Jump to content

nisim91

 • פרסום הודעות

  359
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות nisim91

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מן השמים תנוחמו שלא תדעו עוד צער,
 2. אף פעם לא שמתי עלשינוי בן תריס חשמלי לתריס רגיל, בשני הסוגים אתה לוקח מידה של הu תריס רוחב פנים פנים מוריד חצי ס"מ, גובה אתה לוקח מהאבן למטה עד לאבן למעלה מוסיף עוד 10 ס"מ בערך שזה עוד 2/3 שלבים, כמובן שאם יש לך תריס פלסטיק הייתי ממליץ להחליף לתריס מוקצף בגלל כל מיני יתרונות והסכום לא גדול אם העבודה מבוצעת לבד, בהצלחה,
 3. לרוב צריך לקצר את הוואל, אפשר עם דיסק ברזל, צריך למדוד מצד לצד ולהוריד 5 ס"מ אם אני זוכר טוב, עם המנוע אתה צריך לקבל סט מתאמים. חשוב לבחור עוצמה של מנוע לפי המידות של התריס, במידת הצורך להחליף וואל (צינור) ליותר גדול תלוי בגודל של המנוע שצריך. מבחינת הכנה אתה צריך הכנה של חשמל אז כמו שאיציק אמר אתה יכול לעשות עם תעלה חיצונית או חציבה, המנוע מגיע עם 4 חוטים, פאזה, אפס, הארכה, עליה וירידה. חשוב למדוד את המנוע ולשים בורג בפלסטיק בסוף שלו כדי שהוא לא יזוז בתוך הוואל שלו ובצד השני איפה שהפין גם כן לשים בורג שלא יזוז ויברח מהתושבת, לכוון את המנוע, צריך להוריד את המנוע עד הסוף למטה, לחבר את התריס בצד אחד להרים טיפה, להשוות את הצד השני שהאור יהיה שווה בפתיחה, ואז להרים את התריס עם כיוון תוך כדי אם צריך. בהצלחה.
 4. הוצאתי לפני חצי שנה בערך רישיון למשאית עד 12 טון לאחר שהיה לי רישיון לרכב פרטי 10 שנים בערך ועדיין היתה החובה הזאת לבוא למשרד הרישוי לפני התאוריה, שאלתי במשרד הרישוי שהגעתי להחתים אותם והאמת שהתשובה לא ממש סיפקה אותי "משרד הרישוי רוצה לבדוק שאתה כשיר להוציא את הרישיון" אם אני לא כשיר אז למה אתם לא לוקחים לי את הרישיון b? זה הנהלים אדוני, בזבוז זמן של האזרח והפקידים.
 5. שלום קודם כל תסגור את הכנף כמעט עד הסוף תראה אם המרווח אור שנשאר הוא אחיד ככה תדע כמה צריך לסובב את הבורג ולאן, הבורג שבתמונה זה אלן 4 והוא לכיוון הגלגלים ימינה להעלות שמאלה להוריד את הגלגלים, אם לא מסתדר המרווח עם הבורג שי עוד שיטה עם חתיכת עץ אבל זה כשיש ממש הפרש בין החלק העליון לתחתון, תבדוק אם יש את הרעש הזה כאשר שני הכנפיים בצד אחד ככה תבטל את האופציה שרעש נוצר מהנושק בין הכנפיים,
 6. כשעבדתי בטור מנעולן בארצות הברית והיה נאבד ללקוח המפתח היינו מוציאים מידות חיתוך למפתח חדש לפי מספר שילדה, חותכים מעדכנים במחשב רכב את המפתח החדש ותוך כמה דקות הלקוח היה נוסע עם מפתח חדש. אבל הכל היה דרך אתרים של הדילרים שהיית משלם בשביל המידות חיתוך אז אני מאמין שהיה נשמר מי ביקש מידות חיתוך לאיזה רכב. פה כנראה האקרים פרצו למחשבים של הדילרים ולקחו מידות חיתוך למפתחות.
 7. הוא התכוון לתחתית של הדלת שאפשר להגביה אותה )במידו ועשו הדבקה של ריצוף רוצים להרים את הדלת טיפה אז לא מחליפים דלת אלא החלק התחתון של הדלת מוחזק עם ניטים ואפשר להרים אותו לגובה הרצוי. הציר התחתון אמור להיות עם פין כמו הציר העליון, אם תצרף תמונה המצב יהיה ברור יותר.
 8. אם אתה אומר שכל המטבח יושב על אותו מא"ז והשקע המדובר מוזן משקע אחר אז יש מצב שהתנתק בשקע שמזין את השקע שהתנתק ובגלל זה בשקע שפתחת הכל נראה תקין.
 9. הוצאתי לא מזמן על משאית. עשיתי מבחנים באפליקציה "ל" אחרי שראיתי שעברתי את הרוב הלכתי להבחן ועברתי. חשוב מאוד לקבוע טור. אם לא תקבע טור אתה יכול לשבת שם שעתיים/שלוש בכיף.
 10. יש את א.קרמר בתלפיות ירושלים לא יודע אם מתעסקים עם יחידה אחת אבל הם עושים הכל.
 11. אם יש מקום במטבח באזור הכיור זה יכול להיות טוב, לשים בשביל המים מחבר T צד אחד לחבר לקיר צד שני את הברז ניל של הברז מטבח צד שלישי ברז למכונת כביסה, בקשר לניקוז אתה יכול לקנות y שיתחבר אליו ניקוז של מכונת כביסה ושל כיור.
 12. אז מחר אני ינסה את ירון ונראה מה הוא אומר. תודה רבה לכולם בינתיים.
 13. התקשרתי לירון ואני ישלח את אישתי מחר בבוקר אליו בעז"ה. אלעד הייתי לוקח למוסך גבע אבל כמו שאמרתי אני לא יכול לשלוח את אישתי והילדה לבד למרכז עם רכב שעושה בעיות ואני לא יכול לקחת יום חופש כרגע בשביל זה. אם לא יסתדר עם ירון אני ביום שישי יסע אליהם למרכז כבר.
 14. תודה רבה על ההמלצה, מכיר את מוסך גבע ורציתי לעשות את התיקון אצלהם במהלך השבוע אך לי לא יצא להיות באזור המרכז ויש לי חשש לשלוח את אישתי והילדה עם הרכב בגלל הרעשים לכן אני מחפש משהו מומלץ בירושלים.
×
×
 • Create New...