Jump to content

Gosser1860

 • פרסום הודעות

  147
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

20 נייטרלי

אודות Gosser1860

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 • תאריך לידה 28/07/1992

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אתה יודע כמה קשה זה למדוד תכונה כזו? ועכשיו לתגובה רלוונטית, תודה על האינפוט.
 2. כשאתה אומר בחינם, למה הכוונה? הריבית נשארת קבועה?
 3. על ענייני הקרינה בכלל אין מה להגיב. זה פשוט לא רציני. ומה יש לדאוג מ-5G ומעקבים? באופן כללי מי שצריך לדעת, יודע. בין אם באמצעות מתמטיקה (פיענוח הצפנות) או באמצעות כסף (הגיע לmiddle man שמחזיק את המידע חשוף).
 4. איך אתה יודע? איך אפשר לסמוך על דיווחים של שלטון סמי דיקטטורי? אני חושב שהמגפה עוד משתוללת בסין (או לכל הפחות לא פסקה) אבל כלכלית ומדינית, כנראה עדיף לשדר עסקים כרגיל ולהחביא ככל הניתן את השאר. אל תספיד אותם כל כך מהר. בתור חובב היסטוריה אתה בטח יודע שהם לא אומה בשקל וחצי (בשונה מאיתנו, למרות שזה לא חוכמה).
 5. מי היה מאמין שלא המציאו את זה לפני? עריכה: יש יותר מידי מדמ"חניקים בשרשור הפוליטי. הכל פה מוטה גם ככה. lolz.
 6. @יבגניפ אה, זה קל. הם התווכחו אם להשתמש ברווח או טאב. case closed. וכל ילד בגן יודע שמי שכותב מערכת קבצים (והיא עובדת..) הוא קצת-הרבה פסיכי בכל מקרה.
 7. סליחה על הצ'רי פיקינג. אני רק רוצה להוסיף, הכרתי כמה בחורי ישיבות שיכולים ללמד גם את לינוס מאיפה הקרנל משתין.
 8. בקושי 3 ומשהו עמודים וכבר גנבתם (לא אישי כלפי אף אחד) את הדיון לישראל VS ארה"ב בנושא שירותי הבריאות, והלידה בפרט 😕 אפשר לא להרוג את הדיון, כדי ש @oryo יוכל להמשיך לעדכן ואלה שזה רלווטי להם יוכלו להתרשם על התהליך?
 9. @korola בד"כ מקובל לדגום 500 אנשים עבור שגיאה של +-4%, ברווח סמך של 95%. זה מה שמקובל בסקרים (למשל בבחירות). בגדול, רווח סמך של 95% הוא די גרוע אם רוצים לדייק. וככל שרוצים להיות מדוייקים יותר צריך להגדיל את המדגם. בנוסף קשה לדגום באופן מייצג של האוכלוסייה. אני לא נגד ביצוע הבדיקות המדגמיות, אבל לא צריך לתלות בהן את יהבנו.
 10. אתה אומר שגרה, אבל אחרי חודשיים-שלושה של התהליך הזה, קשה להאמין שאנשים ירוצו להתנהג כמו לפני הקורונה. הצעירים כנראה יותר, אבל קבוצות בסיכון? מבוגרים? קשה לי להאמין. שיחרור החגורה כנראה יהיה הדרגתי במיוחד והכל במטרה כדי למנוע התפרצות. לא אופתע אם ההגבלות על מרחק/היגיינה יישארו איתנו עוד תקופה.
 11. תראה, אני יודע שכתבתי "היעדר מידע מדעי מבוסס" אבל אפשר להתבונן על מקרים דומים בעולם (סין למשל) ולגזור משם השלכות (תחת ההנחה שיש הרבה הבדלים בין המקרים). לא חושב שתרחיש הקצה של משרד הבריאות הוא קבר לכל אחד, אבל הוא נראה כמה אלפי מתים באוכלוסיה המבוגרת ופגיעה אנושה בשירותי הבריאות בבי"ח לשאר האוכלוסיה. זה כנראה מחיר יקר שלא רוצים לשלם. מנגד הכלכלה סובלת, מכאן גם אנשים סובלים לא מעט, ואולי אף יותר. אני לא בטוח שאפשר להיות ד. קוראיה כאן בישראל. בעיקר בגלל הבדלים תרבותיים באוכלוסיה. ומכאן הקריאה לסגר.
