Jump to content

אופיר36

 • פרסום הודעות

  183
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות אופיר36

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יש הבדל בין מסגרת של 20,000 לבין מסגרת של 200,000..... לגבי תשלומים - זה לא משנה. גם אם הקנייה של המוצר נעשית ב 12 תשלומים - המוכר מקבל את כל הכסף בפעם אחת ולכן מחיר המוצר כולו חייב להיות בתוך המסגרת אשראי. אבל אם מה שכתבו פה נכון - ורק המקדמה על הרכב משולמת בכרטיס אשראי - אז עם זה אין בעיה. בגלל זה התפלאתי איך אנשים קונים את הרכב של טסלה שעולה לפחות 180,000 בכרטיס אשראי..... האמת - על זה לא חשבתי. אבל בשביל לקבל מסגרת אשראי של 200K - אתה צריך להיות בעל עסק רציני עם הון כספי לא קטן.
 2. התכוונתי רק למסגרת האשראי, לא לכסף שיש בחשבון הבנק. אם אפשר לשלם באשראי רק מקדמה - אז זה כבר נשמע יותר הגיוני. אם מדובר רק בתשלום מקדמה באשראי והשאר בהעברה בנקאית - זה כבר מסתדר לי ונשמע יותר הגיוני. בכוונה התייחסתי רק למסגרת שיש בכרטיס האשראי ולא לכמות הכסף שיש בחשבון הבנק. ברור לי שניתן לקחת הלוואה מהבנק או מחברת האשראי כדי לקנות רכב, וברור לי שהלוואה מהבנק תהיה כמעט תמיד בתנאים עדיפים.
 3. בתקשורת אמרו שאת הרכבים של טסלה קונים באינטרנט בכרטיס אשראי. מי אלה האנשים שיש להם מסגרת אשראי של 200,000 שקל?? הייתי מבין אם הקונים היו מהאלפיון העליון, אז בטח יש להם כרטיס פלטינום או משהו בסגנון, עם מסגרת אשראי של מילון או כמה מיליונים. אבל לפי האנשים שראיתי שהזמינו את הרכב, לא נראה לי שהם שייכים לאלפיון. אז משהו פה לא מסתדר לי.
 4. אופיר36

  איזה רכב זה? BMW?

  לא נתקלתי ברכב הזה במציאות. אבל אולי זה בגלל שאני לא כזה "פריק" של רכבים. אולי הוא עבר לידי בכביש ולא שמתי לב. לגבי ה I3 - לא מכיר. למה? איך היא קשורה לנושא?
 5. אופיר36

  איזה רכב זה? BMW?

  גם שליש מחיר - בסביבות 300,000 ש"ח זה עדיין הרבה כסף (לפחות בשבילי). לגבי חווית נהיגה - אני בטוח שהחווית נהיגה הרבה יותר טובה מאשר בקיה פורטה שלי חח הסרטון ששלחת - לא פחות ממדהים. זה נראה ממש לא כוחות. הטסלה משאירה לה אבק. לא חשבתי שהבדל של שניה וקצת (עד 100 קמ"ש) יהיה עד כדי כך בולט ומשמעותי.
 6. אופיר36

  איזה רכב זה? BMW?

  נכון, הסבירו בסרטון שמישהו צירף פה, שקשה להיכנס ולצאת מהרכב. אבל בעיניים שלי זה "צרות של עשירים"..... הייתי מחליף אותו בקיה שלי בלי להתלבט חח
 7. אופיר36

  איזה רכב זה? BMW?

  וואו! זה נראה לי מהיר ביחס לזה שזה רכב "רגיל" ולא מכונית מירוץ במסלול מירוצים.
 8. אופיר36

  איזה רכב זה? BMW?

  תקשיב - אני נוהג על קיה. אז אפילו אם הרכב הזה איטי - הייתי שמח לשדרג. ותודה על הסרטון !
 9. אופיר36

  איזה רכב זה? BMW?

  שש שנים כבר נחשב ישן? וואו. תודה על ההסבר. בעיני, מבחינה חיצונית לפחות הוא דווקא נראה מאוד מתקדם. לא חשבתי שבייצור סדרתי עוד יש חלקים שמייצרים בעבודת יד. בכל אופן תודה על ההסבר.
 10. אופיר36

  איזה רכב זה? BMW?

  תודה לכולם על התשובות. מה הסיבה שמפסיקים לייצר רכב? במיוחד כזה שהוא מיוחד ומעוצב? הוא לא נמכר כמו שחשבו?
 11. ראיתי את הרכב בכתבה שעשו על מישהו בטלויזיה. זה נראה כמו bmw אבל נכנסתי לאתר של היבואן ולא מצאתי אותו. זה דגם ישן שכבר לא מיוצר? אני שואל סתם מסקרנות. זה לא שיש לי כסף לקנות משהו כזה...פשוט נראה ממש מהמם. למרות שזה צילום מסך מכתבה ששודרה בטלויזיה - מחקתי את מספר הרכב שמופיע בתמונה.
 12. אין קשר בין ירידת ערך לבין פגיעה בשלדה ירידת ערך מקבלים גם על כך שצבעת את הפגוש/ החליפו לך כנף ( כדוגמה ). לך לפחח שאתה סומך עליו ותן לו שיבדוק. ייתכן ואם הייתה פגיעה בשלדה שירידת הערך שנתנו לך נמוכה. מי ערך את השמאות שמאי של הביטוח של הצד הפוגע או שמאי מטעמך? אין לי דו"ח שמאי. השמאי הוא של הביטוח. לא מטעמי.
 13. נכנס בי רכב מאחור בפקק באיילון. תיקנתי את האוטו במוסך פחחות דרך הביטוח. התיקון עלה 15,000ש"ח ושולם ע"י הביטוח של הנהג השני. וקיבלתי גם 3,000 ש"ח בגין ירידת ערך אני שואל כי אני מניח שארצה למכור את האוטו עוד כמה שנים, וחשוב לי להגיד את האמת לקונה. התשלום על הירידת ערך מלמד שהייתה פגיעה בשאסי?
×
×
 • תוכן חדש...