Jump to content

kompy

 • פרסום הודעות

  15,658
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

22 נייטרלי

אודות kompy

 • דירוג
  מגובב מוביל
 • תאריך לידה 20/01/1966

Personal Information

 • מיקום
  בפייסבוק או בטוויטר ראה חתימה
 • מקצוע
  בוחן רכב לרישוי ועשן
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.computest-rishon.co.il/

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תקלה ידועה ברכבי יונדאי/קיה. חיישן אור בלם(יוניט ברקס) תקול ויש להחליפו. במצב זה אין לך אורות בלימה.
 2. לידיעתך, רבים מהמוסכים פתוחים לקהל(הלא רחב) ומשוועים כרגע לעבודה.
 3. ניתן כמובן לבצע הפקדת רשיון הרכב, אך כרגע לא ניתן לבצע זאת מאחר ועובדי משרד הרישוי נמצאים בחל"ת ואח"כ בחופשת פסח, וזאת עד הודעה חדשה. שים לב, גם בעת הפקדת רישיון הרכב חייב ביטוח חובה.
 4. kompy

  טסט לרכב בזמן קורונה

  בקר טוב אני עדיין קם ויוצא לעבודה, אך רבים מעמיתי למקצוע אינם זוכים לעשות זאת.
 5. בלי לחץ, פשוט לגשת לתחנת נמשטרה הקרובה למקום מגוריך והודיע על גנבה.
 6. kompy

  אישור מעבר בחירום

  מכתב הסברה של לשכת המסחר במשרד הכלכלה, הכולל קישורים למכתבים מאת משרד התחבורה, משרד הבטחון והמל"ל, המבהירים כי אין כל צורך באישורי מעבר(ויש אפילו לגנוז אותם אם הונפקו כאלו).
 7. 1. כן. רצוי לנתק את המצבר ברכב אשר עתיד לעמוד תקופה ארוכה. 2. אתה יכול לראות את השרשור שנפתח בטכני, וגם לערוך חיפוש באספנות על נושא זה. 3. ביטוחים - ראה שרשור זה, אני בדעה שביטוח חובה אסור להקפיא. 4. יתנו לצאת לקניית מזון/תרופות אולי אפילו נסיעה למבוגר תלותי. 5. כבר כעת שר התחבורה האריך את תוקף רישיון הרכב ב-30 ימים לכל אלו אשר פג תוקפם. כרגע חלק מהמכונים פתוחים ועובדים, ויתכן שאף בהמשך. במידת הצורך, משרד התחבורה יאריך שוב את תופקם של רישיונות הרכב(אם הייתם רגילים לעומס במכונים, בחודש-חודשיים לאחר שוב המשק למהלך חיים תקין, צפו לתורים אין-סופיים).
 8. kompy

  צד נהג ברכב נמוך

  קח מטר-רץ ותבדוק את הגובה בין מרכז הגלגל אל הכנף. במידה ויש הפרש ניכר בין שני צדי הרכב, אזי קפיץ הרכב בצד השקוע תקול/נחלש ויש להחליפו.
 9. kompy

  אישור מעבר בחירום

  זהו הרושם שקבלנו גם אנחנו מאיגוד המוסכים, שאין כל צורך באישור מיוחד, הגם שלאיגוד יש אפשרות להנפיק אישור.
 10. kompy

  טסט לרכב בזמן קורונה

  מכון אלישע ימשיך להיות סגור גם בשבוע הבא, וזאת לשמונה ימים לפי פסיקה של ביהמ"ש המחוזי ת"א.
 11. kompy

  מצלמת מהירות ו-WAZE

  על אלוף שדה קיימת מצלמה עוד מאוגוסט 2013. היא ממוקמת לבאים מגבעתיים לכיוון מזרח, לפני המפגש עם רחוב רזיאל(הפניה לרמת-חן). זוהי גם מצלמת רמזור. מעבר לזאת אין מצלמה לבאים ממזרח למערב. יתכן וראית הבזק אחר או שמוקמה שם מצלמה טקטית.
 12. kompy

  טסט לרכב בזמן קורונה

  לעומת זאת, ה'אחים' שלו מרחובות ומיפו היו סגורים. רחובות נפתח לשעה קלה בבוקר, אך עד מהרה נסגר, ואילו ביפו נשארו סגורים.
 13. זוהי כנראה מצלמה טקטית על עמוד, כזו שאתה רואה ברחובות העיר עם פנס אדום/כחול מעליה. להתחשב לפנים משורת הדין? מה זה, החלפת חלק ברכב כשהאחריות פגה לפני שבועיים ימים?! אי תשומת לב יכולה להביא לסיף אישום נוסף(למרות שלא ישו זאת), על נהיגה בחוסר זהירות(או משהו דומה). תמור 815 מחוק? האם אין לך עיניים בראשך אשר רואות בברור את הסימון אשר מצולם. כל דבריך, מצטער לומר זאת קבל עם ועדה, ואני מצטט אותך - בלה, בלה, בלה... לפות"ש, אם הנך עומד בקריטריונים של המרה לאזהרה, אולי שווה לך לעשות זאת.
 14. ככל הנראה רכבך הוסרט באמצעות מצלמה שמותקנת ברכבו של נאמן דרך(מדוע הסתרת את פרטי עורך הדו"ח), או באמצעות מצלמת דרך ניידת. בדר"כ הנך יכול לקבל ראיות(תמונה, סרט) רק אם הנך מבקש את יומך בביהמ"ש. אתה יכול לנסות את מזלך ולפנות אל יחידת המשטרה בה נערך הדו"ח או ליצור קשר על התביעה המשטרתית.
×
×
 • Create New...