Jump to content

BeBest

 • פרסום הודעות

  479
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות BeBest

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. במקום להשקיע בשטויות שישקיעו ברמזורים חכמים שמווסתים את עצמם לפי מצב התנועה.
 2. תבדוק גם את מרפאט, אני מרוצה מהשירות. ובאופן כללי הם משלמים את כל החיסונים וכל מיני הוצאות בלתי צפויות (צילומים, תרופות וכו').
 3. אנחנו באותן הנעליים פחות או יותר, בת הזוג לקראת תחילת לימודים ואני בדיוק סיימתי. טלוויזיה - תביא מותג "מדבקה" שיענה על הדרישות מבחינת גודל,בנוסף תביא סטרימר שיומי מיבוקס (150-250 ש"ח), יענה על כל הדרישות שלך (אנדרואיד מובנה, תמיכה בנטפליקס ובכל האפליקציות של סלקום, נקסט, סטינג וכו') קנינו פיילוט 65" ב1800 ש"ח, כרגע אני רואה שהיא נמכרת בפחות (שופרסל). הטכנולוגיה מתקדמת מהר מאוד בתחום הזה, לא שווה להשקיע סכומים גדולים, כשיתקלקל פשוט מחליפים לעוד מותג "מדבקה" שכולל כבר טכנולוגיה עדכנית יותר בלי שכואב יותר מידי בכיס. מכונת כביסה - אנחנו הבאנו מידאה 7 ק"ג במשהו כמו
 4. כנראה יותר לכיוון של פיצול אישיות (או לרפד את הכיס), כי אם מדובר באגנדה לא היה סותר את עצמו. החוליה הכי חלשה בשרשרת קונה משומשות עד 40K, אלו שמכרו משדרגים לרכבים עד 80K, החוליה הבאה קונה עד 120K ובראש השרשרת קונים רכבים חדשים. אם יש ביקוש מוגבר למשומשות קטנות/זולות הביקוש מתבטא גם ברכישות מהיבואן.
 5. בבניין של ההורים דווקא היתה השפעה לרעה על תפקוד המעלית לאחר שיפוץ קוסמטי. השתמשו שם בשיש כרצפה וכנראה שזה היה כבד מידי למעלית בתוספת 3-4 נפשות מה שגרם לה להיתקע או לעלות הרבה יותר לאט.
 6. לא יודע איפה אתה צורך את החדשות שלך, אבל היום במהדורה המרכזית של 13 היתה כתבה על ביקוש מוגבר לרכב, בגלובס גם העלו כתבה דומה
 7. נהגתי תקופה על מנוע 4.3L V6, הרכב היה מאיץ יפה מאוד בלחיצה (קיק) בנוסף "נהנתי" מתוספת סאונד של משאבת הדלק מרוקנת את המיכל.
 8. בהחלט נראה רכב מעניין, אבל במחיר שלה בארץ (אני מעריך סביב 220K) היא לא מהווה תחרות.
 9. אז יש ירידה במסירות בגלל הקורונה או לא? נראה (לפי פילוח החודשים בשנה הנוכחית) שאין באמת השפעה מלבד חודשים מרץ-אפריל ולאחר מכן יש התאוששות מרשימה. אגב, יש חוסר התאמה בין טבלת המותגים לבין הטבלה לפי דגמים, למשל בטויוטה עלו לכביש 23,115 רכבים (בטבלת הדגמים), ובטבלה לפי יצרן בגיליון 10 (המעודכן ביותר?) עלו 32,555 רכבים
 10. כמובן שאתה יכול למכור אותה בשוק החופשי, אם אני לא טועה מדובר בהורדה של 8% ממחיר הרכב לפי המחירון, בהנחה והרכב כרגע בבעלות פרטית.
 11. זה ניתן לביטול העניין הזה? אני גם מתעניין ברכישה של קאמיק (לדעתי הוא פשוט הטוב ביותר בקטגוריה של מיני SUV)
 12. קרה לי אותו הדבר בלאון שהיתה לי בזמנו (2015) ואפילו כתבתי על כך בפורום. עד שהחלפתי את המשאבה והבית תרמוסטט (קומפלט) אצל רון ומאז כל הבעיות נעלמו. בצ'מפיון כדי לחסוך עליך מחליפים רק את בית התרמוסטט / המשאבה למרות שזה מגיע מהמפעל כיחידה אחת, לפי ההסבר של רון בזמנו זה גורם לנזילות בהמשך ועדיף להחליף את הכל קומפלט.
 13. אצלי ה-Android Auto פועל רק כשאני מחבר את המכשיר ל-USB ולוחץ במולטימדיה (C3) על לחצן הניווט, ישר נפתח הגוגל מאפס אבל יש אפליקציות נוספות כמו YouTube. את Waze לא הצלחתי למצוא שם למרות שמותקן על המכשיר אולי אני מפספס איזו הגדרה?
 14. לרוב חברות הביטוח יש גם שירותי עורך דין עד גובה מסוים. מניח שאם זה רק לכתוב מכתב הם יוכלו לסייע. לא יודע בקשר לפרמייה אם זה נחשב תביעה לביטוח או לא.
 15. אצלי הפוליסה חתומה כבר (= שולמה) בסעיף "פרטי נהגים מורשים" אני כתוב כנהג העיקרי והיא כתובה כנהגת נוספת. אין שום אזכור כלשהו לאחוזים / ימים או הגבלה כלשהי על מה זה "נהג עיקרי" ומה זה "נהג נוסף" ניסיתי לחפש אזכור בפוליסה עצמה, והאזכור היחיד שמצאתי הוא זה: יש לציין שבשיחה הטלפונית הנציג אמר שמבחינתם זה מי שנוהג 51% ומעלה ברכב, וזה אחרי שציינתי בפניו שמדובר ברכב שבו שנינו ננהג ככל הנראה באופן שווה (אני מבין שמעכשיו אני צריך לתעד נסיעות 😂)
×
×
 • Create New...