Jump to content

- XM -

 • הודעות

  662
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,845 צפו בפרופיל

הנקודות של - XM -

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

92

מוניטין

 1. משאבת אוויר תלוית סל''ד? מפלס שמן תקין, שמן בתקן הנכון כמובן, הרכב מטופל רק במורשה כל 8-9k ק''מ. כרגע אני בתקופה קצת עמוסה, עוד שבועיים שלוש אקפוץ למוסך ואעדכן. אגב @איציק נ. כאחד שהחזיק כזה רכב, אתה יודע על איזה רעש אני מדבר?
 2. אני גם התחלתי לחשוב כך. אם מישהו מחזיק ברכב הנ''ל ויכול לשתף זה יעזור.
 3. - XM -

  רשמית: טסלה בישראל

  למה מידע פנימי? סוכם מחיר מסויים עבור העיסקה, אפשר להניח שבעקבות עיסקה כזו מחיר המניה יעלה.. האם יש בעיה חוקית להסכים שבמידה ומחיר המניה עולה מעל x זה יחושב כחלק מהתשלום?
 4. - XM -

  רשמית: טסלה בישראל

  חלק מהתשלום זה הקפצת המניה, או שלא עושים תרגילים כאלה?
 5. תודה על התשובות. בדיקה נוספת שעשיתי עכשיו בניוטרל - אין רעש בכלל. בכל מקרה אני אכנס בקרוב למוסך ואעדכן.
 6. כן, זה מזכיר מכונת תפירה. חשבתי אולי זה שרשרת, אבל מקריאה בפורום הבנתי שכשהיא מתארכת היא משמיעה רעש קבוע של דקה שתיים בהנעה, אצלי אין רעש בכל בסל''ד סרק, רק בנסיעה בטווחים הנ''ל. מה בדיוק הבעייה עם המרימים? תודה
 7. היי ברשותי הרכב הנ''ל 5 מקומות 43k ק''מ, מנוע 1.6 165 כ''ס. הרעש קיים בעיקר בדקות ראשונות של הנעה, אך נשמע בצורה שקטה יותר גם אח''כ. הרעש קיים בעיקר בין סל''ד 1.7 ל - 2.4, אני שומע אותו בהילוכים 1-2, למרות שיתכן וקיים גם מעבר, אבל הרעש כ''כ חרישי, שרעשי הרקע מהכביש ומהנסיעה, בולעים אותו. הרעש נשמע רק בתוך הרכב. ועכשיו לחלק הכי קשה, איך מתארים רעש? אז זה בערך כך - הרעש נשמע כמו אוושה/רשרוש/חריקת ציר יש לו מחזוריות של חצי שניה בערך, כמו מאוורר שלא כ''כ משומן ומשמיע כל הזמן טרר,טרר,טרר,טרר. רעיונות?
 8. - XM -

  רשמית: טסלה בישראל

  https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=39207550 אני לא יודע אם הכתבה הזו משקפת את האמת, או שכלכליסט בהתאם לאג'נדה שלהם, מחפשים איפה שרק ניתן להשמיץ.. פעם הסתובבה אגדה שמאסק הצהיר שיתן רכב במתנה לכל מי שיצליח לפרוץ למחשבים של טסלה, מעניין מה עם זה. מה יקרה ביום שהאקרים ישתלטו על רכבים בכביש? האם יש אפשרות להגביל את הרכבים כך, שגם במקרה של פריצה למחשב יהיה אפשרי רק להשיג מידע. אך לא לגרום לרכב לבצע שום פעולה נהיגה אקטיבית, שלא מגיעה בהוראה מהנהג או מהחיישנים של הרכב עצמו?
 9. האם יש אפשרות להוסיף בטריה לגיבוי למצלמת ddpai z40 כדי שהמצלמה תעבוד במצב חניה ללא לקיחת מתח מהמצבר?
 10. לא חושב. אני יודע בוודאות שלפחות אצלי סיטרואן c4 פיקאסו 2017 (גיר אייסין), הרכב נשאר בהילוך ומורגש טלטול של המרכב כשהמנוע נדלק. בדקתי עכשיו את הפעלת מערכת סטארט סטופ תוך כדי גלישה בניוטרל, ההתנעה חלקה משמעותית.
 11. בגדול אתה יכול לבקש הכל.. עניין של מו''מ, ומי יותר לחוץ אתה או המוכר. יכול לשתף מניסיון אצל לובינסקי בפי גלילות, על רכב שלא היו כ''כ לחוצים למכור. ( c4 פיקאסו 5 מקומות יד ראשונה פרטית, 38 ק''מ, שהגיע יום קודם לכן מהלקוח בטרייד). ביקשתי טסט, (תאריך היה לעוד שבועיים). וטיפול 10 אלף, (למרות שעבר רק 8k ק''מ מהקודם). נתנו בלי בעייה. בנוסף בבדיקת הרכב עלה שזוג צמיגים אחורי לא משהו, וגם מצבר קצת ישן, (למרות שהרכב הניע בנגיעה וגם מערכת סטארט סטופ עבדה). כמובן ששניהם הוחלפו במיידי.
 12. אני באמת לא יודע מהם החוקים שחלים על כלים כאלו, יש חוק שאוסר לנהוג על קורקינט בניגוד לחוקי התנועהשל כלי הרכב? שוטר יכול לתת דו''ח על נסיעה באופניים חשמליות באין כניסה?
 13. האם ואיך לדעתכם צריך להסדיר את נושא רכיבת קורקינט/אופניים חשמליות, כדי שתאונות מצערות כאלה לא יקרו שוב? איך מתמודדים עם זה בעולם? https://news.google.com/articles/CAIiED5ylhxwQS-ItL46LnBOseMqGQgEKhAIACoHCAowwuCbCzCG67MDMJm97wY?uo=CAUiIWh0dHBzOi8vd3d3Lmlubi5jby5pbC9uZXdzLzUyNzcxN9IBAA&hl=he&gl=IL&ceid=IL%3Ahe
 14. יש לי הרגשה שמישהו מחפש סולם לרדת מהעץ..
 15. ???? אני צריך להסביר למה זה שטויות?
×
×
 • תוכן חדש...