Jump to content

Gosser1860

 • פרסום הודעות

  166
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

123 טוב

אודות Gosser1860

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ראיתי עכשיו את הנאום שלו, לא רע קו המחשבה "תודה על הכל, הגיע הזמן למשהו אחר". גם הpun בסוף עם להעביר להם את הלפיד מוצלח יחסית. אם לקושש קולות, זה עכשיו. מצד שני ביבי לא יסתכן בבחירות כשיש לו סיכוי להפסיד.
 2. במקרה כזה אתה מקבל התאמה טובה. אבל אם חיפשת מישהו שחזק באלג' אבל הוא יודע רק לפלוט תשובות על שאלות ידועות זו בעיה (גם אם ניסית למסך את השאלה קצת, בסוף העיקרון זהה). מסכים, זה המשחק וכדאי לשחק אותו אם רוצים צ'אנס בקבלה לעבודה. לא עדיף לתת תרגיל בית של 1-2-3 שעות ולגמור את הסיפור? מה רלוונטי בראיון (בד"כ תחת לחץ) לפתור שאלות של שנה א'-ב' למהנדס תוכנה שברוב (כמעט מוחלט) שעות העבודה שלו לא עושה את זה? אם היכולות במבני נתונים או אלג' חשובים לתפקיד או אפילו עבור איזה sanity check, אפשר לבחון לפי הפתרון או להנדס תרגיל מתאים יותר. זה גם קצת מוזר שזה השתרש בכל
 3. בעיר היו לי 38 אאל"ט. עם האופני כביש אני על 32 ואולי ארד ל28 אבל לא מתחת לזה. אני שוקל סינגל ספיד בשביל סידורים בעיר והלוך חזור לעבודה (7 קמ כיוון). בהחלט קר. אבל כן אפשר להזיע אם מתלבשים חם מידי ונמצאים בהרבה מאמץ. 😄 זה באמת נוח. יש לי 2 זוגות וגם כשהיה גשם, זה עדיין סיפק אחלה חימום.
 4. יא באבי, איזה כושר! זה כבר ברמת החובב פלוס פלוס. מישהו אמר rolling resistance ולא קיבל? ולחשוב שלפני עשור או משהו היו רוכבים על 19-22-23 ונשבעים שזה הכי מהיר. הפוך גוטה, הכי כיף לרכב לידם או לעבור אותם. מודד וואטים חינמי. למה ככה? 20-30-40 קמ"ש במישור לרוכב חובב זה סביר לגמרי. כמה קר אצלכם עכשיו? למה לא leg warmers? חוץ מזה שזה נראה קצת , אחרי חימום אפשר להוריד ולא להזיע למוות.
 5. איך מישהו אמר? נבחרי ציבור הם תמונת ראי של הציבור עצמו? https://www.ynet.co.il/news/article/r1JXSOVPv#autoplay קלאסי. פשוט קלאסי.
 6. מצאתי את המאמר הבא רלוונטי: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1931312820304558 מדברים הרבה על האתגרים בשלב הטרום קליני (בניסויים על בעלי חיים). בגדול המאמר לא סופר חדש (תחילת ספט') וכבר החלו בשלב הבדיקות הבא. אבל כן מתוארים הקשיים שהיו בשלב הטרום קליני ועלולים להופיע גם בהמשך. לדוגמא הקשר לחסינות הומוראלית, חסינות תאית והקשיים בבדיקת החיסון על קופים, מסתבר שהם פחות רגישים לקורונה מבני אדם.
 7. מדבקה על מוצר יכולה להעיד (אבל לפעמים גם לא) על בקרת איכות (QA/QC) ברמה מסויימת. מה שבפועל מתורגם למוצר מלוטש יותר. כמובן שמלוטש ככל שיהיה, אם ההנדסה גרועה, המוצר יהיה פח. זה לא כלל במובן של מדבקה על מוצר -> בקרת איכות טובה. אבל לעיתים למדבקה כן יש משמעות. כישלון במוצר מסויים (או יותר) לא מעיד על טיב המוצרים האחרים בעבר/הווה. צריך לבחון כל מוצר בפני עצמו, בפרמטרים מדידים (כן, גם את שירות היצרן/יבואן). אבל זה מעניין רק את מי שמחפש VFM. לפעמים המותג מנצח בלי הצדקה, כי פרסום/שיווק/וכו'. אודיו היי אנד - מסכים ג'ינס - מסכים חלקית. כן יש ג'ינסים של מותגי יו
 8. גם קוד בc++ לא מתנהל כמו קוד בc++. אתה כותב משהו אחד, בסוף קורה משהו אחר. עולם אכזר.
 9. Gosser1860

  אופניים

  @falou אני לא זוכר אם הוא כתב מה השימושים שלו, אבל כן כתב שהוא רק חוזר לאופניים. אני מניח, אלא אם יש סיבה ספציפית, שאין מה לפסול אופני כניסה בגלל שאי אפשר להרכיב 2.4". כך או כך לשימושים בסיסיים גם המידה הקטנה יותר תספק מעל ומעבר אלא אם ממש צריכים את האקסטרא צמיג. החבוב מתלבט בין שניהם, ומעבר להבדל הזה (שהוא יחסית מינורי, אבל שווה להדגיש אם פספס) אין באמת הבדלים בין האופניים ברמת ה-spec. חוץ מהיצרן כמובן והחלקים של היצרן עצמו. המסקנה עדיין אותה מסקנה, מרידה מביאים אחלה מפרט בהרבה פחות כסף מג'יאנט.
 10. Gosser1860

