Jump to content

kompy

 • הודעות

  16,580
 • כאן מאז:

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  4

kompy שיחק אותה בתאריך דצמבר 12 2020

התכנים של kompy היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בפייסבוק או בטוויטר ראה חתימה
 • מקצוע
  בוחן רכב לרישוי
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.computest-rishon.co.il/

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של kompy

מגובב מוביל

מגובב מוביל (13/14)

349

מוניטין

 1. הגיוני? תלוי בסגנון הנהיגה של המשתמש/ים ברכב. כשמחליפים חלקים ברכב, המוסך צריך להשאיר את החלפים הישנים בתוך קופסה/שקית ברכב, אלא אם הסכמת מראש שיזרקו לפח. אם השאירו את חלקי הבילום שהוחלפו, צלם אותם ונוכל להתרשם ולחוות-דעה.
 2. מדוע יש להתארגן כקבוצה בתביעה שהיא אחד מול אחד? מה הכח המיוחד של קבוצה בתביעה שכזו, הרי זו לא תביעה יצוגית? מי אדוני? מה עיסוקך?
 3. את הרכב בולמים בעזרת הבלמים ולא עם תבת ההילוכים, לבד ממקרים בהם נדרשת עזרת התבה ולשם כך היא נועדה.
 4. @fatboy1340, @crazyj, מקבל בהכנעה את הדין. הסתכלתי שוב בחנ"א, ואכן נוכחתי לדעת כי יש תנאי מצטבר גם של אבני שפה(אשר לא היה ידוע לי).
 5. שוב אתה בוחר לרדת לגופו של אדם בעוד אינך מביא עובדות לענותך לבד מהתרשמותך האישית. אין צורך לציין "לדעתי"(וכיוצ"ב) מאחר וזו הודעתי ואין בה כל מובאה שמציינת כי של אחרים.
 6. לפיכך נתכנסנו חכמי מועצת הפורום - נקבע כי אין בעיה בציפוי אפוקסי הנעשה נכון והיטב ע"פ התקנים.
 7. ניתן לבדל בין רכבים שעברו כדין את מסלול הרישוי לבין אלו שלא עשו זאת. מסלולי הרישוי מצולמים וניתן לזהות את מספרי הרכב. @amosbmw, האם סיומת הלוחית הנה 67.
 8. @tepic, החלטת להיות עדי אשכנזי - "מה זה השטויות הללו". זכותך לחשוב אחרת אך תלמד להתבטא בלי לרדת לגופו של אדם. הפוסל, במומו פוסל. יש לכם בעיה עם צביעה באפוקסי, תעמידו אץ רכבכם בחניון אחר. @bjlb, תקרא שוב את הודעתך הראשונה - "אם באים לסיבוב במהירות שבכביש יבש נחשבת זהירה, מחליקים שזה רטוב" בחניון לא נוסעים במהירות המותאמת לזו של כביש יבש, גם אם היא זהירה. בחניון נוסעים הרבה פחות מהר. רעש - על מה דאווין? בטיחות - כן. כשהנך שומע רעש צורמני(לא פרפור גלגלים לשם דאווין) הנך יודע כי בקרבתך יש רכב, לכן תזהר שבעתיים מאשר חניון עשוי יציקת בטון חשוף. לדעתי, אם הצלחת לפרפר, אז כן רגלך היתה כבדה. הו"ר שמחליקים עשו זאת כתוצאה של חוסר זהירות.
 9. ההערה/הארה היתה מופנית לנמסיס. כמוני-כמוך, גם אני איני מסכים עם הפסיקה הקיימת.
 10. 1. אם הגלגלים מפרפרים בתחילת נסיעה - הנהג האיץ מהר מדי במחשבה " יש עליה(בדר"כ) אז צריך רגל כבדה על דוושת האוץ" או שצמיגי הרכב קרובים לסיום חייהם. 2. בחניון לא נוסעים במהירות אשר מתאימה לכביש, לא כל שכן בסיבוב בחניון. 3. רעש צורמני? לא מטרד רב מדי. אם כבר, הוא מוסיף לבטיחות. 4. החלקת הו"ר תקרה לרוב במהירות הליכה גבוהה יחסית כשלכך יש לצרף את סוג סולית הנעל.
 11. 250 ש"ח הנו הקנס על העמדת רכב עם 2 גלגלים על המדרכה(+מרווח של 1.3 מ' להו"ר) בין אם החניה מותרת לצד אבני השפה ובין אם לאו.
 12. לדעתי, לא ניתן לזמן רכבים על דרך השלילה. כן ניתן לזמן על-סמך המדיה החברתית(תמונות עם מס' רכב גלוי), כפי שהיה לפני מס' שנים עת זומנו מס' כלי 4X4(במיוחד מותג JEEP) למשטרת בית-דגן לבדיקה עקב שינויי מבנה(הגבהות, מידת צמיגים ועוד).
 13. התקנה החדשה היא ככל הנראה פועל יוצא עקב 'התקלה' שהתגלתה במכון הרישוי עד-הלום. כמו-כן היתה בעבר גם 'תקלה' דומה בדינמומטר ת"א עם בוחן דו"ג.
 14. @Nemesis, אולי קראת את פס"ד אך הפנמת מתוכם רק את השורה האחרונה, קרי ההרשעה עצמה. @Be roo, וכן שאר הכותבים בשרשור, מנסים להאיר את עיניך למשתמע בתוך פס"ד ומאין שאב/ו השופט/ים את ההרשעה.
 15. @falou, כל עוד הכנסת אינה מחוקקת היטב את חוקיה, ולכך כן התייחס בג"צ והעביר את הכדור למחוקק, ביהמ"ש יראה את המתניידים בקורקינט או באופניים חשמליות כדין הו"ר. לכן חובת הזהירות היא של הנוהג בכביש. כל זה נכון ויפה עד לפסיקה הבאה.
×
×
 • תוכן חדש...