Jump to content

yd b-4

 • הודעות

  664
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

2,440 צפו בפרופיל

הנקודות של yd b-4

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

181

מוניטין

 1. yd b-4

  מקדחה/מברגה חדשה

  הסל"ד בחשמליות בד"כ מאוד גבוה ביחס לפטישון אולי לכן ברח לך. לאיכות חיים מרבית אין כמו פטישון נטען אחרי שיש סט מטען וסוללות כל כלי נטען עולה גרושים. קניתי של בוש "בולדוג" שווה כח לחשמלי (יש לי גם חשמלי של בוש וביצעתי השוואה) 650 ש"ח מאמזון נראה לי הכי שווים איי פעם. אבל זה באמת לא כלי נחוץ לסתם משתמש ביתי. קצת סטייה מהנושא דיבלים.... תקנו פישר לא תוכלו לחזור לאחור. שווה את האקסטרה הגדולה מאוד במחיר.
 2. אין קשר לאמינות כאן. קאמרי הוא בהגדרה פשטנית רכב "מפואר" יותר. אם זה שווה עוד 50 זה שיקול אישי.
 3. סתם כך חברות הביטוח "פראייריות" ולא תובעות את הנזק מהאשם בתאונה?
 4. yd b-4

  מקדחה/מברגה חדשה

  כן אבל לך! יש גם אחרת חזקה יותר.... אני מדבר על מברגה בודדה לבית. לדעתי ושוב זו רק דעתי צריך לקנות את הכלי הכי וורסטילי שיש. במקרה הזו קלאץ' רוטטת חזקה תכסה כמעט 100% מהצרכים לבית כולל קדיחה בקירות ללא צורך בפטישון. אגב המחירים היום במיוחד בחו"ל מאוד זולים.
 5. yd b-4

  מקדחה/מברגה חדשה

  הסיבה שכל עם ישראל קונה אימפקט כי גם ב12V הן מספיק חזקות לכל שימוש בערך. במברגות קלאץ' אם אין לך חזקה אתה מוגבל מאוד. לי יש סט של בוש אימפקט וקלאץ' שניהם מהסדרות החזקות ביותר. האימפקט כמעט ללא שימוש למרות שיש לה כיוון מהירויות. הקלאץ הרבה יותר אינטואיטיבית ונוחה. בקיצור לבית אם אתם קונים מברגה אחת 12V אז אימפקט הקלאץ' יהיו חלשות הרבה פעמים. 18V קנו קלאץ חזקה ועדיף רוטטת אם אין לכם פטישון וסגרתם ת'פינה....
 6. מה הבעיה להשפריץ הכל החוצה?
 7. בדיוק בתקופה הזו סיימתי לחדש את הצנרת בביתי. תכלס מה ההבדל בין המחבר פלסטיק הזה לאביזרי מתכת תקניים לפקס. המוכר בחנות נשבע לי שאין הבדל ועם זה יותר קל לעבוד. אני משום מה התעקשתי לחיבורים מתכתיים הם נראים לי יותר רובסטיים.
 8. אני מת לראות איך כולכם תאכלו את הכובע שתגלו ש"החרדים החדשים" (הלקוחות של עבאס ושו'ת) טיפל'ה פחות משתלמים. מה שכיף בטיפשות בתחפושת קידמה זה שהיא ממוטטת את עצמה ודיי מהר. אני רגוע ככל שהממשלה מגזימה ביחסה לחרדים כך אני בטוח שזה משתנה על היום הראשון בפוזיציה הפוליטית הבאה.
 9. תתבונן במראה ותראה מה זו צביעות. החרדים מציקים לך כל כך שהם צורכים ח"פ "מעצלנות" פששש פתאום שימוש בכסף בעבור נוחות בסיסית אפילו לא פרימיום- זו עצלנות. זה מעניין! אז מה הפתרון של ידידי מיסים "כבדים" בכדי להקשות את החיים עבור אלה שזקוקים לכלים חד פעמיים. וכן מה לעשות במשפחות גדולות זה נצרך. (אגב המים והחופים המלוכלכים לא ממש קשורים לחרדים תראה בעצמך מה אחוז החופים הנפרדים וגודלם. גם במקורות מים חופשיים, חרדים נמנעים מאוד ללכת מבעיותצ צניעות. כנראה שהחילוני יותר מזהם מקבילו החרדי במקורות המים המטונפים שלנו. אבל זה לא מונע ממך להכות בחרדים המזהמים ללא רחם) אז ידידי הירוק מה דעתך שננחית מיסים כבדים אבל מאוד על שימוש ברכב פרטי? המס הנוכחי לא ממש עוזר. ומשפחה חילונית מחזיקה פי2 ואפילו פי3 מכוניות ממשפחה ל חרדית. היי מכוניות זה מזהם... יש תחב"צ (וחרדים דווקא נוסעים בו לא מעט) אל תהיה "עצלן"
 10. yd b-4

  קניתי רכב יד 2 ומתחרט

  מה הלחץ האטומי למכור הרגע. סבתא שלי (שנפטרה השבוע) תמיד אמרה הפזיזות מהשטן. חכו שבועיים/חודש ותראו אם אתם מתחברים. במיוחד שהחלופה היא ממש לא העיפרון החד בקלמר. מה היא לא אהבה בדאסטר?
 11. yd b-4

  באבל באר x - האם שווה?

  למה שתקבל מחודש אם קנית חדש
 12. הכיסאות האלו מבוקשים מאוד. בהרבה פיקאסו הם מתעקמים וכמעטו לא ניתן להשיג בפירוקיות PSA....
 13. אם אין לך תוספת ביטוח למקורית תקבל חליפית. האמת ברכב הזה זה לא נראה לי משנה יותר מדאי
 14. יש ל יילדה עם חרדה אדירה מרופא שיניים (ורופאים בכלל) אין מצב שהיא תשב לטיפול (ניסיתי כמה פעמים הבניין רעד מהשאגות פחד שלה) יש התחלה טובה עם רופאה פרטית. שעשתה לה 2 סתימות בתנאי שטח ללא ניקוי וקידוח רק עם חומר אוטם. לדבריה זה המקסימום האפשרי במצבה של הילדה. נשארו לנו 2 אפשרויות. 1- הרדמה כללית. 2- טיפול עם סדציה עם תרופה דרך הפה. לא הצלחתי למצוא ברשת הרבה מידע לגבי זה. האם הטיפול בטוח והאם הרופא נדרש להכשרה מיוחדת לטיפול בצורה הזו.
 15. yd b-4

  מקדחה/מברגה חדשה

  את צודק אבל יש עוד נתון:) מהירות פריקה מקסימלית לתא סוללה בודד. ב4 אמפר ומעלה יש שורות כפולות אז הפריקה כפולה. ובסדרה החדשה PROCORE משתמשים בתאי סוללה שונים שמאפשרים מלוא העוצמה כבר ב4 אמפר. (לשם השוואה יש סוללות של 12 אמפר) אל דאגה במברגה לא תרגיש במחסור הכח הן מאוד חזקות גם ככה וגם לי שיש סוללות גדולות אני משתמש ב2 אמפר. בפטישון/דיסק/ג'גסו ההבדל משמעותי מאוד.
×
×
 • תוכן חדש...