  אופניים

  שים לב למגבלה של גודל הצמיג במרידה, עד 29*2.25 לעומת ה2.4 בג'יאנט. הרבה מהמפרט דומה עד זהה. במרידה מקבלים groupset של Deore יותר מלא. אני לא מקבל ווייב שיש סיבה לשלם עוד 1000 ש"ח עבור הג'יאנט, ובהפרש אפשר לרכוש הרבה מהציוד המקיף (אם חסר לך).
 11. מסכים. צריך גם לזכור שהוא לא הפוליטיקאי היחיד שעושה את זה בעולם, יש עוד הרבה כאלו. אה כן, הפלטפורמות הללו מאפשרות לו את זה ביתר קלות בהשוואה לעבר. פעם היה צריך לשחד איזה עיתונאי בשביל סיקור אוהד, היום מספיק לקנות בוטים בפייסבוק ולהריץ קמפיין וריאלי. כמובן שיש לו אשמה, אין ספק. פשוט עכשיו קל יותר להשמיע את הפלוצים להמונים. אני פשוט חושב (מעריך) שמבחינת חלוקה (באחוזים) לפלטפורמות השונות יש חלק הרבה יותר גדול (יותר ממרכזי, גדול ממש) מאשר למה שהפוליטיקאים מייחצנים החוצה מבחינת הרגשת השנאה במרשתת. גם הecho chamber שהפלטפורמות יוצרות לכל אחד בfeed לא עוזר בלשון המעטה להנמיך את השנאה. אולי אני ט
 12. זה לא שהיתה לך יכולת למדוד את זה באופן אובייקטיבי. הרי ברחוב, בשכונה או בעיר שבה אתה גר כנראה היחס לא מאוד השתנה. גם אם אתה נוסע לעיר אחרת, רוב הדברים הם פלוס מינוס אותו דבר, אולי מעט יותר רע או לפעמים יותר טוב. עכשיו אתה פותח את האינטרנט, את ערוצי החדשות, את אתרי העיתונות, פייסבוק, טוויטר וכו' ואתה מקבל שוק. רמות שנאה לא סבירות. הייתי מהמר שזה בעיקר הפלטפורמות ואיך שאנשים מרשים לעצמם להתנהג ולדבר מאחורי מסך/מקלדת/מצלמה. מה שכן, סביר להניח שזה משפיע גם על המרחב שאינו ווירטואלי, וזו אכן צרה אמיתית.
 13. @יבגניפ לי אישית לא מפריע נדבקים לא נדבקים. שיעשו מה שהם רוצים. המבאס הוא שמדובר באותה מערכת בריאות. עכשיו רגע, לפני כל ה"אנטישמי" ו"גזען", אנחנו מדברים על אנשים שמראש תכננו לעבור על החוקים (התקהלות וכו') ואז בפועל עברו עליהם ועכשיו קרוביהם או הם עצמם הולכים לגדוש (ביחס לגודלם באוכלוסיה) את מערכת הבריאות. זה איך שאומרים בשפת הקודש- פיזדץ. @avargel שמע, דווקא בגלל הצפיפות הייתי מצפה להרבה יותר הקפדה על ההנחיות. בטח אחרי הגל הראשון שגבה מחיר לא פשוט מהמגזר החרדי. אבל זה מתחבר מאוד למה ש @David32 כתב לפני כמה זמן, בגדול לאנשים לא באמת איכפת מחיים של אנשים אחרים. לא משנה אם זה חרדי, ער
 14. Gosser1860

  אופניים

  בדיוק, הוא מראה שעל מנת להזיק צריך ממש להשתדל. לחץ גבוה, מרחק 0 מהציר ובמשך דקות רצופות. אפשר לשטוף עם צינור, רק לזכור שזה לא פח של אוטו (שגם שם צריך זהירות) ומתחת לאטמים של הצירים יושבים גריז ומיסבים.
 15. Gosser1860

  אופניים

  בגדול כן, עדיף שלא בלחץ. אפשר לראות דוגמא כש-gcn בדקו עם צינור לחץ: אני משתדל שלא להתיז ישירות לכיוון המיסבים, ואם הקסטה או השרשרת צריכים ניקוי יסודי אני מוריד את השרשרת ואת הגלגל האחורי ומנקה יסודי. חשוב לייבש את האופניים אחרי הניקוי. בתחילת הניקוי אפשר לשים דגריזר על הקסטה/שרשרת/גלגל שיניים קדמי וככה אפשר לסיים את הייבוש עם שימון השרשרת. חשוב, לא לשים שמן על שרשרת מלוכלכת (ובדכ מים לא מספיקים כדי להוריד את כל הג'יפה).
×
×
 • Create New...