Jump to content

Ragnar

 • הודעות

  356
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

Ragnar שיחק אותה בתאריך פברואר 8

התכנים של Ragnar היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  סקודה ראפיד

צפיות אחרונות בפרופיל

4,654 צפו בפרופיל

הנקודות של Ragnar

משקיען

משקיען (5/14)

220

מוניטין

 1. Ragnar

  תן ביס וצרות אחרות

  סיבוס הרבה יותר נוח כי ניתן לשלם איתו גם בוולט
 2. בעסקות ליסינג תפעולי מסוימות קיים סעיף של ״השבה לקדמות״ שמנקה אותך מנזקים קוסמטיים, תבדוק אם יש אצלך סעיף כזה
 3. בעיקר, כן. טיול בצפון שיתבסס פחות על ערים מרכזיות ועל מרכזי קניות אין ילדים, זוג מחוסן
 4. לא מבין איך הגעת לצריכה כזאת. אני עם איוניק 2019, עם רגל לא קלה במיוחד על הגז אבל גם לרוב נוסע באזורים פקוקים, ונמצא על 21-22 ק"מ לליטר.
 5. איך התגעגעתי לפורום... מעוניין בדעתכם: לפני כשנה סגרנו בתחילת ספטמבר הקרוב חופשה באיטליה, יש טיסות ויש רכב. אני לא יודע כל כך איך לאכול את שובה של הקורונה. היינו אופטימים, אבל אני לאט לאט חושב על ביטול החופשה. אנחנו מחוסנים כמובן, אבל בכל זאת - כל העניין של הבדיקה לפני / אחרי / באמצע / בצד, קצת לא נחמד, ומעבר לזה - מי מבטיח שלא יהיו הגבלות שם או פה? אני סקפטי.
 6. מסכים ^ הכל ענק, כאילו בוצע זום אין של 30% פחות נוח לטעמי...
 7. ליאור ידידי! ביצוע עבודה חד פעמית לא מדובר על משרה בחברה
 8. צודק לגמרי. המתחם נמצא בתל אביב, מדובר על קומת קרקע שכוללת גם גלריה של משרדים (בערך קומה שנייה)
 9. שלום לכולם, אנחנו חברת סטארטאפ שנמצאת כרגע בתהליכי שיפוץ מתקדמים למתחם אליו אנחנו עתידים להיכנס אליו, כחלק מהשיפוץ, יש לנו צורך באיש IT / מתקין רשתות - מישהו שיטפל לנו בנושא חיבור הרשת, יחווט, יקנפג, ויתקין את הציוד. חוברנו לאחרונה לתשתית סיבים של בזק, אך אנחנו מעוניינים לבצע בעצמנו את החיווט הפנימי והפריסה של ה-Mesh (מתכננים לעבוד על WiFi, מדובר על חלל גדול יחסית). בגדול - אם אתם מכירים איש מוכשר שיהווה אינטגרטור ויבצע את הפריסה הפנימית של התשתית במתחם (WiFi, חיווט וכו'), תרגישו חופשי לשתף. יש ברשותנו fortigate 100f ונרצה להשתמש ביחידות Mesh של Ubiquiti תודה
 10. שעה וחצי לכיוון בשעות השיא (הלוך בשעת השיא וחוזר בשעת השיא). סה"כ 3 שעות על הכביש אין ברירה, והמקום עבודה שווה את זה...
 11. האיש והאגדה חוווווווזזזזזזזררררר
 12. שלום חברים, רכשתי לאחרונה איוניק 2019, 20 אלף ק"מ מליסינג (נרכשה מכלמוביל - נהג יחיד). הרכב עבר טיפול 15 אלף על ידיהם במוסך המרכזי של יונדאי בפ"ת, וכעת שנה לאחר מכן יש צורך בטיפול שנתי (שנה או 30 אלף, המוקדם). באופן אישי אני תמיד מעדיף להקים את הטיפול בחודש - חודשיים. מכל מקום, התחלתי לברר וקיבלתי הצעות מחיר מופרזת מהמוסך המרכזי של יונדאי בפ"ת, על סך 1280 ש"ח לאחר 10 אחוז הנחה. עד היום הייתי עם רכב צמוד מהעבודה ולא הכרתי את עולם המחירים אודות טיפולים לעומק. זה מחיר סביר? מפרט הטיפול נשמע סטנדרטי וכולל החלפת נוזלים, שמנים וכו' - - - - - - - בנושא אחר, לאחר הרכישה הבחנתי מיד בכך שבעת בלימה ממושכת ממהירות גבוה (לא חזקה באופן חריג), יש בשלב מסוים רעש של "שפשוף" מהגלגל הקדמי השמאלי. בנוסף, קיימים רעשים בעת בלימה מוחלטת וזחילה/עמידה "על הברקס", שחרור ובלימה. מקווה שאתם מכירים את הכוונתי. השריקות האלה שיש בברקסים ברכבים בני 10+ יודעים לומר על מה לשים לב? יכול להיות שיש צורך בהחלפת רפידות וזה יפתור את הנ"ל? אני מרגיש גם בעמידה של הרכב רעידות, אומנם מאוד חלשות שקשה לשים לב אליהם, אבל קיימות (אולי הגיר?) כחלק מהיישור קו החלפתי 4 צמיגים למישלין פרימסי 4 בעצת חבר פורום, כולל כיוון פרונט. הם מצוינים אך הבעיות הללו לא נבעו מהצמיגים. חשוב לומר - הרכב עבר בדיקה מקיפה לפני הרכישה במכון וכל החלק המכני היה תקין, והרכב טופל בזמן. תודה!
 13. אוטו מרהיב בעיניי מכל הבחינות, אך לצערי בתמחור לא מספיק אגרסיבי.
 14. מעניין מה שאתם אומרים בקשר לדמי ניהול. בקרן פנסיה באלטשולר - 1.49 מהפקדה, 0.1 מצבירה בקרן השתלמות באלטשולר - 0.8
×
×
 • תוכן חדש...