Jump to content

pooh-bear

 • פרסום הודעות

  4,267
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

pooh-bear שיחק אותה בתאריך מאי 25

התכנים של pooh-bear היו האהובים ביותר!

מוניטין

368 טוב

אודות pooh-bear

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  במרחק גרירה מגבע
 • איזה רכב יש לך?
  פוקוס אקובוסט ידנית, 2013, יד 4 מליסינג, עם מנוע מקורי!
 • תחביבים
  צרפתיות מזדקנות
 • מקצוע
  כתיבת באגים, תיקונם, הכנסת חדשים וחוזר חלילה

צפיות אחרונות בפרופיל

3,124 צפו בפרופיל
 1. אני לא יודע, אבל אני לא מבין למה צריך תו סוחר בשביל עסק כזה. הבעלות על הרכב עוברת ישירות מהמוכר לקונה. תו סוחר מאפשר לסוחר להעביר בעלות על שמו בלי שתירשם "יד", זה לא נדרש בעסק כזה.
 2. עדכון משדה הקרב: לא הייתי מוכן לוותר ככה סתם, בלי פייט. גייסתי את הצד היצירתי שלי (קאפה + בריסטול ירוק, זה לא הצד החזק שלי בואו נגיד) מה שלא הרשים את הזום בכלל. מסתבר שהתאורה הרבה יותר חשובה מהצבע. השלב הבא היה חיפוש בגוגל שהביא את זה. באופן לא מפתיע, גם אחרי יום עבודה, זה לא ממש עבד, ומכיוון שהחג נגמר והמחשב צריך לעבוד מחר, הרמתי ידיים, והאובונטו סיים את חייו המועילים, לפחות בינתיים. גם העובדה שמשחק שהילדה ביקשה לא עבד דרך wine לא תרמה. אז התקנתי ווינדוס, העלתי זום וקיבלתי... בדיוק את אותה בעיה! אחרי יאוש קל, נזכרתי שלמרות שעכשיו 2020, ווינדוס עדיין לא מתקין את כל הדרי
 3. רק מזכיר שגם אם הרצועה החדשה מתפוררת, תמיד אפשר להחליף שוב ולבצע ניקוי. נכון, זה לא כיף גדול, ולא זול, אבל אם זה קורה פעם ב-3 שנים זה לא אסון בלתי נסבל. בהרבה רכבים עם רצועת תזמון סטנדרטית מחליפים כל 5 שנים גם בלי שמן ובלי התפוררות.
 4. אני לא חושב שיש סיבה תאורטית שהוא לא יהיה חוקי. מעשית, זה כבר מאוד תלוי בנותני השירות.
 5. שמעת פעם תוכי גדול, אבל ממש גדול (מהאלה עם מוטת כנפיים של מטר), צורח? עדיף להיות במטווח בלי אטמי אוזניים.
 6. צ'מע, גם אני משוכנע לגמרי שיש לא מעט רכבים שיהיו הכי מתאימים לי, הם פשוט לא כל כך בתקציב... השאלה היא בסוף מה הכי מתאים לך בתקציב, אחרת זה די קל.
 7. סטיישן זה לא צורך, זה מצב נפשי יש בכלל איוניק בתקציב הזה (במצב סביר)? אם כן, זו בחירה בכלל לא רעה. אופציה נוספת, מאוד חסכונית גם אם לא היברידית שאולי תתאים למשפחה קטנה תהיה הונדה ג'אז. אם רוב הנסיעות שלך עירוניות, הייתי מוותר על האוקטביה (או כל דבר מבית וואג), בגלל הגיר.
 8. זה הרבה עניין של תאום ציפיות. רכב משומש הוא רכב משומש, ואם הוא לא ממש חדש או לא מגיע מטרייד אין רציני - אין עליו אחריות. גם אם מישהו יעזור לך לבחור אותו. יצא לי לפגוש מישהו שנותן שירות כזה. הוא עוזר לך לבחור את הדגם (או הדגמים) שמתאימים לך, משם מחפש רכבים ספציפיים שהם במצב ומחיר סביר, מוודא איתך ולוקח לבדיקה. אחרי הבדיקה הוא יכול להמליץ לך אם כדאי או לא כדאי לקנות. אם אתה מבין את מהות השירות וזה משתלם לך (כי אין לך זמן / אתה לא מבין מספיק למיין רכבים לפני בדיקה / סתם לא בא לך להכנס לסרט הזה) אז זה יכול לעבוד. אם אתה מצפה לקבל רכב חדש ומדוגם במחיר של רכב משומש רק כי מישה
