Jump to content

mikyl

 • פרסום הודעות

  935
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות mikyl

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ישנו דבר שנקרא מוניטין. מיצרך יקר. לכן מאזדה יכולה להרשות לעצמה את המחיר וראב 4 נמכר לפני שהוא עולה על האוניה.
 2. סיוויק שלי היום בת 12, קורולה לפניה היגיע לגיל 10 ובשבילי היא אתלון של אמינות. שתיהן אטמוספריות 😁
 3. למה? לא מזמן לקרוב משפחה הלך מנוע בשברולט בן 4. הוחלט להחליף (לא זוכר מפירוק או מיובא). חודש אחרי הלך טורבו. בשתי המקרים תיקונים לא זולים. אחרי התיקון בחור הזדכה על הרכב (ליזינג פרטי) וקנה מאזדה 3 🙂 עכשיו נהנה מהאוטו. חוץ מזה פותח שרשור כתב "יש גם סיכוי לא רע שאחזיק את הרכב המון שנים קדימה". בזמן אחרון חיפשתי על אמינות של טיגואן והגעתי לכאן. שים לב, כמעט 30% תקלות מנוע!
 4. עבר זה לא תמיד רע. לפעמים זה בדוק ובטוח. מנועים אטמוספריים זה לא רק צריכת דלק, בחלק מהמקרים זה גם אמינות מוכחת בזמן מה שלא תמיד אפשר להגיד על גמדי טורבו עם הספקים גבוהים. זה גם עלויות תחזוקה אפסיות (יחסית) שחלק מהצעירים כבר לא מכיר. זה מכונאים שמסוגלים גם לתקן ולא רק להחליף מודול/בלוק שלם. אוברול מישהו זוכר?
 5. מי קבע מה זה חווית נהיגה? למישהו זה לנהוג ב-MX5, ומישהו אחר רוצה לשבת ברכב מרווח לא קלאוסטרופובי. אפשר להגיד "לשלם יותר על פחות" כאשר מדובר ברכבים באותה קבוצה וגם שם לפעמים קשה להגדיר. אים יש 2 אנשים, אז צריכים 2 כסאות וזהו? למישהו רכב יחסית מרווח, יחסית זריז עם התנחגות כביש יחסית טובה וסלון איכותי אדיף על רכב קטן עם "חווית נהיגה" יותר טובה. כמו שטופיק סטרטר אמר "להרגיש יותר אוטו".
 6. קטונתי, אבל כיוון טוויטרים ישירות לנהג במערכת ‏2 ‏Way נתן לי תוצאה הכי טובה לטעמי. גם בסטריאו ביתי הרבה פעמים רמקולים מופנים במידת מה לכיוון עמדת הקשבה.
 7. מבחינת המקום יכולה להספיק לו גם קלנועית זוגית. "יותר חשוב לי שהרכב יתאים לי ושאהנה ממנו", "יוניק - כמו שהוזכר, חסר לה קצת ריגוש", "אם אני הולך על המאזדה אז רק הדור החדש, בעיקר בגלל העיצוב החיצוני והסלון". פיאט 127 מבחינת מקום יכולה להספיק עבורו כמו יתר המכוניות שהזכרת. קודיאק? אני מניח שלא כל אחד שנוסע ברכב גדול יש לו משפחה מרובת ילדים.
 8. מה זה "לזוג בלי ילדים אין באמת צורך במאזדה 3"? איך קובעים צרכים של מישהו? בן אדם מדבר על ריגוש, חסר לו כוח במאזדה 3 ותשובה היא פאביה? אולי הוא רוצה גם להנות מנהיגה ולא רק להגיע מנקודה A לניקודה B כמו בתח"צ? לי פעם היתה פיאט 127, אז זוג בלי ילדים אין לו צורך ביותר? בזמן אחרון אני רואה יותר ויותר קודיאקים בכבישי הערץ. רובם עם בן אדם אחד. כל אלה הם אבות למשפחות ברוכות ילדים?
 9. סטאפ בשביל כל הנוסעים נותן לנהג אותו איכות כמו סטאפ לכסא הנהג? איך זה מסתדר עם TC וכיווני הטוויטרים? או שזה פשרה?
 10. מניח שהכל תלוי באיך משתמשים ברכב. ישנם רכבים שבהם רוב הזמן נוסע בן אדם אחד. וכאשר יש 2, לשני לא כל כך איכפת מבמה וכו' 🙂
 11. היום בגלל הקורונה אתה נוסע בלי מלווה. זה מה שאמרו לי בסמלת.
 12. מוזר, פעם באתי למפעל לתקן Morel Piccolo. התנהגו באדיבות ועשו עבודה במקום תוך פחות משעה. זה היה לפני שנים.
 13. תודה לכולם, אחרי נסיעת מבחן הזמנתי פורסטר X. כאשר הזכרתי 0 ק"מ קיבלתי הנחה נוספת. בסופו של דבר הנחה של 0 ק"מ ביחס למחיר סופי בסוכנות יצא בערך 5%. זה לדעתי כבר לא כדאי.
 14. תודה, הזמנתי X, ניתנה הנחה אחרי שהזכרתי 0 ק"מ וכמובן שיעור הדרכה שטח.
×
×
 • תוכן חדש...