Jump to content

itaysamurai

אחראי פורום
 • הודעות

  7,765
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

itaysamurai שיחק אותה בתאריך יולי 8

התכנים של itaysamurai היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

5,418 צפו בפרופיל

הנקודות של itaysamurai

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

645

מוניטין

 1. לא מאמין שזו עילה להכשלה בטסט. אני רואה שהחלק שמוברג הסתובב טיפה על הציר. אם אתה יכול לסובב ולהצמיד אותו לחלק ממנו נשבר, אז אין בעיה להדביק עם אפוקסי. נקה היטב את האיזור לפני זה. אם יש מאמץ כלשהו באיזור וצריך ממש לדחוף את כל החלק הזה לכיוון השבר, אז יש סיכוי טוב שההדבקה תיפתח.
 2. שרשור כ"כ קצר עם גזענות ופוליטיקה בהספק מרשים. נמחקו ונערכו תגובות, נא לחדול.
 3. אני עם קומפרסור בוכנתי פשוט, מותג no name, מנפח לי כבר שנים את הטרקטורון. ואני לא מדבר על ניפוח נינוח בחניה, אלא על טיול שבו אין ממש זמן להמתין לכל הצעצועים שיסיימו את עבודתם, עם כמות ניפוחים שחוזרת על עצמה בגלל איבודי אוויר שבעייתי לתקן בדיוק באותו רגע, או גלגל שהיה שטוח לגמרי אחרי תיקון פנצ'ר. עזר לי גם בחירום עם המכוניות.
 4. itaysamurai

  רכב אספנות ביטוח צד ג

  מומחי שמשות בעולם יודעים לקחת את הישנה, להתאים לה אחת עם קימור זהה ולחתוך את היתרה. בארץ זה יסתכם בהדבקה עם מסקינגטייפ ואתה עם ראש בחוץ כמו אייס ונטורה.
 5. לא בהכרח. הזמנתי לחברה דלת כניסה רב בריח במקום דלת ברזל פשוטה, עשו הלבשות על המשקופים (שהקטינו את המפתח בסנטימטר בערך) ולא היה נדרש קדח ברצפה. אותן הלבשות באות כבר בצבע של הדלת ומחפות על כל המשקוף הישן. גם לדלת שהתקנתי בבית שבנינו לא עשו קדח ברצפה, לא יודע אם זה עדיין בסטנדרט או רק ספציפית רב בריח שוויתרו על העניין. אם ההצרה בעייתית, תצטרך לשבור משקוף ולצקת מחדש.
 6. itaysamurai

  רכב אספנות ביטוח צד ג

  מצטרף להמלצה על חמדה. מבוטח אצלה באספנות כבר שנים. צד ג' כמעט לא השתנה ועולה למיטב זיכרוני 420 ש"ח.
 7. יש לי סירי פויקה כבר כמה שנים ואי אילו מחזורי שימוש, עושה בדיוק מה שאתה עושה (ניקיון עם סקוץ' וסבון, ייבוש ושימון פנים וחוץ), הם נראים חדשים. לדעתי עשיתי להם seasoning רק לפני השימוש הראשון וזהו.
 8. פותח השרשור, כבר הוזהרת. תלמד להתמודד עם שאלות ודעות שלא תמיד נוחות לך, ככה זה פורום ציבורי. ננעל.
 9. תיקון נקודתי בגודל כזה יראה לא טוב ובעיקר לא ימנע מצבע חלש את המשך ההתקלפות. ראינו פה בעיקר קורולות אך גם שניים שלושה מקרים של סיוויק עם קילופים כאלה. צביעת גג סבירה עד טובה יכולה לעלות 600-1000₪. אם לא מתכוונים להשקיע כך, מניח שאפשר למצוא יותר זול בכל מיני כפרים, אך התוצאה בהתאם. ואם גם את זה לא, אז בהחלט תיקון נקודתי כדי לא לתת טריגר לחלודה.
 10. "חברים, אני מודה לכם על העזרה, אבל אצלנו לא זזים סנטימטר מהחניה עד שכולם חגורים ויושבים על בוסטר נכון". היה לי עניין כזה עם גיסתי. לקחתי את הבת שלה איתנו והחגורה עברה לה כמעט על הפרצוף. "עזוב, ככה זה". "מצטער, לא אצלי" ובמזל היה לי בוסטר נוסף בבגאז'. בלי להעליב, בלי לשפוט. חבל שאת הילדים שלהם הם לא חוגרים טוב, אבל עד הילדים שלך.
 11. נמחקו תגובות מביכות וננעל מטעמים מובנים.
 12. גיבורים גדולים, אני בכוונה לא מוחק את התגובות שלכם כדי שהדיון יהיה עם בשר. אתה, osci, לא מרמז ולא מאשים אנשים שאתה לא מכיר ולא יודע כלום על מעשיהם בכל מיני האשמות. Yoni2sh, תן למי שמנהל פה לעבוד לפי הסטנדרטים שלו. ג'יפה כזאת תעשו בטמקא או fxp.
 13. אתה רוצה צ'אנס להסביר את השטויות האלה? שלא לומר שקר, המצאה, מעבר על חוקי פורום ועוד.
 14. קלישאתי וברור מאליו, אבל זה הכל עניין של מחיר. הגידול המטורף בייבוא אספנות לארץ, מראה לנו המון מקרים של תמחורי יתר וכלים שעומדים כאבן שאין לה הופכין, אנשים לא משלמים סכומים כאלה. לעומתם, רכבים עם מחירים ריאליים, גם כאלה פחות יפים, כן נמכרים ואפילו די מהר. כלומר שהשוק קיים. צר ודליל בקונים אבל קיים. אני לא יודע מה רמת המחירים הנדרשת בעולם עבור האופנוע הזה, גם לא יודע כמה ביקשו עבור אותם כלים שלא נמכרו. מספרים היו עוזרים פה להבנת השוק. אבל כן, יש כלים ורכבים שנדחקים הצידה כי הם פחות נחשקים או שהדור שאליו הם בעיקר מדברים הולך ומזדקן בשביל הרפתקה כזו, תשלב את זה עם מחיר גבוה מדי - הרכב לא ימכר. באופן שלא החלטתי אם הגיוני או לא, רכבים ("רכבים" מטעמי נוחות) מקבלים פה תג מחיר אוטומטי של עלות יבוא של רכב זהה. זה לא יכול לתפוס באופן קולקטיבי ולפעמים צריך להשלים עם תמחור נמוך, שלא מחזיר אפילו חצי מההשקעה ונמוך ממדינות אחרות, פשוט כדי להצליח למכור. לגבי מכירה לחו"ל, צריך פה מחיר שיפתה קונים להתעסק עם כל זה בזמן ש(רוב הזמן) יש להם היצע הרבה יותר גדול משלנו והרבה יותר קרוב אליהם. בכל מקרה, תמיד נחמד לראות רכב שאוהבים אותו, אז אם יש אפשרות לתמונות מניח שהרבה ישמחו לראות.
 15. זה ספוילר שנצבע בנפרד מהרכב, אם לא בכלל הותקן בנפרד. הקילוף שלו אגרסיבי מאוד, זו לא צביעה איכותית. מבעד ללכלוך לא ניתן להבין מה מצב שאר הפאנלים אבל כן ניתן לראות שרק הספוילר מתקלף ככה. אפשר לפרק אותו ולצבוע בנפרד, לא סיפור מורכב או יקר מדי.
×
×
 • תוכן חדש...