 9. חשוב להזכיר שתוכים (לפחות אלו שלא מדברים) צורחים. ממש צורחים. ממש ממש צורחים. זה עושה המון (ממש המון) רעש. קח את זה בחשבון לפני שאתה לוקח תוכי. מה שלא תעשה - אל תיקח קוניור פטגוניה. יותר נוח וזול (ושקט) לגדל אזעקה מקולקלת לרכב. או שסתם תקנה צ'קלקה מעודפי המשטרה. אותו סדר גודל של רעש, אבל אף אחד לא יאשים אותך עם תרצה לשבור אותה. עוד בעיה עם תוכים - הם חיים המון זמן. זה לא כמו דג שאם התחרטת, גם ככה הוא ימות ממש מהר. תוכי זו החלטה לעשרות שנים, יותר זמן ממה שלוקח לילד אנושי מלידה עד שהוא יוצא מהבית (במקרה הסביר). הסיכוי של כל דבר שהוא לא ג'אקו לדבר הוא פחות טוב. זו יופי של
 10. על פניו זה נשמע כאילו חתול זה הכי טוב שתוכל למצוא בשק הזה. בניחוש מושכל, זה עלול להיות רכב שעבר תאונה לא פשוטה. אחרת למה לחברת הליסינג בכלל למכור אותו, ולמה דרך סוחר נתנייתי? אם אתה בכל זאת בודק, תבדוק הכל אבל ממש הכל, רצוי מחוץ לנתניה, ותהיה מוכן נפשית לא לקבל בחזרה את מה שתוציא על הבדיקה.
 11. אי-עטיית מסכה זו תופעה שקיימת בכל קבוצות הגיל. זה נחמד להאשים צעירים, אבל הם ממש לא היחידים שמזלזלים.
 12. אני לא מצפה (לצערי, הרב) שאנשים יתחשבו בסביבה. אני מנסה להסתכל על התועלת האישית שלהם בלבד - עדיף מנקודת מבט תועלתנית לשבת קצת בבית מאשר להידבק ולשבת במיון בשיא המגיפה, ואז להתאשפז בשיא הלחץ ולקבל טיפול "לא אופטימלי". למרות שאחרי שרואים את המוני הקשישים שמסתובבים בחוץ בלי מסכות / עם מסכות על הסנטר / רק על הפה - באמת שאני כבר לא מבין כלום.
 13. וזה מה שכל כך יפה פה: מי שלא אכפת לו למה המנוע מת, כנראה לא יקנה 308 (או בכלל, כל רכב אחר של PSA). למי שכן אכפת, ומשקיע קצת בלהבין ולבדוק, יוכל לקבל רכב ממש לא רע במחיר נמוך. זה לא עניין של חובב רכב, אלא של קצת הבנה וירידה לפרטים. לא צריך ידית מומנט, חמישה סוגי נוזלים שונים ושרטוטים חמשליים מפורטים בבית כדי להחזיק רכב כזה, ומי שטורח ללכת ולהחליף את הרצועה הזו יוכל לקבל רכב משפחתי מרווח (בסטיישן לפחות), די חזק וחסכוני, במחיר של קורולה ישנה בכמה שנים. ומי שלא, אז לא.
 14. אבל גם לא מעט (גם כאן בשרשור) מחלילטים סתם לבקר חברים / משפחה / ווטאבר, כי "אחרים עושים את זה". פשוט לא מתקמפל לי (אלא למי שמכחיש את המחלה באופן כללי, אבל זה כבר משהו שונה לגמרי). זה לא מצחיק, זה עצוב
 15. עם ובלי קשר לקורונה: זה הוריקן? זו מלחמה? לא, אלו בראסלבים. ככה תופסים אותנו בעולם. כמה חבל. אני מודה שאני קצת לא מבין את כל עניין הפרות הסגר: בהתחשב במצב, ובהבנה שבסיכוי סביר עוד מעט לא יהיה איפה לאשפז את מי שיחלה, מה כל כך אמור להיות לי אכפת אם החרדים / ערבים / חברים של טרנספורטר / מפגינים מפרים את הסגר או לא? שיחלו כמה שהם רוצים, אני נשאר בבית (כמה שאפשר), גם ככה ביום רגיל זו חוויה מאוד מפוקפקת להיתקל בשירותי הרפואה פה, אז במצב הנוכחי? לא תודה. זה רק אני שעושה את החשבון הזה?
×
×
 • Create New...