Jump to content

mikyl

 • פרסום הודעות

  837
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות mikyl

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)
 1. יש להם בעיה בהבנת הנקרא? או שאתם קוראים משפט כן, משפט לא? אני לא מורה נהיגה ולא מדריך בשום קורס, לכן להבדיל מגורו לא מתכוון ללמד אף אחד איך לבלום נכון בלי ABS. זאת הייתה תגובה להאשמות של אחראי ראשי, שאני שקרן והמצאתי את הכל. שלא היתה שיטה כזאת ושאף אחד לא היה מלמד אותה. אם תעשו חיפוש Cadence Braking, תקבלו יותר מ-160000 תוצאות. תודה גם ל-speedsecret שהזכיר את הסרטונים ממשרד התחבורה (אני לא ראיתי אותם). לא, אני לא יודע. כי ב-78 לא היה לי אינטרנט והייתי חייב ללמוד ממורה נהיגה. אבל אתה כנראה כן. גם לך יש בעיות בהבנת הנקרא? או שזאת דרך להתחמק מלהודות, שכתבת שטות? ברור שלא. Cadence braking זה סוג של ABS פרימיטיבי. באותה תקופה לא הייה לנו משהו אחר ובשיעורי נהיגה נתנו לך לנסות איזה פעמיים/שלוש (מניח תלוי במורה). אחר כך כבר תלוי בך, אין שום בעיה לתרגל את זה בכל מגרש חניה ריק מספיק גדול (זאת לא המלצה ) . כאשר בפעם הראשונה שמעתי על ABS חשבתי שזה בדיוק משאנחנו עושים.
 2. אם אתה לא מכיר, זה לא אומר שלא היה. זאת אומרת, שאתה או בור או שקרן. לא יודע מה יותר גרוע. או אולי סתם ילד שחצן, שלא יודע מה היה ומה לא. כך תלמד, Cadence braking http://www.safespeed.org.uk/braking.html ועוד ברוסית, 2 רכבים, אחד עם ואחד בלי ABS. אני מניח שהכל ברור. [video=youtube;phB-SYQ29JE]https://www.youtube.com/watch?v=phB-SYQ29JE באיזה מקום אמרתי שכן? רק הרבה שנים וקילומטרים של הישרדות על הכביש.
 3. אנחנו מכירים? אם לא, אז אני לא ידידך. ובאו נמנע מלתת ציונים אחד לשני. סיכמנו? תגיד, אתה במיקרה לא סוכן ביטוח? אתה אומר כשל של לימוד הנהיגה בארץ? בתקופת טרום ABS כל ספר הדרכה/מגזין רכב בכל ספה שאני מכיר (ואני יודע 4) היו מלמדים את השיטה הזאת, שאפשר לקרוא לה ABS אנושי. אבל כמובן הם כולם היו בורים. פעם עקבתי מאוד צמוד אחרי תהליך חקיקת החוק. ראיתי איך מפעילים שיקול דעת "מקצועי". היום אני כבר לא מתפלא מכלום. לא לך לקבוע אם שיקול הדעת שלי קלוקל או לא. אף פעם במהלך של 30 שנה לא הרגשתי בהסרונו של ESP וב-6 שנים את יתרונותיו. וכן אני חושב, ש-36 שנה ויותר ממיליון קמ' על הכביש בלי אף תביעת ביטוח אומרים משהו. לכן תחסוך ממני את ההתנשאות שלך, גם אם אתה אליטה/גורו הכול יודע של קרספורום.
 4. צרכנות גרועה זה לשלם עבור משהו, שאתה לא צריך. לא הייתי קונה רכב בלי מזגן והגה כח. בלי רדיו? בשימחה! ברכב אחרון שלמתי קרוב ל-1000 ש"ח כדי להפטר מהתענוג. ברכבים לפני פשוט זרקתי לפך. ESP? אם יהיה לי אפשרת לקנות אותו רכב בלי ESP בפחות, אז בהחלט כן. ואז להשקיע בדברים שחשובים לי, למשל צמיגים יותר טובים.
 5. אני לא נגד ABS. אני נגד אמירות, שלא קונים רכב בלי ABS. מחר יגידו שלא קונים רכב בלי ESP/AWACS/ פחות מ-6 כריות אוויר ...
