Jump to content

itaysamurai

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  7,680
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

itaysamurai שיחק אותה בתאריך נובמבר 18 2020

התכנים של itaysamurai היו האהובים ביותר!

מוניטין

528 מעולה

2 עוקבים

אודות itaysamurai

 • דירוג
  שואל בשביל חבר

צפיות אחרונות בפרופיל

5,156 צפו בפרופיל
 1. הרבה זמן לא נתקלתי בשרשור עם כ"כ הרבה עצות גרועות, למעט זאת שציטטתי. זאת הפעולה הראשונה והיחידה שאתה עושה.
 2. בדיוק כזה יש לי ממיכל דלק שקניתי פעם ולא השתמשתי בו, מתברג בול על מיכלי האוריאה.
 3. בפעמיים שמכרים שלי השתתפו בהפקות שונות, הרכב ספג מכה והבעלים קיבלו התעלמות מוחלטת מבקשות לתקן את הנזק. אם הייתי פחות קפדן על הרכבים שלי והסכום היה משמעותי עבורי, הייתי נותן. בכל מצב אחר - לא.
 4. משהו מהטקסט רומז לי שאתה לא אוהב בוץ.
 5. אני לוקח בכל יום את הבעיות ברמה מאשר את אלה של המדבר. יש גם יתרונות, יו קנואו. לא הכל בוץ.
 6. טיפ חשוב: אין באמת לום גמיש. שלא יחפש אותו. השירות שלי הסתיים לפני 20 פלוס שנה אז העצות המעשיות שלי פחות רלוונטיות וגם ממרחק השנים פחות זוכרים את החרא, אבל בכ"ז. הנסיעות (אז זה היה בסיירים) לדרום היו לא קלות אבל יש משהו בניתוק הזה וכמובן שהמדבר מהמם, אז לא הכל רע. למרות זאת, הייתי מכוון לאחת היחידות הצפוניות, 7 או 188, פשוט כי קשה להתחרות בשירות שרובו ברמה"ג וגם ברוב הזמן מזג האוויר הרבה יותר נוח. חומר אנושי מאוד מגוון, עבודה לא קלה אבל לטעמי מספקת ובהחלט יש קסם לחיה העצומה הזאת. בהצלחה לו וכמובן גם לכם. איתי, דור שני לחטיבה 7.
 7. itaysamurai

  איפה כל הנשים?

  אתה מתחיל להגזים. יש פה הסברים שאתה יכול ללמוד מהם משהו, לפתוח קצת את הראש.
 8. itaysamurai

  איפה כל הנשים?

  The first rule of Amos is you don't talk about Amos
 9. itaysamurai

  המבורגר.

  סליחה שאני בן 3000, מה זה "ברעבך"? זה באשכנזית?
 10. כיף לראות, תמשיך במסע החידוש הזה.
 11. תודה על התשובה המושקעת, אתה צריך ללכת לעבוד בזה...אינטרנט. בטלפונים אני הכי זקן עם קורולה, הולך על המוכר. סמסונג פופולרי בבית, מכל מיני דורות. חברים אוהבים את ה-A8 שלהם, מרגיש נוח. נוקיה מבחינתי זה אניגמה. צירפתי להשוואות את הפוקו X3 שגיא המליץ, נתונים טובים אבל נראה גדול מדי פיזית.
 12. שלומות לשורדי השרשור, מחפש טלפון לבן שלי, בן 11. לפני 3 שנים קניתי לו שיומי רדמי 4 חדש ב-400₪ מתוך מחשבה שהמסכן יושמד תוך שבועות ספורים ולפחות לא יכאב להחליף. אז החנזיר הקטן עומד בכל מה שהבן מעולל לו ואין ספק שזה vfm היסטרי. אבל כצפוי הוא נהיה איטי וסתום במידע וגם יש יומולדת אז למה לא. מה המקביל של היום? בואו נשים גבול באלפיה. תודה.
 13. לגבי ABS, הדפסתי חלק רחב יחסית באלכסון, די בהתחלה הוא התנתק בקצוות והתעוות. באמצע הוא הדפיס מצויין, אך הקצוות יצאו גרוע שכן לא היתה לחלק קונטרה מהמשטח והשכבות הודפסו אחת בתוך השניה. כאמור, המשטח הגמיש התעוות אבל חזר לעצמו כשהתקרר. למיטב זכרוני היה מדובר בסט אפ של 220 מעלות בדיזה ו-100 במשטח ואכן חובה לוודא עמידות. חלקים קטנים הודפסו מצויין. לגבי הערתו של @Nemesis לגבי השקע שלעיתים מופיע באנדר, נזכרתי שחבר שהזמין את הפרו, סבל מהתופעה הזו עד שהחליף משטח.
 14. לא, זה פשוט הסטייל הנוראי של הניינטיז.
×
×
 • תוכן חדש...