלן ציטוט מתוך הכתבה: "בפועל, מביקורות פתע הנעשות לעתים על ידי משרד התחבורה והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, נלמד שכמות כלי הרכב הנעה בכבישים עם ליקויים מהותיים היא גדולה. בחלק משמעותי של הביקורות מורדים כלי רכב מהכביש ומותרים לתנועה רק כשמוצגת הוכחה לתיקון הליקויים. שיעור המעורבות של הרכב הפרטי בתאונות דרכים חמורות עולה עם גיל הרכב. הממצאים מחייבים הידוק הבקרה על תקינות הרכ
 9. היום נסעתי לתומי והרהרתי, יש הרבה רכבים היברדיים ועוד מעט יהיו חשמלים מלאים. ואז עלה בראשי, איך בודקים את החיים של המצברים ברכבים היברדיים וחשמלי מלא?. רכב עם מצבר, מחברים מכשיר והוא מוציא הודעה אם המצבר תקין או לא. המצבר יכול להחזיק שנה שלמה לדוגמא, או פשוט למות שבוע אחרי הבדיקה. הלך מצבר, הלכו 800 שקל. אבל מה עושים ברכב היברדי וחשמלי?, הלכה סוללה זה אלפי שקלים להחליף. ודרך אגב, מה עושים הם סוללה תקולה ברכב חשמלי/הברדי?, ממחזרים?.
 10. חבר מחפש רכב אז שוטטתי להנאתי ב"יד2" בחיפוש רכב. תוך כדי נתקלתי בדבר המדהים הזה פיג'ו 508 מנוע 1,600, 165 כ"ס, הכל בסדר אבל מה השוס?, גיר ידני!!! איפה היית שחיפשתי גיר ידני? בא לי למכור את שלי ולקנות את שלו, בחיי.
 11. לא מחיפה, אבל עזרתי לחברה לרכוש משם רכב. ביצענו בדיקה בצומת קרית אתא, איפה שאיקאה נמצאת. יש שם מכון בדיקה ואפשר להדפיס קופון מהאתר ולקבל הנחה. אין מצב שאני זוכר את השם. אבל בהתחשב שיש 2 או 3 מכוני בדיקה, גגל ותמצא. בהצלחה.
 12. תודה על התשובות והמבט המקצועי שלך. איך אתה מבטל במקרה של אוטומטי?. בטסט מותר להשתמש במצלמת רוורס?. בחור מעליך סיפר על מערכת בטסט, תוכל להרחיב לי עלייה?. כמה עולה היום שיעור נהיגה?. האם עושים לימודים גם ביום וגם בחושך?. אשמח מאוד לשמוע מה אתה עושה, כאשר מגיעים אליך תלמיד/ה שממש לחוצים מהמחשבה של נהיגה או עלייה לכביש. ללא קשר לשאלה לעיל, האם יש שימוש בסימולטורים ללימוד נהיגה?
 13. נוסע על הרכב שלי, יש מערכת בלימה לזינוק בעלייה, אפילו שהרכב אוטומט. יש לי חיישנים לחנייה בחזית ובאחורי הרכב. נוסע ברכב של ההורים שלי, בלימה אוטונומית, בקרת מהירות אדפטיבית, בלימה זינוק בעלייה, חיישני מסביב לרכב, מצלמת רוורס, תיקון נתיב. רואה בסופרב חדשה חנייה אוטומטית. שלא לדבר על הטסלה. האם שיעורי/מבחני נהיגה השתנו, להתאים לכל הטכנולוגיות האלה?. אם אני צריך להמר על בירוקטריה ישראלית וכו, אז מאמין שלא השתנשה כלום ב-40 שנים האחרונות. קורא שנמכרו 800 רכבים ידניים השנה, עדיין מלמדים על ידני?.
 14. לא, הדגם הקודם, 2016. באולם תצוגה בשורק יש 2 דגמים (או שהיו...) היה הרגיל שנכנסתי והיה נחמד וחביב. היה את ה-GT שנכנסתי, דפקתי את הראש בגג והיה מאוד צפוף. בדגם שלי אני ממש לא מרגיש גבוה, אבל זה מסקרן כמה זה מוסיף ההנמכה הזו או שזה רק לשם הפוזה עצמה. היה את זה בדגם הראשון שאיסוזו הביאו לארץ, האיסוזו איפון מנוע 3,100 בנזין עם בלם יד ברגל, כמו אצל האמריקאים. המזגן הזה הוא פשוט גאוני, איזה נ-ע-י-ם!!!!!
×
×
 • תוכן חדש...