 6. לא יודע, לא בדקתי. אבל על משתחים מסוימים יכול גם להגדיל. אם זה בהפתעה ובמרחק קצר רוב הנהגים גם לא ישנו את הכיוון (אם יש בכלל לאן). ואם יש זמן אז לא חייבים לבלום עד כמעט-נעילה, מספיק לעבוד מהר עם הרגל. אני נוהג כבר 36 שנים, מתוכם 17 בלי ABS ו-19 עם. כניראה כולנו היינו טיפשים, אבל בשיעורי נהיגה לטסט (לא ספורטיבית/מתקדמת) לימדו לבלום/לעזוב/לבלום (אם היה צורך). מכוון שמתוך 17 שנים 13 הייתי מתגורר באירופה עם מזג אוויר קצת יותר גשום, לפעמים שלג, לפעמים שלג עם גשם אני יודעה מה זה החלקה על כביש רטוב עם גלגלים נעולים. ויש לזה פתרון מצוין. לא, לא ABS. פשוט צריך להכיר את ההגבלות שלך ושל הרכב. מה שכן בדיחה/טיפשות זה לסמוך על ABS. מבחינתי צמיגים טובים מהתחלה, מוחלפים בזמן, לחץ אוויר נכון, בלמים טובים, בולמי זעזועים במצב טוב - כול אלה יותר חשובים מ-ABS. וב-19 שנים אף פעם לא הרגשתי ביתרונו, למרות שהופעל מספר פעמים. פשוט לא היה צורך לשנות את הכוון. אם הייתי קונה היום את הרכב כאשר מצד אחד היה ABS ומצד שני מנוע, גיר, מערכת בולמי זעזוים עדיפים לא הייתי חושב פעמיים. לוותר על רכב טוב (לא גטס) בגלל ABS ... כל אחד עם הבחירות שלו. שטויות. אולי עם סליקים, שמחזיקים 0 קמ.
 7. שטויות. https://www.aaafoundation.org/faqs-anti-lock-braking-system-abs#stop דבר אחרון שמדאיג אותי בקניית הרכב זה ABS. אפשר לחשוב שלפני 30 שנה כולנו היינו קמיקזה.
 8. טוב, העסק נסגר ברביעייה טרייה של DUNLOP SPORT BLURESPONSE תוצרת גרמניה. כמו תמיד הרכבתי אצל אנטון מיפו.
 9. לאף אחד אין מה להוסיף? בינתיים עשיתי טבלה מבוססת על ציונים שנתנו קוראי האתר TYREREVIEWS. ציון הכי גבוה באדום, מספר 2 בירוק. בדף השני לאיזה קבוצה משתיך כל צמיג ומספר התגובות. מה אתם אומרים? TYREREVIEWS.pdf
 10. זה בטח 205/55/16. למי שהיה קונטיננטל פרמיום קונטקט(2/5), איך השחיקה שלהם? נתקלתי בתלונות בפורומים שונים ובתחקירים.
 11. שלום לכולם. הגיע זמן להחליף צמיגים לסיוויק 2008 5D, כרגע לובשת PRIMACY 205/55/R16 V91. איזה אלטרנטיבות קיימות? להישאר עם מישלין (PRIMACY 3ׁׂׂׂ)? משהו יותר טוב? משהו לפחות באותה ברמה, אבל יותר זול? אני עושה בשנה בסביבות 25K. סדר עדיפויות: 1. אחיזה אבל בלי לגמור את הצמיג יותר מידי מהר. 2. נוחות נסיעה. 3. שקט 4. צריכת דלק. נוסעה כול יום על כביש 1, נסיעה קצת יותר מהירה, לפעמים מגלח את הפיות, אבל שום דבר יוצא דופן. המועמדים: PRIMACY 3 CONTI PREMIUM CONTACT 5 GOODYEAR EFFICIETGRIP PERFORMANCE DUNLOP SPORT BLURESPONSE PIRELLI CINTURATO 7 מה אתם אומרים? אשמח לקבל המלצות נוספות.
 12. האם חברת השכרה לא מחויבת לתת רכב מאותה קבוצה (סטיישן זאת קבוצה שונה) או מקבוצה גבוה יותר?
 13. אז אתם אומרים פשוט לקחת הצעה הכי זולה על אותה קבוצה וביטוח דומה?
 14. הדלתא אצל חברות שונות נמצאת בקבווצות שונות (יש ב-COMPACT ויש ב-INTERMEDIATE). שאלה איך להבטיח (או נגיד לשפר את הסיכוים ) שאני מזמין דלתא, פז'ו 308 או פורד פוקוס ולא מקבל פיאט דובלו. ישנה אפשרות לבקש דיזל?
×
×
 • Create New...