Jump to content

itaysamurai

 • פרסום הודעות

  7,294
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

42 נייטרלי

1 עוקב

אודות itaysamurai

 • דירוג
  מוביל דעה
 • תאריך לידה 10/02/1979

צפיות אחרונות בפרופיל

4,309 צפו בפרופיל
 1. מבורך, שיתפשט כמו קורונה.
 2. מאזדה 3 או 2 שנתקלה בפחח משועמם.
 3. תודה😊 זוכר אותו בתור ילד באוטומוטור, לא ידעתי שהמשיכו לייצר עד שנתון כזה.
 4. דאסטר? או יצור רומני כלשהו שברח לי שמו. נזכרתי! Aro
 5. מטרה ראנצ'ו, האוטו על שלט הראשון שהיה לי.
 6. התעוררתי בלילה עם רעיון: מנוע של תריס חשמלי. גם עובד בערך כמו שאני צריך, גם קל להשגה. מה אומרים?
 7. אחת האימהות בסאות'פארק בתקופת שילשול רחבת היקף, יא חלשים. אגב אקורדיון, דוד שלי מנגן ותמיד בזמן הנגינה יש לו פרצוף זחוח כזה שבא לזרוק עליו נעל. בתור בני עשרה היינו הבני דודים עושים בידינג על כסף למי יש אומץ לנתק לו את המגבר. היום כשאני קשיש, פתאום הכלי והנגינה מוצאים חן בעיניי.
 8. זה לא הכי בסיסי ואינסטנקטיבי אבל גם לא כמו ש-mx הגזים. לפעמים יש מה ללמד, לפעמים לא וזה גם יכול להשתנות אצל אותה אמא.
 9. כיום התוף יושב על צינור מתכת קבוע ומסתובב עליו, יש חיכוך אבל נמוך. אפשר למסב לדעתי את החיבור הזה אבל צריך דרך שלא תעכב את תהליך העבודה. לשנות יחס העברה זה רעיון, גם לא מסובך לביצוע. אתייעץ עם החברים הנ"ל, מספקים לי גם ככה מדי פעם סחורה.
 10. תודה. נשמע דומה לפעולה של מסוע, יכול להיות גם כמו מכונת תפירה אלא ששם לדעתי יש קלאץ' וזה בטח מייקר, אבל אפיון הסל"ד והמומנט הוא מה שחסר לי. לכן נתתי את המשקל והמהירות. התקנה ליד מתקן הגלילה זה לא בעיה.
 11. היי מבודדים, יש לי פעולה ידנית בפס יצור שאני רוצה להפוך לחשמלית, להקל על העובדים. על מכונה תלוי גליל שסלול כמות גדולה של חוט נחושת שזור וכשהגליל "טרי" הוא שוקל 20 קילו, זה מכביד על העובד שצריך לגלגל אותו ידנית ולעשות תוך כדי פעולת הרכבה כלשהי. הגלילה הזו איטית (דמיינו שהיום מייצרים תנועה עם היד, כמו גליל נייר טואלט/מגבת נייר) וצריכה להיות כ-2 מטר כל פעם. כלומר, הכי טוב אם הפעולה היתה קבועה, נשלטת ע"י שתי דוושות (אחת לכל עובד) ומתחברת ל-220v. אפשר תלת פאזי אם צריך. בחיפוש זריז מצאתי את זה, האם זה בכלל בכיוון? תודה.
 12. קל להתעצבן עליו. שיביא כסף מהבית המולטי מיליונר הזה, מה הוא רוצה מאיתנו. אז 5000 עובדים שיעלו לנו כסף, זה עוד בקטנה. חשבתם על המעגל הרחב שיפגע מקריסה של עסק כזה? שבוודאות תביא לקריסה של דומיו? על הספקים, המעצבים, לוגיסטיקה. גם הם, יעלו לנו כסף. גם לא ראיתי תרעומת על ה-6000₪ מענק שהוחלט לתת לעסקים קטנים. למה? כי זה אנשים כמונו ולא טייקונים? חשבתם 6000 כפול כמה עסקים זה יצא בסוף, מהכיס שלנו? החל"ת הזה עולה ערימות, שוב, לנו. אם רוצים שכשירגע פה לאותם עובדים יהיה לאן לחזור ולסיים את הנט על המדינה, זו עוד סיבה לעזור לו (קסטרו כדוגמא). איתי, בעלים של שתי חברות שלא מתכוון להעמיס את עצמו על המדינה וחושב שכל אחד - שכיר, עצמאי קטן, עצמאי גדול וטייקון, צריכים לקבל עזרה מהמדינה.
 13. מזדהה. אמנם אצלי התוספת הגיעה בגיל 31 אחרי 11 שנים בזוגיות נטול פלוס מישהו, אבל כן, הראשון "אכל" את הצורך להתרגל לשינוי סטטוס. מודה שלקח לי 9-10 חודשים לעכל את היצור הזה. כמובן, זה לא הוא, זה אני. הוא היה בסדר גמור. עם השני והשלישית זה כבר הגיע על ההתחלה. כמוכם, אני סולד מהתבניות שמנסים להכניס הורים ומשפחות, את כל משפטי המחץ, את כל הניסיון להכניס אדם לחרא של השני. מה הבעיה פשוט להיות הורים ולגדל בסבבה ולפי ראות עינינו? מה הבעיה של אחרים פשוט לא לדחוף לנו את האף לתחתונים?
 14. כי טבעי שאנשים יתלוננו, שמת אותם בסוג של כלא לכמה שבועות, הילדים היום קשים יותר לשעשוע לאורך זמן, זה לא פשוט. למעט הומור דבילי של הורים, קשה לי להגיד שאני מכיר הורים שבאמת לא רוצים להיות עם ילדיהם. הם בהחלט רוצים וצריכים הפסקה למען השפיות, אבל לא שום דבר קיצוני או לא מובן כמו אפסנת ילדים אצל סבא סבתא ליותר מכמה שעות פעם ב... אפילו אני, עם כך הקושי בדבר, די נהנה מהזמן הארוך איתם שנכפה פה.
×
×
 • Create New...