Jump to content

pooh-bear

חברים פרימיום
 • פרסום הודעות

  4,481
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

pooh-bear שיחק אותה בתאריך נובמבר 7

התכנים של pooh-bear היו האהובים ביותר!

מוניטין

608 מעולה

אודות pooh-bear

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  במרחק גרירה מגבע
 • איזה רכב יש לך?
  פוקוס אקובוסט ידנית, 2013, יד 4 מליסינג, עם מנוע מקורי!
 • תחביבים
  צרפתיות מזדקנות
 • מקצוע
  כתיבת באגים, תיקונם, הכנסת חדשים וחוזר חלילה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,511 צפו בפרופיל
 1. כמעט שלוש שנים, פחות מ-30,000 ק"מ - ונראה (לעין הלא מקצועית שלי) שהגיע הזמן להחליף. נכון? לא נכון? ואם נכון - למישהו יש המלצה ל-215/50R17 95w?
 2. אז גם אני נשברתי. הבת שלי אוטוטו בת 10, והבטחנו לה טלפון ליומולדת. הדרישה העיקרית היא שהמחיר יבוטא ב-3 ספרות, בשקלים. הייתי שמח גם לקבל מסך קטן יחסית (בכל זאת, ילדה בת 10), מצלמה סבירה, בטריה סבירה, הגנה נגד מים וכמה שיותר מקום אחסון (שבין כה וכה יתמלא תוך יומיים בסרטונים מטופשים, אבל הרבה יותר קל לג'נגל כשיש יותר זיכרון מפחות). גם אפשרות לכרטיס SD תהיה נחמדה. מעבר לכל זה אני (באופן אישי ולא לגמרי רציונאלי) מתעב את כל ה-bloatware הממש לא הכרחי שכל היצרניות אוהבות לדחוף, אבל לא משדרגות לעולם. אז פעם היה android one, היום קצת פחות, אבל יש העדפה ברו
 3. יש תפקידים שהמעסיק משלם עליך ישירות סד"ג של 100,000₪ לשלושה חודשים האלו (משכורת + עלויות), משקיע בך לא מעט בהכשרה (זמן של אנשים אחרים, לפעמים גם כסף), ציוד וביורוקרטיה, בתקווה שאחרי הזמן הזה תתחיל לתת תפוקה חיובית. מעבר לזה, גם מפסיקים כמובן לגייס למשך התקופה הזו כי המשרה כבר אוישה. מישהו כזה שעוזב אחרי 3 חודשים זו חתיכת מכה למעסיק, מכל בחינה אפשרית.
 4. למה אנשים אף פעם לא מסתכלים על חצי הכוס המלאה? עכשיו כשהפלסטינים השתלטו על הבית הלבן, קמלה האריס הולכת אוטוטו להיות הנשיאה וישראל הולכת להיות מושמדת, לפחות מי שישרוד את השואה הגרעינית שמצפה לנו בוודאי יוכר כפליט ע"י האו"ם, ויוכל להגר לניו זילנד. אני במקומך הייתי מתחיל להתעניין איזה תנאים מקבלים שם פליטים. מצד שני, יהודי שהתחתן עם גויה? ועוד ע"י רבי וכומר ביחד?!? אני לא לגמרי בטוח שאני רוצה לחיות בעולם שזה קורה בו, אפילו לא בניו זילנד. סתם בשביל הצחוקים, אני מניח שלא נתקלת בזה (שבסופו של דבר, כמו הרבה דברים טובים אחרים פרט למבטא סביר, מגיע מניו זילנד). רק תשב
 5. אני לא מבין מספיק כדי להכנס ללמה אתה חושש. לא כתבת גם במה אתה עובד. אם מדובר במשהו פשוט שאחרי תדרוך של שעה אתה כבר נכנס לעבודה ומעמיס ארגזים - ניחא. לא נעים, לא נורא. אם, מצד שני, מדובר שמשהו מורכב יותר שדורש הכשרה לא קצרה על חשבון המעביד (או לפחות על חשבון הזמן שלך בעבודה) ואתה נעלם אחרי 3 חודשים - קצת יותר נורא. לא סוף העולם, אבל זה תרגיל שאם תחזור עליו יותר מדי פעמים, לדעתי תפגע בסיכוי שלך למצוא עבודה בהמשך. בהסתכלות של מעסיק, לא הייתי רץ לגייס מישהו שעוזב מקומות עבודה אחרי תקופה קצרה, בטח בלי סיבה טובה. אני חושב שצריך לשקול (או אולי, צריך היה לשקול, בזמן עבר) את ההש
