Jump to content

bobi

 • פרסום הודעות

  610
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

45 נייטרלי

אודות bobi

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני ממליץ לך להיזהר עם זה. לי זה הוריד עדכון שאחריו הבלוטוט' לא עבד והייתי צריך לשבור את הראש איך להסיר אותו ולהתקין את העדכון הרשמי של דל. מאז אני מעדכן את החומרה רק דרך האפליקציה של דל.
 2. למה לעבור ל voLTE, ניתן ככה יותר בקלות להוציא שיחות במקרים של קליטה גרועה?
 3. אתם מתכוונים לאיוניק החשמלית? יש בלימה רגנטיבית שמרגישים אותה גם בהיברידית הרגילה?
 4. אני קניתי דל latitude מתים נטקום וכשהיתה לי בעיה, תוך שעתיים באותו היום הגיע אלי טכנאי לעבודה ופתר אותה. עוד לא נתקלתי בשירות כזה בארץ. השירות הוזמן דרך הספק של המחשב, אני לא יודע אם תקף לכל מקום שרוכשים ממנו מחשב של דל.
 5. אני קניתי מאיביי את מה שמופיע בקובץ וורד עם ההוראות שצרפתי באחת ההודעות בהתחלה. זה לא יקר, פשוט צריך לחכות לדואר ישראל..
 6. המובילאי זאת קומבינה שיש ברכבים של יבואנים שמנסים לחסוך כמה שקלים על המערכת המקורית של היצרן של הרכב. אין כיום יצרן רכב שלא נותן חבילת בטיחות מלאה בכל הדגמים שעברו תקינה אירופאית או אמריקאית שכוללת התראות וגם תיקון אקטיבי. אני אישית מעדיף להתרחק מזה ובכלל ממערכות בהתקנה מקומית. גם כי מדובר בהתקנה מקומית ידועה לשמצה שיש סיכוי גבוה שתגרום לאורך זמן לכל מיני קרקושים בפלסטיקה שפורקה וגם כי מדובר בצפצפת מיותרת שלא מתקשרת עם שאר המערכות של הרכב. במאזדה 3 זה בכלל סיוט. חלק מההתראות מגיעות מהמערכת של הרכב וחלק ממובילאיי ויש סימפוניה שלמה של צפצופים עם חיווים בכל מיני מקומות, חלק מופיע בתצוגה
 7. צריכת הדלק או הטווח החשמלי הרשמיים הם תמיד לא ריאלים ויותר טובים על הנייר מאשר במציאות, גם ברכבי בנזין וגם בהיברידים או חשמליים מלאים.
 8. זה 10 לשתי נורות. אני מניח שהדברים האלה תמיד יותר זולים בחו"ל, אבל לא היה לי כוח לחכות עד שזה יגיע בדואר.
 9. אז התקנתי את המנורות. מסוג W5W. עלו 9.90 בהום סנטר. לקח 10 שניות לחבר לשקע מתחת לדאשבוארד.
 10. אם הוא לא מקשיב אז חוץ מלהמשיך לנדנד לו, אין לך מה לעשות, זה לא שהוא חורג מתחום החניה שלו. אתה יכול לחנות כמוהו צמוד לקו ואז לחסום לו את דלת הכניסה, עד שהוא יבין שאם הוא רוצה להצליח לפתוח את הדלת הוא חייב לשמור קצת ספייס. אבל גם יש מצב שהוא ידפוק לך את הרכב בנסיונות שלו להשתחל אל הרכב דרך הדלת.
 11. יש קישור בדף ששלחתי ללחצנים מעלי אקספרס, זה עולה כ100$, לדעתי מחיר סביר בשביל מה שזה מוסיף. יש גם קישור למתאם OBD2 שעולה מאיביי כ 30$. אבל מישהו אמר לי שהוא הצליח גם עם המתאם בלוטוט הכי פושטי שיש.
 12. עשית את הדבר הזה בפיאסטה? עם הקרוז קונטרול? אני לא דואג שאני לא אצליח, זה רק כמה ברגים ופלאחים שצריך להוציא ולהחזיר וגם יש המון מדריכים מפורטים ואני בטוח שאם אני אחפש, גם סרטונים. עדיין לא פרקתי משהו אף פעם ברכב, אז..
 13. אין שום שינוי פשוט צריך לפרק אותה ולשים בחזרה. אני לא יודע אם חס וחלילה יקרה משהו, אם הביטוח לא יתנער מזה ויגיד שבוצעו שינויים מבניים ברכב לא על ידי בעל מקצוע מורשה.
 14. תודה. אז אם כך אני מבין שיש מנורה אחת בכל צד.
×
×
 • Create New...