Jump to content

itaysamurai

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  7,473
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

itaysamurai שיחק אותה בתאריך יוני 21

התכנים של itaysamurai היו האהובים ביותר!

מוניטין

270 טוב

1 עוקב

אודות itaysamurai

 • דירוג
  מוביל דעה

צפיות אחרונות בפרופיל

4,678 צפו בפרופיל
 1. עפ"י ידיעות שונות, הוא אכן הוסב לבית חולים בתקופה מסוימת. בכל מקרה, גם אני לא חושב שהוא יסגר, הצבא עוד משתמש בו ולמעט גרם המדרגות הוא שלם ונראה יציב ולא מסוכן. חושב שכתבתי עליו פעם, היתה די מזמן סדרה בשם "תמרות עשן" (אל תבזבזו עליה זמן) ואחת הסצנות ההזויות יותר צולמה בתוך המבנה. לא הכרתי אותו וזה חירפן/סקרן אותי, תיארתי לעצמי שהוא ברמה כי שם התבססה הסדרה אבל לא הצלחתי לאמת, לא ידעתי עליו כלום. עברתי על גוגל ארת' מטר-מטר על פני הרמה וכך מצאתי אותו ואחרי כמה ימים ביקרתי שם לראשונה.
 2. לא טוען שאתה מנפיץ, זה סה"כ אוכל ולכל אחד יש טולרנס שונה לזה. אצלי החל מטיסות זולות ועד חברות גדולות לאירופה, החוויה דומה. נע בין לא טעים לסתמי. אבל זה בסדר, אף פעם לא ציפיתי ליותר.
 3. זכור לי לטובה, סתם בבקרת פחמימות, המצפון לא מאפשר לי לבלוע כמות כזאת. מה גם שהצלחתי לשחזר את המתכון בבית, לפחות מאוד קרוב.
 4. בלי צחוק, למעט גלידה בדרייב ת'רו, לא אכלתי שום דבר במקדולנדס כבר עשור. ולפיקה, טסתי בנניח 10 חברות שונות? המאפין או מה שלא מגישים בסוף, איכשהו היה ההיילייט של הארוחה. תמיד זה יהיה תבשיל חסר טעם, תמיד ידחפו לו אפונה ותמיד הוא ישחה בנוזלים. עד שמגיעים לביזנס🙃
 5. מה עם מעמקי רמה"ג לצפוניים? ולמתחילים, מה השעות הטובות יותר? מכיר נקודות מתות לגמרי. חושב לקחת את הבנים שלי.
 6. אני לא בררן, אבל יש לי בעיה עם אוכל שהטעם שלו זהה לאריזה שלו.
 7. השרשור הזה הזכיר לי שהייתי עושה כ-10 אלף ק"מ בשנה על אלפא בת 25-30, כולל צפון, דרום, לעיתים באותו סופ"ש. היה כיף פעם, פשוט להיכנס לאוטו לנסוע.
 8. תתחדש, אחלה סקירה. תמיד שמח לראות אנשים שלא חוששים מרכבים משומשים בתקציב נמוך.
 9. אם אני זוכר נכון, אתה במקור ממקום קטן יחסית בצפון. אין אפשרות להשאיר אותו ליד ההורים שלך (או של אשתך)? בעבר הקפאתי את הרישיונות של הסוד כי הבנתי שאין לי זמן להשתמש בה ויכאב למכור ובאותה תקופה גרתי במקום עירוני וצפוף (עם חניה פרטית אחת) ולא רציתי לסכן אותה שם. ההורים שלי גרים ברחוב שקט וקטן והייתי רגוע להשאיר אותה שם מכוסה ומדי פעם באתי להניע ולטפל.
 10. אתה שוב פעם מסתובב סביב הפאנץ'. מה אתה (חבר שלך) רוצה? איזה פיצוי היה בעיניך ראוי?
 11. אז תכתוב פשוט: מה אתה כן רוצה? מצד אחד חבר שלך יצא עני ב-1500 ש"ח (על עבודה אמיתית בחלקים ובזמן שבוצעה), אתה ממשיך ומתאר מקרה שיכל לקרות אם הייתם מביאים שמאי, ממשיך וכותב שאתם מרוצים מהטיפול של המוסך ובכלל לא התכוונתם להביא שמאי. אז מה מטרת הפוסט הזה? וגם ההיסטריה על תיקוני צבע בשוק המיאטות, כאילו אף רכב מיוחד מעולם לא נמכר עם שריטות. נמכרו ואף קיבלו מעל המחירון. גם לי בבמוו, שאני שומר עליה כמיטב יכולתי, יש 2-3 שריטות קטנות. אני שונא את זה אבל לא מוטרד מה יהיה הלאה. אם זה מה שיכניע קונה פוטנציאלי שייוותר על רכב אהוב ומטופל - בעיה שלו.
 12. אפשר לעבוד אבל המעסיק צריך לשלם 200% או יום רגיל פלוס שעות חופש שיצטברו לעובד.
 13. אכן, אחד המקומות המצמררים, צילמתי שם את ה-159.
 14. אני רק הערה, הסכום כמובן לא מציאותי, מדובר בחצי מזה ומטה ומי שהחליף 3 כנראה הקפיד על תחליף זול.
×
×
 • Create New...