 12. @יבגניפ איך לוקחים החלטה מהר אבל את התוצאות שלה רואים רק אחרי כמה ימים/שבוע/עשרה ימים/שבועיים? לי נראה שכל חישוב שעושים, כל השערה, תחת המסגרת של worst case כדי לא להיתפס לא מוכנים יותר מידי. נשמע סביר בהיעדר מידע מדעי מבוסס על הנגיף.
 13. היית יכול לשלב את שניהם, מחבר כסא תינוק במושב הקדמי של הלמבו (יש בכלל איזופיקס או אפשרות כזו בכללי?) מושיב את הילדה, ועושה תמונה אגדית בהחלט (*). (*) מחליף את הטובה של הכיסוי אבקה בזה.
 14. זה, לתפיסתי, תמים. פוליטיקה זה משחק של כוח. וכמה שיותר, יותר טוב. עשה את שיקוליו, ראה כי פירוק כחול-לבן טוב מאשר האפשרויות האחרות והלך על זה. בנוסף, אני לא בטוח כמה גנצוש רוצה להיות ראש ממשלה. כלומר עד כמה הוא committed וכמה הוא מוכן ללכת רחוק כדי להיות הקינג הבא. לא על חשבון על הקול שלך. כל מי שהצביע לכחול-לבן הצביע בעצם ל-3 מפלגות. צריך לזכור את זה. הם אולי רצים על בסיס פתק אחד, אבל בסופו של דבר מדובר ב-3 יישויות (עם תתי קבוצות נוספים בכל יישות כזו). כבר מקדים אותך. [0] איך אתה יודע? [1] למה שמישהו ייותר על מוקדי הכוח שלו? [2] לפי העיתונות, זה מה שניסו להשיג פחות או יותר. [3] לא היו להם מספיק אצבעות לזה. [4] לא עדיף להיות שרים בממשלה ולקדם משהו (נניח 1%) מאשר כלום (קרי, 0%)? לא אמרנו שמפסיקים להגיב לגופו של אדם לפני כמה (עשרות) עמודים? מי שצולם, ותועד, ובכלל עבר על ההנחיות וזרק ז' - אני מסכים. באותה נשימה, זה קרה גם באוכלוסיה (החילונית) בר"ג, למשל. כמובן, שלפי נתוני החולים המאומתים (שלא מעידה מאומה על כמות החולים הכללית וההתפלגות שלהם), יש יותר חולים בי-ם ובני ברק (גם פר 10K תושבים). זה לא אומר שלא יבואו כאלה שלא ביצעו את ההוראות מכל הקשת החברתית לגסוס בבתי החולים. מה? אתה רציני? ספר את זה לבאי מסיבת הבינתחומי (רק דוגמא). לא. זה בעיקר בזכות ביבי. המותג ביבי. (מחקתי את התוכן המצוטט, כי התגובה שלי החלה להיות ארוכה מידי) 1. הם די עשו את זה (הקריאות לאחדות על גבי על במה) וכנראה ניסו להיכנס למו"מ עם ביבס בלבד. כנראה לא עבד. 2. מרגיש לי קצת כמו "ללכת בלי ולהרגיש עם". למה שביבי יוותר על מוקדי כוח? הרוב של גנץ מבוסס על "רק לא ביבי". לתת לביבס לשלוט (עם תמיכה) עדיין ייראה להרבה מהמצביעים כמו בגידה במטרה. 3. כאן אנחנו מסכימים. לדעתי? עשה הכל בשו-שו כדי שמפלגות אחרות לא יבגדו בו לפני שסגרו את כל ההסכמים. דה פאקטו..: א. אני לא חושב שהדוגמא היא סוס טוריאני מתאימה. כי אז ההנחה היא שלגנץ היו כוונות כאלה מלכתחילה. ב. אני רוצה להאמין שהחליט איך שהחליט עם גיבוי של נתונים (סקרים) ודאטה (כל הראשים שביבי כבר ערף). אם החליט "מהבטן", אז סוג של "מגיע" לו. [4] המנטרה הזו כנראה הפכה לשחוקה כאן, אבל אין ספק שביבי ממשיך להדגים למה הוא הפוליטיקאי הבכיר בישראל.
 15. מצטרף לנאמר. @oryo מזל טוב על החבובה! כיף לקרוא את הרשמים. אה כן, זה עדיין נשמע כמו crackheads שנשבעים שסמים זה טוב.
×
×
 • Create New...