Jump to content

pooh-bear

חברים פרימיום
 • פרסום הודעות

  4,623
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

pooh-bear שיחק אותה בתאריך נובמבר 7 2020

התכנים של pooh-bear היו האהובים ביותר!

מוניטין

729 מעולה

אודות pooh-bear

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  במרחק גרירה מגבע
 • איזה רכב יש לך?
  פוקוס אקובוסט ידנית, 2013, יד 4 מליסינג, עם מנוע מקורי!
 • תחביבים
  צרפתיות מזדקנות
 • מקצוע
  כתיבת באגים, תיקונם, הכנסת חדשים וחוזר חלילה

צפיות אחרונות בפרופיל

5,115 צפו בפרופיל
 1. אם היה לו קצת שכל היה מחליף רצועה לכולם וזהו במקום להגרר למדידות לא רלוונטיות וייצוגיות.
 2. בדיזל למיטב ידיעתי יש בעיה (לא זולה בכלל) עם משאבת / מיכל אוריאה, אם אתה מחפש דיזל רצוי לחפש אחת שבה המיכל כבר הוחלף. בבנזין לעומת זאת יש בעיה עם רצועת התזמון (שיש לגביה שרשור ארוך ומלא באינפורמציה) שהרבה יותר נפוצה במנוע המוגדש. אם תקנה כזו, חשוב לחפש אחת שהוחלפה בה הרצועה בזמן (לפני שנגרם נזק). מבחינת כח כנראה שעדיף הבנזין המוגדש, מבחינת אמינות הדיזל כנראה ישרוד הכי הרבה זמן, רק לקחת בחשבון את בעיית האוריאה.
 3. לגבי הממיר - קורה. לא מאוד סביר, אבל קורה. אם אתה מחפש מישהו שאפשר לסמוך עליו ויכול (ומוכן) להגיע למרכז - זה הפיתרון הכי טוב שתמצא. רק תקבע תור מראש.
 4. רצועה, מגומי. לא טבולה בשמן אבל חשופה לאדי שמן. אכן מתפוררת עם הזמן (יותר נפוץ במנוע המוגדש, אבל קיים גם באטמ' כמו שלך). לך תחליף, ויפה שעה אחת קודם. אם אתה באזור המרכז, עשה לעצמך טובה וגש למוסך גבע בת"א או לאורן שירותי רכב בחולון, לא מורשים אבל מתמחים ברכבים האלו ויעשו מה שצריך (במורשה עלולים לספר לך סיפורים ולא להחליף).
 5. מי אמור לקנות את הדיזל הידנית פרט למורים לנהיגה? וכמה מורים עוד בכלל מלמדים על ידני?
 6. תתחדש! ותהנה מהגיר, יש סיכוי לא רע שזו הידנית האחרונה שתחזיק...
 7. אני ממש לא חושב שאיכות החומרים ב-208 (החדשה) נחותה מזו של האוקטביה או הקורולה, בטח לא ברמה שלמישהו ממש יהיה אכפת. הפוקוס שלי חוגגת 8 בקרוב, מוגדשת, ללא בעיות במנוע או בטורבו (טפו טפו טפו). זה לאו דוקא אומר שמדובר במנוע אמין.
 8. לא מבין את הצורך להתנצח. אתה מדבר כאן על דגמים ספציפיים, אף אחד לא מכחיש שיש מנועים פחות מוצלחים (בוודאי ה-thp156 שמשום מה לא הזכרת). לפחות ה-1.2 של PSA כיום (אחרי תקופה ארוכה) נחשב לאמין וגם ה-1.0 של VAG. אבל כן, אם אתה מתכנן להחזיק רכב ל-15 שנים, מנוע אטמוספרי וגיר פלנטרי יהיו (שוב, כנראה) עדיפים. ושוב, "חווית נהיגה" זה מושג שכל אחד מבין אחרת. אין ספק שיש חוויה שונה בין סופר מיני לפול סייז, פשוט לא בטוח שזו של פול סייז עדיפה. לגבי איכות החומרים והטכנולוגיה - בגדול כן, בקטן נציגים בטופ של קטגוריה נמוכה יותר עדיין יכולים להיות עדיפים על נציגים פחות מצטיינים מקטגוריה גבוהה יותר (
 9. מה נסגר? בסה"כ מציעים לפות"ש רכב שיכול לענות על הצרכים שלו כפי שהוא הגדיר אותם. הוא כמובן יכול לעשות עם ההצעה הזו מה שהוא רוצה, ואני לגמרי מבין למה מישהו יעדיף רכב מרווח יותר (ולא שזו אחת הנקודות החזקות של ה-3 דוקא, אבל מילא). לא צריך להקצין כל דבר. לגבי "חווית נהיגה" - לא בטוח שה-3 עדיפה על הקורסה או ה-208 למשל, אבל זה כבר מאוד תלוי בהגדרה של חווית נהיגה. עניין האמינות של מנוע אטמ' לעומת מוגדש כנראה נכון (אין לי נתונים) כשקונים רכב בן 10. השאלה אם זה מעניין (ואת מי) כשקונים רכב חדש. מעבר לזה, שום רכב מודרני הוא לא "פשוט", גם לא מאזדה, ואין שום קשר בין רמת המורכבות של רכב ל
 10. לפי מה שפות"ש כתב, לא? הוא ביקש מקום ל-3 כיסאות ילדים? תא מטען להעביר 3 זוגות אופניים? מכיוון שלא, אז כנראה שלפחות מבחינת מקום, סופר מיני יכולה להספיק עבורו. איפה בדיוק הוא דיבר על "ריגוש"? התפספס לי. למיטב זכרוני הוא רק ביקש משהו שלא ירגיש איטי. אולי, אבל הוא לא ציין את זה. תסביר בבקשה מה הקשר בין הפיאט 127 שהיתה לך לקורסה, יאריס, קליאו, איביזה או פאביה חדשות מהיצרן. ואם אפשר, מה הקשר לקודיאק. תודה מראש.
 11. לדעתי האישית, לזוג בלי ילדים אין באמת צורך במאזדה 3, בטח אם התקציב לא מאפשר. הייתי חושב על סופר מיני - קורסה, יאריס, אולי קליאו (גיר רובוטי). נשמע לי בחירה הרבה יותר הגיונית בהרבה פחות כסף.
 12. נשמע בדיוק כמו עוד קיה פורטה, אבל אם רוצים לגוון אפשר גם קורולה.
 13. אין ספק שזו תצפית שמחזקת משמעותית את התאוריה של איינשטיין. כמה גועל מסתובב במדינה הזו חופשי. קשה, קשה.
 14. שנתון הכי חדש שנכנס לתקציב, לשני הדגמים. את הג'אז אני מניח שתמצא סביב 16-17 בתקציב הזה, במחירים של האוריס אני פחות מתמצא. לגבי הסוללה, החלפה שלה עלולה להיות (מאוד) יקרה, אבל יכול להיות שיש פתרונות כאלו ואחרים במחירים סבירים יותר. למיטב זכרוני אפשר להעריך את האחריות ל-12 שנים (כל שנה מחדש) אבל לא הייתי מציע לך להסתמך על הזיכרון שלי - תוודא בעצמך.
×
×
 • תוכן חדש...