Jump to content

ETStudio

 • הודעות

  134
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  שדות הנגב הירוקים...
 • איזה רכב יש לך?
  Toyota Hiace 1997
 • מקצוע
  צילום וסטודיו

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני מניח שהתכוונת לזה: https://carsforum.co.il/forum/30-מכוניות-ודו-גלגלי/
 2. אמנם הרכב שלי עדיין לא אספנות, אבל בתור חובב-אספנות-לייט שנהנה לקרוא בפורום, גם אני קיבלתי את הרושם הזה...🙃
 3. בהתחשב בכל מה שאמרו לך, צודקים, אבל גם אתה צודק... 😎 הנה, כאן בפורום, טרי משלשום: אמור להיות אמין ויעיל ביחס לתקציב. בהצלחה!
 4. איך שזה נראה, הרבה יותר קל להכניס את המולטימדיה לתוך הקטגוריה הרחבה של "אביזרים", מאשר לתוך האזור הממוקד והאינטנסיבי של פורום אודיו.
 5. אריה, כיף שחזרת! סיפור המסע המופלא ההוא עדיין מסופר אצלנו מדי פעם, בהחלט מעורר השראה! בדרך לכיף התקוה הטובה אתם מוזמנים לקפה בנגב...😃 בהצלחה בפרויקט החדש!
 6. חוזר ואומר לך, מייצרים גם היום את המכשירים הללו, חדשים וטובים ועדכניים, יש לי כזה, מהיר ועובד מצוין, עלות של 150-200 ש"ח, לא יד שניה ולא 5 אינץ'.... אם תרצה שלח לי ה"פ אוי ואבוי, אתה היית טורח להחליף מסך במכשיר של 39 דולר כולל משלוח...? מה פספסתי?
 7. תודה! אני מבין שהתכוונת לכאן: https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/driving-shcool?skip=0&ezor= חיפשתי וגם מצאתי בתי ספר, כאמור, לצערי לעת עתה קיבלתי תשובות שליליות ש"לא פותחים קורס", זה הרי רק לימוד עיוני 50-70 שעות. ובמקרה אחד הגדילו לעשות והציעו לי ללמוד נהיגה על מונית... יש לי תחושה שזה פשוט תחום לא מבוקש ולא כלכלי🙄
 8. תופס טרמפ על השרשור (חיפשתי אך לא מצאתי מידע בפורום): האם לבעל רשיון B מותר להסיע עד שמונה נוסעים ברכב שמוגדר אז"פ? האם נדרש רשיון D3 גם להסעת מספר הנוסעים הבסיסי (8) ברכב כזה? האם יש השלכות נוספות מבחינת עלויות רישוי וביטוח לרכב שהוא זעיר-פרטי? בנוסף, חיפשתי לאחרונה וממש לא מצאתי בתי ספר או מורים ללימודי D3, אולי מישהו יודע מה הסיפור? תודה מראש!
 9. אני רק הערה, GPS לא חייב להיות מכשיר MIO ישן ו\או יד שניה. ב 150-200 ש"ח הוא מקבל מכשיר (סיני) עם מסך מגע גדול ונוח 7-8 אינץ', מהיר ויציב ועושה את העבודה היטב. אצלי כבר כמה שנים, ללא תקלות.
 10. לקחת החלטה אמיצה, כל הכבוד! אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מוכן לוותר על עדכוני התנועה, ואם כן נותרו לך שתי אפשרויות: מכשיר GPS כמו של פעם, בסטנדרטים של 2020 זה מסך מגע גדול ונוח עם עדכוני מפות שיוצאים פעם בשנה, יעיל ופשוט. כפי שהציע לך @TDI, מערכת מולטימדיה מובנית ומסוננת, הדרן או נטפרי. אני אישית משתמש באפשרות הראשונה, העלות זניחה, והמכשיר עונה על הצרכים שלי. בהצלחה!
 11. הנה השנקל שלי, ושאלה בצידו היה לי העונג להוסיף שלושה מושבים לרכב (טויוטה הייאס) לפני כשנה וחצי, קניתי אותו עם תשעה מושבים בפועל, כשברישיון מופיעים 6 בלבד. בעקבות המלצה הגעתי לחברת "המרכיב" בירושלים, סה"כ בדקו את תקינות החגורות וביצעו שקילה, שילמתי על השירות וכעבור שעה סיימתי גם עם רשות הרישוי. מה מונע ממר איתן לעשות תהליך דומה? האם לרכב שמוגדר "מרכב אחוד" יש יתרון בענין הזה?
 12. השנקל שלי: אצלי (לא I20) היה בום דומה, וזו היתה החלפה של תושבת סרן אחורי, גומיה ב 100 ש"ח. יש קשר?
 13. אם אכן צריך להחליף ממיר קטליטי, יש מכונים שמתמחים ומטפלים בתחום הזה, מניסיון, המחיר וטיב העבודה יהיו בהתאם. רוני אגזוזים ברחובות החליפו לי ממיר בעבודה יסודית ונקיה, 1300 ש"ח. מניח שתוכל למצוא המלצות דומות באיזור הצפון.
 14. בתור התחלה, צור קשר עם חבר הפורום פיליפ: https://www.carsforum.co.il/vb/member.php?2257-Philip-R ימי המסלול שלו נהדרים, מקצועיים ויעילים.
 15. זה לא שאין סיבה להורדת רף המהירות. סיבות יש, יעילות קצת פחות.
×
×
 • תוכן חדש...