Jump to content

אופיר36

 • הודעות

  264
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי אופיר36

 1. הוספתי עכשיו בס בספוטיפיי דרך ההגדרות. אני אבדוק איך זה נשמע. אולי זה באמת יעזור. אם לא יעזור אז אולי אתחיל לשמוע רדיו באינטרנט באמת. תודה על העצות!
 2. זה הרי לא הגיוני להתחיל לשנות את הבס כל פעם..... האוטו - אופל קורסה חדש מולטימדיה - מקורית של הרכב רמקולים קדמיים - שדרגתי למורל וירטוס קומפוננט + מגבר 2 ערוצים רמקולים אחוריים - נשארו המקוריים
 3. עילית אודיו (יוסי אלפיין). מאוד מומלץ פה בפורום - ובצדק.
 4. או שיש עוד אלטרנטיבות? אולי להוסיף רדיו דיסק? קצת חבל לי כי עד עכשיו שמעתי רק עם דיסקים (גם בבית אני רק עם דיסקים).
 5. תודה על התשובה. מה לגבי לטעון את הטלפון? אפשר כמובן להניח אותו בצד באיזה תא ולחבר אליו כבל טעינה. אבל ראיתי שיש תושבות עם טעינה אלחוטית, אז אולי זה שווה?
 6. או שהיא מיותרת כי ממילא עושים הכל דרך המסך מולטימדיה? ואפשר פשוט להניח את הטלפון באיזה תא באוטו וזהו?
 7. אתה מכיר מישהו מומלץ בת"א? שמגיע אליך הביתה ושוטף ידנית את הרכב אצלך בחניה?
 8. קודם כל - המון תודה על ההסבר! לפני שכתבתי פה את ההודעה, נכנסתי לקרוא פה בפורום וגיליתי עולם שלם שלא ידעתי על קיומו. רק שתבין - אני הייתי שוטף את הרכב שטיפה חיצונית בחינם בתחנת דלק (תמורת תדלוק) פעם בשבוע + ניקיון פנימי בתחנת רחיצה פעם בחודש - וחשבתי לעצמי שאני מקפיד לשמור על אוטו נקי........ לפני 30 שנה עשיתי בעצמי וקס עם טרטל וקס - לקח לי כמה שעות ונקרעו לי הידיים חח אז to make the story short : ציפוי שקוף - במחיר באזור ה 10K - אין לי כוונה לעשות. לנקות את הרכב בעצמי עם ציוד מיוחד וחומרים מיוחדים - גם אין לי כוונה להיכנס לזה. פשוט חשבתי לברר אם יש דרך קצת יותר טובה לשמור על הרכב (החדש) , ממה עשיתי עד עכשיו - למשל לקחת אותו למקום של שטיפה ידנית, לעשות לו וקס כל חצי שנה, וכו'. אבל מהתשובה שלך אני מבין שאין משהו באמצע - או שהולכים עד הסוף ועושים כמו שצריך או שמוותרים......אז כנראה אני אוותר. שוב תודה על ההתייחסות!
 9. נכון - רכשתי רכב ועוד לא קיבלתי אותו. עשיתי נסיעת מבחן אבל לא בדקתי בכלל אודיו / סאונד. אין ספק שאני אדע יותר אחרי שאקבל את הרכב. חשבתי לשאול פה כי לא מצאתי באינטרנט התייחסות לסאונד של הרכב (כמה רמקולים, איזה סוג, וכו'). תודה על ההסבר לגבי הבידוד (: אני מניח שאם לא אהיה מרוצה מאיכות הסאונד, אז אלך למישהו מקצועי שייתן את המלצתו אם צריך להחליף רמקולים או לעשות בידוד או משהו אחר. לפחות בקטע הזה אני רגוע כי יש מישהו שהומלץ פה בפורום והייתי אצלו לפני כמה שנים (החלפת הרמקולים) אז אני סומך עליו לגמרי.
 10. אתה כמובן צודק לגמרי. ובכל זאת - אולי אני אתן שתי דוגמאות: למשל - יש רכב חדש (לא זוכר איזה) שראיתי שכתוב שהוא מגיע עם שישה רמקולים של BOSE - אני מניח שמשהו כזה לא הייתי צריך לשדרג. דוגמא שניה - את הרכב הקודם שלי קניתי חדש לפני 10 שנים (קיה פורטה) ואיכות השמע לא הייתה משהו (בעיני כמובן) אז שדרגתי בקצת (לרמקולים מורל וירטוס). וזה הספיק לי. סליחה אבל לא הבנתי. אתה מתכוון שאולי צריך לעשות בידוד ברצפה ובדלתות במקום להחליף רמקולים?
 11. זאת הולכת להיות "תפילת הדרך" שלי (: תודה רבה!!
 12. חחח תודה רבה! האמת שאת התודה הגדולה אני חייב לך. אתה זה ששם "על השולחן" את האופציה של הקורסה. לפני זה אני בכלל לא חשבתי עליה בתור אופציה.
 13. עזר לי מאוד. גם להבין קצת יותר "מי נגד מי", ובעיקר - לצמצם אפשרויות. בסוף בחרתי באופל קורסה.
 14. בחודש האחרון חפרתי לכם פה עם מיליון שאלות לגבי קניית רכב. ואני חייב לכם תודה גדולה על הסבלנות, היחס והעזרה. זה לא מובן מאליו שאנשים נותנים מהזמן והידע שלהם ללא תמורה כדי לעזור לאחרים.
 15. הציפוי השקוף שווה משהו? איפה כדאי לעשות? כל כמה זמן צריך לעשות פוליש+וקס? איפה מומלץ?
 16. המון תודה על ההסבר. מצד אחד - האתרים האלה נראים לי רציניים כי הם עושים מבחני רכב וכל זה, מצד שני זה באמת היה נראה לי חשוד. מבאס לגלות עוד סיטואציה שבה עושים קומבינה על אנשים....
 17. זה נטו מרצון התנדבותי לעזור? או שאם אתה מחליט סופית על רכישת רכב, הם גוזרים איזו עמלה? סליחה מראש על החשדנות.....
 18. אה אוקיי. אני מסכים לגמרי שצריך לבדוק את זה. לדעתי זה משהו שרוכשי רכב היברידי / חשמלי לא לוקחים בחשבון. אני גם לא הייתי חושב על זה בכלל, רק במקרה נחשפתי לנושא הזה של אחריות חיי סוללה, והעלויות הכרוכות בנושא הסוללה.
 19. מה?? אתה רציני?? אלפי שקלים לעבודה של החלפת סוללה? טוב זה באמת דורש בירור. בגלל שהיא נמצאת בתא המטען אז חשבתי שזה רק לנתק אותה מהכבלים, להוציא, לשים אחת חדשה, לחבר בחזרה לכבלים, וזהו......
 20. הייתה לי קיה פורטה 2011 (הייתי יד ראשונה). טיפול שנתי במוסך וזהו. אפס תקלות. נוסע 16K בשנה.
 21. אין לי מושג. מבחינת מנוע ותאוצת ביניים - הרכב שהיה לי 10 שנים (קיה פורטה) הספיק לי. אז אולי גם הקורולה תספיק לי? "על הנייר" זה כמעט אותם נתונים. לגבי המאזדה - היא יקרה בכמעט 10,000 ש"ח יותר מהקורולה, וגם ככה הקורולה זה פריצת תקציב בשבילי.....
×
×
 • תוכן חדש...