 6. אם אתה יכול להעלות קצת את התקציב, הונדה ג'אז מ-2015 תיתן לך את כל מה שאתה מחפש. ריו, i20 ומאזדה 2 לא יהיו חסכוניות כל כך, האיביזה בתקציב כזה עלולה לסבול מהגיר. אם אתה מתכנן בעיקר נסיעות עירוניות ומוכן להסתפק ברכב קטן יותר, מיצובישי ספייס סטאר יכולה להיות אפשרות חצי סבירה.
 7. לגבי שוק, לדעתי יש שוק שונה לגמרי לרכבים "טובים" ולרכבים "גרועים". רוב הקונים יעדיפו לחכות קצת מאשר לקנות רכב "גרוע" (עם תאונה לא קלה, עבר מפוקפק או סתם הזנחה קוסמטית כללית). גם אלו שכן מוכנים להתפשר על רכבים פחות טובים, יורידו לא מעט על ההתפשרות הזו. ועדיין, ל-308 (בייחוד לסטיישן) יש שוק חלש יחסית.
 8. זו בדיוק הנקודה - כשאתה קונה רכב ב-10,000₪, פחות אכפת לך אם הרכב יורד ב-10% או ב-30% בשנה, כי ההפרש יהיה נמוך יותר מתיקון תקלה רצינית. כלכלית עדיף לקנות רכב ב-10,000₪ שמאבד 30% בשנה מרכב ב-100,000₪ שמאבד 10% בשנה, או במילים אחרות, לפעמים יותר זול לצאת פראייר.
 9. הבעיה העיקרית של הג'אז היא שהיא די חלשה. היא גם די ההיפך ממפנקת, אבל אי אפשר הכל בחיים. בתקציב הזה, ג'אז מהדור הקודם (2015+) ברמת אבזור מעל הטרנד הבסיסית תהיה בחירה מעולה לצרכים שלך (בימים שאת לא נוסעת לירושלים). אם את מחפשת משהו קצת יותר מפנק מהג'אז, אפשר לחשוב על קיה סול - היא פחות חסכונית וגדולה יותר חיצונית מהג'אז, אבל קצת פחות משמימה וחלשה. אם כבר חושבים על סקודה הייתי אולי חושב על היטי (שוב, מרווח) אבל צריך לקחת בחשבון את הגיר הרובוטי (בדיוק כמו בפאביה). אם בכל זאת סופר מיני, קיה ריו יחסית מרווחת ואמינה - הייתי מוסיף אותה לרשימה.
 10. איזו ירידת ערך כבר יכולה להיות? הרכבים הכי חדשים (2011) נמכרים סביב 15. במחיר כזה, עלויות התחזוקה יהיו כנראה הרבה יותר מהותיות מירידת הערך (אלא אם אתה קונה את הרכב לשלושה חודשים).
 11. אם זה פוקוס דור 3 אל תיגע, בטח אם הנסועה שלך עירונית בעיקרה. הבעיות בגיר לא נובעות מהזנחה או טיפול לא נכון, הן פשוט קורות. אם זה פוקוס דור 2 - זו אפשרות סבירה, רק חלשה ושתיינית. למי שלא נוסע המון ולא מחפש כח, בתקציב הזה היא תהיה סבירה. אם אתה גבוה וצריך גם תא מטען גדול, חפש את הסטיישן. ההאצ'בק פחות בכיוון. במקומך הייתי מחפש פלואנס עם מנוע 2 ליטר (המנוע והגיר זהים לקשקאי והרכב מרווח נוח).
 12. אם יש, הייתי מעדיף 308 מפרטי, מישהו שלא נסע עד שהאוטו נעצר ואז החליף מנוע אלא החליף רצועה בזמן. לא היה ריקול לרצועה, מחליפים אותה (ולקח להם המון זמן להגיע לזה) רק ברכבים שהלקוח מבקש להחליף (וגם אז, יכול להיות שרק אם יש תקלה של לחץ שמן).
 13. צריכת דלק לא רלוונטית עבורך? אם מדובר בנסיעה יומית, זה ממש לא מעט.
×
×
 • Create New...