Jump to content

אופיר36

 • הודעות

  264
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הוספתי עכשיו בס בספוטיפיי דרך ההגדרות. אני אבדוק איך זה נשמע. אולי זה באמת יעזור. אם לא יעזור אז אולי אתחיל לשמוע רדיו באינטרנט באמת. תודה על העצות!
 2. זה הרי לא הגיוני להתחיל לשנות את הבס כל פעם..... האוטו - אופל קורסה חדש מולטימדיה - מקורית של הרכב רמקולים קדמיים - שדרגתי למורל וירטוס קומפוננט + מגבר 2 ערוצים רמקולים אחוריים - נשארו המקוריים
 3. עילית אודיו (יוסי אלפיין). מאוד מומלץ פה בפורום - ובצדק.
 4. או שיש עוד אלטרנטיבות? אולי להוסיף רדיו דיסק? קצת חבל לי כי עד עכשיו שמעתי רק עם דיסקים (גם בבית אני רק עם דיסקים).
 5. תודה על התשובה. מה לגבי לטעון את הטלפון? אפשר כמובן להניח אותו בצד באיזה תא ולחבר אליו כבל טעינה. אבל ראיתי שיש תושבות עם טעינה אלחוטית, אז אולי זה שווה?
 6. או שהיא מיותרת כי ממילא עושים הכל דרך המסך מולטימדיה? ואפשר פשוט להניח את הטלפון באיזה תא באוטו וזהו?
 7. אתה מכיר מישהו מומלץ בת"א? שמגיע אליך הביתה ושוטף ידנית את הרכב אצלך בחניה?
 8. קודם כל - המון תודה על ההסבר! לפני שכתבתי פה את ההודעה, נכנסתי לקרוא פה בפורום וגיליתי עולם שלם שלא ידעתי על קיומו. רק שתבין - אני הייתי שוטף את הרכב שטיפה חיצונית בחינם בתחנת דלק (תמורת תדלוק) פעם בשבוע + ניקיון פנימי בתחנת רחיצה פעם בחודש - וחשבתי לעצמי שאני מקפיד לשמור על אוטו נקי........ לפני 30 שנה עשיתי בעצמי וקס עם טרטל וקס - לקח לי כמה שעות ונקרעו לי הידיים חח אז to make the story short : ציפוי שקוף - במחיר באזור ה 10K - אין לי כוונה לעשות. לנקות את הרכב בעצמי עם ציוד מיוחד וחומרים מיוחדים - גם אין לי כוונה להיכנס לזה. פשוט חשבתי לברר אם יש דרך קצת יותר טובה לשמור על הרכב (החדש) , ממה עשיתי עד עכשיו - למשל לקחת אותו למקום של שטיפה ידנית, לעשות לו וקס כל חצי שנה, וכו'. אבל מהתשובה שלך אני מבין שאין משהו באמצע - או שהולכים עד הסוף ועושים כמו שצריך או שמוותרים......אז כנראה אני אוותר. שוב תודה על ההתייחסות!
 9. נכון - רכשתי רכב ועוד לא קיבלתי אותו. עשיתי נסיעת מבחן אבל לא בדקתי בכלל אודיו / סאונד. אין ספק שאני אדע יותר אחרי שאקבל את הרכב. חשבתי לשאול פה כי לא מצאתי באינטרנט התייחסות לסאונד של הרכב (כמה רמקולים, איזה סוג, וכו'). תודה על ההסבר לגבי הבידוד (: אני מניח שאם לא אהיה מרוצה מאיכות הסאונד, אז אלך למישהו מקצועי שייתן את המלצתו אם צריך להחליף רמקולים או לעשות בידוד או משהו אחר. לפחות בקטע הזה אני רגוע כי יש מישהו שהומלץ פה בפורום והייתי אצלו לפני כמה שנים (החלפת הרמקולים) אז אני סומך עליו לגמרי.
 10. אתה כמובן צודק לגמרי. ובכל זאת - אולי אני אתן שתי דוגמאות: למשל - יש רכב חדש (לא זוכר איזה) שראיתי שכתוב שהוא מגיע עם שישה רמקולים של BOSE - אני מניח שמשהו כזה לא הייתי צריך לשדרג. דוגמא שניה - את הרכב הקודם שלי קניתי חדש לפני 10 שנים (קיה פורטה) ואיכות השמע לא הייתה משהו (בעיני כמובן) אז שדרגתי בקצת (לרמקולים מורל וירטוס). וזה הספיק לי. סליחה אבל לא הבנתי. אתה מתכוון שאולי צריך לעשות בידוד ברצפה ובדלתות במקום להחליף רמקולים?
 11. זאת הולכת להיות "תפילת הדרך" שלי (: תודה רבה!!
 12. חחח תודה רבה! האמת שאת התודה הגדולה אני חייב לך. אתה זה ששם "על השולחן" את האופציה של הקורסה. לפני זה אני בכלל לא חשבתי עליה בתור אופציה.
 13. עזר לי מאוד. גם להבין קצת יותר "מי נגד מי", ובעיקר - לצמצם אפשרויות. בסוף בחרתי באופל קורסה.
×
×
 • תוכן חדש...