Jump to content

מלטבשי

 • פרסום הודעות

  3,769
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

74 נייטרלי

1 עוקב

אודות מלטבשי

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רמת גן
 • תחביבים
  PSA
 • מקצוע
  טכנאי מנועי סילון

צפיות אחרונות בפרופיל

3,832 צפו בפרופיל
 1. מתאם BT יעבוד גם בגרסת הפרוצים. רק שקשה נורא להשיג אותו. אני לא רואה בו יתרון ענק. בכל זאת צריך להתממשק עם ה-OBD ובכל זאת צריך להביא את ציוד הבדיקה.
 2. טיפול הכוונה לטיימינג? כי אם לא, יש לך 2 כניסות לא מתוכננות למוסך. תופעת פיח בשסתומים זה דבר שכיח במנועי הזרקה ישירה. החלפת קולר - לא מכיר תקלה כזו באופן נפוץ יחסית ובהחלט חבל שקרה לך. טיימינג - זה דבר שידעת עליו. אבל לא נשכח שהרכב כבר נסע 120 אלף ק"מ וצבר בלאי. באיזה חברת ליסינג הוא היה לפני שהגיע אלייך? לא בהכרח ששמרו על האוטו בליסינג ואת הלקרדה אתה אוכל לבד.
 3. איך אתה מצפה להתחבר לרכב, לאחר שרכשת (לכאורה) מנוי, ללא ציוד מקורי? ממה שאני מכיר זה מופרד. יש את מערכת ה-servicebox שאליה צריך שם משתמש וסיסמא. במערכת זו, יש את הגישה לכל דיאגרמות החלקים (ברמה הנמוכה של הרישום) וגישה לכל המסמכים הטכניים (דיאגרמות של צמות, תהליכי עבודה וכו'). יש בנפרד מינוי לאפשרות להתחבר לשרתים שלהם, עם הציוד המקורי ולבצע דיאגנוסטיקה. אתה מדבר על המערכת השניה? אם אתה מכיר אתר שאפשר להרשם, אשמח אם תוכל לשתף
 4. כדי להגיע לאופציה להתחבר ולעשות מנוי, צריך שם משתמש וסיסמה. מי שאמון על זה בארץ זה היבואן - לובינסקי. בהצלחה
 5. יש חדש עם הרכב? מסקרן המצב לאור הדיונים האחרונים על האמינות של 308
 6. בזמן האחריות? לתת להם תירוץ? ממש לא. אם כבר, להשתמש בשמן שהשתמשת עד עכשיו, סבבה. להתחיל להתקדם לבד, קצת יותר מפחיד. זה לא NFU
 7. על המעבה של הדור האחרון אני פחות מכיר. אני דווקא התכוונתי לדור הלפני אחרון שם הרדיאטורים נוזלים בקצב מוקדם מהצפוי. למען ההגינות, גם המעבים של סיטרואן ופיגו אחרי שנת 2006 לא תמיד להיט. אצל אחותי החלפתי מעבה אחרי 12 שנים ב-C4.
 8. גם אצלי ב-307, שנת מודל 2003, האלטרנטור ומעבה מקוריים. רדיאטור הוחלף - איפשהו לפני שנה-שנתיים. אגב, במזדה 2 (מגוון רכבים של שכנים ומשפחה) אני שומע שמחליפים רדיאטורים בגיל וק"מ מוקדם יותר.
 9. קפיצה למוסך גבע תעזור לך לקבל תמונת מצב אמיתית.
 10. זה לא קשקוש ביתי. זו התוכנה שעובדים איתה במוסכים.
 11. יש פה בפורום כמה אנשים שמחזיקים מחשב תואם מקורי. מאיפה אתה בארץ? אולי בטווח הק"מ המותר שלך יש מישהו שיוכל לעזור?
 12. אם אתה בוחר למשוך איתו עד למוות, המעט בנסיעה שגורמת לו להחליק כדי לא לגמור אותו מהר יותר
 13. יש סיכוי שמחליף החום בגיר, לא מתפקד כראוי. יש סיכוי שהרכב מתחמם בגלל רדיאטור סתום או תקלה בתרמוסטט ואז הגיר לא מתקרר כראוי. יש סיכוי שמאוורר לא נכנס למהירות ראשונה ואז אין קירור עד ל-105 מעלות בערך. יש סיכוי שמשאבת מים לא אידאלית הגיר הזה לא אוהב להתחמם. בדוק שמערכת הקירור עובדת בצורה אידאלית. אבל - אם באמת הגיר מחליק, שום דבר לא יעזור יותר מדי.
 14. אתה נוסע עם מזגן? כאדר אתה מדליק אותו המאוורר עובד קבוע? כשאתה כותב נסיעה בין עירונית , הכוונה לעליות ומאמץ או נסיעה במישור? מה מראה מד הטמפרטורה כאשר האוטו "מתעייף"?
×
×
 • Create New...