Jump to content

itaysamurai

אחראי פורום
 • הודעות

  7,807
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

itaysamurai שיחק אותה בתאריך יולי 8

התכנים של itaysamurai היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

5,662 צפו בפרופיל

הנקודות של itaysamurai

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

708

מוניטין

 1. אני כן יודע שזה חלק מעוד אותם טרנדים של התמכרות/גמילה קיצוניות של או הכל או כלום. אוכל, דיאטות, כושר, אוננות, קשרים חברתיים ומי יודע עוד איזה המצאות. כל פעם צץ משהו חדש, רוב הפעמים אותם נגמלים חוזרים לפשע הנורא שעשו לפני זה. כמו דת, כל פעם יקום מישהו יותר קיצוני, כאילו שהמטרה היא "לנצח" ולהיות יותר קיצוני מבלי בכלל להתחשב באקט עצמו - האם בריא בכלל? האם לא מוגזם? אני חושב שכ"כ משעמם לאנשים היום שזה מה שיש להם לעשות, במקום לנסות להיות מאוזנים. זה הכל. איזון. לא יקרה כלום אם תאכל פחמימה פה ושם. לא יקרה כלום אם תאונן פעם ביומיים שלושה.
 2. בדיוק מה שחשבתי עליו עם פתיחת השרשור. נשמע כמו פרט לא מסובך להטמעה. תוכנות הניווט "יודעות" איפה יש חד סטרי - זה אותו דבר. משאית של X מטר? חיפה תחתית חסומה עבורך (לדוגמא).
 3. לא מתרשם מהמהלך. אתה שב ומתאר כל מיני טיפוסי קצה בעזרת תיאורים מוגזמים, מתבל בכל מיני ביטויי רשת מיליניאלים די מעייפים, הכל כדי לתת צידוק למהלך לא כזה משמעותי. כאילו שאתה יושב עם הבילבל ביד שעתיים ביום עד שזה מעוות לך את כף היד, אם כבר סיינפלד. לרוב המוחץ, אוננות היא פעולה קצרה וכיפית של פורקן, אפילו בריאה, ופורנו הוא זרז לאקט הזה, זה הכל. פשוט מצאת איזה פעולה לדבוק בה ואתה מפיל עליה את כל מה שהשתפר אצלך, לטענתך. נו, אוקיי.
 4. לעצם העניין, בבורגר סאלון יש מוצרים קפואים (בורגרים, נקניקיות ונראה לי שגם קבב), לא רעים בכלל.
 5. לא בהכרח. משהו בדבוקת צואה הזאת נותן להם תחושה שככל שהם רבים, כך לא יתעסקו איתם. כמו ערסים. באחד על אחד הם משמעותית פחות מאיימים. כמו שכתבתי בתחילת השרשור, יום יבוא ואיזה דפקט יחליט לחנך.
 6. בתחום שלי לפחות (פלסטיק), אם אתה רוצה לייצר בסין כמו שצריך, אתה צריך הטמעה מערבית. שזה אומר הכשרה והקמת כל תשתית הייצור ולאחר מכן מינימום לשים שם בנאדם מטעמך שיפקח. אחרת, לא הטמעה ולא נעליים, הם עושים מה שבראש שלהם. ואז מי שמבין הפוטטו'ז עוד חושב שזה איכשהו משתלם או לא עולה בזמן שעולה עוד כסף, מקבל את המציאות לפנים. רוצים לייצר שוברי שוק באיכות עליאקספרס? אחלה. רוצים מוצר עם בקרת איכות מינימלית, שלא לדבר על רמת מדיקל או home care? חיזרו בבקשה לפסקה הראשונה או שתוותרו על הגישה הדבילית של "הכל יקר פה, שירות חרא" ותבינו שיש בארץ בעלי מקצוע מהמעלה הראשונה מבחינת איכות ועמידה בזמנים. פשוט תחפשו יותר טוב.
 7. חכה, עוד לא הגענו לשיא עם שילוב מעניין של היטלר ואבטיח.
 8. itaysamurai

  בוגאטי בישראל

  גם פוטושופ.
 9. itaysamurai

  בוגאטי בישראל

  התמונה לקוחה מפה:
 10. כפרה עליך, איזה פורה אתה יא הנס! מזל טוב. המקרה שלי קצת שובר את האזהרה שלך. בבמוו יש 4 מקומות ובכ"ז התרבינו בעוד אחת (שהיום הכריזה שעשתה פוק וקראה לי להריח. ילדים זה באמת מצחיק לפעמים).
 11. תתחדש! חבר בדיוק מכר כזו עם אותו מנוע. רכב מאוד נוח, שקט כמעט לגמרי, מאוד איכותי ושלם גם אחרי עשור פלוס. הקונסולה הצפה עד היום נראית מעניינת. הרווחת הרבה רכב במעט מאוד כסף.
 12. החלטה מצויינת ואני פחות מתעכב על השקל עכשיו. יפנה אותך לתחביב עם כלי שתואם את היכולות שלך. תוכל להשקיע בשיפורים שלא היית עושה כדיילי וללכת עוד לקצוות. תתחדש!
 13. אתה מחליף 4 צמיגים בגלל פנצ'ר? ככה אתה לא מתקן גג שלם בגלל נזילה. ארנונה יכולה להשתנות בין שכונות, לא משנה אם זה בית פרטי או בניין. רעפים - ממתי מחליפים כשאין נזק? נפלת רע. הבית של ההורים שלי נבנה ב-84, הבית של סבא וסבתא איפשהו בשנות ה-50. רעף אחד לא הוחלף, טיפה אחת לא זלגה. את ההשקעה הכי גדולה שלי באופן יחסי, שמתי על קודח הכלונסאות וקבלן השלד. הם האחראים הישירים לכל בעיה שעשויה לצוץ בהמשך ובין היחידים שאי אפשר לחזור אחורה בתקלות שלהם. לקנות/לבנות בית שנבנה פחות טוב אומר שאתה תרוץ אחרי תקלות כל חיי הבית. אבל בבקשה, השחרת צורת הבניה הזאת (שהיא by far הכי מתגמלת ונוחה) בגלל ניסיון בודד - לא במקום.
 14. אתם עושים פיל מעכבר. ההבדל המהותי היחיד בין בית פרטי לבניין זו הגינה. וגם שם זה תלוי בכמה משתגעים. אם מקימים גינה בשכל, התחזוקה לא גדולה וההוצאה הקבועה היא רק על מים. איטום גג? למה זאת נחשבת כמשימת תחזוקה? אם הבית נבנה טוב, זה לא יקרה. ואם יש תקלה, מתקנים נקודתית. וכאילו לא נפתחו פה איזה 5-6 תלפים של נושאים על נזילות מהשכן למעלה ואל השכן למטה. הלאה, ארנונה. אני משלם כמו ערים מסויימות ופחות מערים אחרות. מה עוד? ממש קשה לי למצוא. חסרונות גם קשה לי למצוא. אם אתם מפחדים ממשהו, זה לא אומר שזה באמת מפחיד.
×
×
 • תוכן חדש...