Jump to content

ariel000

 • פרסום הודעות

  1,277
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

16 נייטרלי

אודות ariel000

ספרו לנו עליכם

 • תחביבים
  גאדג'טים.
 • מקצוע
  מחשבים.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא. אבל אם ליבואן יש רק 2 רמות גימור. 2 רכבין זהים בכל דבר. רכב אחד יש ורכב אחד אין. אני לא איש עסקים ולא מוכר רכבים ולא איש פיננסי. אבל אם התוכנה קיימת ואם החומרה קיימת, הרי זה רק לסמן V במחשב. הרי גם ככה מתחברים עם מחשב שהרכב מגיע, לא?.
 2. אני לא מקבל את מה שאמרו פה חלק מהחברים. מפתח עולה כסף וכל פיצ'ר ברכב, עולה כסף כנראה. אבל אני רואה אותם רכבים, סקודה יטי לדוגמא, 2012, שלי היה ללא עוקב פניה ודגם אחר עם עוקב פנייה. זה נראה לי קצת מוזר למכור 2 רכבים דומים אחד עם ואחד בלי. הרי, המחיר אותו מחיר. החומרה?, קיימת בשניהם. התוכנה?, קיימת בשניהם. לכן זה נראה מוזר שהיבואן לא עושה קו אחיד ברכבים מבחינת הפיצ'רים האלה. והדגם של הסקודה שאני מדבר עליו, אותו דגם, אותה שנה ואותה רמת גימור.
 3. ariel000

  הג'ק פשוט...קרס

  מקבל את דעתך, אולם, חולק עליה. הג'ק ישב במקום שלו הן לפי הספר והן לפי האיור, שנמצא על הג'ק עצמו.
 4. פעם הבאה, יש לי כבר ביקוש. 🤣
 5. ariel000

  הג'ק פשוט...קרס

  יש לי ג'ק הידראולי/עגלה, הצלחתי לתפוס חבר שהביא לי את הג'ק ואחרי 5 דקות כבר יצאתי לדרך. בנוגע לספריי ולקומפרסור. יש לי קומפרסור קטן, 2 בוכנות למילוי אוויר. הבעיה היתה שהאוויר יצא בגלל שהצמיג נפרד משפת הגלגל. אני חושב שהלחץ אוויר של הקומפרסור הוא קטן מדי בשביל "לנעול" את הצמיג על הגלגל. בנוגע לג'ק המקורי, זה הפתיע אותי. הכל יכול לקרות, אבל שזה קורה, זה מפתיע.
 6. חיפוש בגוגל/יוטיוב לא הניב לי דברים בנוגע ל508. אבל עדיין זה מעניין ומוזר בעיני.
 7. נהיה תקר בגלגל. עצרתי בצד הדרך. מעלה את הג'ק ולפתע, בום, הג'ק קרס. מאוד מפליא. מיקום מדוייק, כביש נקי מאבנים שום דבר שיגרום החלקה, קרס... ג'ק חדש לגמרי.
 8. את דעתי על ציון תמרורים כבר כתבתי בעבר ובהבעיה שאין תמרורים בארץ, אז לא רלוונטי. אבל מראות מתכוננות מטה בנסיעה אחורה. ועוד כל מיני פיצ'רים שלא קשורים לתקנות כאלה או אחרות. ממש מוזר.
 9. המכונה היא של Skill, רכשתי אותה ל.כ ברמלה., תפסתי מבצע במקום 433 זה עלה 350 שקל. הפוליש הוא Meguiar's G17216 הווקס הוא SmartWax את שניהם קניתי באוטוסטור בחולון. הפלסטלינה היא של Meguiar's, את זה קניתי ברחובות. השמפו הוא Maxi Suds II by Chemical Guys בריח ענבים :). המכונת שטיפה של קארכר, 130 באר ואת זה קניתי בשדה עוזיהו.
 10. איזה אינטרס יש, ליבואנים, לכבות דברים כאלה?. זיהוי תמרורים?. עוצמה של רדיו?. פנסים עוקבי פנייה?. DLR אחורי?. עכשו זה מסקרן אותי מה יש ל-508 שלי.
 11. אני לא מפרסם את זה בפורום של דייטלינג, בעיקר כי גם פה יש יותר אנשים ויש גם קטע של להראות מה עשיתי כמובן. רכשתי מכונת פוליש ואתמול, פעם ראשונה שעשיתי פוליש עם מכונה. זו פעם ראשונה שהרכב זוכה לטיפול וזה היה מורגש. כאשר עברתי עם פלסטלינה על הרכב, זה היה ממש קשה ושמתי הרבה מים להחליק את השטח וזה עזר ולאחר מכן הרכב היה חלק כמו עכוזו של רך נולד. שמתי פוליש על הפד ובהתחלה היה לי ממש קשה, עקומת למידה. ראשית היה קשה להשתלט על המכשיר שעף ורץ לכל מקום חוץ ממה שרציתי, לכן התחלתי עם זה על רמה 1 בסיבובים של המכונה. אחרי זמן מה הצלחתי להשתלט על המכונה והצלחתי ליישם את החומר ביותר קלות והעליתי את הסיבובים לדרגה 3, זה הרגיש לי יותר מתאים. בסופו של דבר מרחתי ווקס על הרכב וסיימתי. התמונה עם המספר הצהוב, זה אחרי העבודה. זה לקח לי זמן, 3 שעות. אני די מרוצה מהתוצאה, בשביל פעם ראשונה. הרכב שייך לחבר שראה את זה, כמעט התעלף מאיך שהרכב נראה.
 12. נו, לקחתי רכב ועשיתי לו פןליש ווקס, יצא יפה. קצת התעצלתי, כי לקח לי הרבה זמן. אבל שאלה שלא זוכר. שוטף את הרכב. עושה פלסטלינה אחרי פלסטלינה צריך לשטוך את הרכב שוב?. או שאחרי הפוליש?.
 13. רכשתי מכשיר לביצוע פוליש של חברת Skill הגיעו עם המכשיר 3 ספוגים. הספוג הלבן אני מניח שהוא למריחה?. מה הם הצבעים האחרים?. בחנות שרכשתי את המכשיר, היה בקבוקים של חומר, האם הוא חומר טוב?. האם יש המלצה לחומר מסויים?, איפה ניתן לרכוש זאת?. אשמח לשמוע. יותר מדיח שאלות, קצת מבולבל, אבל מבסוט שקניתי את המכשיר סוף כל סוף.
 14. האתר של גיל מלמד Thecar.co.il נפל?, נפרץ?, הופסק פעילות?. כבר יומיים לא מצליל להיכנס.
 15. השכבה שאתה מדבר עלייה, זה שכבה שהם שמים בשמשה הקדמית. לכן פעם, אם אתה זוכר, כאשר היו דיבוריות קבועות ברכב, את האנטנה שלהן היו שמים מאחור ולא מקדימה כמו בשאר הרכבים.
×
×
 • Create New...