Jump to content

itaysamurai

אחראי פורום
 • פרסום הודעות

  7,588
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

itaysamurai שיחק אותה בתאריך יוני 21

התכנים של itaysamurai היו האהובים ביותר!

מוניטין

396 טוב

2 עוקבים

אודות itaysamurai

 • דירוג
  שואל בשביל חבר

צפיות אחרונות בפרופיל

4,851 צפו בפרופיל
 1. ניקיון הצמיגים מכל הלכלוך שנדבק עליהם, גם לטובת בטיחות וגם שילכלך כמה שפחות את הכביש.
 2. רכב מקבל רישוי רק לאחר הזמנה ותשלום.
 3. עוד מאמר מצויין, תודה. כילד היה לי ראנצ'ו על שלט, צבע ירוק. אין לי מושג למה בחרו דווקא את זה לקנות לי, אבל היה.
 4. היו לי PSS שהוחלפו ב-PS4, לטעמי ה-4 עולים עליהם (18", מקדימה 225, מאחורה 245).
 5. עד התגובה שלך, התגובות כלל לא דיברו ל"גופו של רכב" אלא לעיקרון של אחזקת רכב שהוא חידה גדולה בארץ. ביד 2 יש 5 רכבים (שזה בערך 4 יותר ממה שראיתי במו עיניי), חוץ מאחד שהלך לו מנוע, מבקשים על השאר 15-20 אלף ש"ח. לטעמי לא זול מספיק בשביל רכב בן 8-9 שכולו סימן שאלה.
 6. כיף להתעדכן. יריעות גומי שונות וגם חומרי בידוד, אפשר למצוא בוירטהיים חיפה https://www.wirtheim.com/
 7. על רקע שלל התשובות שקיבלת, אני חושב שאתה יכול להסיק כבר מה השוק (לא) אומר על הרכב הזה. נמכר במספרים זניחים לגמרי, אין מידע לגבי מה שעוד נוסע, אפילו היבואן כבר לא מחוייב להחזיק חלקים שלו במלאי. מניח שמצאת רכב במחיר בדיחה והאבזור שם די נדיב באופן יחסי, מה שהופך את זה בעיניך למציאה. אם זה הכסף שלי, הייתי עובר הלאה.
 8. קארקיט טוב זה 100 ש"ח וצפונה, אבל כאמור זה לא לשימוש שאתה מבקש. ממלאים פגיעות או שקעים, מה שאתה צריך זה שיוף כולל, להשטיח את המעבר בין הפח לצבע הקיים ולצבוע שוב. מצד שני, צבע שהתקלף ככה מעיד שגם שאר הפאנל נמצא בסכנת קילוף, אלא אם זה תיקון מקומי שעשו לא טוב ומתקלף כרגע.
 9. לא נכון להשתמש בחומר מילוי למטרה זו. יש לשייף גם את הצבע המתקלף עד לאיזור שהוא אוחז חזק יותר במשטח ולצבוע. בנוסף, חומר ב-20-30₪ זה חומר נחות ונוראי לעבודה.
 10. הילדה הכי מגניבה באינטרנט (אולי השניה. הראשונה היא בת 15 שעושה פרוייקטים בריתוך ברזל עם אבא שלה). לנסיעה חזקה לא הייתי מעלה לא רק ילד, אלא כל אחד אחר. הנסיעה הנ"ל רגועה ביחס לאחד שכנראה עשה מאות הקפות, הוא נהג מעולה והסכנה שם נמוכה.
 11. מזדהה. מצאתי פעם פתק על אלפא סוד שהיתה לי. לא עניין לא שגרתי רק שהפעם זה היה ברחוב מאוד קטן ונידח שההורים גרים בו ומתחת לכיסוי. התקשרתי כדי להבין מי החוצפן, ענה בחור צעיר שפשוט התלהב והתנצל שלשם יצירת הקשר היה צריך להרים את הכיסוי. הכעס והחשש התפוגגו די מהר, עם כמה שיצא דוש.
 12. זה לא M3. סדרה 3. המרחק עצום, גם במחיר.
 13. רק שהתמונה הנ"ל אינה אחסנה לפני מסירה אלא אחסנה אחרי שוואג רכשה חזרה 300 אלף מכוניות דיזל, עקב פרשת דיזלגייט.
 14. בעולם מושלם הייתי אומר שחשוב שידייקו בגוון. אבל - צבע שאכל כמה שנות שמש גם ככה לא יהיה דומה ב-100% למה שהיה במקור, כך שגם אם תהיה סטייה מבחינת הגיוון וגם אם יהיה דיוק, אתה צפוי לראות הבדלים בין התיקון למקור.
 15. אני הייתי מדלג בפוליש על הנקודות שתמלא עם מכחול, הן לא חזקות כמו שאר המשטח וזה יכול לפגוע בהן. יש ערכות תיקון מאיביי ושות' שכוללות גם צבע לפי גוון וגם מכחול שמתאים למשימה, צפוי לצאת זול יותר.
×
×
 • Create New...